Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Повний локдаун в Австрії

Re: Повний локдаун в Австрії

По вівторкам пятницям урядовці бріфінги проводять.
Новини тут
https://www.heute.at/coronavirus

Відкриють раніше ніж НР
Кількість нових заражень падає
Спасибо. Бо мы уже очковать стали…шо с билетами делать..
   
Re: Повний локдаун в Австрії

Показати зображення...
більше  40 тис вийшло протестувати

Прохуйлівська публіка в основному.
Та всього 200 євро в місяць і можна не вакцинуватись.
   
Re: Повний локдаун в Австрії

Прохуйлівська публіка в основному.
Та всього 200 євро в місяць і можна не вакцинуватись.
а коли якийсь довбойоб наліво і направо раздає ярлики, немов ординець — він яка публіка? :laugh:
   
Re: Повний локдаун в Австрії

а коли якийсь довбойоб наліво і направо раздає ярлики, немов ординець — він яка публіка? :laugh:

Які ярлики? Хто організатор? Австрійські неонацики FPÖ. Ті що Хуйла на весілля запрошували і постійно в Москву їздять.
   
Re: Повний локдаун в Австрії

Які ярлики? Хто організатор? Австрійські неонацики FPÖ. Ті що Хуйла на весілля запрошували і постійно в Москву їздять.
це тобі уряд по телеку повідомив? ну ок, а якщо якісь «слуги хуйла» скажуть, що сьогодні 5 грудня — ти будеш заперечувати, аргументуючи тим що то дані від «прохуйловської публіки»?
   
Re: Повний локдаун в Австрії

це тобі уряд по телеку повідомив? ну ок, а якщо якісь «слуги хуйла» скажуть, що сьогодні 5 грудня — ти будеш заперечувати, аргументуючи тим що то дані від «прохуйловської публіки»?

це повідомила офіційна сторінка партії FPÖ
https://www.fpoe.at/
Інші партії там участі не беруть.

Чи ти про Хуйла на весіллі? То так, по тб показували.
   
Re: Повний локдаун в Австрії

Які ярлики? Хто організатор? Австрійські неонацики FPÖ. Ті що Хуйла на весілля запрошували і постійно в Москву їздять.


довбограю, це ти писав?

 :lol:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1090969.msg25681409


Re: Початок кінця Ковід-19  :beach:
Ihorko [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
28 серпня 2021 11:52:45
IP/Host: ---.cable.dynamic.surfer.at
ivan ukrainets1, 28 серпня 2021 11:44:51
Розгорнути попередні цитати...
Австрія ніби планує третій великий локдаун на осінь?

це вже "Прогнозую перемогу над Ковід в зазначених країнах до середини 2021 року. " ? чи ще ні?


Хто планує?  Не чув такого. Про зміну деяких правил говорили.

А що щось закрито зараз? Цього літа ніяких обмежень поки не відчув. Без проблем з'їздив в Україну і Хорватію.
Ресторани і все інше відкрито.

Так. Перемога не безапеляційна. І дельта варіант все ще лякає. Подивимось як далі піде. Але поки, в країнах де бушує дельта, нічого не закривали і хвиля сама згасає. Це зовсім інша ситуація ніж коли для згасання хвилі потрібен локдаун.


Останнє редагування: 5 грудня 2021 20:54:55 від ivan ukrainets1
   
Re: Повний локдаун в Австрії

я цього довбо йоба попереджував про третій локдаун ще в серпні перед школами
воно ж волало про перемогу

тепер в нього по центру Відня ходять сплошні "агєнти йухла"  (td)
   
Re: Повний локдаун в Австрії

це повідомила офіційна сторінка партії FPÖ
https://www.fpoe.at/
Інші партії там участі не беруть.

Чи ти про Хуйла на весіллі? То так, по тб показували.
і що? усе вже вимірюється партіями? так мені похуй на партії. мені важлива суть. що далі?
   
Re: Повний локдаун в Австрії

Хто ж може виступати проти фашистських державних заходів як не фашисти?  :laugh:
   
Re: Повний локдаун в Австрії

Отака куйня вкладаєцця без проблем в мізвушний ганглій соросьонишів.
   
Re: Повний локдаун в Австрії

Показати зображення...
більше  40 тис вийшло протестувати
Новий канцлер (ще  до оф.вступу) сказав що потрібно рахуватися з демо
   
Re: Повний локдаун в Австрії

я цього довбо йоба попереджував про третій локдаун ще в серпні перед школами
воно ж волало про перемогу

тепер в нього по центру Відня ходять сплошні "агєнти йухла"  (td)

Цей упоротий ще гірше болукотатусів.
   
Re: Повний локдаун в Австрії

Цей упоротий ще гірше болукотатусів.

про третій локдаун нам казала директриса в школі і вчителі
в них було лише питання чи закриють школи чи дозволять ходити

цей же видно харчується з корита бурократів десь між УНО Сіті чи ЮНЕСКО-ОБСЄ - купа молодих довбограїв в тісних пінжаках і штанцях котрі типу "прібліжониє"
самі ж ніщо інще як NPCs
   
Re: Повний локдаун в Австрії

довбограю, це ти писав?

 :lol:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1090969.msg25681409


Re: Початок кінця Ковід-19  :beach:
Ihorko [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
28 серпня 2021 11:52:45
IP/Host: ---.cable.dynamic.surfer.at
ivan ukrainets1, 28 серпня 2021 11:44:51
Розгорнути попередні цитати...
Австрія ніби планує третій великий локдаун на осінь?

це вже "Прогнозую перемогу над Ковід в зазначених країнах до середини 2021 року. " ? чи ще ні?

Хто планує?  Не чув такого. Про зміну деяких правил говорили.

А що щось закрито зараз? Цього літа ніяких обмежень поки не відчув. Без проблем з'їздив в Україну і Хорватію.
Ресторани і все інше відкрито.

Так. Перемога не безапеляційна. І дельта варіант все ще лякає. Подивимось як далі піде. Але поки, в країнах де бушує дельта, нічого не закривали і хвиля сама згасає. Це зовсім інша ситуація ніж коли для згасання хвилі потрібен локдаун.


а як там Трамп? переміг вже? І дивись за словами уїбан.
так. якби не невакциновані, то було б ок

В Австрії перестрахувались, хоча могли локдауном для невакцинованих обмежитись.
   
Re: Повний локдаун в Австрії

і що? усе вже вимірюється партіями? так мені (x) на партії. мені важлива суть. що далі?

а я що вказував що далі робити? Просто констатував факти.
   
Re: Повний локдаун в Австрії

Хто ж може виступати проти фашистських державних заходів як не фашисти?  :laugh:

а хто найбільше кричить про фашизм в Україні?!
   
Re: Повний локдаун в Австрії


Бач, стандартний соросяцький рефлєкс клєйміть та ізоблачать замість визнати що те, що робить уряд австрії є 100% фашизмом.
   
Re: Повний локдаун в Австрії

а я що вказував що далі робити? Просто констатував факти.
які факти? а якщо «прохуйловська публіка» завтра вийде на захист круглої землі чи еволюції? що тоді робити, займати протилежну позицію, бо то «агєнти хуйла»?
   
Re: Повний локдаун в Австрії

а хто найбільше кричить про фашизм в Україні?!
та хто б не кричав, факт таких кричалок унеможливлює фашизм на всій планеті?
   
Re: Повний локдаун в Австрії

Головне ж підарасам кортить Нюрнбергський код відмінити.

А Ігорьок візьме за щочку під козирьок.
   
Re: Повний локдаун в Австрії

які факти? а якщо «прохуйловська публіка» завтра вийде на захист круглої землі чи еволюції? що тоді робити, займати протилежну позицію, бо то «агєнти хуйла»?

якщо вийдуть, то буде факт що "«прохуйловська публіка» вийшла на захист круглої землі чи еволюції". Факт це не є щось добре чи погане. Це просто факт.
   
Re: Повний локдаун в Австрії

а як там Трамп? переміг вже? І дивись за словами уїбан.
так. якби не невакциновані, то було б ок
Показати зображення...
В Австрії перестрахувались, хоча могли локдауном для невакцинованих обмежитись.

вгадав про бурократа?
все на шо зміг це промекати щось про Трампа  :facepalm1:
бізнеси таких не тримають
бізнесам локдауни як серпом по тестикулам на відміну від "буджетників"
   
Re: Повний локдаун в Австрії

якщо вийдуть, то буде факт що "«прохуйловська публіка» вийшла на захист круглої землі чи еволюції". Факт це не є щось добре чи погане. Це просто факт.
тобто факт нічого не доводить? про що тоді мова?
   
Re: Повний локдаун в Австрії

тобто факт нічого не доводить? про що тоді мова?

Та ні про що. Є факти, а далі вже кожен може аналізувати як уміє.
   
Re: Повний локдаун в Австрії

Та ні про що. Є факти, а далі вже кожен може аналізувати як уміє.
це точно. головне щоб в процесі не увірувати в пласку землю чи ще якусь маячню лише на підставі того, що вороги переконані у протилежному
   
Re: Повний локдаун в Австрії

якби не невакциновані, то було б ок
От дебил уже даже медецинских журналах пишут ,что проблема в вакцинированных ,они больше болеют и больше распрастраняют ковид.
Кода же до вас вакцинаторов это дойдет.
   
Re: Повний локдаун в Австрії

От дебил уже даже медецинских журналах пишут ,что проблема в вакцинированных ,они больше болеют и больше распрастраняют ковид.
Кода же до вас вакцинаторов это дойдет.

Никогда. Для того, чтобы что-то доходило (хотя бы и поздно) все же нужно что-то между ушами иметь. А у них вместо этого уважение к авторитетам. Как воз или Фауст сказали по снн -так оно все и есть.
   
Re: Повний локдаун в Австрії

Фаучи это Фауст автокорректровка. Ну хорошо хоть не фалос.
   
Re: Повний локдаун в Австрії

От дебил уже даже медецинских журналах пишут ,что проблема в вакцинированных ,они больше болеют и больше распрастраняют ковид.
Кода же до вас вакцинаторов это дойдет.

Звідси бдлска поподробніше  :shuffle:
   
Re: Повний локдаун в Австрії

які факти? а якщо «прохуйловська публіка» завтра вийде на захист круглої землі чи еволюції? що тоді робити, займати протилежну позицію, бо то «агєнти хуйла»?
А якщо без якщо,
Чому Ви не визнаєте, що антивакцинаторська акції в Австрії організовує промосковська партія?
Навіщо викручуєтесь?
   
Re: Повний локдаун в Австрії

От дебил уже даже медецинских журналах пишут ,что проблема в вакцинированных ,они больше болеют и больше распрастраняют ковид.
Кода же до вас вакцинаторов это дойдет.

Уйобок, раша тудей це не медичний журнал.
Я вище дав австрійську статистику.
   
Re: Повний локдаун в Австрії

Звідси бдлска поподробніше  :shuffle:
В паралельной теме давал ссылку. https://www.thelancet.com/journals/lanepe/article/PIIS2666-7762(21)00258-1/fulltext
   
Re: Повний локдаун в Австрії

В паралельной теме давал ссылку. https://www.thelancet.com/journals/lanepe/article/PIIS2666-7762(21)00258-1/fulltext
Ну я би не став казати що "більше" бо вибірка не є репрезантивною, але так, вакциновані є переносниками ковіду і це факт. Але ж знову таки, є купа досліджень що вакциновані переважно хворіють у легкій формі. Тому мені не зовсім зрозуміла позиція федерального уряду: як можна поєднати локдаун і вимогу примусової вакцинації....
   
Re: Повний локдаун в Австрії

Ну я би не став казати що "більше" бо вибірка не є репрезантивною, але так, вакциновані є переносниками ковіду і це факт. Але ж знову таки, є купа досліджень що вакциновані переважно хворіють у легкій формі. Тому мені не зовсім зрозуміла позиція федерального уряду: як можна поєднати локдаун і вимогу примусової вакцинації....
Не больше но разницы практически нет.Во еще статья.
https://www.thelancet.com/journals/laninf/article/PIIS1473-3099(21)00648-4/fulltext
Я думаю что люди выступающие за принудительную вакцинацию просто имеют плохое образование.

   
Re: Повний локдаун в Австрії

Ну я би не став казати що "більше" бо вибірка не є репрезантивною, але так, вакциновані є переносниками ковіду і це факт. Але ж знову таки, є купа досліджень що вакциновані переважно хворіють у легкій формі. Тому мені не зовсім зрозуміла позиція федерального уряду: як можна поєднати локдаун і вимогу примусової вакцинації....

В Австрії основним показником є заповненість ліжок в лікарнях. Всі локдауни вводились виходячи з цього показника. Навіть швидше заповненість ліжок в реанімаціях. Бо ліжко в реанімацію так просто не доставиш, має бути обладнання і спеціалісти для нього.
   
Re: Повний локдаун в Австрії

Ну я би не став казати що "більше" бо вибірка не є репрезантивною, але так, вакциновані є переносниками ковіду і це факт. Але ж знову таки, є купа досліджень що вакциновані переважно хворіють у легкій формі. Тому мені не зовсім зрозуміла позиція федерального уряду: як можна поєднати локдаун і вимогу примусової вакцинації....

Там лист який посилається на інші статті. От перша з них:

https://www.thelancet.com/journals/laninf/article/PIIS1473-3099(21)00648-4/fulltext

Цитувати
Interpretation
Vaccination reduces the risk of delta variant infection and accelerates viral clearance.
Nonetheless, fully vaccinated individuals with breakthrough infections have peak viral load similar to unvaccinated cases and can efficiently transmit infection in household settings, including to fully vaccinated contacts. Host–virus interactions early in infection may shape the entire viral trajectory.

Це дослідження з Британії де використовувалась астра зенека в основному. Вона більш ефективна проти альфи і менше проти дельти.
В Австрії більше використовували пфайзер і модерна. Ефективність проти дельти норм.
   
Re: Повний локдаун в Австрії

В Австрії основним показником є заповненість ліжок в лікарнях. Всі локдауни вводились виходячи з цього показника. Навіть швидше заповненість ліжок в реанімаціях. Бо ліжко в реанімацію так просто не доставиш, має бути обладнання і спеціалісти для нього.
То вакцинація нінащо не впливає? Все одно всі в реанімацію? А навіщо тоді примусова вакцінація?  :shuffle:
   
Re: Повний локдаун в Австрії

Не больше но разницы практически нет.Во еще статья.
https://www.thelancet.com/journals/laninf/article/PIIS1473-3099(21)00648-4/fulltext
Я думаю что люди выступающие за принудительную вакцинацию просто имеют плохое образование.

Ви хоч самі читаєте те, на що плсилаєтесь?
Vaccination was found to be effective in reducing household transmission of the alpha variant (B.1.1.7) by 40–50%,1 and infected, vaccinated individuals had lower viral load in the upper respiratory tract (URT) than infections in unvaccinated individuals,2 which is indicative of reduced infectiousness.3,  4 However, the delta variant (B.1.617.2), which is more transmissible than the alpha variant,5,  6 is now the dominant strain worldwide. After a large outbreak in India, the UK was one of the first countries to report a sharp rise in delta variant infection. Current vaccines remain highly effective at preventing admission to hospital and death from delta infection.7 However, vaccine effectiveness against infection is reduced for delta, compared with alpha,8,  9 and the delta variant continues to cause a high burden of cases even in countries with high vaccination coverage. Data are scarce on the risk of community transmission of delta from vaccinated individuals with mild infections.
   
Re: Повний локдаун в Австрії

То вакцинація нінащо не впливає? Все одно всі в реанімацію? А навіщо тоді примусова вакцінація?  :shuffle:

85% в реанімаціях з ковід невакциновані. Решта 15% в основному мають супутні хвороби або вакциновані астра зенекою і джонсоном.
От ефективність вакцин в запобіганні хвороби з симптомами за австрійськими даними


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія