Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Михайлу Ткачу респект!!!

Re: Михайлу Ткачу респект!!!

"Что может говорить хромой об искусстве Герберта фон Караяна? Если ему сразу заявить, что он хромой" :)

Та, так... не всі знають, що навіть гебельсовщина складається не з однієї тільки брехні. А тут такий шановний у двох кнурів журналіст  :shuffle:
   
Re: Михайлу Ткачу респект!!!

Проблема в тому, що сектантам сказали, що це погано, вони й виють. А про зелені коридори для Гіркіна та для розстрілу наших воїнів впритул чи про "безальтернативні"(ц), які їх бозя хотів протягнути через ВР для них хуйлосвінінфо не віщає... Значить, там не було жодної зради
Коканчита, нагадай но в яких бойових діях ти приймав участь?
   
Re: Михайлу Ткачу респект!!!

Та, так... не всі знають, що навіть гебельсовщина складається не з однієї тільки брехні. А тут такий шановний у двох кнурів журналіст  :shuffle:
Хіба тут про Сірожу Лєщєнка?
   
Re: Михайлу Ткачу респект!!!

Так, Михайло молодець.  (tu)
Вміє поводитися, гарно поставлена мова, цікаві розслідування.
Але. Як він міг забрати у діток Зє-недоумка "кусочєк счастья"?!.
   
Re: Михайлу Ткачу респект!!!

вот хороший пример. ты тянешь видео этого кадра Портникова, который также обосрался когда тупо отжимали канал тивиай. когда нормальные журналисты ушли или их выдавили. у тебя ничего по этому поводу не болит, не беспокоит. тебе нравится как он умеет бла бла бла.

а вот зеленский тебе в кофе написял, и обидел тебя сильно  :)
одно   которое умеет лялякать  тебе подходит, второе нет.  Будь последовательным .
твои эпитеты по зеленскому даже портникову подошли бы. Но это твое г. ты их к нему применять не станешь  :)
краще б ти послухав про що каже портніков. Не всі євреї такі дурні як вова зеленський
   
Re: Михайлу Ткачу респект!!!

Коканчита, нагадай но в яких бойових діях ти приймав участь?

Ботяра, тебе давно не банили?  :-o

На відміну від тебе та інших тобі подібних ботів-"патріотів" iз хуйлосвиноферми, я таки був на фронті y 2014  (P)
   
Re: Михайлу Ткачу респект!!!

Посмотри Шустоффа, там разъеб Адона всеми политсилами, одного Кыцюндера не хватает  :weep:

О, то Юльки у Савіка вже не буде?  :lol: Команда від Каламойського - нє хадіть.  :laugh:
   
Re: Михайлу Ткачу респект!!!

То притягнуто за вуха, але декого дійсно вважаю.
Но ти не засмучуйся, вдіяти все одно нічого не можна.
   
Re: Михайлу Ткачу респект!!!

https://twitter.com/view/status/1464175799561601028

блазень теж полюбляв давати інтерв'ю тим самим трьом журналістам,
а Порошенко так само давав великі прес-конференції, на одній з яких той самий Ткач запитував про Мальдіви, і Порох спокійно відповідав, не звинувачуючи Ткача, що він йому жити заважає,
відчуйте різницію, як то кажуть
   
Re: Михайлу Ткачу респект!!!

З плутаних пояснень зеленського, я так і не зрозумів:
- він літав у Гуту приватно, відпочивати із сім'єю?
- він інспектував резиденцію до прийому іноземних послів через місяць?
- він святкував дн Єрмака?

Бо усі ці версії бриніли через рот клована одночасно.


А. і ще - там вже живуть якісь діти-сироти?

   
Re: Михайлу Ткачу респект!!!

О, то Юльки у Савіка вже не буде?  :lol: Команда від Каламойського - нє хадіть.  :laugh:
та вона там все одно майже весь час мовчить
   
Re: Михайлу Ткачу респект!!!

З плутаних пояснень зеленського, я так і не зрозумів:
- він літав у Гуту приватно, відпочивати із сім'єю?
- він інспектував резиденцію до прийому іноземних послів через місяць?
- він святкував дн Єрмака?

Бо усі ці версії бриніли через рот клована одночасно.


А. і ще - там вже живуть якісь діти-сироти?
Ой, я вас прошу.  :)
Ніхто ніколи не розуміє, що пробелькотіло створіння, яке не здатне закінчувати свої речення.
   
Re: Михайлу Ткачу респект!!!

блазень теж полюбляв давати інтерв'ю тим самим трьом журналістам,
а Порошенко так само давав великі прес-конференції, на одній з яких той самий Ткач запитував про Мальдіви, і Порох спокійно відповідав, не звинувачуючи Ткача, що він йому жити заважає,
відчуйте різницію, як то кажуть

"Я не хочу зараз обговорювати своє життя, але повірте – воно не цукор..." (ц. вилупок кума хуйла на двогодиннiй прес-конференції, під час якої встиг відповісти на питання понад 20 українських та закордонних)
   
Re: Михайлу Ткачу респект!!!

А казали ж що неможна клоуна випускати на люди, тіки через записані відосики можна  :pooh_lol:

Лєщ молодець, вскрив гніду  [ua]
   
Re: Михайлу Ткачу респект!!!

Для порiвняння послухав трохи прес-конференцію вилупка і мало не блюванув на тому місці, як та цинічна панамська сука виправдовує ефективність кума хуйла у переговорному процесі.  :facepalm1: А сектанти це жеруть і просять добаки  :bueee:
   
Re: Михайлу Ткачу респект!!!

Для порiвняння послухав трохи прес-конференцію вилупка і мало не блюванув на тому місці, як та цинічна панамська сука виправдовує ефективність кума хуйла у переговорному процесі.  :facepalm1: А сектанти це жеруть і просять добаки  :bueee:

Яка така цинічна сука - нібито ж лєща в залі не було?  :pooh_lol:
   
Re: Михайлу Ткачу респект!!!

Ботяра, тебе давно не банили?  :-o

На відміну від тебе та інших тобі подібних ботів-"патріотів" iз хуйлосвиноферми, я таки був на фронті y 2014  (P)
Ти є в гілці "АТОшники фупа + Информация для мобилизованных"? Покажеш?
   
Re: Михайлу Ткачу респект!!!

Яка така цинічна сука - нібито ж лєща в залі не було?  :pooh_lol:

 :facepalm1:

Не дивно. Свиноботи навіть не знають хто Лещенко i що таке пресконференція. Але для цього їх нa ФУПi i тримають.  :gigi:
   
Re: Михайлу Ткачу респект!!!

Ти є в гілці "АТОшники фупа + Информация для мобилизованных"? Покажеш?

Можеш записати, я не заперечую. Хоча я себе АТОшником не вважаю  ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія