Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Правда ? Так і було ?

Правда ? Так і було ?

Бо я не дивилася, краєм ока бачу поросячий виск в фб ) але Романенко такий що й прибрехати може , цікаво  :)

   
Re: Правда ? Так і було ?

Сергій Козленко

Yuriy Romanenko Мендель - классическая херсонка, жёсткая и беспощадная. Потому всё так
   
Re: Правда ? Так і було ?

Спілкуючись з блазнем-сам ним стаєш! Сурок тільки зараз зрозумів цю істинну.
   
Re: Правда ? Так і було ?

А шо, хтось дивився те фрік-шоу?
   
Re: Правда ? Так і було ?

Я часть прессухи посмотрел и честно скажу был мягко говоря разочарован. Янукович вернулся (по интеллекту по крайней мере пока что). Это мое первое мнение, а там посмотрим.
   
Re: Правда ? Так і було ?

Дивно. Пані Світлана бачить пороячий візг, а я прославлення Зеленського прихильники певної політсили. Чи мы разний ФБ дивимось...
   
Re: Правда ? Так і було ?

А шо, хтось дивився те фрік-шоу?
з таким самим успіхом можна квартал подивитися
   
Re: Правда ? Так і було ?

А шо, хтось дивився те фрік-шоу?

вас уже не 8%  :lol:
   
Re: Правда ? Так і було ?

Істинна правда - це другий нік Сурка 
   
Re: Правда ? Так і було ?

дуже схоже було на історію із стадіоном

не можна сказати, що Зе блискуче вів полеміку
але порохоботи такий фон створили, так довго анонсували його імовірний провал під час публічного виступу, що реальність стала тріумфом для Зеленського
   
Re: Правда ? Так і було ?

да, да, скоро пламенные выступленяи зепрезедента будете на хлеб намазывать. вместо масла
   
Re: Правда ? Так і було ?

дуже схоже було на історію із стадіоном

не можна сказати, що Зе блискуче вів полеміку
але порохоботи такий фон створили, так довго анонсували його імовірний провал під час публічного виступу, що реальність стала тріумфом для Зеленського
Ну дехто і від пальця сміється.
   
Re: Правда ? Так і було ?

Тьотя... Ось дивись..

Може це мій СУБ'ЄКТИВНИЙ погляд але...з початку
1. В мене вистачало подивиться ну може 2,5 години цього шоу... Потім дивився вибірково бо тратити  добу на це дозволити собі не можу.
2. Якщо б Зеленскій  робив пресухі частіше ставити такі шоу потреби не було.
3. Розумію зеленського що його це якимось чином дратувала - постійні одні самі питання або більш 150 питань в загалі в прорубь ... (Чимось схоже на ті яки він зачитував на стадіоні)...
4. Розумію журналістів яки не дивились як і я всі ці 14 годин шоу. І тому дублювали питання.
5. Двояке відчуття емоційної складової:
   "бажали мого спілкування - ось вам"
   "Зато я рекорд світовий зробив"..

Мої відчуття від той частини що  дивився - десь 75-77% негативу десь 15% сподобалось 10% ніобчом або тупа втрата часу..

Тому тьотя 50/50 провина зеленського (см .перелік висче) та провина журналістів (см.перелік висче)....
   
Re: Правда ? Так і було ?

взагалі то , одні і ті ж питання по 1000 раз - це і була одна із цілей пресконференції  в  саме такому форматі.
   
Re: Правда ? Так і було ?

Я згоден з ідеєю, що метою було засрати все, виснажити всіх, щоб бажання задавати питання вже в жодного журналіста ніколи не виникало.
   
Re: Правда ? Так і було ?

Дивно. Пані Світлана бачить пороячий візг, а я прославлення Зеленського прихильники певної політсили. Чи мы разний ФБ дивимось...

Ми самі формуємо свою стрічку  ;)  я підписана на офіс і Мендель, бачу що там робиться в коментах )

   
Re: Правда ? Так і було ?

Я згоден з ідеєю, що метою було засрати все, виснажити всіх, щоб бажання задавати питання вже в жодного журналіста ніколи не виникало.

То це журналісти самі себе висікли як офіцерська вдова ? )
   
Re: Правда ? Так і було ?

Тьотя... Ось дивись..

Може це мій СУБ'ЄКТИВНИЙ погляд але...з початку
1. В мене вистачало подивиться ну може 2,5 години цього шоу... Потім дивився вибірково бо тратити  добу на це дозволити собі не можу.
2. Якщо б Зеленскій  робив пресухі частіше ставити такі шоу потреби не було.
3. Розумію зеленського що його це якимось чином дратувала - постійні одні самі питання або більш 150 питань в загалі в прорубь ... (Чимось схоже на ті яки він зачитував на стадіоні)...
4. Розумію журналістів яки не дивились як і я всі ці 14 годин шоу. І тому дублювали питання.
5. Двояке відчуття емоційної складової:
   "бажали мого спілкування - ось вам"
   "Зато я рекорд світовий зробив"..

Мої відчуття від той частини що  дивився - десь 75-77% негативу десь 15% сподобалось 10% ніобчом або тупа втрата часу..

Тому тьотя 50/50 провина зеленського (см .перелік висче) та провина журналістів (см.перелік висче)....

Дядя, значить Романенко не збрехнув )) дякую що підтвердив )

   
Re: Правда ? Так і було ?

да, да, скоро пламенные выступленяи зепрезедента будете на хлеб намазывать. вместо масла
Як Петра Олексійовича ?  :)
   
Re: Правда ? Так і було ?

Знову картинками баяниш  :facepalm1:


Щей притащила футуриста з інституту майбутнього. :facepalm1:


   
Re: Правда ? Так і було ?

дуже схоже було на історію із стадіоном

не можна сказати, що Зе блискуче вів полеміку
але порохоботи такий фон створили, так довго анонсували його імовірний провал під час публічного виступу, що реальність стала тріумфом для Зеленського
Справа в тому, що вони так не вважають, бачу в фб лемент про "знущання над народом" (с)  :lol:  і так , є щось схоже між дебатами, тоді вони верещали  какой ужас, маі знакомиє в шокє, і будуть твердозапетра, хоча більшість ніякого жаху там не помітили  B-) і теперішньою ситуацією, кожна з сторін лишилася при своїх  :)
Вечором буде нормальний інтернет, напевно послухаю частинами за декілька днів. Хоча, після прес-конференції Сєнцова, рівень вже розумію
   
Re: Правда ? Так і було ?

Ми самі формуємо свою стрічку  ;)  я підписана на офіс і Мендель, бачу що там робиться в коментах )
Поросячий візг в офісі президента? Пані Світлана ви впевнені що ви на "той" офіс підписані? :)
   
Re: Правда ? Так і було ?

Я згоден з ідеєю, що метою було засрати все, виснажити всіх, щоб бажання задавати питання вже в жодного журналіста ніколи не виникало.

і в нагороду отримати прізвисько Дипломований Пи...дюк. :laugh:
   
Re: Правда ? Так і було ?

Поросячий візг в офісі президента? Пані Світлана ви впевнені що ви на "той" офіс підписані? :)

Прикинь, сруть вагонами цегли в коментарях і ніхто їх не чистить )) ніправільний царь  :weep:
   
Re: Правда ? Так і було ?

і в нагороду отримати прізвисько Дипломований Пи...дюк. :laugh:
Мало лі у поросят цих прізвиськ ) одним більше, одним менше ) кому крім вас воно цікаво  :)
   
Re: Правда ? Так і було ?

Кочетков, теж таке собі, але зараз погоджусь, де вся ота "соль зємлі " ? Розказує що нарот нє тот ? Так може це з ними щось не тойво ?  B-)


ОБ ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНОЙ НЕМОЧИ
Пресс-марафон мне запомнится не предсказуемыми вопросами и ответами, а показательной реакцией тех, кто считается  себя умными, образованными и патриотичными. Солью земли украинской.
Значительная часть этих, прости Господи, интеллектуалов, снобистски поджала губки, скорчила брезгливую гримаску и запричитала: «Ужасные 14,5 часов — пустые, невнятные, угрожающие». Мол, после пресс-марафона апокалипсис уже неотвратим.
Ну да, ну да… Каждый из нас на месте Владимира Зеленского, конечно же, давно покончил бы с коррупцией и ее носителями, умиротворил Донбасс и готовился к возвращению Крыма… Вот только никого из нас почему-то не выбрали.
Отечественные интеллектуалы органически не переваривают Зеленского, ведь он создал "похабное шоу с низкопробным юмором". Да, Зе-юмор местами пошловат, хотя если сравнить с некоторыми писаниями, к примеру, Оксаны Забужко, то у нее и пошлости побольше, и не смешно ни разу.
Но вопрос в другом: почему наши могучие интеллектуалы за время существования «95 квартала» не породили ничего уровня молодого Михаила Жванецкого, который и умно, и тонко, и смешно, и так едко, что власть аж типает?
Зеленский снимал космополитические убогие фильмы и сериалы, один из который вывел его на самый верх политики?
Да, Зе-фильмы ни на «Пальмовую ветвь», ни на «Оскар» не замахиваются. Но они почти единственное из нашей кинопродукции, что окупается в прокате. Ах, Зеленский играет на 33примитивных эмоциях зрителя? А на ваши глубоко продвинутые и патриотичные до невменяемости фильмы этот зритель ходить не хочет… А все потому, что Госкино не выделило на ваше ущербное творчество стопятьсот мильонов денег, чтобы вы смогли развернуться во всю непостижимую мощь?
Но смотрите, вот фильм «Джокер». Снят за скромный для Голливуда бюджет, кино тяжелое, умное, многоплановое. И никаких спецэффектов! Но фильм рвет бокс-офисы по всему миру, потому что в нем есть сценарий, режиссура, актерская игра, музыка, операторская работа. Его снимали действительно умные и талантливые люди, а не те, кто таковыми себя самоназначили.
Где украинский «Джокер» от могучих творцов, считающих Зеленского жалким ремесленником? Которых не устраивает, как он излагает то, что думает?
Зеленский стал президентом случайно, он не ваш президент? Да сколько угодно!
Но где тогда ваша влиятельная правильная партия с программой, которая заинтересует наших избирателей, а не только родных и близких, а также тараканов на кухне? Пусть не партия, но хоть общественное движение, сравнимое с Народным Рухом? Да хоть заметный интеллектуальный кружок где? Где ваш общественно значимый продукт?!
Да, лично меня совершенно не устраивает вялость президента Зеленского по укреплению обороноспособности Украины, раздражает турборежим в отношении рынка сельхозземли, отсутствие экономических свобод, водевиль с «Приватом» и многое другое. Но это не повод отвергать реальность и обижаться на неправильный народ. Это повод формулировать свою позицию по всем ключевым вопросам, доносить ее до власти и добиваться, чтобы власть с такой позицией общества считалась.
Пользуемся ситуацией, пока президент Зеленский готов общаться часами напролет.
   
Re: Правда ? Так і було ?

Балбеси швидко скучіли по професійній їзді по вухах.
Їм так подобався Петро, де і що б не спитали, завжди
чіткий відзвон, все по полічках. І пофуй, що нічого з того
промовленого не те що не виконувалось, а навіть і в планах
не стояло. Але півням головне почуте Ку-ка-ре-ку вожака,
і тоді на душі затишно і спокійно попри всі негаразди.
Відповідь Не знаю, або Не можу, або Не розумію викликає
в них почуття кінця і невгамовний тремор в колішках і всьому
тілі. От такі вони, сміливі і безкомпромісні патріоти.
   
Re: Правда ? Так і було ?

Балбеси швидко скучіли по професійній їзді по вухах.
Їм так подобався Петро, де і що б не спитали, завжди
чіткий відзвон, все по полічках. І пофуй, що нічого з того
промовленого не те що не виконувалось, а навіть і в планах
не стояло. Але півням головне почуте Ку-ка-ре-ку вожака,
і тоді на душі затишно і спокійно попри всі негаразди.
Відповідь Не знаю, або Не можу, або Не розумію викликає
в них почуття кінця і невгамовний тремор в колішках і всьому
тілі. От такі вони, сміливі і безкомпромісні патріоти.

Так було завжди, ах абмануть мєня нє сложна, я сам абманивацца рад (с)
   
Re: Правда ? Так і було ?

Балбеси швидко скучіли по професійній їзді по вухах.
Їм так подобався Петро, де і що б не спитали, завжди
чіткий відзвон, все по полічках. І пофуй, що нічого з того
промовленого не те що не виконувалось, а навіть і в планах
не стояло. Але півням головне почуте Ку-ка-ре-ку вожака,
і тоді на душі затишно і спокійно попри всі негаразди.
Відповідь Не знаю, або Не можу, або Не розумію викликає
в них почуття кінця і невгамовний тремор в колішках і всьому
тілі. От такі вони, сміливі і безкомпромісні патріоти.

ну так на шоу прямого навіть хтось з експертів казав: а де ж вождь, який все знає і скаже, що в нього точний план
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія