Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто пережив смерть дорогого та любимого Леоніда Ілліча...

Я бачив Ілліча (Леоніда) на відстані метрів трьох на відкритті Залізної баби.
А через рік він склеїв ласти.
В той день ми проводжали до армії однокласника.
Трохи шумно, звісно.
Так якась падла викликала мусорів, і ті все випитували, чи не святкуємо ми смерть Лєаніда Іллічя.
   
Як на мене, молоді той Ілліч був абсолютно пох.
Не те що зараз Хуйло для кацапських личинок.
   
Про Брежнєва в часи його правління гуляли сотні анекдотів. І майже всі не компліментарні.

Останнє редагування: 24 квітня 2024 10:42:01 від Serg A (aka MG42)
   
Я уже тогда понимал и чувствовал всем своим нутром что эта система рано или поздно развалится
СССР был реально колосс на глиняных ногах
я чувствовал что в ближайшее время что то должно случиться
И это началось именно со смерти Брежнева
это началось со смерти Сталина.
   
... тому вже трохи смішно від кількості незамінних

Я пережил и что ?

Если вы насчет Зе - то сейчас другая ситуация
Мы все должны сплотиться вокруг Президента
Разбор полетов после Победы
   
Я уже тогда понимал и чувствовал всем своим нутром что эта система рано или поздно развалится
СССР был реально колосс на глиняных ногах
я чувствовал что в ближайшее время что то должно случиться
И это началось именно со смерти Брежнева

Не надо
Никто ничего не понимал и не чувствовал
Все думали, что ссср будет вечно

Но тут пришел Горбачев
   
Я бачив Ілліча (Леоніда) на відстані метрів трьох на відкритті Залізної баби.
А через рік він склеїв ласти.
В той день ми проводжали до армії однокласника.
Трохи шумно, звісно.
Так якась падла викликала мусорів, і ті все випитували, чи не святкуємо ми смерть Лєаніда Іллічя.



В той день моя колежанка народила довгоочікуваного сина. Її чоловік зібрав друзів , святкували гучно з музикою , колонки  верещали на всю вулицю. Прийшов дільничній, почав попереджати про траур. Був послан  п'яною компанією - ,, і що? У меня син раділся!!!'' Мент пішов мовчки, последствій не було.
   Я пам'ятаю цей день. Майже усе може життя був цей ген сек. У школі задовбали , Малай землей" та ,Вазражденіем"! Тьфу.....гидота. Відчула  якусь невпевненість що ж буде далі? Але молоде життя не зупинилося  через цю подію, а потім почалися ,гонки на лафетах" і все стало байдуже.
 Зараз в рф е теза ,,нет пути - нет расеї". Дебіли! Що вони набудували? Я впевнена : не має Кучми- є Україна. Немає Ющенка - є Україна. Погнали овоча - є Україна! Усі преЗеденти підуть, або виженемо, але Україна буде завжди!  Зараз цей процес гальмує війна.
   
Я пережил и что ?

Если вы насчет Зе - то сейчас другая ситуация
Мы все должны сплотиться вокруг Президента
Разбор полетов после Победы

достатньо прочитати цю гілку, щоб побачити кількість варіантів незамінних
їх чим далі більшатиме
   
а коли Іллічя спускали у могилу воно якось дуже громко гримнуло.
усі вважали що гроб уронили, типу не втримали на рушниках.

та потім казали що то співпало з черговим пострілом гармат салюту.
   
Но тут пришел Горбачев
навіть тоді всі були впевнені у світлому майбутньому розвинутого соціалізму
   
навіть тоді всі були впевнені у світлому майбутньому розвинутого соціалізму

ви брешете. не було такого.
тоді іпало де купити їдло.
про суспільний устрій було глибоко покуй.

тому і совок розвалився достатньо мирно
   
ви брешете. не було такого.
тоді іпало де купити їдло.
про суспільний устрій було глибоко покуй.
та в тебе склероз, дятле  :laugh:
   
та в тебе склероз, дятле  :laugh:

аргументуйте
інакше я процитую вашу картку хвороб
   
аргументуйте
в різних соціальних прошарках крах совка відчувався у різний спосіб
т.з. трудова інтелігенція глибоко занурилась в нову інформацію, яка потихеньку пішла після оголошення гласності
у т.ч. в примітивну порівняльну оцінку способів господарювання
у великих містах в принципі базовий набір був доступний, хоча і не без черг та блату
я пам'ятаю ці бесіди, коли всі чекали на чудодійну трансформацію совка
а він взяв і здох  :D
у кожного свої спогади
   
в різних соціальних прошарках крах совка відчувався у різний спосіб
т.з. трудова інтелігенція глибоко занурилась в нову інформацію, яка потихеньку пішла після оголошення гласності
у т.ч. в примітивну порівняльну оцінку способів господарювання
у великих містах в принципі базовий набір був доступний, хоча і не без черг та блату
я пам'ятаю ці бесіди, коли всі чекали на чудодійну трансформацію совка
а він взяв і здох  :D
у кожного свої спогади

навіть без цитування картки хвороб - вам до ...
та нє...
вам вже не допомогти.
ви іпанат.
   
бугага
ну ти їбанько
   
бугага
ну ти їбанько

нє.
то Ви притирок совковий.

тіки совковий мозок може народити :

в примітивну порівняльну оцінку способів господарювання[/b]

 :facepalm1:

цуко мля...
такі уєбани залишилися на фуп.......

я хуєю....

Останнє редагування: 24 квітня 2024 18:43:51 від kleynod
   
боже, що воно несе  :weep:
   
(про розвал совка)
на реферемдумі десь 70-9о%% мого оточення голосувало за вихід із сересеру по причині воїнственості москви. - або вєтнам. або корея. або африка. і остаточно дістав афганістан.
   
боже, що воно несе  :weep:

ти сам своє читав, придурошне?
   
 Всі наші Генсеки були дурнями. Ні, не без крисячого інтелекту, шлях у лабіринтах влади находили по нюху (доречі хуйло саме таке), але в економіці вони були довбнями. Ленін був дурнем, Сталін не дурень,але диктатор, Хрущов був взагалі лівак-ліваком, кравчинь розтрілював, яблуні вирубував, "дорогий Леонід Іллїч теж нічого не розумів,але трохи попустив), Андропов був Берією в нової епостасі, Черненко був обраний не приходячи до свідомості,а Горбачов питав у Берлузконі:" А як ви приначаєте ціни на товари в Італії?"- той аж риготав та повітря хапав ротом. Що ви з них хочете? Здавалося час дурнів минув,але ось хуйло підтвердило, що 73% довбнів чи в них, чи в нас кого хочеш оберуть-тре тільки сказати,що відняти та поділити. Збрехати,звісно,але деякі ще чекають. Кацапи чекають,що поділять між ними наше,а наші чекають,що Пороха розкуркулять.  Ні... тут довбні немереможні.
   
Всі наші Генсеки були дурнями. Ні, не без крисячого інтелекту, шлях у лабіринтах влади находили по нюху (доречі хуйло саме таке), але в економіці вони були довбнями. Ленін був дурнем, Сталін не дурень,але диктатор, Хрущов був взагалі лівак-ліваком, кравчинь розтрілював, яблуні вирубував, "дорогий Леонід Іллїч теж нічого не розумів,але трохи попустив), Андропов був Берією в нової епостасі, Черненко був обраний не приходячи до свідомості,а Горбачов питав у Берлузконі:" А як ви приначаєте ціни на товари в Італії?"- той аж риготав та повітря хапав ротом. Що ви з них хочете? Здавалося час дурнів минув,але ось хуйло підтвердило, що 73% довбнів чи в них, чи в нас кого хочеш оберуть-тре тільки сказати,що відняти та поділити. Збрехати,звісно,але деякі ще чекають. Кацапи чекають,що поділять між ними наше,а наші чекають,що Пороха розкуркулять.  Ні... тут довбні немереможні.
думаю що Горбачов і Берлусконі не зустрічались. Все ж таки ти гнида порівнювати зе і хуйла :facepalm1:
Навіть фактично, за Зе проголосувало 30%, за Хуйла  55-80%, за Порошенка 54%. Так що на Хуйла більше схожий Порошенко.

Останнє редагування: 24 квітня 2024 20:12:12 від Вело
   
думаю що Горбачов і Берлусконі не зустрічались. Все ж таки ти гнида порівнювати зе і хуйла :facepalm1:
Навіть фактично, за Зе проголосувало 30%, за Хуйла  55-80%, за Порошенка 54%. Так що на Хуйла більше схожий Порошенко.
============================
Зустрічалися Горбачов та Берлузконі десь рази з два а може й більше, а про це розповів САМ Берлузконі. Зазвичай таке на цьому рівні не брешуть. Так що я вірю. А хуйля та ЗЕ-лю я не порівнюю, а порівнюю довбнів, це інше.
   
Зустричалися Горбачов та Берлузконі, а про це розповів САМ Берлузконі.

давайте сцилу, бо:

Вперше він став премєром:
10 травня 1994 — 17 січня 1995

де тоді був Горбі?
   
давайте сцилу, бо:

Вперше він став премєром:
10 травня 1994 — 17 січня 1995

де тоді був Горбі?
==============================
 Ну він був відомий політик. Це по перше. По-друге, Горбачов декілька разів приїзжав до Італії, хоча вже не був Презом СРСР... ну це таке. Могли й потеревенькати. Я кажу що казав Берлузконі.
   
==============================
 Ну він був відомий політик. Це по перше. По-друге, Горбачов декілька разів приїзжав до Італії, хоча вже не був Презом СРСР... ну це таке. Могли й потеревенькати. Я кажу що казав Берлузконі.
По части пописдеть вам с Берлускони нет равных.
   
Горбачов декілька разів приїзжав до Італії

цікаво - коли?
чи то ви були разом з ним інкогніто?
   
цікаво - коли?
чи то ви були разом з ним інкогніто?

После поллитры-хоть в Антарктиду... :lol:

Кста,Горби,насколько помню, был не в Италии, а в Средиземке, на борту какого то парохода( или на Мальте) была историческая встреча, наверное в 89 м
   
После поллитры-хоть в Антарктиду... :lol:

Кста,Горби,насколько помню, был не в Италии, а в Средиземке, на борту какого то парохода( или на Мальте) была историческая встреча, наверное в 89 м

то він з амерами зустрічався.
берлусконі з вольтером ще салабонами були ніякими
   
то він з амерами зустрічався.
берлусконі з вольтером ще салабонами були ніякими

Ну может Берлускони тогда за водкой в лабаз бегал
   
Врізалось в пам'ять, як сиджу перед зомбоящиком, жеру бутерброд з дефіцитним "сервелатом" і втикаю на "старців" у Кремлі, що ледь шкутильгають повз домовину. Тоді ще всі демонстрували сум, а за рік вже посміювалися з чергового балета по всіх каналах.

   
цікаво, що однією з умов надання допомоги була заміна одного незімінного
і модератор не забанив їх за своє розуміння правди ;)
   
Всі наші Генсеки були дурнями. Ні, не без крисячого інтелекту, шлях у лабіринтах влади находили по нюху (доречі хуйло саме таке), але в економіці вони були довбнями. Ленін був дурнем, Сталін не дурень,але диктатор, Хрущов був взагалі лівак-ліваком, кравчинь розтрілював, яблуні вирубував, "дорогий Леонід Іллїч теж нічого не розумів,але трохи попустив), Андропов був Берією в нової епостасі, Черненко був обраний не приходячи до свідомості,а Горбачов питав у Берлузконі:" А як ви приначаєте ціни на товари в Італії?"- той аж риготав та повітря хапав ротом. Що ви з них хочете? Здавалося час дурнів минув,але ось хуйло підтвердило, що 73% довбнів чи в них, чи в нас кого хочеш оберуть-тре тільки сказати,що відняти та поділити. Збрехати,звісно,але деякі ще чекають. Кацапи чекають,що поділять між ними наше,а наші чекають,що Пороха розкуркулять.  Ні... тут довбні немереможні.

Читайте старую книгу Шафаревича 'Социализм как явление мировой истории'
Он определяет социализм как странное стремление человечества к самоубийству
   
По части пописдеть вам с Берлускони нет равных.

Надо перечитать дневники Черняева - было ли такое и с кем ?
   
Читайте старую книгу Шафаревича 'Социализм как явление мировой истории'
Он определяет социализм как странное стремление человечества к самоубийству
================================
Золоті слова!
   
цікаво, а власники ФУПу незамінні?
   
цікаво, а власники ФУПу незамінні?
Стаття 8. Заходи правового режиму воєнного стану
11) регулювати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, роботу постачальників електронних комунікаційних мереж та/або послуг,  медіа ; забороняти  передачу інформації через комп’ютерні мережі;
12) у разі порушення вимог або невиконання заходів правового режиму воєнного стану вилучати у підприємств, установ і організацій усіх форм власності, окремих громадян електронне комунікаційне обладнання, телевізійну, відео- і аудіоапаратуру, комп’ютери, а також у разі потреби інші технічні засоби зв’язку;
   
... тому вже трохи смішно від кількості незамінних

Мені зовім не смішно. Тому що роблять ідолів, і б'ть свої лби об землю перед ними, і б'ють лби тих, хто не хоче бити поклони перед ідолами.

Щодо Льоні. Ніколи не бачив, але бачив багато разів його лимузини на великій швидкості  по пустим вулицям.
Навіть своєю смертю підісрав першу і останню міжнародну конференцію з вибуху З'їхались вчені з Європи до Києва, налоштувались бухнути та побалакати а тут таке горе, таке горе... Тільки в останній день конференції дозволили погуляти. Такого веселого гульбища серед вчених досі не бачив)))
   
... тому вже трохи смішно від кількості незамінних

Дрібний політичний діяч епохи Алли Пугачьовой
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія