Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сегодня антивакционеры убили более 100 человек только в Украине :(

То поясніть, що таке мутація, для неграмотних
Про чиюсь віру в незахворіння - це або нездатність розуміти написане, або примітивна маніпуляція. Не прикрашає.
Я пояснила вище і спробую ще раз.
Мутація віруса призводить до появи іншого штамму вірусу.
Для аналогії - була оспа, потрапила в організм людини, відбулася легка мутація вірусу. Потім те саме відбулося ще тисячу чи мільйон разів. І мільйонперша людина розповсюджує вже краснуху, яка ніяким чином не схожа на оспу, це нова хвороба. Ще через мільйон заражень людей краснуха стане вітрянкою.
Тому вакцинація від оспи ніяк не вбереже людину від наступного зараження краснухою.
   
никто в здравом уме не колит живой вирус, способный реплицироваться

А поліо вакцина це що, неврастеник?
   
е
Пояснюю на пальцях - ти двічі вакцинувалася від оспи, а зараз почалася краснуха. Ти можеш це осягнути, що різні штамми вірусу - це РІЗНІ хвороби.
Тобто, внаслідок мутації з білого котика виходить не білий котик з чорною плямою, а зайчик... Тепер зрозуміло
   
Я пояснила вище і спробую ще раз.
Мутація віруса призводить до появи іншого штамму вірусу.
Для аналогії - була оспа, потрапила в організм людини, відбулася легка мутація вірусу. Потім те саме відбулося ще тисячу чи мільйон разів. І мільйонперша людина розповсюджує вже краснуху, яка ніяким чином не схожа на оспу, це нова хвороба. Ще через мільйон заражень людей краснуха стане вітрянкою.
Тому вакцинація від оспи ніяк не вбереже людину від наступного зараження краснухою.
тупа брехлива курка. Дельта знизила ефективність вакцин, але не зрівняла її до нуля
   
как они могут "хорошо" носить вирус, если их организм уже кишит готовыми антителами, заточенными специально на корону? т.е. как только вирус проникает в организм он быстро уничтажается уже готовой армией антител, и не успевает даже нормально пореплицироваться. И это доказано эксперементально, вакцинированные как правило "испускают" в 3 раза меньше вирусов и меньшее количество дней

и даже если предположить что ты прав, что мешает вакцинироваться всем, тогда все будут самі не хворіють с твоих же слов

Неврастеник, ти спочатку розбирися в темі, а потім істерику закотуй. Що б***ь вакцина на мозки тисне?
   
Шож , мораль вона така - дає кожному , хто вміє .

Виникає бажання на чиюсь адресу , хто забуває згадати , що і тих щеплень кількісно не вистачає поки що усім , надрукувати багацько образливих слів , але схоже мета таких тем і полягає лише у збуренні та опосередкованому підбурюванні люду одне на одного .

Ну то й Господь із ними та й хай собі копійчинку заробляють , а як і стане кому поперек горла , то ж - на все Божа воля .
   
Вони не розуміють, що таке мутація вірусу і вірять, що вакцинація від попереднього штамму вірусу не призведе до зараження наступним штаммом вірусу.
Для них краснуха однакова на сто літ і короновірус один на сто літ, незмінний у віках.

Вия ты абсолютна права в том, что эта вакцина разрабатывалась для предыдущего штамма вируса,
но с момента разработки вакцины (осень 2020) прошел всего 1 год, а не 100. Потому вирус еще не успел мутировать до полной "неузнаваемости" антителами, но да по самым пессиместичным оцекам эффективность например пфайзера понизилась с 95% до 67% для дельта штамма. Но 67% тоже нелпохо и точно лучше чем 0% защиты.

PS 67% это самая низкая оценка, у некотрых странах видел там было и 85% вместо начальных 95%
   
и именно потому, что вакцина эффективна не на 100% и даже не на 95% я и написал, что антивакционеры убили сегодня 100 человек, а не все 133  :(
   
Тобто, внаслідок мутації з білого котика виходить не білий котик з чорною плямою, а зайчик... Тепер зрозуміло
Саме так.
А тепер про вакцинацію.
Прийшов вірус котика, всі захворіли, виробники взяли котика і зробили вакцину. Поки вакцину робили і розвозили по світу, котик перетворився на зайчика. Виробники агітують "Коліть собі вакцину від котиків". Люди колють собі вакцину від котиків і одразу ловлять вірус зайчиків.
Перетворення котика на зайчика триває 3-4 місяці. Виробники противірусних вакцин завжди програють, бо швидкість мутації віруса більше, чим швидкість виробництва вакцин.
   
PS 67% это самая низкая оценка, у некотрых странах видел там было и 85% вместо начальных 95%

16% дурашльоп, 16. І трупаків по одному на тисячу, і незлічення кількість раків, і інфарктів, і неврології, і аденопатії, і куй знає що буде за рік два.

Давай, сукоїд тупорилий, закати істерику що це б***ь антиваксери вбивають, їбанько.
   
и именно потому, что вакцина эффективна не на 100% и даже не на 95% я и написал, что антивакционеры убили сегодня 100 человек, а не все 133  :(

Що ти розумієш під ефектиністю вакцини, їбанько?
   
Саме так.
А тепер про вакцинацію.
Прийшов вірус котика, всі захворіли, виробники взяли котика і зробили вакцину. Поки вакцину робили і розвозили по світу, котик перетворився на зайчика. Виробники агітують "Коліть собі вакцину від котиків". Люди колють собі вакцину від котиків і одразу ловлять вірус зайчиків.
Перетворення котика на зайчика триває 3-4 місяці. Виробники противірусних вакцин завжди програють, бо швидкість мутації віруса більше, чим швидкість виробництва вакцин.
   
Вия ты абсолютна права в том, что эта вакцина разрабатывалась для предыдущего штамма вируса,
но с момента разработки вакцины (осень 2020) прошел всего 1 год, а не 100. Потому вирус еще не успел мутировать до полной "неузнаваемости" антителами, но да по самым пессиместичным оцекам эффективность например пфайзера понизилась с 95% до 67% для дельта штамма. Но 67% тоже нелпохо и точно лучше чем 0% защиты.

PS 67% это самая низкая оценка, у некотрых странах видел там было и 85% вместо начальных 95%
Вірус встиг, за рік 4 штамми. Ефективність вакцини від першого штамму нуль, четвертий штамм розповсюджується безперешкодно.
Коли ти це осягнеш, ти зрозумієш, чому я створила тему про злочин ковідовакцинаторів проти людства.
Не віриш мені - поговори з будь-яким вірусологом.
   
Що ти розумієш під ефектиністю вакцини, їбанько?
   
Вірус встиг, за рік 4 штамми. Ефективність вакцини від першого штамму нуль, четвертий штамм розповсюджується безперешкодно.
Коли ти це осягнеш, ти зрозумієш, чому я створила тему про злочин ковідовакцинаторів проти людства.
Не віриш мені - поговори з будь-яким вірусологом.
   
Вия ты абсолютна права в том, что эта вакцина разрабатывалась для предыдущего штамма вируса,
но с момента разработки вакцины (осень 2020) прошел всего 1 год, а не 100. Потому вирус еще не успел мутировать до полной "неузнаваемости" антителами, но да по самым пессиместичным оцекам эффективность например пфайзера понизилась с 95% до 67% для дельта штамма. Но 67% тоже нелпохо и точно лучше чем 0% защиты.

PS 67% это самая низкая оценка, у некотрых странах видел там было и 85% вместо начальных 95%
таблиця показує результати вже для штама дельта
   
16% дурашльоп, 16. І трупаків по одному на тисячу, і незлічення кількість раків, і інфарктів, і неврології, і аденопатії, і куй знає що буде за рік два.

Давай, сукоїд тупорилий, закати істерику що це б***ь антиваксери вбивають, їбанько.

ну ну
когда ты писал про то что вирус с лаборатории, я был в числе тех единиц кто тебя  поддерживал

а тут опустился до личных оскорблений...
небось совесть заговорила? какого это осознавать, что в том числе и по твоей вине сегодня умерло 100 человек?
   
ну ну
когда ты писал про то что вирус с лаборатории, я был в числе тех единиц кто тебя  поддерживал

а тут опустился до личных оскорблений...
небось совесть заговорила? какого это осознавать, что в том числе и по твоей вине сегодня умерло 100 человек?
а сколько умрет через неделю? 200 ?

Я просто називаю речі своїми іменами. Ти - слабоумний та слабонервний дурашльоп і ідеш накуй в ігнор.
   
Я просто називаю речі своїми іменами. Ти - слабоумний та слабонервний дурашльоп і ідеш накуй в ігнор.
Ти неправий. Люди не розуміють елементарних речей. Не можна ненавидіти опонента за незнання.
   
Я просто називаю речі своїми іменами.
ти параноїк
   
Я просто називаю речі своїми іменами. Ти - слабоумний та слабонервний дурашльоп і ідеш накуй в ігнор.

ну а чего же еще от убийцы можно ожидать, не признание же вины и раскаяния
   
Ти неправий. Люди не розуміють елементарних речей. Не можна ненавидіти опонента за незнання.
   
Вірус встиг, за рік 4 штамми. Ефективність вакцини від першого штамму нуль, четвертий штамм розповсюджується безперешкодно.
Коли ти це осягнеш, ти зрозумієш, чому я створила тему про злочин ковідовакцинаторів проти людства.
Не віриш мені - поговори з будь-яким вірусологом.
Якщо це новий штамм того ж віруса, то це не зайчик, а котик іншої масті.
   
Якщо це новий штамм того ж віруса, то це не зайчик, а котик іншої масті.
у вії віруси ще й рухаються
   
Вірус встиг, за рік 4 штамми. Ефективність вакцини від першого штамму нуль, четвертий штамм розповсюджується безперешкодно.
Коли ти це осягнеш, ти зрозумієш, чому я створила тему про злочин ковідовакцинаторів проти людства.
Не віриш мені - поговори з будь-яким вірусологом.

Вия,
хорошо, допустим ты права и от 4го штамма защита 0 и он распространяется беспрепятсвенно, но от предыдущих штаммов должна быть защита хоть минимальная? пусть и даже самого первого? его до сих пор сейчас 10-15% среди всех остальных
и что ты предлагаешь в таком случае делать?
   
и еще, евреи очень борятся за чистоту своей нации, у них браки с другими национальностями даже не приветсвуются
и что у них не отменяй, они умные, у нас например при власти в топе большинство к сожалению не украинцев а именно евреев

то ты думаешь они решили уничтожить свою нацию вакцинацией? нарушить целосность неприкосновенных генов которые они так берегут уже 5000 тыс лет? или они вдруг резко отупели как пробка? или у них медицина вдруг перестала быть одной из топовых в мире? чтобы они не понимали "очевидных вещей" как ты выше пишишь
   
Якщо це новий штамм того ж віруса, то це не зайчик, а котик іншої масті.
Ні, це зайчик. Кожний штамм Короновірусу - це окреме нове захворювання. Кожен штамм аденовіруса - це окреме нове захворювання. Вони блукають одночасно, тому лікарі ставлять диагноз ОРВІ, ніхто не заморочуєтеся відрізняти, який це штамм якого саме віруса. Лікування симптоматичне -калина,, малина, Колдрекс, вітаміни.

А тепер окремо про вакцину Пфайзера. Вони зробили штучний муляж, до якого причепили вуха зайчика, і оголосили, що це вакцина проти зайчика. Давно відбулася мутація,, зайчик став лисичкою, але Пфайзер впарює світу вакцину з вухами зайчика, яка не була дієвою навіть проти вірусу зайчика, а через свою штучність вносить в організм людини чужорідні деструктуровані вуха зайця, що призведе у подальшому до пошкодження організмів людей. Саме цей процес "Що буде з тими, кому вкололи вуха зайця" Пфайзер вивчає на вакцинованих двічі мільйонах людей.
   
Ти неправий. Люди не розуміють елементарних речей. Не можна ненавидіти опонента за незнання.

По перше я його не ненавиджу, а просто зневажаю як слабоумного та слабонервного ідіота який розкатав істерику на весь фуп звинувачуючи притомних людей. Подонок.
   
Вия,
хорошо, допустим ты права и от 4го штамма защита 0 и он распространяется беспрепятсвенно, но от предыдущих штаммов должна быть защита хоть минимальная? пусть и даже самого первого? его до сих пор сейчас 10-15% среди всех остальных
и что ты предлагаешь в таком случае делать?
Першого штамму вже нема, він виконав свою функцію, заразив всіх людей і зник. Він може з'явитися знову через 10 років або й ніколи.
Сучасна медицина не знає, що робити з сезонними вірусами. Вірусні захворювання ніяк не лікуються. Лікуються тільки наслідки, це називається симптоматичне лікування.
Мінімальний захист - це підвищувати імунітет, фрукти, овочі, море, здорова їжа, міцний сон, регулярний секс, кохання і самореалізація. Депресія і погані умови життя імунітет знижують.
Я пропоную припинити безсенсову вакцинацію і ізоляцію.
   
лично меня пример Израиля окончательно убедил, медицина у них передавая, если бы там был какой-то малейший вред, или нарушение генома, или фертильности они бы не в жизнь такое не кололи
тем более были слухи что Израиль сам раньше баловался с вакцинами что влияют на фертильность и "тестировали" их в палестине (привет самозабаненному  Шаблезубу)
   
Ні, це зайчик.
і з лапкаме :weep:
   
По перше я його не ненавиджу, а просто зневажаю як слабоумного та слабонервного ідіота який розкатав істерику на весь фуп звинувачуючи притомних людей. Подонок.
Він щиро не розуміє паскудної політики Пфайзера і ковідовакцинаторів .
   
Першого штамму вже нема
:weep:
як можна бути такою тупою
   
лично меня пример Израиля окончательно убедил, медицина у них передавая, если бы там был какой-то малейший вред, или нарушение генома, или фертильности они бы не в жизнь такое не кололи
тем более были слухи что Израиль сам раньше баловался с вакцинами что влияют на фертильность и "тестировали" их в палестине (привет самозабаненному  Шаблезубу)
Приклад Ізраїлю якраз і показав неефективність навіть тотальної вакцинації.
   
Приклад Ізраїлю якраз і показав неефективність навіть тотальної вакцинації.
   

Першого штамму вже нема, він виконав свою функцію, заразив всіх людей і зник. Він може з'явитися знову через 10 років або й ніколи.
Сучасна медицина не знає, що робити з сезонними вірусами.
__________
ну прививки например от гриппа есть, и да из-за быстрой мутации делают каждый год новую
я ни разу в жизни не колол, только потому что грипп не воспринимаю серьезной болезнью, по крайней мере когда тебе не 80 лет\


Мінімальний захист - це підвищувати імунітет, фрукти, овочі, море, здорова їжа, міцний сон, регулярний секс, кохання і самореалізація. Депресія і погані умови життя імунітет знижують.
____________
это да  :D  :-B
   

Першого штамму вже нема, він виконав свою функцію, заразив всіх людей і зник. Він може з'явитися знову через 10 років або й ніколи.
Сучасна медицина не знає, що робити з сезонними вірусами.
__________
ну прививки например от гриппа есть, и да из-за быстрой мутации делают каждый год новую
я ни разу в жизни не колол, только потому что грипп не воспринимаю серьезной болезнью, по крайней мере когда тебе не 80 лет\


Мінімальний захист - це підвищувати імунітет, фрукти, овочі, море, здорова їжа, міцний сон, регулярний секс, кохання і самореалізація. Депресія і погані умови життя імунітет знижують.
____________
это да  :D  :-B
З прививкамі від грипу така сама печаль, як і з прививками від короновірусів, постійні мутації зводять нанівець всі спроби.
   
З прививкамі від грипу така сама печаль, як і з прививками від короновірусів, постійні мутації зводять нанівець всі спроби.
   
При цьому смертність від серцево-судинних захворювань -57%, від онкозахворювань -14%, від корони? - 1%?

Колісь тітко - тобі приплачують за антиваксерські висери?
Чи з ідейних
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія