Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лендліз коли конгрес підпише?

Re: Лендліз коли конгрес підпише?

За це мене раз забанили але відповім - і ЗСУ гроші переказували і волонтеру який обслуговує вч ЗСУ допомагаємо
Ну і своїм конгресмену і сенатору пишемо, щоб підтримували Україну (обидва республіканці).
І бачимо цю підтримку від Штатів.
А ти можеш і далі руки заламувати зі Славом «малувато буде».
Всі допомогають. Але тіки деякі заводять розмови про "краще перерахуй ЗСУ" з натяком що хтось не перераховує а от я перераховую дартаньян. А інші роблять як в Біблії сказано "щоб твоя ліва рука не знала що робить твоя права". У кожного свої поняття.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

не треба оправдань .
ситуація значно глибше і це просто обовязок щтатів і європи допомагати в повному обсязі
ніякого обовязку. обовязок перед своїми громадянами захищати америку і своїми созниками по НАТО виконувати 5 статтю. ВСЕ. Це якщо осадити такого як ти вимагача словесного. Бо дуже вже тут ви обнагліли трохи і стали бикувати на форумі-що добре,то канапні на форумі бикують а не ті в Україні ,хто реально розуміє як треба співпрацювати і хто де стоїть і що потребує і як то працює.
  запамятай слав-бикувати можна коли маєш первагу,або коли тупий і наглий-може проскочить.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

ніякого обовязку. обовязок перед своїми громадянами захищати америку і своїми созниками по НАТО виконувати 5 статтю. ВСЕ. Це якщо осадити такого як ти вимагача словесного. Бо дуже вже тут ви обнагліли трохи і стали бикувати на форумі-що добре,то канапні на форумі бикують а не ті в Україні ,хто реально розуміє як треба співпрацювати і хто де стоїть і що потребує і як то працює.
  запамятай слав-бикувати можна коли маєш первагу,або коли тупий і наглий-може проскочить.

іди нахь дурачок тупенький
ти хто ?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

іди нахь дурачок тупенький
ти хто ?
а ти хто? бичок наглий? Україні дадуть стільки скільки уряд американський буде вважати потрібним,а не ТВОЇ тут бикувальні вимоги.  І будуть давати українській владі а не бичку з тернополя  з замашками вимогача з підворітні. будуть давати українському народу а не тому що ти тут на форумі грізно ніжкою тупнеш. тому затихни,ти не в своїй компанії де ти бос.а простий форумний горлогпан у даному випадку.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

а скільки гармат і взагалі якоісь зброі влада Украіни за 3 роки підготувала?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

а ти хто? бичок наглий? Україні дадуть стільки скільки уряд американський буде вважати потрібним,а не ТВОЇ тут бикувальні вимоги.  І будуть давати українській владі а не бичку з тернополя  з замашками вимогача з підворітні. будуть давати українському народу а не тому що ти тут на форумі грізно ніжкою тупнеш. тому затихни,ти не в своїй компанії де ти бос.а простий форумний горлогпан у даному випадку.

слиш єблан ти свалив за ковбасою? сидиш там ? то сиди. твій менторський тон тупого віслюка нахь тут нікому не всрався
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

а скільки гармат і взагалі якоісь зброі влада Украіни за 3 роки підготувала?

скільки змогла стільки підготувала
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

скільки змогла стільки підготувала

отож ..

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

слиш єблан ти свалив за ковбасою? сидиш там ? то сиди. твій менторський тон тупого віслюка нахь тут нікому не всрався
затихни і не перходь на особистості від безсилля. Тобі сказали-всі твої бикувальні вимоги це поза тут на форумі,бо в житті на цьому полі поставок ти 0 великий і пустий. Що і скільки поставляти і коли будуть вирішувати американські союзники у співпраці з українськими і даватимуть то що зможуть і з логістичними можливостями.а не по твоїм хотілкам.тому притихни-тут не треба показувати свої погані риси характеру.ми і так їх знаємо,а тим хто там вирішує ті питання вони до дупи. Тому успокойся і дивись як співпрацюють люди.які вміють порозумітися,а не як ти -бикувати.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

затихни і не перходь на особистості від безсилля. Тобі сказали-всі твої бикувальні вимоги це поза тут на форумі,бо в житті на цьому полі поставок ти 0 великий і пустий. Що і скільки поставляти і коли будуть вирішувати американські союзники у співпраці з українськими і даватимуть то що зможуть і з логістичними можливостями.а не по твоїм хотілкам.тому притихни-тут не треба показувати свої погані риси характеру.ми і так їх знаємо,а тим хто там вирішує ті питання вони до дупи. Тому успокойся і дивись як співпрацюють люди.які вміють порозумітися,а не як ти -бикувати.


о сенатор тут серед нас чи що . ти звичайний сракомий який починає мені вказувати що я маю говорити чи писати ? .
якраз ти і є пусте місце і пробуєш надати собі якогось значення вказуючи щось мені тут що я маю говорити .

а  моє місце в суспільстві чи де б то не було рівно таке яке я вважаю за потрібне .брись чмо
адвокат західного світу . не сміши
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Казочка:
Підпалив дядькові злодій хату. Сильно палає. Сусіди збіглися, дивляться. Дядько намагається власноруч загасити пожежу, тягає воду дірявим відром. Сусіди деякі мовчки стоять осторонь, деякі дають "цінні поради" як правильніше гасити пожежу.
Декілька сусідів, далеких, але самих заможних на районі допомагають гасити. Ну як допомагають - йдуть потихеньку додому, наливають зпід крану води в чашку і вертаються потихеньку назад, дають дядькові чашку з водою.
Воно ніби і допомога, і не може дядька межиочі плюнути, і сусіди заможні оглядають всіх навколо - "от ми допомагаємо, а ви тіки поради даєте", а чи є толк з чашки води раз на 10 хвилин?
А при тому у сусідів тих є і пожежний шланг і брандсбойт.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Казочка:
Підпалив дядькові злодій хату. Сильно палає. Сусіди збіглися, дивляться. Дядько намагається власноруч загасити пожежу, тягає воду дірявим відром. Сусіди деякі мовчки стоять осторонь, деякі дають "цінні поради" як правильніше гасити пожежу.
Декілька сусідів, далеких, але самих заможних на районі допомагають гасити. Ну як допомагають - йдуть потихеньку додому, наливають зпід крану води в чашку і вертаються потихеньку назад, дають дядькові чашку з водою.
Воно ніби і допомога, і не може дядька межиочі плюнути, і сусіди заможні оглядають всіх навколо - "от ми допомагаємо, а ви тіки поради даєте", а чи є толк з чашки води раз на 10 хвилин?
А при тому у сусідів тих є і пожежний шланг і брандсбойт.


прикол в тому шо самі українці які там ще й починають засуджувати і чесати вам ніхто нічого не винен такі ось б***ь патріоти ковбасні
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Три вертолета Ми-17 из Соединенных Штатов прибыли в Украину и уже выполняют боевые задачи.

Об этом сообщил корреспондент американского журнала Foreign Policy Джек Детч.

Это первые из 11 вертолетов Ми-8 и Ми-17, поставки которых предусмотрены пакетом американской военной помощи на сумму 800 миллионов долларов.

Также в Украину уже прибыли 60% из 209 тысяч снарядов для 155-мм гаубиц, которые были обещаны Украине в рамках этого пакета.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Не зовсім так. Перш за все дратує що до українців ставлення рівно як до негрів. Показують ворога який іх "ненавидить" і кажуть фас - гавкайте. Бо інакше у дідуся Байдена який ніжно Україну любить грошей не буде, а то і взагалі передумає допомагати.  Байден з цим Полом точно ніяк домовитися не може? Так ото ж.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

прикол в тому шо самі українці які там ще й починають засуджувати і чесати вам ніхто нічого не винен такі ось б***ь патріоти ковбасні
На мою думку тут є певне лицемірство.
Так, ніхто нікому нічого не винен. І будь яка допомога вона добровільна. Як і відмова допомагати.
Якшо Китай, скажімо, заявив, ми не будемо допомагати Україні - все нема питань, і нема претензій.
Якшо Америка (і "захід") кажуть - ми будемо допомагати Україні - а на ділі носять воду чашкою, то тут і є проблема і є претензія.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

На мою думку тут є певне лицемірство.
Так, ніхто нікому нічого не винен. І будь яка допомога вона добровільна. Як і відмова допомагати.
Якшо Китай, скажімо, заявив, ми не будемо допомагати Україні - все нема питань, і нема претензій.
Якшо Америка (і "захід") кажуть - ми будемо допомагати Україні - а на ділі носять воду чашкою, то тут і є проблема і є претензія.

Ти таки йобнутий. $53 мільярди допомоги плюс ленд-ліз це «носити воду чашкою»? :facepalm:
Ніхто українців не засуджує. Засуджують довбойобів що патякують кожен раз «малувато буде»
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ти таки йобнутий. $53 мільярди допомоги плюс ленд-ліз це «носити воду чашкою»? :facepalm:
Ніхто українців не засуджує. Засуджують довбойобів що патякують кожен раз «малувато буде»


Ти вважаєш що достатньо ?

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ти вважаєш що достатньо ?

Ти вже закінчив бетон лити? Вважаєш що достатньо допоміг ЗСУ?

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ти таки йобнутий. $53 мільярди допомоги плюс ленд-ліз це «носити воду чашкою»? :facepalm:
Ніхто українців не засуджує. Засуджують довбойобів що патякують кожен раз «малувато буде»

О, одразу видно, культура ведення дискусії.
Немає в Україні ні зброї на 40 мільярдів ні тим більше зброї по лендлізу (від лендліза тіки папірець односторонній).
Тому покишо (80 днів коли Україну рве на шмати дикий ведмідь) - саме "носять воду чашкою". Коли понесуть відрами я перший скажу і щиро подякую.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ти вже закінчив бетон лити? Вважаєш що достатньо допоміг ЗСУ?


Коли ти даш відповідь
 на моє питання
А потім  і я відповім .
А і мене фізичну особу треба порівнювати з фізичиною особою скажімо з тобою .


   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ти таки йобнутий. $53 мільярди допомоги плюс ленд-ліз це «носити воду чашкою»? :facepalm:
Ніхто українців не засуджує. Засуджують довбойобів що патякують кожен раз «малувато буде»
  (tu)  не тільки "маловуто буде"-це можна зрозуміти.а "ви нам повинні дати" і крапка і все що ми хочемо та на раз-два. Чисто гопницька психологія. Добре що то пустозвони тут на форумі,а в реалі українська влада в цілому прекрасно розуміє своє становище і становище союзників і взаємодіють а не ставлять ультиматуми.. Тому є співпраця,є розуміння один тодного і Є,що важливо,результати. ось це головоне-а наші тут розборки-то дурня.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

О, одразу видно, культура ведення дискусії.
Немає в Україні ні зброї на 40 мільярдів ні тим більше зброї по лендлізу (від лендліза тіки папірець односторонній).
Тому покишо (80 днів коли Україну рве на шмати дикий ведмідь) - саме "носять воду чашкою". Коли понесуть відрами я перший скажу і щиро подякую.

З адекватними людьми я спілкуюсь адекватно. А довбойобів нах посилаю.
Штати так «носили воду чашкою» що за допомогою цієї води кацапів утримали а потім відігнали з Київської, Сумської, Чернігівської областе і зараз женуть з Харківської.
Тільки йобнуті неадеквати можуть цю реальну допомогу назвати «чашкою води».
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Коли ти даш відповідь
 на моє питання
А потім  і я відповім .
А і мене фізичну особу треба порівнювати з фізичиною особою скажімо з тобою .

Я ні до кого претензій «малувато буде» не висовував. Це ти ниєш.
А сам не хочеш всі свої гроші віддати на допомогу ЗСУ.
Так що на дзеркалі напиши «МАЛУВАТО БУДЕ» і кожен ранок туди заглядай
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

  (tu)  не тільки "маловуто буде"-це можна зрозуміти.а "ви нам повинні дати" і крапка і все що ми хочемо та на раз-два. Чисто гопницька психологія. Добре що то пустозвони тут на форумі,а в реалі українська влада в цілому прекрасно розуміє своє становище і становище союзників і взаємодіють а не ставлять ультиматуми.. Тому є співпраця,є розуміння один тодного і Є,що важливо,результати. ось це головоне-а наші тут розборки-то дурня.

Ти правий. На цих «малувато буде» не треба увагу звертати.
$50 ярдів - малувато, дай $500… А де ленд-ліз, пізнувато…

Нехай ниють (td)
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

О, одразу видно, культура ведення дискусії.
Немає в Україні ні зброї на 40 мільярдів ні тим більше зброї по лендлізу (від лендліза тіки папірець односторонній).
Тому покишо (80 днів коли Україну рве на шмати дикий ведмідь) - саме "носять воду чашкою". Коли понесуть відрами я перший скажу і щиро подякую.
тим,що дають допомогу добровільно твої подяки якось до дупи. не за подяки вони це роблять. Ти це хоч розумієш? і поняття чашка для кожної сторони має інше поняття,виходячи з власного становища і можливостей та можливостей освоїти то беручому,пропустити то іншим союзникам через свою територия,логістиці і т.д. ніхто не працює у вакуумі політики,економіки чи фінансів іт.д. На форумі ми всі такі мудрі  і все робимо на раз-два,життя і реал виявляється ,для деяких,цілком не їх рівня. Але керує всім РЕАЛ,а не деякі. B-)  і з цього виходимо.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

З адекватними людьми я спілкуюсь адекватно. А довбойобів нах посилаю.
Штати так «носили воду чашкою» що за допомогою цієї води кацапів утримали а потім відігнали з Київської, Сумської, Чернігівської областе і зараз женуть з Харківської.
Тільки йобнуті неадеквати можуть цю реальну допомогу назвати «чашкою води».
Славко, ти верещиш, значить ти не правий.

Відігнали ворога ЗСУ на старому радянському мотлосі, незламному дусі і невеличкій допомозі штатів британії і інших країн.
А то починається - штати джавелінами і стінгерами вигнали орків з України...
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Я ні до кого претензій «малувато буде» не висовував. Це ти ниєш.
А сам не хочеш всі свої гроші віддати на допомогу ЗСУ.
Так що на дзеркалі напиши «МАЛУВАТО БУДЕ» і кожен ранок туди заглядай


Пряме питання пряма відповідь
Без маніпуляцій .

Ти вважаєш що допомоги достатньо ?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Я ні до кого претензій «малувато буде» не висовував. Це ти ниєш.
А сам не хочеш всі свої гроші віддати на допомогу ЗСУ.
Так що на дзеркалі напиши «МАЛУВАТО БУДЕ» і кожен ранок туди заглядай
(tu)
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Я ні до кого претензій «малувато буде» не висовував. Це ти ниєш.
А сам не хочеш всі свої гроші віддати на допомогу ЗСУ.
Так що на дзеркалі напиши «МАЛУВАТО БУДЕ» і кожен ранок туди заглядай
(tu)
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Я ні до кого претензій «малувато буде» не висовував. Це ти ниєш.
А сам не хочеш всі свої гроші віддати на допомогу ЗСУ.
Так що на дзеркалі напиши «МАЛУВАТО БУДЕ» і кожен ранок туди заглядай
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Пряме питання пряма відповідь
Без маніпуляцій .

Ти вважаєш що допомоги достатньо ?
Дивне питання .Військової допомоги достатньо не буває.На війні  завжди буде мало .
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

тим,що дають допомогу добровільно твої подяки якось до дупи. не за подяки вони це роблять. Ти це хоч розумієш? і поняття чашка для кожної сторони має інше поняття,виходячи з власного становища і можливостей та можливостей освоїти то беручому,пропустити то іншим союзникам через свою територия,логістиці і т.д. ніхто не працює у вакуумі політики,економіки чи фінансів іт.д. На форумі ми всі такі мудрі  і все робимо на раз-два,життя і реал виявляється ,для деяких,цілком не їх рівня. Але керує всім РЕАЛ,а не деякі. B-)  і з цього виходимо.
Навіть якшо їм до дупи (хоча от прямо всім до дупи? ви питали?) то я все одно подякую коли реально піде і лендліз і десятки мільярдів. Лише сподіваюсь що до того часу Україна вистоїть.
Тобто ви вважаєте що такий тоненький струмінець допомоги (важкої) це проблема логістики? Таким чином за наступні 80 днів Україні можна очікувати лише ще на 90 пушок?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Дивне питання .Військової допомоги достатньо не буває.На війні  завжди буде мало .
(tu)
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Звичайно Штати з допомогою сильно запізнились тому що ,Банкова дуже дивно себе поводила і неадекватно реагувала на американські
попередження .
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Навіть якшо їм до дупи (хоча от прямо всім до дупи? ви питали?) то я все одно подякую коли реально піде і лендліз і десятки мільярдів. Лише сподіваюсь що до того часу Україна вистоїть.
Тобто ви вважаєте що такий тоненький струмінець допомоги (важкої) це проблема логістики? Таким чином за наступні 80 днів Україні можна очікувати лише ще на 90 пушок?
я не знаю як і ви що ті хто дає і ті хто приймає допомогу між собою вирішують і як. Моя репліка до всіх ВИМАГАЮЧИХ : по перше вас ніхто не слухає,по друге -ваші вимоги від того смішні посуті,по третє- між людьми ,що дають і приймають допомогу є прекрасна взаємодія ПО ВСІХ,в тому числі логістиці ,параметрах і ми це бачимо по результатах. Чи можна,треба  більше? а ось з цим не нам тут вирішувати. тільки того. Ми можемо,як тут редько казав-написати на дзеркалі ДЛЯ СЕБЕ (бо несемо за то відповідальність) вказівки що ,коли і як давати зі своїх фінансових можливостей  на допомогу. тільки тоі мав на увазі.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Звичайно Штати з допомогою сильно запізнились тому що ,Банкова дуже дивно себе поводила і неадекватно реагувала на американські
попередження .
В глазах зрадойопов Банковая всегда вела себя "дывно". Шо уж тут. А в реале - если вопреки тем же американским прогнозам про 72 часа, Украина уже третий месяц вполне успешно воюет, то выходит, шо вела она себя вполне адекватно.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ти правий. На цих «малувато буде» не треба увагу звертати.
$50 ярдів - малувато, дай $500… А де ленд-ліз, пізнувато…

Нехай ниють (td)
без допомоги сша було б дуже важко, АЄОА
тут 40 млрд і близько нема. причому треба розуміти і завищену вартіть і дорогу логістику, і те що левова частина іде на укріплення східного нато, заміщення новою зброєю того  мотлоху, що передають нам. Порядок вартості Patriot зрозумілий ж?
я не кажу вже про німчуру, яка все щось там оголошує, а по факту - дуля...
ну і час...
війна закінчена? у нас значна перевага?
тоді чому ви вважаєте, що допомоги достатьньо?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Звичайно Штати з допомогою сильно запізнились тому що ,Банкова дуже дивно себе поводила і неадекватно реагувала на американські
попередження .
помилка має свій початолк в 90 році. як з боку заходу так і нас. вони в своїй легковажності не добити монстра,ми в розбазаренні можливосте й часу на побудову ЗДОРОВОЇ держави зі ЗДОРОВИМ,новомислячим елітним класом та дійсно розумним виборцем-ГРОМАДЧЯНИНОМ нової держави НА НОВИХ принципах відповідальності за свої вчинки. Але легко по шкоді тепер то критикувати-то дарма справа,є що є і треба просто виправляти то в ході і після війни ВСІМ,кого я тут згадав. Бо московія як гідра-або відрубати ВСІ голови і тіло на куски або не варта і пробувати. Історія показала то не раз не два.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Пряме питання пряма відповідь
Без маніпуляцій .

Ти вважаєш що допомоги достатньо ?

Ніхто ще 3 місяця назад навіть не сподівався на таку допомогу від Штатів.
Ніхто ще 3 місяця назад не очікував ленд-ліз
Але тобі все «малувато буде». А сам не хочеш всі свої гроші віддати ЗСУ твоєї країни
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

я не знаю як і ви що ті хто дає і ті хто приймає допомогу між собою вирішують і як. Моя репліка до всіх ВИМАГАЮЧИХ : по перше вас ніхто не слухає,по друге -ваші вимоги від того смішні посуті,по третє- між людьми ,що дають і приймають допомогу є прекрасна взаємодія ПО ВСІХ,в тому числі логістиці ,параметрах і ми це бачимо по результатах. Чи можна,треба  більше? а ось з цим не нам тут вирішувати. тільки того. Ми можемо,як тут редько казав-написати на дзеркалі ДЛЯ СЕБЕ (бо несемо за то відповідальність) вказівки що ,коли і як давати зі своїх фінансових можливостей  на допомогу. тільки тоі мав на увазі.
Я нічого ні в кого не вимагав.
Я сказав що про надання допомоги балачок багато, і красивих офіційних підписів лендлізу (підписання якого Байденом чомусь відбулося чи не в останній відведенний для цього день, і про який з того часу (вже більше тижня) ми чуємо тільки мрійні заяви "оо, лендліз підписали"). А на ділі Україна в самий критичний час отримує тієї допомоги крохи.
 А коли вона почне надходити в справжніх кількостях (я вірю в це безперечно) через пару місяців, то вже може вона і не так потрібна буде - або Україна сама випердолить орків, або станеться щось погане за цей час і вже нікому буде ту допомогу використовувати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія