Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Що, віриш що Хтосі все вивезуть на собі, поки ти тут Україну паплюжиш.
Так от Хтосів все менше і менше і вони втомились.
А вірити, то не в окопі сидіти. Правда?
Не кажи
Вірять в перемогу з прапорцями на автарках задонативши один раз 10 баксів - а коли не дали оновити паспорт кричать про політичні репресіі і «вєрнітє дєньгі»
Гівно а не люди)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Тобто за те що ти не можеш забезпечити нормального дитинства своїм дітям має бути соромно емігрантам?

:facepalm:

Навіть пояснювати нічого не хочу. Не дійде.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

:facepalm:

Навіть пояснювати нічого не хочу. Не дійде.
Цей іблан мабуть забезпечив своїм дітям нормальне дитинство здавши їх в дитбудинок чи як трололо в синагогу)
Підараси закордонні)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Намагаюсь не перекручувати. Перечитав ще раз діалог, Вуд написав: "є кращі люди, ніж ти", а ти це озвучив як: "є кращі люди ніж войни ВСУ".

По-перше, якщо ти воїн ЗСУ - респект, не знав, не відслідкував.

По-друге, навіть якщо й так, то трансформація від "є кращі люди, ніж ти" в "кращі люди, ніж воїни ЗСУ" - це як раз і є узагальнення і перекручування. Виправ мене, де я неправий і вибач - я зануда :)

1. Я не є воїн ЗСУ. Я старий ковбасник.

2. Ось вся розмова:

Вуд:
"Він невиний бо він у іншій країні і вжє має статус біжанця
і він не хоче йти убивати чому він ухілянт
він вибрав свою долю  чого його геобити  плющити"

Вело:
"чому той хто тепер в ЗСУ не може мати статут біженця? Чому тільки жирна свиня може вибрати свою долю?"

Вуд:
"Є багато людей які кращі ніж ти
вони не йдуть на війну  бо вірять в бога"

Так як Вуд часто плутає букви, то логічно прочитати:
"Є багато людей які кращі ніж ті (воїни ВСУ)
вони не йдуть на війну  бо вірять в бога"

Інакше, при чому тут Вело до війни?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Шо у вас тут, підарасня з трусів вистрибує про рєпрєсії проти маминих квіточок, не народжених для війни?  :laugh:
Ну да, одне діло горлати "ми переможемо!" з-за кордону, а інше - оновити облікові дані, або залишитись без консульських послуг.
Так тут вже одразу і релігія не дозволяє, і діти, і взагалі вони не всрались, а просто нікому нічого не винні, то Україна їм винна і ті, хто тут залишився.
Не здивуюсь якщо найближчим часом почнуть в один голос з кацапами волати про біндєрафцеф і нацистскій рєжим.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

1. Я не є воїн ЗСУ. Я старий ковбасник.

2. Ось вся розмова:

Вуд:
"Він невиний бо він у іншій країні і вжє має статус біжанця
і він не хоче йти убивати чому він ухілянт
він вибрав свою долю  чого його геобити  плющити"

Вело:
"чому той хто тепер в ЗСУ не може мати статут біженця? Чому тільки жирна свиня може вибрати свою долю?"

Вуд:
"Є багато людей які кращі ніж ти
вони не йдуть на війну  бо вірять в бога"

Так як Вуд часто плутає букви, то логічно прочитати:
"Є багато людей які кращі ніж ті (воїни ВСУ)
вони не йдуть на війну  бо вірять в бога"

Інакше, при чому тут Вело до війни?


Якийсь єбанаріум реально.
Іншими словами цей мудак говорить, що ті, хто з'їбався - вони молодці і нікому нічого не винні, а ті, хто добровільно чи по мобілізації пішли в окопи - ті, виходить, лохи. Бо треба було з'ябувати на статус біженця "як всі розумні і порядні люди, які не можуть вбивати"
Просто ахуєть логіка в чувака  :facepalm1:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

https://www.facebook.com/serhii.marchenko.ua/posts/7905715849460958

Він якесь гальмо. Розділу між населенням і тцкашниками вже більше року, а він тільки прокинувся.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ти краще про себе подумай, бомж)
Я про себе на відміну від тебе відверто сказав правду як чоловік який засцяв піти у військо я чмо.
І те що є якісь ще сцикуни це мене ніяк не виправдовує.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Як на мене це все просто намагання адаптації бо важко визнати що ти просто лайно :-)o
Тому оці всі пошуки а от той трохи більше лайно за мене то виглядає просто по дитячому.
Всі знають як кацапи вбивають, гвалтують і знущаються з наших людей тому всі чоловіки хто не пішов у військо
то повне дніще от і все.


Навіть в законодавстві чітко прописано хто звільняється від мобілізації.
Новим законом коло звузили ще більше. Всіх хитросраких, які "порішали" до прийняття нового закону, або обілетять по другому колу, або таки мобілізують.
Так само тих, хто "порішав" з виїздом не маючи законних підстав зараз почнуть іпати. Якщо вже навіть поляки заговорили, що мабуть треба повертати додому хитросраких, то рух в цьому напрямку буде, так що саме час всім таким з'йобувати з Європи на інші континенти  :laugh:
А тепер поясни, яке відношення всі перелічені вище мають до тих людей, які мають реальні підстави на бронь або відстрочку, або взагалі виключені з обліку, нікуди з України не виїжджали і ніде не переховуються?
Між лайном і шоколадом є певна візуальна схожість, але це абсолютно різні речі.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А тепер поясни, яке відношення всі перелічені вище мають до тих людей, які мають реальні підстави на бронь або відстрочку, або взагалі виключені з обліку, нікуди з України не виїжджали і ніде не переховуються?
Між лайном і шоколадом є певна візуальна схожість, але це абсолютно різні речі.
Бо мораль і закон то різні речі
Я знаю купу людей які пішли самі без повісток маючи всі законні підстави того не робити вони справжні чоловіки
Хто після Бучі вважає що то нормально не піти у військо то є погані новини то точна не шоколяд
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Бо мораль і закон то різні речі
Я знаю купу людей які пішли самі без повісток маючи всі законні підстави того не робити вони справжні чоловіки
Хто після Бучі вважає що то нормально не піти у військо то є погані новини то точна не шоколяд

Ти вважаєш, що ти один знаєш купу таких чоловіків?
Так, є багато тих, хто мав законні підстави не йти, але пішли добровольцями. Але у порівнянні з кількістю тих, хто таких підстав не має і ухиляється, то їх зовсім незначна кількість.
То ти намагаєшся змішати до купи і ухилянтів, і тих, хто мав підстави не йти і не пішов добровольцем?
Багато хто після початку широкомасштабки поробив собі групи, то тепер за твоєю логікою всі, хто на групах, гівно? Це якась дебільна логіка.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ти вважаєш, що ти один знаєш купу таких чоловіків?
Так, є багато тих, хто мав законні підстави не йти, але пішли добровольцями. Але у порівнянні з кількістю тих, хто таких підстав не має і ухиляється, то їх зовсім незначна кількість.
То ти намагаєшся змішати до купи і ухилянтів, і тих, хто мав підстави не йти і не пішов добровольцем?
Багато хто після початку широкомасштабки поробив собі групи, то тепер за твоєю логікою всі, хто на групах, гівно? Це якась дебільна логіка.
Бо стояти осторонь знаючи все те що кацапи творять то аморально незалежно від бамажки яка є чи її немає
Купа добровольців з інших країн не витримали на то дивитися і пішли воювати
Тому соррі чоловік який не пішов до війська чмо

Останнє редагування: 25 квітня 2024 03:25:32 від qaqy
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Бо стояти осторонь знаючи все те що кацапи творять то аморально незалежно від бамажки яка є чи її немає
Купа добровольців з інших країн не витримали на то дивитися і пішли воювати
Тому соррі чоловік який не пішов до війська чмо
Ще є підкаблучники, чи в тебе підкаблучники то частина чмів?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ontario/Canada

Це " правильний" донатор.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Я про себе на відміну від тебе відверто сказав правду як чоловік який засцяв піти у військо я чмо.
І те що є якісь ще сцикуни це мене ніяк не виправдовує.
А тебе ніхто і не збирається виправдовувати, сцикун закордонний)
Тобі з цим жити₴
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Бо мораль і закон то різні речі
Я знаю купу людей які пішли самі без повісток маючи всі законні підстави того не робити вони справжні чоловіки
Хто після Бучі вважає що то нормально не піти у військо то є погані новини то точна не шоколяд
Ти знає тільки де найближчий туалет який мити)
Знає він, підарас)
Де ти і де Україна, що ти там мямлиш про Бучу, дибіл?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Бо стояти осторонь знаючи все те що кацапи творять то аморально незалежно від бамажки яка є чи її немає
Купа добровольців з інших країн не витримали на то дивитися і пішли воювати
Тому соррі чоловік який не пішов до війська чмо
Це хто стоїть сторонь? Та товпень ухилянтів у Варшаві яким паспорта не дали?)
Що ти. Казати хочеш, дибіл?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

МЗС, на мою думку, зробив дурницю, не можна примусово повернути громадян, у розвинених країнах будуть мусити, з гуманітарних причин, терміново надавати статус біженців особам, яки залишаться без паспортів з діючим  терміном.
Треба терміново відміняти це лайно...!
   
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це хто стоїть сторонь
Будь який чоловік який не пішов воювати
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

МЗС, на мою думку, зробив дурницю, не можна примусово повернути громадян, у розвинених країнах будуть мусити, з гуманітарних причин, терміново надавати статус біженців особам, яки залишаться без паспортів з діючим  терміном.
Треба терміново відміняти це лайно...!
 

Этот статус есть у всех украинцев и действует до марта 2025 года по всей Европе. Шо им ещё надо давать?

Замечу, наше правительство (Ирландия) делает все для ограничения передвижения беженцев на подсосе. Без письменной санкции департамента покидать места из проживания нельзя. В правах покинуть отказывают часто и многим.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Будь який чоловік який не пішов воювати
У 8 мільйонів чоловік в в Україні можливість попасти в окоп неілюзорна і набагато більша ніж у сцикунів з Кракова чи таких дибілів як ти - то ж не рівняй себе з ними - хуєсос)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Этот статус есть у всех украинцев и действует до марта 2025 года по всей Европе. Шо им ещё надо давать?

Замечу, наше правительство (Ирландия) делает все для ограничения передвижения беженцев на подсосе. Без письменной санкции департамента покидать места из проживания нельзя. В правах покинуть отказывают часто и многим.

У Канаді, наприклад, ніякого статусу біженця не надають, зроблена т.зв. програма куаєй по який надають на три роки веркпермит, тобто робочу візу + одноразову допомогу і вперед...!
Я впевнений, якщо у когось з прибулих українців призовного віку  закінчиться термін дії паспорта та йому буде відмовлено у отриманні нового..., то Канада надасть йому вже статус біженця за всіма канонами гуманітарної частини міграційного права!
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

У Канаді, наприклад, ніякого статусу біженця не надають, зроблена т.зв. програма куаєй по який надають на три роки веркпермит, тобто робочу візу + одноразову допомогу і вперед...!
Я впевнений, якщо у когось з прибулих українців призовного віку  закінчиться термін дії паспорта та йому буде відмовлено у отриманні нового..., то Канада надасть йому вже статус біженця за всіма канонами гуманітарної частини міграційного права!

Ну так чего кипишь-то?

И не в Канаде, а в Польше???!!!!!
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну так чего кипишь-то?

И не в Канаде, а в Польше???!!!!!

Та нема ніякого кипішу, просто МЗС цією дурницею навпаки полегшила ченс т.зв. ухилянтам отримати гарантований статус для проживання за межами України...!
 
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

У 8 мільйонів чоловік в в Україні можливість попасти в окоп неілюзорна і набагато більша ніж у сцикунів з Кракова чи таких дибілів як ти - то ж не рівняй себе з ними - хуєсос)
:facepalm1:  Тобто поки не заставили то типо і нормуль цікава мораль у броварських юристів
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Та нема ніякого кипішу, просто МЗС цією дурницею навпаки полегшила ченс т.зв. ухилянтам отримати гарантований статус для проживання за межами України...!

Не совсем.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

:facepalm1:  Тобто поки не заставили то типо і нормуль цікава мораль у броварських юристів
поки не заставили працюєш на економіку країни, споживаєш, платиш податки.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

У Канаді, наприклад, ніякого статусу біженця не надають, зроблена т.зв. програма куаєй по який надають на три роки веркпермит, тобто робочу візу + одноразову допомогу і вперед...!
Я впевнений, якщо у когось з прибулих українців призовного віку  закінчиться термін дії паспорта та йому буде відмовлено у отриманні нового..., то Канада надасть йому вже статус біженця за всіма канонами гуманітарної частини міграційного права!
Так - статус біженця і поселення у містечко з індіанцями десь за полярним колом
Канаді потрібні дровосєки)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ну так чего кипишь-то?

И не в Канаде, а в Польше???!!!!!
Мабуть не хочуть у Канаду)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Та нема ніякого кипішу, просто МЗС цією дурницею навпаки полегшила ченс т.зв. ухилянтам отримати гарантований статус для проживання за межами України...!
Ну ось - МЗС полегшило тобто зробило ухилянтам послугу)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

:facepalm1:  Тобто поки не заставили то типо і нормуль цікава мораль у броварських юристів
Що сказати хотів хуєсос?)
Черги з добровольців закінчились в перші півроку війни
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Виходить мали б радіти, а не блокаду влаштовувати  :S
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

поки не заставили працюєш на економіку країни, споживаєш, платиш податки.
Цей еміг думає що в нас триває добровільна мобілізація)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так - статус біженця і поселення у містечко з індіанцями десь за полярним колом
Канаді потрібні дровосєки)

Відразу дме жертвою совкового мислення, у Канаді безпритульних тварин днем з вогнем не знайти, а ви хочете когось з людей  за полярне коло..., не знаю як у вас там, а у нас собака - друг людини...(с) 
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Для меня лично вопрос простой... Ну сцыш на передовую или под ракеты... Это понятно ... Какого хера кипишь устраивать и страну позорить, создавая картинки для кацапский пропаганды. Пойди тихо в иммиграционку по месту жительства и обсуди свои проблемы. Там поймут и помогут. Ключевое слово "ТИХО".
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Для меня лично вопрос простой... Ну сцыш на передовую или под ракеты... Это понятно ... Какого хера кипишь устраивать и страну позорить, создавая картинки для кацапский пропаганды. Пойди тихо в иммиграционку по месту жительства и обсуди свои проблемы. Там поймут и помогут. Ключевое слово "ТИХО".
так їм срати на країну було ще до виїзду)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Відразу дме жертвою совкового мислення, у Канаді безпритульних тварин днем з вогнем не знайти, а ви хочете когось з людей  за полярне коло..., не знаю як у вас там, а у нас собака - друг людини...(с) 
Ти натякаєш що їх поселять в притулок для собак?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

так їм срати на країну було ще до виїзду)
Так
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так

Вот потому этих тварей надо брать на карандаш... И потому там и стоит мужик в костюме.  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія