Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#ТРАМП (тут живе інформація про його черговий рух-чих-бздьох-тощо)

Я то как раз прекрасно вижу что происходит вокруг, это вам из Ольгино плохо видно.
Нелегалы, которые тут сидят, боятся и нос из дома высунуть и лишний раз где-то отметиться, чтобы их не депортировали.
Легалы, которые ещё не имеют права работать, боятся где-то засветиться как будто они работали.
На экзамене на гражданство есть вопрос - голосовал ли ты на выборах?
Если вдруг всплывёт что да или ты наврал - сразу депортация.
И тут вы нам подсовываете какой-то левандозный "отчёт" какого-то ноунэйм проФФесора, который насчитал кучу неграждан на выборах.
Ну если чисто поржать, то можно кончено такое почитать.
Помнится Трампон орал после выборов что он и popular vote выиграл, только "нелегалы" накрутили голоса, даже целую комиссию создал чтобы это доказать,
комиссия поработала несколько месяцев, ни хрена не нашла, потратила кучу денег и потом трампон её тихо распустил.

Очередной клон Бульки 100%.
   
Що ти кіздиш ватне.Голосувати матимуть право ті,що ДАВНО вийшли і відбули всі можливі по закону провірки після виходу. Так їх десь під 1.5 мільйона і вони явно не репи у більшості ,тому тобі так пригорає а не сьогоднішні злочинці. B-)  Люди давно живуть нормальним життям.а за дозволом мусіли їхати в талахасі до губера на поклон.Чистої води ідіотизм який НАРОД флоріди і виправив.Зрозумів -НАРОД,а не твої чиновники.(хоч твої репи завжди кричать що то народ рішає а не вони). :D

А вы откуда знаете? Сидели?
   
А чого ж ти, сучка, не воюєш з кацапами у Криму, а натомість лижеш їм задницю?????  B-)
він громадянин параші тому власне тут за додіка топить....це ж треба ,щоб громадянин параші в окупованому криму ліз у справи америки причому абсолютно не знав реалій того,що там робиться і про що говорить.
   
А вы откуда знаете? Сидели?
ТП,ти чого пробуєш тут когось образити зразу при появленні? Додік твітами навчив хамити ще не випорожнивши мочового пузиря?
   Бо твй скот(одна назва так гароно звучить по "узьки" :D ) пардонував  майже виключно білих для права голосування і є організації які провіривши приналежність до якої партії приписують собі колишні  вязні виявили чому то так.Бо абсолютна більшість таких зареєстровані як деми,а це велика цифра НОВОПРИБУЛИХ на 20 рік голосувальників і явно у репів пердаки горять.У тебе аж палає,виходячи з твоєї хамської реакції. :D
   
не випорожнивши мочового пузиря?

сечового міхура, кацапе.
   
ТП,ти чого пробуєш тут когось образити зразу при появленні? Додік твітами навчив хамити ще не випорожнивши мочового пузиря?
   Бо твй скот(одна назва так гароно звучить по "узьки" :D ) пардонував  майже виключно білих для права голосування і є організації які провіривши приналежність до якої партії приписують собі колишні  вязні виявили чому то так.Бо абсолютна більшість таких зареєстровані як деми,а це велика цифра НОВОПРИБУЛИХ на 20 рік голосувальників і явно у репів пердаки горять.У тебе аж палає,виходячи з твоєї хамської реакції. :D

Какой желчный старик этот циник  :facepalm1:


Но в общем понятно. Старичка питают надежды что зеки за Хиллари :)

Останнє редагування: 16 листопада 2018 17:03:27 від Olga Taylor
   
Какой желчный стари этот циник  :facepalm1:

До того ж ще і кацап.

Цинік давай я тебе українській мові навчу? Абсолютно безкоштовно, хочеш?
   
До того ж ще і кацап.

Цинік давай я тебе українській мові навчу? Абсолютно безкоштовно, хочеш?

Да гебня он. Хотя и врёт что был вроде как украинский политзаключённый но вместо Мордовии попал на Флориду.
   
сечового міхура, кацапе.
для неї то зрозуміліше каце(бо в тебе а не в мене книжка з мутантом в кишені). І скажи ,що  то не так :D
   
Я то как раз прекрасно вижу что происходит вокруг, это вам из Ольгино плохо видно.
Нелегалы, которые тут сидят, боятся и нос из дома высунуть и лишний раз где-то отметиться, чтобы их не депортировали.
Легалы, которые ещё не имеют права работать, боятся где-то засветиться как будто они работали.
На экзамене на гражданство есть вопрос - голосовал ли ты на выборах?
Если вдруг всплывёт что да или ты наврал - сразу депортация.
И тут вы нам подсовываете какой-то левандозный "отчёт" какого-то ноунэйм проФФесора, который насчитал кучу неграждан на выборах.
Ну если чисто поржать, то можно кончено такое почитать.
Помнится Трампон орал после выборов что он и popular vote выиграл, только "нелегалы" накрутили голоса, даже целую комиссию создал чтобы это доказать,
комиссия поработала несколько месяцев, ни хрена не нашла, потратила кучу денег и потом трампон её тихо распустил.

Наш брехливый валик тот отчёт и не читал.
А я прочитал. Там ни слова о голосовании нелегалов нет.
Есть «статистическое» манипулирование анонимного опроса проголосовавших, где некоторые из них сказали что они голосовали и не являются гражданами.
Это могло быть простой ошибкой или специальным тролингом. Но автор отчета на основании анализа других ответов (этническая принадлежность, гендерная принадлежность и т.д.) пришёл к выводу что они сказали правду :)
Угу, явка с повинной на срок от 5 лет... :facepalm:

Но ещё раз повторюсь - в том отчете слово нелегал отсутствует вообще
   
Що ти кіздиш ватне.Голосувати матимуть право ті,що ДАВНО вийшли і відбули всі можливі по закону провірки після виходу. Так їх десь під 1.5 мільйона і вони явно не репи у більшості ,тому тобі так пригорає а не сьогоднішні злочинці. B-)  Люди давно живуть нормальним життям.а за дозволом мусіли їхати в талахасі до губера на поклон.Чистої води ідіотизм який НАРОД флоріди і виправив.Зрозумів -НАРОД,а не твої чиновники.(хоч твої репи завжди кричать що то народ рішає а не вони). :D

Не в бровь а в глаз :D
   
Хотя и врёт что был вроде как украинский политзаключённый

Бреше. Він ніколи в Україні не жив, судячи з його володіння мовою. І ніколи не вчився в українській школі. Мені пари років життя на Волині вистачило, щоб опанувати мову. Живе спілкування з носіями мови. А в циніка досвіду такого спілкування просто не було, бо він з Росії.
   
Бреше. Він ніколи в Україні не жив, судячи з його володіння мовою. І ніколи не вчився в українській школі. Мені пари років життя на Волині вистачило, щоб опанувати мову. Живе спілкування з носіями мови. А в циніка досвіду такого спілкування просто не було, бо він з Росії.

Мокша, не зафлуджуй тему, це по-перше  B-)
А по-друге, після виходу з бану ти більше половини своїх постів дописував кацапською. Так хто тут кацап?  :D

Останнє редагування: 16 листопада 2018 17:21:27 від Аттила
   
ТП,ти чого пробуєш тут когось образити зразу при появленні? Додік твітами навчив хамити ще не випорожнивши мочового пузиря?
   Бо твй скот(одна назва так гароно звучить по "узьки" :D ) пардонував  майже виключно білих для права голосування і є організації які провіривши приналежність до якої партії приписують собі колишні  вязні виявили чому то так.Бо абсолютна більшість таких зареєстровані як деми,а це велика цифра НОВОПРИБУЛИХ на 20 рік голосувальників і явно у репів пердаки горять.У тебе аж палає,виходячи з твоєї хамської реакції. :D

1.5 млн.новых избирателей на следующих выборах - это петля на шею всяким скоттам и дегенеросантисам.
   
(бо в тебе а не в мене книжка з мутантом в кишені).

А звідки я знаю який паспорт у тебе в кишені? І де гарантія що ти не через проксі пишеш?
   
Не в бровь а в глаз :D
тому олю і амірана штирить.Починають нести флуд і не по темі. Бо нічого сказати по ній. :)
   
[
Мокша, не зафлуджуй тему, це по-перше  B-)
А по-друге, після виходу з бану ти більше половини своїх постів дописував кацапською. Так хто тут кацап?  :D

Я мабуть вже почну тиснути на тебе доповіді. Не робив цього раніше, але ти вже реально набрид.
   
А звідки я знаю який паспорт у тебе в кишені? І де гарантія що ти не через проксі пишеш?
а хто тебе дьоргав за язик "наш шпигун в криму"(по мантрах турча :D ). Що тебе в органах вчили? От оля згадала науку  (коли вже було пізно,бо легенда була поравана на баян самою нею і її проколами :D )і тепер не світить таблом ....Одну навчили через гіркий досвід ,тепер твій час.
   
Починають нести флуд

Який ще флуд? Ти що проти того, щоб тебе навчили українською розмовляти?
   
Я мабуть вже почну тиснути на тебе доповіді. Не робив цього раніше, але ти вже реально набрид.

Ну спробуй, і побачиш який буде результат  :lol:
   
1.5 млн.новых избирателей на следующих выборах - это петля на шею всяким скоттам и дегенеросантисам.
наші олі і амірани тішаться ,як та бабця при розбитому кориті,що хоч корито залишилося :D  От валя переможну реляцію пише ,що губер і можливо сенатор від флоріди буде репом.А то ПІРРОВА перемога.Бо для флоріди НІЧОГО не змінилося в плані внутрішньому.А на загальній арені теж саме-бо сенат і до того був репівським.А от про кілок в отвір додіка на решту його 2 років від палати вони отримали ПО ПОВНІЙ.Ніхто навіть і не надіявся про такий ПРОВАЛ аж в понад 36 місць.Одна оля(слід признати) стиснувши зуби пробубніла,що раЯн винуватий :D ,але що то ДОДІКА пряма вина-таки не змогла.Решту валь і далі в нєсознанці(а це вже для амірана :D ,щоб зрозумів новоросіянин про що мова).
   
тому олю і амірана штирить.Починають нести флуд і не по темі. Бо нічого сказати по ній. :)

Бред. Это как ваш любимый кенийский осёл любил ораторствовать что "некоторые говорят" после чего героически опровергал собственную брехню.

Я считаю что если человек полностью отсидел всё что положено то ему полагаются все права гражданина.  Право голоса, право избиратся, право на ношение оружия. И я думаю что голоса этих людей ослов неприятно удивят.
   
Команда Додика в пылу борьбы с CNN и как предупреждение другим корреспондентам, которые задают неудобные вопросы, решила лишить корреспондента Акоста доступа в Белый Дом.
Они даже использовали сфабрикованное видео с сайта Алекса Джонса (по технологии, которую я описал выше), для обоснования этого решения.
CNN подали в суд и судья, временно, до решения дела, восстановил доступ Акоста в БД.

К чести Фокс Ньюс нужно отметить что они поддержали CNN.
   
Який ще флуд? Ти що проти того, щоб тебе навчили українською розмовляти?
та мені до дупи,що ти там когось пробуєш навчити росіянець....твої спроби когось вчити ще раз підкреслюють то,що і так всі знали-ти вірний син хуйлостану,бо тільки вони ЗАВЖДИ пробують когось вчити.Чи просять чи ні.Тому свою паспортину ти заслужив на всі 100. :D
   
Дебил в очередной раз обосрамшись.Суд постановил востановить доступ Акосты в БД
   
Ну спробуй, і побачиш який буде результат  :lol:

Напишу завтра Олені Юріївні.
   
Команда Додика в пылу борьбы с CNN и как предупреждение другим корреспондентам, которые задают неудобные вопросы, решила лишить корреспондента Акоста доступа в Белый Дом.
Они даже использовали сфабрикованное видео с сайта Алекса Джонса (по технологии, которую я описал выше), для обоснования этого решения.
CNN подали в суд и судья, временно, до решения дела, восстановил доступ Акоста в БД.

К чести Фокс Ньюс нужно отметить что они поддержали CNN.
корпоративна солідарність і вміння прорахувати ситуацію. Додік не вічний а акредитацію в БД при демах фоксу теж потрібна :D
   
Бред. Это как ваш любимый кенийский осёл любил ораторствовать что "некоторые говорят" после чего героически опровергал собственную брехню.

Я считаю что если человек полностью отсидел всё что положено то ему полагаются все права гражданина.  Право голоса, право избиратся, право на ношение оружия. И я думаю что голоса этих людей ослов неприятно удивят.
Ну і добре,в 20 побачимо по виборах на Флоріді.
   
Напишу завтра Олені Юріївні.

Так, і не забудь додати, що ти - ФСБшна "шістка" в Криму.  ;)
   
корпоративна солідарність і вміння прорахувати ситуацію. Додік не вічний а акредитацію в БД при демах фоксу теж потрібна :D

Ну они не первый раз это делают.
И ты прав, они понимают чем может закончиться кампания Додика по борьбе с независимой прессой.
Следующий президент может и по ним этой палкой ударить
   
Так, і не забудь додати, що ти - ФСБшна "шістка" в Криму.  ;)

Я зберу всі твої — сучки, мокши, шакали, фсбшні шістки і так далі.  Зберу з десяток твоїх постів і відправлю АП листа.
   
Ну і добре,в 20 побачимо по виборах на Флоріді.

Ну а пока штирит и заливает желчью именно вас, вы привычно обозвали меня тупой п***а и забыли извинится. Следующий раз будет доповидь. У вас отвратительные манеры как у всех демов.
   
Дебил в очередной раз обосрамшись.Суд постановил востановить доступ Акосты в БД

Клоунада, что Акоста и дальше будет орать что он остаётся "непредвзятым журналистом"?   :gigi: Да и девочка которую он избил наверное может в суд подавать.
   
Ну а пока штирит и заливает желчью именно вас, вы привычно обозвали меня тупой п***а и забыли извинится. Следующий раз будет доповидь. У вас отвратительные манеры как у всех демов.
це в тебе жовч не перестаєж капати на клаву. Доповідь собі можеш тиснути,на тебе теж натиснуть .Це зброя гостра в обі сторони.А ти прекрасно знаєш,що на тебе теж є що постукати.нерви то у тебе слабенькі.зриваєшся з алюру в рись(як додік по суботах в клозеті).

Останнє редагування: 16 листопада 2018 17:54:43 від cynic
   
це в тебе жовч не перестаєж капати на клаву. Доповідь собі можеш тиснути,на тебе теж натиснуть .Це зброя гостра в обі сторони.А ти прекрасно знаєш,що на тебе теж є що постукати.нерви то у тебе слабенькі.зриваєшся з алюру в рись(як додік по суботах в клозеті).

Вы свои гебешные штучки прекращайте "психолог". Я вас просто предупредила каждая новая ТП будет поводом для доповиди. Тут несколько порядки поменялись со времён свинства которое поощрял Слав. 
   
Я зберу всі твої — сучки, мокши, шакали, фсбшні шістки і так далі.  Зберу з десяток твоїх постів і відправлю АП листа.

Наверное пора. Он крайне утомителен и совершенно не информативен.
   
Дебил в очередной раз обосрамшись.Суд постановил востановить доступ Акосты в БД

круто обісрався паря! журналіст тепер буде ще цікавіші питання ставити, і стане новим свіжим позитивним прикладом для інших  (tu)
   
Я зберу всі твої — сучки, мокши, шакали, фсбшні шістки і так далі.  Зберу з десяток твоїх постів і відправлю АП листа.

А я зберу всі твої - "румун", "ковбасник" і так далі. І побачимо що буде далі  ;)
   
Наверное пора. Он крайне утомителен и совершенно не информативен.

А кто тут задает критерий информативности? Ты чтоль?   :gigi:
Тетка, твоих оскорблений всем подряд уже насобирался вагон и целая тележка - так что тебе надо "быть осторожной на поворотах" ;)
   
Я то как раз прекрасно вижу что происходит вокруг, это вам из Ольгино плохо видно.
Нелегалы, которые тут сидят, боятся и нос из дома высунуть и лишний раз где-то отметиться, чтобы их не депортировали.
Легалы, которые ещё не имеют права работать, боятся где-то засветиться как будто они работали.
На экзамене на гражданство есть вопрос - голосовал ли ты на выборах?
Если вдруг всплывёт что да или ты наврал - сразу депортация.
И тут вы нам подсовываете какой-то левандозный "отчёт" какого-то ноунэйм проФФесора, который насчитал кучу неграждан на выборах.
Ну если чисто поржать, то можно кончено такое почитать.
Помнится Трампон орал после выборов что он и popular vote выиграл, только "нелегалы" накрутили голоса, даже целую комиссию создал чтобы это доказать,
комиссия поработала несколько месяцев, ни хрена не нашла, потратила кучу денег и потом трампон её тихо распустил.

Вас пропагандистов не поймешь, один имбицил говорит что в отчете нет упоминания о нелегальных иммигрантах, вы говорите что отчет левый. Вы там уже определитесь как-то,  просто разброд и шатание в ваших кацапских войсках.

Ну и попросите начальство заплатить за доступ к отчету, а то как в анекдоте, не читал но осуждаю.
Исключительно из чувства сострадания,  так и  быть еще раз дам бесплатно пару цитат.

Вот о том кто и на базе чего составил отчет:

Jesse T. Richman Old Dominion University, jrichman@odu.edu; Guishan A. ChatthaOld Dominion University; David C. Earnest Old Dominion University

The data used for this paper is from the 2008 and 2010 Cooperative Congressional Election Studies.


Вот выводы по поводу голосования всех не граждан:

..between 7.9% and 14.7% percent of non-citizens voted in 2008. Since the adult non-citizen population of the United States was roughly 19.4 million (CPS 2011), the number of non-citizen voters (including both uncertainty based on normally distributed sampling error, and the various combinations of verified and reported voting) could range from just over 38,000 at the very minimum to nearly 2.8 million at the maximum.

Вот выводы к чему привело такое голосование:

We find that some non-citizens participate in U.S. elections, and that this participation has been large enough to change meaningful election outcomes including Electoral College votes, and Congressional elections. Non-citizen votes likely gave Senate Democrats the pivotal 60th vote needed to overcome filibusters in order to pass health care reform and other Obama administration priorities in the 111th Congress.In addition, the analysis suggests that non-citizens’ votes have changed significant election outcomes including the assignment of North Carolina’s 2008 electoral votes, and the pivotal Minnesota Senate victory of Democrat Al Franken in 2008.


Вот что пишут в отчете о возможности выделить нелегальных иммигрантов из общего количества не граждан голосовавших на выборах:

It is possible that some respondents were without any documentation whatsoever (popularly called “illegal aliens”), though this cannot be confirmed or rejected with the information available as no respondent specifically self-identified themselves as illegal or undocumented

Ну и в качестве бонуса, вот вам совсем свежее видео как нелегальные иммигранты "боятся из дома нос высунуть". Особая ирония в том, что это случилось в штате в котором проживает, под прикрытием, известный форумный кацапский дебил:





Останнє редагування: 16 листопада 2018 18:41:18 від Valentyn
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія