Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

так можна розмірковувати до тих пір поки не прилетить у власний дім, повспівчувати, хто щиро, хто на публіку і забути, а у власника від часу прильоту починається зовсім нове життя, і коли матеріальну частину з часом можна виправити, то ментально цей «досвід» може залишитися на все життя, але як там кажуть смерть однієї людини трагедія, смерть сотень статистика, ось так і живем
   
Поляки вперше підняли ф16 у повітря під час ракетної атаки.  Нарешті поворушилися

Вже піднімали. Вони тепер постійно піднімають після того, як кацапська ракета пролетіла через їхню територію.
   
Поляки вперше підняли ф16 у повітря під час ракетної атаки.  Нарешті поворушилися

Могли б і збити ту ракету під кордоном, ми би їм лише неофіційно подякували. А ніт. Bobr, kurwa!
   
Поляки вперше підняли ф16 у повітря під час ракетної атаки.  Нарешті поворушилися
В друге.
   
На завершення одне лише питання, бо подальший діалог сенсу не має.

1. Так, має бути. Адекватність.
2. Якщо ви помітили, ніхто комах не роздува, і слони також не пройдуть непоміченими.
3. Так, треба реально оцінювати різні загрози. Навіть не сперечаюсь.

Ну і питання - лише одне і дуже конкретно - для вас НЕ жахливо, що загинуть люди - це скільки?

1   10   50    100    10 000     100 000    100 000 000?    Свій варіант вкажить, лише просто конкретний. Дякую.
Я не вважаю ситуацію в Києві жахливою через ракетні обстріли.
Були дані, що в автомобільних аваріях гине більше людей ніж від ракет.
Тож не варто лицемірно роздувати якісь жахіття.

Взагалі в цій гілці тусуються якісь неадеквати і панікери.
Які тільки охають, ахають почувши звук вибуху.

В мене, наприклад, і думки ніколи не було йти в якесь укриття.
Я навіть не знаю де воно знаходиться.
Взагалі на це не реагую.
Бо мала ймовірність.

Всі ці тривоги, зупинки транспорту, походи в укриття приносять більше шкоди. І економіці і психіці людей.

Ще раз.
Треба адекватно оцінювати ситуацію.
А не закатувати лицемірні істерики.
   
Певно має на увазі що тепер на три дня страждань - ой, у Київ прилетіло.
Про Запоріжжя, наприклад, в такій ситуації і не згадали б.[/b]
Для чого ви брешете?
   
Могли б і збити ту ракету під кордоном, ми би їм лише неофіційно подякували. А ніт. Bobr, kurwa!
Для цього потрібно мати якісь домовленості по-перше. І координувати роботу з нашими ПВО
   
Аха. То ж не його будинок.

а чий?
Тих хто тут на фупі руки заломлює у спробі посіяти паніку.
Якщо когось ця трагедія торкнула має підняти дупу і іхати до постраждалих допомагати. Поселити в себе тих хто залишився без житла.

Так виглядає співчуття.
   
Я не вважаю ситуацію в Києві жахливою через ракетні обстріли.
Були дані, що в автомобільних аваріях гине більше людей ніж від ракет.
Тож не варто лицемірно роздувати якісь жахіття.

Взагалі в цій гілці тусуються якісь неадеквати і панікери.
Які тільки охають, ахають почувши звук вибуху.

В мене, наприклад, і думки ніколи не було йти в якесь укриття.
Я навіть не знаю де воно знаходиться.
Взагалі на це не реагую.
Бо мала ймовірність.
Всі ці тривоги, зупинки транспорту, походи в укриття приносять більше шкоди. І економіці і психіці людей.

Ще раз.
Треба адекватно оцінювати ситуацію.
А не закатувати лицемірні істерики.

+
   
нагадуб анатолік це вата кончена
   
Я не вважаю ситуацію в Києві жахливою через ракетні обстріли.
Були дані, що в автомобільних аваріях гине більше людей ніж від ракет.
Тож не варто лицемірно роздувати якісь жахіття.

Взагалі в цій гілці тусуються якісь неадеквати і панікери.
Які тільки охають, ахають почувши звук вибуху.

В мене, наприклад, і думки ніколи не було йти в якесь укриття.
Я навіть не знаю де воно знаходиться.
Взагалі на це не реагую.
Бо мала ймовірність.
Всі ці тривоги, зупинки транспорту, походи в укриття приносять більше шкоди. І економіці і психіці людей.

Ще раз.
Треба адекватно оцінювати ситуацію.
А не закатувати лицемірні істерики.

А навіщо писати таку купу тексту, питання було конкретне. Відповіді нема. Відповіді не буде?
   
А навіщо писати таку купу тексту, питання було конкретне. Відповіді нема. Відповіді не буде?
Питання було дурне.
Дурної відповіді не буде.
   
Якщо хто має контакти в СБУ, повідомте їм про Анатоля

Це не жарт. Я бачу виправдовування агресії. Нехай в СБУ пояснює, що це не так
Не переживайте, СБУ про мене знає.
Ще з часів, коли воно називалось КГБ.
   
Що там жахливого?
Будинок цілий. Здається навіть вікна цілі.
З одного вікна видно вогонь.
Може то взагалі побутова пожежа.
І потім це непорозуміння скулить що його ображають та називають поганим словами. Так от, толян, погано я пишу тільки про таких довбойобів та кацапів як ти
   
Люди, у вас є якесь відчуття реальності?
Чи тільки б охати-ахати з якогось незначного приводу?

Є міста, де цілі квартали знесені начисто.
Ото жахливо.
На фронті кожен день сотні вбитих і поранених.
Це жахливо.
А скільки загинуло в цьому будинку?
Думаю, що не більше, ніж в звичайній автомобільній катастрофі.
Неадеквати, мать вашу.
Забаньте уїбана
   
нагадуб анатолік це вата кончена
Поясніть хтось нарешті цьому українофобу значення терміну "вата".
Бо для нього це те, що йому не подобається.
Не любить він українців, тому вони для нього вата.
   
Має бути якась адекватність в оцінках реальності.
Не варто роздувати з мухи слона, справжнього слона при цьому не помічаючи.
Треба реально оцінювати різні загрози і жертви.

Охи-ахи з приводу незначних подій є нічим іншим як лицемірством.
Та ще й це лицемірство агресивним виявляється.
Толя, то добре що ти свій писок у мережи засвітив.
Маю надію тебе десь зустріти та добряче відпиздити
   
Могли б і збити ту ракету під кордоном, ми би їм лише неофіційно подякували. А ніт. Bobr, kurwa!

Це була б ескалація
   
Могли б і збити ту ракету під кордоном, ми би їм лише неофіційно подякували. А ніт. Bobr, kurwa!

не могли тому що хєр з літака цю ракету так просто зібєш, інакше замість петріотів весь ппо був би на літаках
   
Для цього потрібно мати якісь домовленості по-перше. І координувати роботу з нашими ПВО

А що заважає працювати в цьому напрямку?
   
не могли тому що хєр з літака цю ракету так просто зібєш, інакше замість петріотів весь ппо був би на літаках

Вона була в 20 км від кордону
   
Не переживайте, СБУ про мене знає.
Ще з часів, коли воно називалось КГБ.

Та хто б сумнівався, що КДБ знає своїх штатних співробітників.  :weep:
   
а чий?
Тих хто тут на фупі руки заломлює у спробі посіяти паніку.
Якщо когось ця трагедія торкнула має підняти дупу і іхати до постраждалих допомагати. Поселити в себе тих хто залишився без житла.

Так виглядає співчуття.
Де саме ви побачили "спробу посіяти паніку"? Тут констатація факту ракетного обстрілу Києва і успішної роботи  нашої ПВО. Але казати що смерть 2 місячної дитини від бомби о все фігня і не варто роздмухувати паніку то вже пробачте живодерство якесь.
   
Вона була в 20 км від кордону

Загалом, треба їм таки надати певну зону, у який мали б право працювати офіційно. Бо як таки перетне кордон за Медику, до Пшемишля можна вже не встигти збити, та й там реально майже суцільна промзона, ще на голови впаде...
   
А що заважає працювати в цьому напрямку?
Конкретно в цьому? Міжнародна угода, укладена 4 квітня 1949 року у Вашингтоні, США, західноєвропейським и та північноамериканськ ими країнами з метою об'єднання зусиль для колективної оборони, збереження миру та безпеки в Північноатлантичном у регіоні.

   
Толік напевно дуже вірить у точність доблєсніх векаес ереф

Що вони стріляють тільки по вйськових об'єктах. А по Толіку не будуть - бо він мирний і не проти расеї

Ракети вони розумні!!!

Причому Толік не перебігає дорогу на червоне світло. Не ходить вночі по говповським районам. І не вживає субпродукти - бо то шкідливо для здоров'я і є ймовірність здохнути.

Ще Толєк пристібається для чогось в машині. Хоча ймовірність ДТП дуже мала. І не стрибає в воду де попало. І газ виключає. І до лікаря ходить. Хоча нахіба - все рівно колись здохнеш! Ймовірність же ж !

Останнє редагування: 7 лютого 2024 10:51:32 від Zhmen
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Люди, є проблема вибірковості емпатії.

Втратами і болями мірятись - справа сумнівна. У кого болить, хто втратив - від будь-чого (особливо, коли не від власних дурощів) - то це трагедія хоч від втрати чи каліцтва однієї людини. Я можу зрозуміти тих, кому буває прикро, що на їх (чи їх рідних) невійськові трагедії та болі уваги не звертають, допомоги не виділяють, а статистика невійськових смертей вважається ділом житєйським.

Якщо ми хочемо не лише вижити і перемогти, а й залишитись людьми, давайте співчувати всім, хто втратив і страждає - співчувати дієво хто як може. І не сратись принаймні там, де це можливо не робити.
   
Толєг вже в Києві 3 загиблих!

Нікуя ти ж страшного там не бачиш шакал?

А це лише дві години пройшло

?single
   
Поясніть хтось нарешті цьому українофобу значення терміну "вата".
Бо для нього це те, що йому не подобається.
Не любить він українців, тому вони для нього вата.
я б тобі  пояснив підарасу
   
Толєг вже в Києві 3 загиблих!

Нікуя ти ж страшного там не бачиш шакал?

А це лише дві години пройшло
А скільки на фронті? Кожен день.
Не бачу емпатії до них.

Ну прямо як собачки Павлова.
Показали їм картинку - потекла слина.

А те, що страшніших картинок кожен день є, їх не хвилює.
Бо їм не показують.

Нема в людей ніякого адекватного сприйняття реальності.
Лише примітивні рефлекторні реакції на картинки, що їм перед носом ставлять.

Та ще й якась незрозуміла злість, коли їм зауважують, що є набагато трагічніші події. Кожен день. Про які вони ніколи ні слова.
   
Могли б і збити ту ракету під кордоном, ми би їм лише неофіційно подякували. А ніт. Bobr, kurwa!

в тебе прямий вихід на генштаб чи керівництво ППО західних областей?
Звідки ти знаєш, що поляки нічого не збили?
те, що щось прилетіло - так наше ППО теж не усе збиває, а в наших досвіду на порядки більше
   
   
в тебе прямий вихід на генштаб чи керівництво ППО західних областей?
Звідки ти знаєш, що поляки нічого не збили?
те, що щось прилетіло - так наше ППО теж не усе збиває, а в наших досвіду на порядки більше

прильот був в Дрогбичі, було в новинах. Навіть тут я з тг постив. Іншу ракету біля ТЕС завалили наші ППО

Останнє редагування: 7 лютого 2024 11:35:07 від PRom
   
А скільки на фронті? Кожен день.
Не бачу емпатії до них.

Ну прямо як собачки Павлова.
Показали їм картинку - потекла слина.

А те, що страшніших картинок кожен день є, їх не хвилює.
Бо їм не показують.

Нема в людей ніякого адекватного сприйняття реальності.
Лише примітивні рефлекторні реакції на картинки, що їм перед носом ставлять.

Та ще й якась незрозуміла злість, коли їм зауважують, що є набагато трагічніші події. Кожен день. Про які вони ніколи ні слова.

щиро бажаю тобі, підаре сраний, щоб у твоїй хаті була така ж нестрашна картинка, як сьогодні вранці на теремках в києві
   
Толік напевно дуже вірить у точність доблєсніх векаес ереф

Що вони стріляють тільки по вйськових об'єктах. А по Толіку не будуть - бо він мирний і не проти расеї

Ракети вони розумні!!!

Причому Толік не перебігає дорогу на червоне світло. Не ходить вночі по говповським районам. І не вживає субпродукти - бо то шкідливо для здоров'я і є ймовірність здохнути.

Ще Толєк пристібається для чогось в машині. Хоча ймовірність ДТП дуже мала. І не стрибає в воду де попало. І газ виключає. І до лікаря ходить. Хоча нахіба - все рівно колись здохнеш! Ймовірність же ж !

Не знаю як назвати тих істот, що навіть вночі в Києві бігають кудись: чи панікери-боягузи чи відкриті поплічники хуйла. Бо така поведінка означає, що хтось в Україні досі побоюється хуйла, але ж воно маленьке і лисе. Мені огидні такі істоти, бо я хуйла не боюсь, жодного разу не був в укритті.

Всі сповіщення тривог відключив ще рік тому чи більше, вночі часто не чую, як і сьогодні, прокинувся через годину після завершення тривоги.

Треба просто не звертати уваги на це. Я навчився, чого і всім бажаю.
Мова йде про Київ ...
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Загалом, треба їм таки надати певну зону, у який мали б право працювати офіційно. Бо як таки перетне кордон за Медику, до Пшемишля можна вже не встигти збити, та й там реально майже суцільна промзона, ще на голови впаде...

Та ясно шо НАТО йопані сцикуни. Запросто моглy б прийняти рішення, шо все шо підлітає ближче 20-50 км до границі НАТО буде збиватись. Але ніззя. "То не по нас", "буде ескалація" і т.д.
Думаю безнаказанні кацапи будуть скоро провокувати таке:
Ракета вздовж кордону близько близько туди сюди, шоб НАТА підняла Ф-16, а українське ППО стрілятиме по ракеті і якийсь Ф-16 попаде "під роздачу".
   
щиро бажаю тобі, підаре сраний, щоб у твоїй хаті була така ж нестрашна картинка, як сьогодні вранці на теремках в києві
Побажав би Вам, і всім іншим на Фупі і в Україні, розуму, толерантності, культури спілкування, спроби зрозуміти іншу точку зору. А не кидатись рефлекторно з виряченими очима як бик на ганчірку.
   
   
На Київську з півдня знов ...

Та власне не лише...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 20 гостей
 
Повна версія