Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Сумістив? :snoozer1:  Ти серйозно?
Сеча виливається з того самого каналу в який заливається сперма чи народжується дитина?
Тобі с початку до лікаря офтальмолога, потім до бібліотеки медичного закладу.
Бо я вже неоднаразово казав, біда, коли в студента трієчка з анатоміі людини.
Потім он які наслідки :-G

Ну от бачиш, анатомію (hardware) вчити - то не пропаганда б&%#ва, а сексуальність (software) - то пропаганда гомосексуалізму?
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Помиляєшся. Найбільші гомофоби - латентні гомосексуалісти. Навіть в проповідники йдуть. Бо їм - не все одно.

Це відверта брехня і маячня, що активно росповсюджується гомосяцьким лоббі.
І тобі це дуже добре відомо.
Гомофоби?
Знову с початку до офтальмолога за окулярами, потім до тлумачного словника за значенням слова "Фобія".
Я гомосятину не боюсь. Всі інші теж. Я їх гидую.
   
То в жінки своїй питай. Я не практикую.
Може ти просто не попадаєш куди треба :shuffle:
Точно знаю що в чоловічу то не норма.
В чоловіка взагалі Бог отворів для пхання
не передбачив.

В принципі задній прохід - не місце для сексу. Тому що там принципово інші бактерії. З вагіни заносиш туди і навпаки  :X тому в багатьох релігіях це табу.
   
Повторюсь, этих гомосеков 0.3% популяции. Но вони так что вроде как почти 100%
   
Ватикан - це організація з ієрархією. Вони повинні подавати моральний приклад.

Звичайно, що держава займається цими питаннями, але католицька церква покривала і продовжує покривати цих злочинцями.

ПС. Ольга вже пояснила, що вийшла із католицької церкви.
Так вони і подають.
Як хтось тут правильно зазначив, вони підстроюються під поточні тенденції у моралі суспільства. Але так як то організація бюрократична, то католична церква якісь слоупоки, лиш зараз почали робити якісь рухи, коли усе вже давно змінилося.
П.С. Ольга набухалася і верзе, що у голову лізе. Ніяка вона не католичка і не була ніколи такою, просто не знала, що ляпнути й ляпнула, що вийшла звідкілясь, бо ніби-то знала, що Папа у майбутньому щось таке скаже у якісь документалці. Та й взагалі, неможливо "вийти з церкви", якщо хтось таке каже, то він/вона "там" ніколи не "були" насправді.
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Це відверта брехня і маячня, що активно росповсюджується гомосяцьким лоббі.

То - статистика. Прогугли "найвідоміші гомофоби" і отримаєш відповідь. Ніхто Гугл не підкручує.
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

П.С. Ольга набухалася і верзе, що у голову лізе. Ніяка вона не католичка і не була ніколи такою, просто не знала, що ляпнути й ляпнула, що вийшла звідкілясь, бо ніби-то знала, що Папа у майбутньому щось таке скаже у якісь документалці. Та й взагалі, неможливо "вийти з церкви", якщо хтось таке каже, то він/вона "там" ніколи не "були" насправді.

Вона з жопи не може вийти, глянь: вона у неї в кожному пості!  :pooh_lol:
   
Так вони і подають.
Як хтось тут правильно зазначив, вони підстроюються під поточні тенденції у моралі суспільства. Але так як то організація бюрократична, то католична церква якісь слоупоки, лиш зараз почали робити якісь рухи, коли усе вже давно змінилося.
П.С. Ольга набухалася і верзе, що у голову лізе. Ніяка вона не католичка і не була ніколи такою, просто не знала, що ляпнути й ляпнула, що вийшла звідкілясь, бо ніби-то знала, що Папа у майбутньому щось таке скаже у якісь документалці. Та й взагалі, неможливо "вийти з церкви", якщо хтось таке каже, то він/вона "там" ніколи не "були" насправді.

Бгг... Железо тут интересный вопрос какого размера вы принимаете в своё отверстие. Когда бухой и когда трезвый :)
   
То - статистика. Прогугли "найвідоміші гомофоби" і отримаєш відповідь. Ніхто Гугл не підкручує.

 :lol:  :weep:  :lol:
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Ну от бачиш, анатомію (hardware) вчити - то не пропаганда б&%#ва, а сексуальність (software) - то пропаганда гомосексуалізму?

Ти верзеш цю фуйню вже від безвихідності, чи просто підвищуєш рівень трольства?
Обов*язково заміни в своєму домі всі розетки на вилки із шматком дроту на кінці.
У разі потреби, будеш всі електроприлади вмикати примотуючи вилку до вилки скотчем.
Це значно простіше за твоєю логікою. Це тобі про хард і софт.
   
Так вони і подають.
Як хтось тут правильно зазначив, вони підстроюються під поточні тенденції у моралі суспільства. Але так як то організація бюрократична, то католична церква якісь слоупоки, лиш зараз почали робити якісь рухи, коли усе вже давно змінилося.
П.С. Ольга набухалася і верзе, що у голову лізе. Ніяка вона не католичка і не була ніколи такою, просто не знала, що ляпнути й ляпнула, що вийшла звідкілясь, бо ніби-то знала, що Папа у майбутньому щось таке скаже у якісь документалці. Та й взагалі, неможливо "вийти з церкви", якщо хтось таке каже, то він/вона "там" ніколи не "були" насправді.

Як бабло збирати, то не слоупоки. А як нести відповідальність, тут нас не стояло.
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

це Ягве повелів, читай Тору :laugh:

Я далекий від думки що кішечки і собачки читали тору.
Але як бачиш все в них добре.
   
Як бабло збирати, то не слоупоки. А як нести відповідальність, тут нас не стояло.

О да, тарелку для "на украшение храма" служка каждые 20 минут носит. Бо Папа голодает.

   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Я далекий від думки що кішечки і собачки читали тору.
Але як бачиш все в них добре.

Серед тварин відсоток гомосексуальності такий же, як і в людей.

https://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual_behavior_in_animals

Останнє редагування: 22 жовтня 2020 06:13:14 від GizmoGremlin
   
Серед тварин відсоток гомосексуальності такий же, як і в людей.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_animals_displaying_homosexual_behavior

Слушайте милейший. В какое отверстие вас имеют всем всё равно. Не морочьте голову что это норма.
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Оля аж пихтить, щоб довести в цій гілці, як їй "всьо равно", аргументуючи свої пости (КОЖЕН!) жопою і що в неї лізе!  :weep:
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

... бо в правах вони вже урівняні, ти вважаєш?  ;o

Право на життя в них таке саме.
Право на медичну допомогу теж.
При прийомі на роботу сексуальну орієнтацію не питають.
За те що живе з другом до тюрми не саджають.
Пиши заповіт на кого хочеш, даруй майно кому хочеш.
Яких прав тобі не вистачає? Вертіти дупою на парадах?
Так я роздягнених гетерів не бачу на площі теж.
Читати школярам лекціі на тему Як класно коли в дитини два тата?
   
Оля аж пихтить, щоб довести в цій гілці, як їй "всьо равно", аргументуючи свої пости (КОЖЕН!) жопою і що в неї лізе!  :weep:

Слушайте милейший. В какое отверстие вас имеют всем всё равно. Не морочьте голову что это норма. Да, вы гей. Это давно понятно. 0.3% популяции

Останнє редагування: 22 жовтня 2020 06:18:39 від Olga Taylor
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Слушайте милейший. В какое отверстие вас имеют всем всё равно. Не морочьте голову что это норма. Да вы гей. Это давно понятно.

Оля аж пихтить, пара з вух іде, щоб довести, як їй "всьо равно" в цій гілці, аргументуючи КОЖЕН свій пост - ні чим не іншим, а - ЖОПОЮ!!  :pooh_lol:

В какое отверстие вас имеют

 тут интересный вопрос какого размера вы принимаете в своё отверстие

 у него язык в жопе

 дырявые задницы геев

Папа - дырявая задница,

Занялся важнейшей для него темой - еплей мужиков в задницу.

дырявые мужские задницы


"Оля", вам ніхто не натякав, що ви ти - підстаркуватий сексуально-стурбований (в анальному плані) невдаха-їб@нько, якому через зловживання шмурдяком зірвало пробки?  B-)

Останнє редагування: 22 жовтня 2020 06:30:59 від GizmoGremlin
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Оля аж пихтить, щоб довести в цій гілці, як їй "всьо равно", аргументуючи свої пости (КОЖЕН!) жопою і що в неї лізе!  :weep:

Я тобі вже третю годину кажу те ж саме.
Пхайся куди хочеш.
Ти вже відверто увімкнув троля, бо насправді твоя позиція дуже
слабка, якщо не сказати відверто нульова.
Яких саме прав тобі не вистачає саме для геїв.
1
2
3
Давай, вмикай конструктивне спілкування
   
Повторюсь, никто не против что бы геи удовлетворяли свои сексуальные потребности. Просто это 0.3% и есть 99.7% остальных :)
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Я тобі вже третю годину кажу те ж саме.
Пхайся куди хочеш.
Ти вже відверто увімкнув троля, бо насправді твоя позиція дуже
слабка, якщо не сказати відверто нульова.
Яких саме прав тобі не вистачає саме для геїв.
1
2
3
Давай, вмикай конструктивне спілкування

За перехід на особистості - в ігнор.
   
Як бабло збирати, то не слоупоки. А як нести відповідальність, тут нас не стояло.
Якщо Ви шукаєте у мені захистника Католицької, та взагалі, будь-якої церкви за те, що вони робили та роблять, то Ви помилилися адресою
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Повторюсь, никто не против что бы геи удовлетворяли свои сексуальные потребности. Просто это 0.3% и есть 99.7% остальных :)

"Оля", вам ніхто не натякав, що ви ти - підстаркуватий сексуально-стурбований (в анальному плані) невдаха-їб@нько, якому через зловживання шмурдяком зірвало пробки в залишках курячого мозочку?  B-)
   
"Оля", вам ніхто не натякав, що ви ти - підстаркуватий сексуально-стурбований (в анальному плані) невдаха-їб@нько, якому через зловживання шмурдяком зірвало пробки в залишках курячого мозочку?  B-)

Бгг.. Гизмо.
   
Якщо Ви шукаєте у мені захистника Католицької, та взагалі, будь-якої церкви за те, що вони робили та роблять, то Ви помилилися адресою

Ну то ок, бо у мене початково склалося таке враження.
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Бгг.. Гизмо.

Бо НЕ МОЖЕШ ти бути "Олею", "Оля"- жіноче ім'я!  B-)
   
Я же о чём. Лидера христианского мира волнуют дырявые мужские задницы но совершенно не отрезанные головы. Такое оно "лидер".
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

дырявые мужские задницы

Добавлено до списку!


В какое отверстие вас имеют

 тут интересный вопрос какого размера вы принимаете в своё отверстие

 у него язык в жопе

 дырявые задницы геев

Папа - дырявая задница,

Занялся важнейшей для него темой - еплей мужиков в задницу.

дырявые мужские задницы


Olga Taylor
   
Бгг... Железо тут интересный вопрос какого размера вы принимаете в своё отверстие. Когда бухой и когда трезвый :)
Оля, а Ви точно вийшли з католичної церкви, а не Вас звідти копняками прогали? Бо занадто щось Ви фіксована та полюбяєте тему шпонькатися "увачько"© :gigi:
Може Ви і не жєншіна, а корнєт? :gigi:
   
Добавлено до списку!

Да я знаю что вы у него на зарплате пастор.
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Може Ви і не жєншіна, а корнєт?

 :lol:
   
Оля, а Ви точно вийшли з католичної церкви, а не Вас звідти копняками прогали? Бо занадто щось Ви фіксована та полюбяєте тему шпонькатися "увачько"© :gigi:
Може Ви і не жєншіна, а корнєт? :gigi:

У нас с этим просто. Перешла в Южные Баптисты. Там без этой идиотской гомосятины от Папы.
   
У мене є родичі і знайомі геї. Причому родич виріс у консервативній родині і він взагалі-то бай, бо в школі у нього були дівчата. Причому камінг-аут зробив не мамі, а саме батькові-офіцеру. Ну що ж - не будуть же вони від нього відмовлятися. Недавно одружився на іншому хлопці. Батьки і особливо мама дуже пишаються зятем. Сам родич вже лікар-резидент, працював з ковідними пацієнтами, а зять - мистецтвознавець-викладач.

І що цікаво - вони не flaming gays, не беруть участь у всіляких гей-парадах і навіть їх засуджують. Дотримуються мантри, що live and let live. Думаю, що більшість сучасних людей поділяють таку ж точку зору по відношенню до геїв.

   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Да я знаю что вы у него на зарплате пастор.

Я б на твому місці просто сховався зі стиду з цієї гілки на деякий час!  :pooh_lol:

... чи думки про "какого размера вы принимаете в своё отверстие" не дають так вчинити?...
   
Папа реально утомил своими гомосeксуальными проповедями. Пусть им их и читает.

Останнє редагування: 22 жовтня 2020 06:42:55 від Olga Taylor
   
Это же то что реально волнует папу. Как к нему отнесутся гомосеки. 99.7% католиков аргентинского поца не волнуют. Куда они денутся.
   
Это же то что реально волнует папу. Как к нему отнесутся гомосеки. 99.7% католиков аргентинского поца не волнуют. Куда они денутся.

Він реально відморожений лівак, який закликає до відкриття кордонів, запущення натовпів варварів-біженців, соціалізму. Дивіться, як він не прийняв Помпео, але всіляких социків допустив до лобизання рук.

Кажу ж - це чорт у рясі.
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

... шмурдяк тим часом затуманював залишки сяко-тако світлих спалахів в обтяжілому від сивушних масел мозочку. Тремтливі руки доривалися до клавіатури, щоб неслухняними палюшками втиснути хоч ще одну сентенцію, червоною ниткою якою була Папина Жопа. При згадці про неї хотілося налити собі в келишок ще трохи шмурдяку, щоб позбутися думок про факт єдності власної з краніальною порожниною, де колись був ще не виснажений алкоголем мозок...

Останнє редагування: 22 жовтня 2020 06:49:54 від GizmoGremlin
   
Да гизмо, недолюбленая жопа Папы не повод для изменения догмы. Про вашу я промолчу, хотя понятно. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія