Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

у католиків намічається скандал

Re: у католиків намічається скандал

Якщо Ватикан дасть таку згоду, це буде кінець католицької церкви.
Навряд чи дасть. Все ж таки це гріх згідно з релігійними канонами.
   
Re: у католиків намічається скандал

украинских свидомых гомофобов.


засмерділо кацапським духом
   
Re: у католиків намічається скандал

этот nik и ВПРАВДУ Ж П.ИДОРОК!
И шо нам теперь делать?
   
Re: у католиків намічається скандал

Дебіли :))) В Біблії існує пряма заборона на мужеложство.

Так, лежати з чоловіком як з жінкою не можна. Але заборони на секс з чоловіком стоячи чи раком немає!


А взагалі, в Біблії багато цікавих прямих заборон. На працю в суботу (покарання - смерть), на споживання свинини та багато чого іншого, заборонено носити одежу з тканини з різних волокон, заборонено сідати туди куди сідала жінка з менструацією, тощо. Чому все це християнство відкинуло а з гоміками так не можна? Християни завжди виконували все вибірково.
   
Re: у католиків намічається скандал

И шо нам теперь делать?
==============================
 А я откуда знаю? НО оно маньячное. Если культурный,то пусть бы бегал.... :D
   
Re: у католиків намічається скандал

Так, лежати з чоловіком як з жінкою не можна. Але заборони на секс з чоловіком стоячи чи раком немає!
спитаю про всяк випадок - ти це серйозно?
   
Re: у католиків намічається скандал

спитаю про всяк випадок - ти це серйозно?
Ну це жарт, бо "лежати з чоловіком як з жінкою" це очевидний емфемізм зі значенням мати секс з чоловіком безвідносно до пози.

Але, при бажанні, можна обрати зручну для себе буквальну інтерпритацію, віруни так роблять постійно зі своїми текстами.
   
Re: у католиків намічається скандал

Якщо Ватикан дасть таку згоду, це буде кінець католицької церкви.
Так вже ж не дав.
   
Re: у католиків намічається скандал

Ну це жарт, бо "лежати з чоловіком як з жінкою" це очевидний емфемізм зі значенням мати секс з чоловіком безвідносно до пози.

Але, при бажанні, можна обрати зручну для себе буквальну інтерпритацію, віруни так роблять постійно зі своїми текстами.
ти здогадуєшся, чому слово мужеложсто не має ніякого стосунку до пози?
   
Re: у католиків намічається скандал

Увы! Я не разделяю яго чуйств. Тут,конечно,немало геев, но такое маньячное...  :D  Я старый натурал. Может енто и не модно сейчас и не в тренде, но меняться уже не буду. :D   И самое смешное,чуваки и чувихи, что этот nik и ВПРАВДУ Ж П.ИДОРОК! Это не обзывание и нисколько не шутка!

ОТАК ОТ!

Вопріс для звинувачуваного -

nik,   це правда? Без пояснень і оговірок. Так або ні.
   
Re: у католиків намічається скандал

Якщо Ватикан дасть таку згоду, це буде кінець католицької церкви.
з нетерпінням чекаю на "добро" і запсаюсь мішком сонячникового насіння  :gigi: 
   
Re: у католиків намічається скандал

Важнейшая проблема, геям совершенно негде обвенчатся.   :zrada:
Люди женятся, ипутся, а тут не во что обуться!  :gigi: 
   
Re: у католиків намічається скандал

пісня в тему:

   
Re: у католиків намічається скандал

украинских свидомых гомофобов.
засмерділо кацапським духом

Как вы правы, дружище. Идейная гомофобия - одна из фундаментальных скреп кацапскага мира. :)
   
Re: у католиків намічається скандал

Хай виходять з католицизму і засновують гомокатолицьку церкву.
   
Re: у католиків намічається скандал

Дебіли :))) В Біблії існує пряма заборона на мужеложство.
У старому заповіті.
У новому всіляко пропагується любов, поблажливість та терпимість
   
Re: у католиків намічається скандал

ти здогадуєшся, чому слово мужеложсто не має ніякого стосунку до пози?

Цитата, извините, что из русской вивки. Из цитаты понятно, почему.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%83%D0%B6%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE

Цитувати
Мужело́жство - .... В обиход термин был введён древнерусским церковным правом...

Возникает каверзный вопрос - библию тоже русская церковь писала? :)
   
Re: у католиків намічається скандал

Как вы правы, дружище. Идейная гомофобия - одна из фундаментальных скреп кацапскага мира. :)

Этих гейских браков на всю Европу тысяч сто. А вони словно массовый геноцид происходит. Надоело. Тут правильно сказали, если уж так невтерпёж то можно  хоть в Синагоге обвенчатся.
   
Re: у католиків намічається скандал

Навряд чи дасть. Все ж таки це гріх згідно з релігійними канонами.

Нет, не грех.
   
Re: у католиків намічається скандал

Хай виходять з католицизму і засновують гомокатолицьку церкву.

 :facepalm1:

Якраз цього і хочуть запобігти священники, бо це втрата доходів церкви.

В Німеччині церва фінансується не через пожертви, а через податки.
Коли ти реєструєшся по місцю проживання, то вказуєш до якої церкви ти відносишся, якщо це католицька, протестантська церви, або іудейська, то з тебе почнкть автиматично вираховувати податки з кожної зарплати.
Ти можеш це змінити запис про своє віросповідання в будь-який момент, але більшість німців, які хоч зрідка ходять в церкву платять той податок.
Тобто у церкви є постійний і стабільний потік грошей, а не тільки по великих святах.

Зараз кількість прихожан в церквах зменшується, тому священники борються за кожного прихожанина, особливо молодих.
Відмова вінчання геїв в церкві оцначає, що церква їх не приймає, тому вони прсто йдуть і змінюють запис про своє вросповідання і перестають платити церковний податок.
   
Re: у католиків намічається скандал
Ice9192

:facepalm1:

Якраз цього і хочуть запобігти священники, бо це втрата доходів церкви.

В Німеччині церва фінансується не через пожертви, а через податки.
Коли ти реєструєшся по місцю проживання, то вказуєш до якої церкви ти відносишся, якщо це католицька, протестантська церви, або іудейська, то з тебе почнкть автиматично вираховувати податки з кожної зарплати.
Ти можеш це змінити запис про своє віросповідання в будь-який момент, але більшість німців, які хоч зрідка ходять в церкву платять той податок.
Тобто у церкви є постійний і стабільний потік грошей, а не тільки по великих святах.

Зараз кількість прихожан в церквах зменшується, тому священники борються за кожного прихожанина, особливо молодих.
Відмова вінчання геїв в церкві оцначає, що церква їх не приймає, тому вони прсто йдуть і змінюють запис про своє вросповідання і перестають платити церковний податок.

Такий податок непогано в Україні ввести.

   
Re: у католиків намічається скандал

:facepalm1:

Якраз цього і хочуть запобігти священники, бо це втрата доходів церкви.

В Німеччині церва фінансується не через пожертви, а через податки.
Коли ти реєструєшся по місцю проживання, то вказуєш до якої церкви ти відносишся, якщо це католицька, протестантська церви, або іудейська, то з тебе почнкть автиматично вираховувати податки з кожної зарплати.
Ти можеш це змінити запис про своє віросповідання в будь-який момент, але більшість німців, які хоч зрідка ходять в церкву платять той податок.
Тобто у церкви є постійний і стабільний потік грошей, а не тільки по великих святах.

Зараз кількість прихожан в церквах зменшується, тому священники борються за кожного прихожанина, особливо молодих.
Відмова вінчання геїв в церкві оцначає, що церква їх не приймає, тому вони прсто йдуть і змінюють запис про своє вросповідання і перестають платити церковний податок.

Я всегда считал, что вера - это то, за что готов отдать жизнь... Изменение канона ради сохранения дохода - лицемерие...
   
Re: у католиків намічається скандал

Такий податок непогано в Україні ввести.

 :lol:
   
Re: у католиків намічається скандал

Такий податок непогано в Україні ввести.

В Україні купа народу взагалі не платить податки.
Якщо ввести такий податок і відмінити пожертвування, то церкви взагалі загнуться, хібащо ввести примусово і не давати можливості змінити церкву або відмовитись.
   
Re: у католиків намічається скандал

Я всегда считал, что вера - это то, за что готов отдать жизнь... Изменение канона ради сохранения дохода - лицемерие...

Канони змінюються постійно, світ змінюється. Просто зараз це відбувається швидше.
   
Re: у католиків намічається скандал
Ice9192

Я всегда считал, что вера - это то, за что готов отдать жизнь... Изменение канона ради сохранения дохода - лицемерие...
а ось для цього вже треба переписувати конституцію ...
.. краще вже грошима - і відразу все стає зрозуміло - хто є хто.
   
Re: у католиків намічається скандал

:facepalm1:

Якраз цього і хочуть запобігти священники, бо це втрата доходів церкви.

В Німеччині церва фінансується не через пожертви, а через податки.
Коли ти реєструєшся по місцю проживання, то вказуєш до якої церкви ти відносишся, якщо це католицька, протестантська церви, або іудейська, то з тебе почнкть автиматично вираховувати податки з кожної зарплати.
Ти можеш це змінити запис про своє віросповідання в будь-який момент, але більшість німців, які хоч зрідка ходять в церкву платять той податок.
Тобто у церкви є постійний і стабільний потік грошей, а не тільки по великих святах.

Зараз кількість прихожан в церквах зменшується, тому священники борються за кожного прихожанина, особливо молодих.
Відмова вінчання геїв в церкві оцначає, що церква їх не приймає, тому вони прсто йдуть і змінюють запис про своє вросповідання і перестають платити церковний податок.


Тупому как пробка гавнусю подкинули методичку и он теперь специалист по немецкой налоговой системе. Оказывается это святые отцы очень жадны до гейских денег. Заверяет гавнусь.

Хотя реально вполне понятно что это очередная попытка окончательно раздолбать и так полуживую церьковь пока в Риме сидит Папа-коммунист.
   
Re: у католиків намічається скандал

Канони змінюються постійно, світ змінюється. Просто зараз це відбувається швидше.

Ерунда... Каноны незыблимы, а это просто пример лицемерия...
   
Re: у католиків намічається скандал

Якраз цього і хочуть запобігти священники, бо це втрата доходів церкви.


Ну не знаю... Я б на їх місці шукав якісь підробітки чи інші додаткові джерела доходів якщо така проблема з грошима, ну або зробив життя аскетичнішим, але все одно не вінчав би.

Вони ж вважають себе послідовниками апостолів? Апостоли жили аскетично і на каретах не каталися, Христос в Єрусалим взагалі на ослі в'їхав.
   
Re: у католиків намічається скандал

Тупому как пробка гавнусю подкинули методичку и он теперь специалист по немецкой налоговой системе. Оказывается это святые отцы очень жадны до гейских денег. Заверяет гавнусь.

Хотя реально вполне понятно что это очередная попытка окончательно раздолбать и так полуживую церьковь пока в Риме сидит Папа-коммунист.

ТП ОТ остаточно їбанулась.  :facepalm1:

Про церковний податок в Німеччині знає кожний, хто легально жив і працював в Німеччині.  :punish:
Але звідки про це знати кацапській пропагагдонці із ольгіно, їй в методичці написали лише про Папу-коммуніста.  :suicide2:

Останнє редагування: 9 травня 2021 14:47:54 від Tatus
   
Re: у католиків намічається скандал

Ну не знаю... Я б на їх місці шукав якісь підробітки чи інші додаткові джерела доходів якщо така проблема з грошима, ну або зробив життя аскетичнішим, але все одно не вінчав би.

Вони ж вважають себе послідовниками апостолів? Апостоли жили аскетично і на каретах не каталися, Христос в Єрусалим взагалі на ослі в'їхав.

І через 10-20 років у них не залишиться прихожан взагалі, бо з таким підходом доведеться відшити всіх розведених, всіх хто користується конрацептивами, і т.д. і т.п.
   
Re: у католиків намічається скандал

з таким підходом доведеться відшити всіх розведених, всіх хто користується конрацептивами, і т.д. і т.п.
Ну, муслімські попи якось же викручуються й  лише збільшують собі паству й без усяких викрутасів для геїв ))
   
Re: у католиків намічається скандал

Ерунда... Каноны незыблимы, а это просто пример лицемерия...

Заборона на розводи і повторне вінчання - це також один із канонів католицької церкви.
   
Re: у католиків намічається скандал

Ну не знаю... Я б на їх місці шукав якісь підробітки чи інші додаткові джерела доходів якщо така проблема з грошима, ну або зробив життя аскетичнішим, але все одно не вінчав би.

Вони ж вважають себе послідовниками апостолів? Апостоли жили аскетично і на каретах не каталися, Христос в Єрусалим взагалі на ослі в'їхав.

Да ерунду он пишет, я посмотрела налоговое законодательство. Положим что на сотню прихожан у вас в приходе три гея (что и так статистически перебор).  Предположим они получают по €50,000 в год и платят подоходный налог в среднем  20%. Тоесть €10,000 в год. Церковный налог 8-9% от этой суммы тоесть максимум €900. Умножаем на 3 и получаем €2,700 в год.

И нас уверяют что святые отцы за эти деньги удавятся
   
Re: у католиків намічається скандал

Заборона на розводи і повторне вінчання - це також один із канонів католицької церкви.

Разводы прямо запрещены Христом в нагорной проповеди... Те, кто разведены, по определению не христиане... Те, кто признает разводы, по определению не христиане...

Религия бывает только фундаментальной... Любое отступление от какнона или ревизия - лицемерие...

ПыСы. Я - атеист и ничего против гомосексуальных браков не имею
   
Re: у католиків намічається скандал

Да ерунду он пишет, я посмотрела налоговое законодательство. Положим что на сотню прихожан у вас в приходе три гея (что и так статистически перебор).  Предположим они получают по €50,000 в год и платят подоходный налог в среднем  20%. Тоесть €10,000 в год. Церковный налог 8-9% от этой суммы тоесть максимум €900. Умножаем на 3 и получаем €2,700 в год.

И нас уверяют что святые отцы за эти деньги удавятся

Церковный налог не есть часть подоходного... Это сверху на подоходный...
   
Re: у католиків намічається скандал

Церковный налог не есть часть подоходного... Это сверху на подоходный...

ВЫ читать умеете? Вы повторили ровно то что я сказала. Церковный налог рассчитывается как процент от подоходного и начисляется дополнительно.
   
Re: у католиків намічається скандал

Заборона на розводи і повторне вінчання - це також один із канонів католицької церкви.

Ну це в Євангелії прямо написано...

Якщо таким шляхом йти зі страху втратити парафіян, то можна дійти до того що будуть злодіїв і кіллерів благословляти на вдалі "операції"... або їм індульгенції продавати за процент доходу від "діяльності".

Це навіть не лицемірство, це "двоємисліє" якесь.
   
Re: у католиків намічається скандал

И нас уверяют что святые отцы за эти деньги удавятся

Мені це також дивно.
   
Re: у католиків намічається скандал

ВЫ читать умеете? Вы повторили ровно то что я сказала. Церковный налог рассчитывается как процент от подоходного и начисляется дополнительно.

Как процент дохода, а не подоходного... Если подоходный 20% и церковный 8% (Бавария), то с дохода в 100 килоеаро к уплате 29 килоевро... 20 подоходного плюс 9 церковного...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія