Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Став зрештою переконаним холостяком :)

Після всіх перепетій зрозумів цінність незалежності й самостійності в особистому житті.

Набив звичайно гуль, але слава Богу, на добре вийшло.

Тепер ніяка дівкане затягне мене у формальні стосунки.

Свобода - це найголовніше для чоловіка. Принаймні весь мій досвід до цього висновку довів.

Жінка, якщо не відповідає твоєму ідеалу (не лише фізичному, а передусім як людина (якщо то взагалі людина, в чому є сумніви)) - виїпав і йди гуляй далі, шукай принца.

Життя холостяком то взагалі - дзен!!!
Я торчу й кайфую, реально.

Ніхто не їпе мізки, ніхто нічого не вимагає, є купа часу на набагато важливіші справи. А якщо хочеться перепихнутися, то є купа жінок, які хочуть тебе зловити через перепихон. Ну хай пробують :) Ми не проти.

Коротше, хлопці, забийте на пісьочки й робіть своє життя, без огляду на тих плядєй!!!

Єдиний виняток, якщо жінка реально добре вихована й має моральні цінності, мізки (а не хапальний рефлекс) і реально твій бакярд, ну тоді так. Але то щастить одному з десяти тисяч.

Мораль проста - живи своїм життям, якщо твоя то підлаштується, а ні то виїпав і послав на наступні прутні ))
   
 (tu)
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

тебе нахуй послали виписані тобою через інтернет дешеві шмари з китаю та латинської америки, яких ти тупо їбав за легалізацію десь в кращому місці, ніж їхні єбєня, а ти тут бравіруєш, типу ти переконаний холостяк.

я взагалі дивуюсь, як тебе, карабаса-барабаса твої шмари не отруїли шурячою отрутою.
щому шмари?
а тому, що поїхали смоктати в старого пердуна з інтернету заради досягнення побутових цілей.

хоч би помовчав і не ганьбився такою огидною фігньою.
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Форум кишить конкретними довбойобами.
   
тебе нахуй послали виписані тобою через інтернет дешеві шмари з китаю та латинської америки, яких ти тупо їбав за легалізацію десь в кращому місці, ніж їхні єбєня, а ти тут бравіруєш, типу ти переконаний холостяк.

я взагалі дивуюсь, як тебе, карабаса-барабаса твої шмари не отруїли шурячою отрутою.
щому шмари?
а тому, що поїхали смоктати в старого пердуна з інтернету заради досягнення побутових цілей.

хоч би помовчав і не ганьбився такою огидною фігньою.

Твоїх хворі фантазії залиш собі.
Хочеться висратися, - сери вдома.
Не обов’язково прилюдно.
   
 (tu) дітей нема?
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

нмд, якщо шукаєш жінку, то жінку і знаходиш.
ну а якщо ідеал, то знаходиш шльондру з хапальним рефлексом.
все від критеріів пошуку залежить
в мене є знайомий німець, 25 років шукав і знайшов... по інтернету
в мордорі якусь хвойду з Житомира з причепом від якогось сідєльца. :facepalm1:
Що в людей з мозком, хз.
   
(tu) дітей нема?

Є.

І дбаю про них.

Старший - найкращий студент в своїй групі в університеті в Данії.

Менший - відмінник в школі.

Доїбався? Ну то відпочивай.
   
нмд, якщо шукаєш жінку, то жінку і знаходиш.
ну а якщо ідеал, то знаходиш шльондру з хапальним рефлексом.
все від критеріів пошуку залежить
в мене є знайомий німець, 25 років шукав і знайшов... по інтернету
в мордорі якусь хвойду з Житомира з причепом від якогось сідєльца. :facepalm1:
Що в людей з мозком, хз.

Логічно  (tu)
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

тебе нахуй послали виписані тобою через інтернет дешеві шмари з китаю та латинської америки, яких ти тупо їбав за легалізацію десь в кращому місці, ніж їхні єбєня, а ти тут бравіруєш, типу ти переконаний холостяк.

я взагалі дивуюсь, як тебе, карабаса-барабаса твої шмари не отруїли шурячою отрутою.
щому шмари?
а тому, що поїхали смоктати в старого пердуна з інтернету заради досягнення побутових цілей.

хоч би помовчав і не ганьбився такою огидною фігньою.
   :-B   :lol:
   
 :bueee: Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Твоїх хворі фантазії залиш собі.
Хочеться висратися, - сери вдома.
Не обов’язково прилюдно.

які фантазії, йобарь-гігант?

ти ж тут сам молодими тьолками спочатку з китаю а потім з венесуели (чи колумбії) вихвалявся з фоточками.
Мачо, плять.

   
які фантазії, йобарь-гігант?

ти ж тут сам молодими тьолками спочатку з китаю а потім з венесуели (чи колумбії) вихвалявся з фоточками.
Мачо, плять.

Я не вихвалявся взагалі то.

І не з Венесуели чи Колумбії, а з Венесуели та Колумбії. А про деяких взагалі не повідомляв ʼшановне товариствоʼ :)
Тобі заздрісно? ну соррі, йди їпти свою стару жабу, ʼгєймєр’  )))
   
А якщо хочеться перепихнутися, то є купа жінок, які хочуть тебе зловити через перепихон. Ну хай пробують

 8-)
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Твоїх хворі фантазії залиш собі.
Хочеться висратися, - сери вдома.
Не обов’язково прилюдно.

Вибач його він дід філіпінського внука його доця працювала на круїзі і дружила з філіпінцем тепер він дід
   
Вибач його він дід філіпінського внука його доця працювала на круїзі і дружила з філіпінцем тепер він дід

Друже Товста Срака,

Я тобі лише можу сказати, що це не твоя тема.

Тобі на круїзи треба, в товаристві шановних під 2 центнери жентельменів й під 3 центнери пардон ʼдамʼ.

Пожерти, перднути й заснути, - ото вся ваша філософіяʼ.
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Друже Товста Срака,

Я тобі лише можу сказати, що це не твоя тема.

Тобі на круїзи треба, в товаристві шановних під 2 центнери жентельменів й під 3 центнери пардон ʼдамʼ.

Пожерти, перднути й заснути, - ото вся ваша філософіяʼ.
не заздри нікчема бо прийдє бабай славко вафліст в забанить тебє :lol:
   
не заздри нікчема бо прийдє бабай славко вафліст в забанить тебє :lol:

 :rotate:
Це ж ФУП, а не їбанаріум.

Ти помилився форумом.
   
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

тебе нахуй послали виписані тобою через інтернет дешеві шмари з китаю та латинської америки, яких ти тупо їбав за легалізацію десь в кращому місці, ніж їхні єбєня, а ти тут бравіруєш, типу ти переконаний холостяк.

я взагалі дивуюсь, як тебе, карабаса-барабаса твої шмари не отруїли шурячою отрутою.
щому шмари?
а тому, що поїхали смоктати в старого пердуна з інтернету заради досягнення побутових цілей.

хоч би помовчав і не ганьбився такою огидною фігньою.
:D  (tu)  він тролхи нарцистичний,тому тут завжди постить херню,щоб помітили.
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Після всіх перепетій зрозумів цінність незалежності й самостійності в особистому житті.

Набив звичайно гуль, але слава Богу, на добре вийшло.

Тепер ніяка дівкане затягне мене у формальні стосунки.

Свобода - це найголовніше для чоловіка. Принаймні весь мій досвід до цього висновку довів.

Жінка, якщо не відповідає твоєму ідеалу (не лише фізичному, а передусім як людина (якщо то взагалі людина, в чому є сумніви)) - виїпав і йди гуляй далі, шукай принца.

Життя холостяком то взагалі - дзен!!!
Я торчу й кайфую, реально.

Ніхто не їпе мізки, ніхто нічого не вимагає, є купа часу на набагато важливіші справи. А якщо хочеться перепихнутися, то є купа жінок, які хочуть тебе зловити через перепихон. Ну хай пробують :) Ми не проти.

Коротше, хлопці, забийте на пісьочки й робіть своє життя, без огляду на тих плядєй!!!

Єдиний виняток, якщо жінка реально добре вихована й має моральні цінності, мізки (а не хапальний рефлекс) і реально твій бакярд, ну тоді так. Але то щастить одному з десяти тисяч.

Мораль проста - живи своїм життям, якщо твоя то підлаштується, а ні то виїпав і послав на наступні прутні ))

А до венесуелки у тебе не було таких почуттів?
   
Є.

І дбаю про них.

Старший - найкращий студент в своїй групі в університеті в Данії.

Менший - відмінник в школі.

Доїбався? Ну то відпочивай.
якшо вже є діти то я тебе розумію і підтримую.
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

ЛОШАРА...
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

тут немає єдиного рішення
скоріш генетичне

пов'язане з рівнем окситацину який в тому числі відповідає і за прив'язаність  (в тому числі і до дітей в тому числі і у чоловіків)
крім того скажемо інтравертам важче вступати в нові стосунки і вони більше зосереджені на підтримуванні того що є і важко переживають розриви 

тож не всім така модель підходить

Останнє редагування: 25 липня 2023 07:07:06 від Potato
   
Після всіх перепетій зрозумів цінність незалежності й самостійності в особистому житті.

Набив звичайно гуль, але слава Богу, на добре вийшло.

Тепер ніяка дівкане затягне мене у формальні стосунки.

Свобода - це найголовніше для чоловіка. Принаймні весь мій досвід до цього висновку довів.

Жінка, якщо не відповідає твоєму ідеалу (не лише фізичному, а передусім як людина (якщо то взагалі людина, в чому є сумніви)) - виїпав і йди гуляй далі, шукай принца.

Життя холостяком то взагалі - дзен!!!
Я торчу й кайфую, реально.

Ніхто не їпе мізки, ніхто нічого не вимагає, є купа часу на набагато важливіші справи. А якщо хочеться перепихнутися, то є купа жінок, які хочуть тебе зловити через перепихон. Ну хай пробують :) Ми не проти.

Коротше, хлопці, забийте на пісьочки й робіть своє життя, без огляду на тих плядєй!!!

Єдиний виняток, якщо жінка реально добре вихована й має моральні цінності, мізки (а не хапальний рефлекс) і реально твій бакярд, ну тоді так. Але то щастить одному з десяти тисяч.

Мораль проста - живи своїм життям, якщо твоя то підлаштується, а ні то виїпав і послав на наступні прутні ))
Дуже вірно і життєво.., підтримую ++++  (tu)  :-B
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

возможно это чисто европейский мужской страх. законы там заточены под защиту женщины и детей и большинство европейских мужчин думают примерно как  ТС.  такой себе мужской психоз.... если я женюсь, то мне гаплык.
да и насчет детей. насколько помню при всем желании снять с себя ответственность за их содержание и воспатание после развода... это вряд ли получится по тем же европейским законам.

   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

На старості самому буде нелегко.
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

ну а это конечно шедевр:


Мораль проста - живи своїм життям, якщо твоя то підлаштується, а ні то виїпав і послав на наступні прутні )) круговорот прутней в природе  :)

   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

На старості самому буде нелегко.

тут просто нужно товую ветку ждать: как я буду вечно молодым  ;)
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

А якщо хочеться перепихнутися, то є купа жінок, які хочуть тебе зловити через перепихон. Ну хай пробують :) Ми не проти.

выгодная партия наш тс, все за ним охотятся и хотят зловити и затянуть в сети брака  :)

в общем этот манифест можно на цитаты разбирать
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

А якщо хочеться перепихнутися, то є купа жінок, які хочуть тебе зловити через перепихон. Ну хай пробують :) Ми не проти.

выгодная партия наш тс, все за ним охотятся и хотят зловити и затянуть в сети брака  :)

в общем этот манифест можно на цитаты разбирать

Цього лоха три чи чотири рази через х, ой коліно кинули. І цей лох кожного разу розказував на ФУПі про останню велику любов.
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Це таке розчарування після латиносок?
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Це таке розчарування після латиносок?

То вже стояти перестав ;)
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Після всіх перепетій зрозумів цінність незалежності й самостійності в особистому житті.


Ну нарешті.

 (tu)
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Це таке розчарування після латиносок?

Нє, навряд. Скоріше через відсутність мозку і вміння тримати хрен в руках.
   
Є.

І дбаю про них.

Старший - найкращий студент в своїй групі в університеті в Данії.

Менший - відмінник в школі.

Доїбався? Ну то відпочивай.
Дбаєш про дітей online чи offline?
   
Re:  :bueee: Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Я не вихвалявся взагалі то.

І не з Венесуели чи Колумбії, а з Венесуели та Колумбії. А про деяких взагалі не повідомляв ʼшановне товариствоʼ :)

а правда, що ті колумбійки, кубинки, венесуелки в ліжку бомбезні?
   
«Шукать жінок». Никогда не задавался целью «шукать», как-то само -собой всё получалось.
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Дуже легко (і психотерапевтично) стати переконаним холостяком, коли ти вже нікому і наxуй не потрібен
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Правильно,  то не твоє)
   
Re:  :bueee: Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Я не вихвалявся взагалі то.

І не з Венесуели чи Колумбії, а з Венесуели та Колумбії. А про деяких взагалі не повідомляв ʼшановне товариствоʼ :)
Тобі заздрісно? ну соррі, йди їпти свою стару жабу, ʼгєймєр’  )))

Не здивуюсь, якщо ти ще й латентний педофіл з такими замашками.

просто кончене.  ти вирішило потішити куя використовуючи злидні дівок з проблемних країн, бо жодна нормальна, достойна жінка з тобою жити не захотіла. І хто ти після цього, як не серійний мудак і потвора?

Але навіть бляді тебе, лошару, вважаючого себе хитрозробленим, прокинули. Причому, всі. Тепер ти старий, накуй нікому не потрібний козел-аліментщик. Чого вартий, те й отримав.

Щодо заздрощів і "старої жаби", з якою я в шлюбі вже 40 років, то єдине чого я боюсь, - щоб вона не пішла в країну великого полювання раніше за мене. І, крім єблі, в нормальних людей є ще почуття, дружба, прив'язаність, обов'язок тощо. Але тобі того не зрозуміти.
А заздрити кинутим хитровиєбаним лохам і мудакам - бути таким самим мудаком, як ти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія