Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему я пока воздержусь от перехода на разговорный украинский

Ты хочешь попробовать забыть русский ?

А как же сериалы ?  :-)
+=========================================================+
Серіали - це для кацаподебілів. Більше 10 років як викинув телеящик.
   
за пару хвилин загуглити відповідний сайт?

там всего 27 уроков по полчаса

Ты думаешь так можно выучить украинский язык ?

   
там всего 27 уроков по полчаса

Ты думаешь так можно выучить украинский язык ?
выучить можно стишок или речевку. А язык- это инструмент, навык, и его надо использовать 24/7.
   
А, чего именно сегодня тебя сплющило?
Был вроде таким себе спокойным ватником и на тебе?
   
Чувак просто шукає виправдань своїй тупорилості і недолугості, їхав би вже до таких самих тупорилих на кацапстан, ще один Вєлєсов великомученик.
   
А, чего именно сегодня тебя сплющило?
Был вроде таким себе спокойным ватником и на тебе?
:laugh:
   
А, чего именно сегодня тебя сплющило?
Был вроде таким себе спокойным ватником и на тебе?
Дик, Троїця, до чарки приклався з ранку. Скрєпи вони такі, особливо бомбить по празникам.
   
Чувак просто шукає виправдань своїй тупорилості і недолугості, їхав би вже до таких самих тупорилих на кацапстан, ще один Вєлєсов великомученик.

Гавноформула ФУПа : всё плохо, очень плохо, было плохо, будет плохо и ничего сделать невозможно, ненужно и даже опасно.
Это магическое заклинание для превращения всего в гавно.
Все ФУПовцы повторяют его каждый день по 1000 раз.
   
там всего 27 уроков по полчаса

Ты думаешь так можно выучить украинский язык ?
Та хіба я тебе змушую вивчати? То ти кидаєш пред'яву що хтось не створив умов, щоб ти міг вивчити. Досконало, а тепер ще виявляється швидше ніж 13,5 годин по часу сумарно. Це ніби й до мене дотично пред'ява. Бо я україномовний. Багато хто щоб вивчити досконало іноземну мову оплачують тури, готелі, перельоти щоб окунутись в оригінальне мовне середовище. Бо граматики і уроків мабуть малувато щоб спілкуватись досконало Тобі навіть до Львова рушати не обов'язково. Будь де можна знайти україномовну компанію і в побуті без напруження можна вивчити.
От я наприклад білоруську хотів би покращити. Тому намагаюсь при можливості їхні новини білоруською слухати. Хоча я не так часто бував там, а при теперішньмому режимі й поготів. Але для мене це драйв в антиімперському мейнстрімі.
   
Плесень, что же ты со стрелковым не отошел. Все было бы сейчас в ажуре. Сидишь гавном поливаешь. Доедал бы последний х.уй без соли был бы менее строптивый.
   
Багато хто щоб вивчити досконало іноземну мову оплачують тури, готелі, перельоти щоб окунутись в оригінальне мовне середовище.

До речі, правильно "пірнути в оригінальне мовне середовище" окунутись- калька з російської. Написав суржиком, але якогось дискомфорту на відміну від тебе не відчуваю. Якби не заявлена тобою самовимога до перфектного використання то й не виправляв би. Не думаю що хтось із форумчан надто перейнявся б.
   
Дело в том, что  продукт труда Зеленского восстребован обществом и его представления собирали  миллионы.

Твій зєлєнскій ідіот. І ти теж якщо захоплювався продуктами його труда.
   
Плесень, что же ты со стрелковым не отошел. Все было бы сейчас в ажуре.

Это видимо основное послание Украины по отношению к русскоязычным украинцам, которых миллионов 20, об этом я пишу, так сказать.
Вот такая вот забота родины.
   
Твій зєлєнскій ідіот. І ти теж якщо захоплювався продуктами його труда.
Ну миллионы украинцев, которых он собирал иного мнения. Зато то что именно ты олигофрен не сомнивается никто. Пример за ВО Сволота только 2%.Как правило это или сумашедшие или вышивата рукодупая.
   
Это видимо основное послание Украины по отношению к русскоязычным украинцам, которых миллионов 20, об этом я пишу, так сказать.
Вот такая вот забота родины.

И шо у вас всех 20 лямов хоть один родитель россиянин и фамилия соотвествующая? У мине - да, но я не жужжу і не бідкаюсь. Папенькиной мовы
Бандеры лишили. :weep: Петренки хотят гэкать. Бідосі.
   
И шо у вас всех 20 лямов хоть один родитель россиянин и фамилия соотвествующая?

????
   
Слушай, в Киеве проще услышать французский или английский, чем украинский.
Вернись в реальность, начни думать.

балабол
   
— Як називається людина, яка розмовляє українською мовою?
— Двомовна.

 — А якщо людина розмовляє трьома мовами?
 — Тримовна.

— А якщо однією?
 — Moscouль.

Якщо коротко, то КГ/АМ
   
— Як називається людина, яка розмовляє українською мовою?
— Двомовна.

 — А якщо людина розмовляє трьома мовами?
 — Тримовна.

— А якщо однією?
 — Moscouль.

Якщо коротко, то КГ/АМ

Точніше білінгвіст, поліглот і москаль.
   
балабол

В общественных местах в Киеве практически никто не говорит на украинском языке.

Например наверху в парке у фуникулёра играли дети на детской площадке и там говорили на русском и английском.
Я всегда еду в Киев с надеждой услышать хоть где-то мову.
В этот раз какой-то зашуганый селюк говорил с кем-то по телефону с интонациями "побыстрее бы из этого ада",
больше никого не слышал.
Вообще для Киева норма, что украинский можно услышать в основном где-то во дворах.
В этот раз я во дворы вообще не заходил.

Кстати, я могу провести пару часов на жрачном этаже Гулливера, я там никогда не слышу мову,
но один раз видел негра, который учил украинца французскому языку.


   
Это видимо основное послание Украины по отношению к русскоязычным украинцам, которых миллионов 20, об этом я пишу, так сказать.
Вот такая вот забота родины.
Забота Родины, дать тебе возможность работать и мирное небо над головой. Ни того, ни другого ты не ценишь. Я русскоязычный, мне тоже много чего не нравится, но я ценю то, что имею. А твои 20 миллионов просто не хапнули безнадёги. Когда хапнут, будут волосы на заднице рвать. Вон на ютубе полно примеров.
   
возможность работать и мирное небо над головой

разговор вообще не об этом
   
До речі, правильно "пірнути в оригінальне мовне середовище" окунутись- калька з російської. Написав суржиком, але якогось дискомфорту на відміну від тебе не відчуваю. Якби не заявлена тобою самовимога до перфектного використання то й не виправляв би. Не думаю що хтось із форумчан надто перейнявся б.


у мовне середовище занурюються, а не пірнають.
   
1) За 30 лет независимости свидомыми не было сделано ровно ничего

 Це не ви, це Україна вас сприймає як інородне тіло із чужою для неї культурою і тілом. Тому, ви для неї значите все менше, а скоро і взагалі про вас забудуть.
   
О, кацапська консерва протекла.
 "Не питай, що твоя країна може зробити для тебе, запитай, що ти можеш зробити для своєї країни!"

Так от, найперше і найпростіше - відмовитись від мови окупанта і вбивці.
   
вас сприймає як інородне тіло із чужою для неї культурою і тілом

Весь юго-восток с 20 миллионами русскоязычных этнических украинцев ?

Это ты их сейчас на х у й послал ?


   
відмовитись від мови окупанта і вбивці

хорошо, уёбище, я перейду на английский, выучить качественно украинский я не имею никакой возможности
и тебе, куску гавна, на это наплевать
   
уёбанные твари
   
я так понял, что от этих украиноязычных никакого толку,
они только срут под себя, всех ненавидят и ждут, когда эта страна развалится
Украина в сегодняшних границах им не нужна, чтобы кто-нибудь учил их язык - им тоже не нужно совершенно
т.е. какая-либо экспансия им совершенно не свойственна
они уже потеряли Кубань, радостно записали в предатели ОРДЛО и готовы "двигаться" и дальше
в конечном итоге им останутся польские сельхозугодья
   
Схоже ТСа покусав Сметана, якого в свою чергу покусав Редіс. Розходимся.

   
фупу не вгодиш. от я наприклад. розмовляю з дитинства природньою несуржиківською українською, знаю і історію україни, і українську ілтературу - і щедро тут ділюсь своїми знаннями на фупі - і тим не менше - вупівські укрпоцреоти чомусь вважають мене антиукраїнською мразотою)))
так що , олексійку , навіть якби ти щебетав українською на рівні урсрівської дикторші - ти все.дно не станеш справжнім українцем в очах фуп укрпоцрєотів - ) тільки палкелизання сраки сивочолому гетьману і прославляння корупціонерів казнокрадів і мамчурівв зроблять з тебе тру українця - навіть якщо ти нівзубногою в українській )))  :)
   
Весь юго-восток с 20 миллионами русскоязычных этнических украинцев ?

Это ты их сейчас на х у й послал ?

 Я такого слова не знаю. Вище написав доволі все зрозуміло, якщо ви не зрозуміли - нічим більше допомогти не можу. Всього найкращого.
   
фупу не вгодиш. от я наприклад. розмовляю з дитинства природньою несуржиківською українською, знаю і історію україни, і українську ілтературу - і щедро тут ділюсь своїми знаннями на фупі - і тим не менше - вупівські укрпоцреоти чомусь вважають мене антиукраїнською мразотою)))
так що , олексійку , навіть якби ти щебетав українською на рівні урсрівської дикторші - ти все.дно не станеш справжнім українцем в очах фуп укрпоцрєотів - ) тільки палкелизання сраки сивочолому гетьману і прославляння корупціонерів казнокрадів і мамчурівв зроблять з тебе тру українця - навіть якщо ти нівзубногою в українській )))  :)
бляяяяять  :lol:  :lol:  :lol:  :laugh:  :gigi:  :D  :pofig:
   
Я такого слова не знаю. Вище написав доволі все зрозуміло, якщо ви не зрозуміли - нічим більше допомогти не можу. Всього найкращого.

да, пиzдуй в Польшу, тебя там приютят
Украина тебе не нужна, как я понял
   
Схоже ТСа покусав Сметана, якого в свою чергу покусав Редіс. Розходимся.

 Декількома повідомленнями вище я написав на що це схоже. Його з"їдає отрута, що знаходиться у нього в середині, він цього не розуміє і лікуватись не бажає - його право.   
   
Його з"їдає отрута, що знаходиться у нього в середині

да, это такой огромный грех в Украине - русскоязычный спросил, как ему выучить разговорный украинский
его похоронили под курганом дерьма

это, несомненно указывает на степень стремления украиноязычных сохранить территориальную целостность и расширить ареал своего языка
похоже что эта степень имеет отрицательное значение




Останнє редагування: 20 червня 2021 21:20:14 від aleksey_at_pravda_com_ua
   
я так понял, что от этих украиноязычных никакого толку,
они только срут под себя, всех ненавидят и ждут, когда эта страна развалится
Украина в сегодняшних границах им не нужна, чтобы кто-нибудь учил их язык - им тоже не нужно совершенно
т.е. какая-либо экспансия им совершенно не свойственна
они уже потеряли Кубань, радостно записали в предатели ОРДЛО и готовы "двигаться" и дальше
в конечном итоге им останутся польские сельхозугодья
Слухай, твій поділ 20 мільйонів на 20 залиш при собі. Не приписуй собі тих хто твою позицію не розділяє. В мене багато друзів та знайомих зі всієї України. В тому числі російськомовних. Я не поділяю їх на тих хто освоїв українську. а хто ні. Мабуть тому що за справами часто цього не помічаю..
Але вони не пред'являюить мені закидони що я не прикладав надто зусиль і через це в них було можливості вивчати українську. Я можу не погоджуватись зі всіма тими епітетами що прозвучали на твою адресу, але не записуй моїх добре відомих російськомовних друзів в свої однодумці. Хоча б тому що вони не напрошувались до тебе з цього приводу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія