Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ключова проблема блазня як і більшості його виборців

у нас проблем нет. у нас все хорошо. а у вас?

Є у вас проблеми.

Колись ви, малороси,  Пороха вибрали президентом, бо думали, що він піде проти Майдану. Памятаючи які пробував зупинити все ще на бульдозері.

Потім в ньому розчарувалися, бо Порох зрозумів, що будувати Україну треба на українській ідентичності.

Тепер вибрали другого малороса - Вову. Більшість знову розчарується.

Ваша проблема в тому, що ви надієтесь створити російськоорієнтован у Україну.

Але з того роя, не буде ні...чого. Майбутнє України - національна україномовна держава.

   
І які критерії тупості проявляються у зе?

"каснаязичіє" :lol:
   
"каснаязичіє" :lol:
Ну ок. Якщо порівнювати по цьому критерію, то хто тупіший: зе чи Кличко?
   
Ну ок. Якщо порівнювати по цьому критерію, то хто тупіший: зе чи Кличко?

Вова. Кличко говорить менше і зрозуміліше, а Вова генерує багато слів, але безтолкових.
   
І які критерії тупості проявляються у зeбіла?
Нездатність визнати свою некомпетентність.
   
Вова. Кличко говорить менше і зрозуміліше, а Вова генерує багато слів, але безтолкових.

Ну от тут наприклад, вам все зрозуміло?

   
Нездатність визнати свою некомпетентність.
У чому це проявляється?
   
У чому це проявляється?
Для зeбілів, ні в чому.
   
Для зeбілів, ні в чому.

Так розясніть  не для прихильники певної політсили.
Нездатність обгрунтувати власне твердження не є ознакою нетупості.
   
це те що він настільки дурний та некомпетентний, що навіть не розуміє власну дурість та некомпетентність... такий собі активний ідіот.. за спиною якого богдани і коломойші свинарчуки та ахметки  крутять свої справи..і тепер це вже проблема всієї країни

4%
   
Так розясніть  не для прихильники певної політсили.
Нездатність обгрунтувати власне твердження не є ознакою нетупості.
Не бачу ніякого сенсу зeбілам щось пояснювати. Ви варті тільки того, щоб над вами сміятися.
   
Не бачу ніякого сенсу зeбілам щось пояснювати. Ви варті тільки того, щоб над вами сміятися.
Повторюсь:
То розясніть будь-ласка для прихильників пана Порошенко.
От наприклад, моя дружина голосувала за пана Порошенко.
Розясніть для неї, коротко,  в тезах.
   

потому что акваланг бл. тебе выше написали про данинга-крюгера.


я с тобой телят не пас, так что тыкать будешь на кухне близким.



а оце ось ілюстрація інтелекту  :gigi:
   
Повторюсь:
То розясніть будь-ласка для прихильників пана Порошенко.
От наприклад, моя дружина голосувала за пана Порошенко.
Розясніть для неї, коротко,  в тезах.
Для неї непотрібно роз'яснювати, вона і так все розуміє. А для вас немає сенсу.
   
якщо проблеми у Зеленського і його виборців, то чому кожен день виють як сучка перед погибеллю Порошенко і його виборці?  :lol:
страну жалко, дарлинг

по ходу мы ее уже просрали
   
якщо проблеми у Зеленського і його виборців, то чому кожен день виють як сучка перед погибеллю Порошенко і його виборці?  :lol:

Вам же написали вище - тупі виборці Зе не можуть зрозуміти, що вони тупі, бо вони тупі. І тільки виборці Порошенка в силу більшого розумового розвитку розуміють, що йдеться до погибелі, і це їм не подобається.
   
це те що він настільки дурний та некомпетентний, що навіть не розуміє власну дурість та некомпетентність... такий собі активний ідіот.. за спиною якого богдани і коломойші крутять свої справи..і тепер це вже проблема всієї країни
+===============================================================+
Як ти гарно описав власні проблеми з інтелектом. Мабуть, дивився в дзеркало.
   
Я думаю що він розуміє в яку багнюку вліз.
Але притаманний йому людський поxyiзм йому допоможе.
Звісно якщо вся ця оголтела войовнича шобла, яка розуміє
що або продовження війни або назад досиджувати строк
не зруйнує геть все включно з Україною.

Ви песиміст. Чому ж не зруйнує, все зруйнує, повним ходом іде.
   
якщо проблеми у Зеленського і його виборців, то чому кожен день виють як сучка перед погибеллю Порошенко і його виборці?  :lol:
+===========================================================================+
А для педрилок таке виття вже стало нормою. Відрив від корита - дуже болюча операція!  :K 
Фантомні болі відтятого гаманця!
   
Re: ключова проблема блазня як і більшості його виборців

страну жалко, дарлинг

по ходу мы ее уже просрали

жалко совково- феодальную страну?
   
Вам же написали вище - тупі виборці Зе не можуть зрозуміти, що вони тупі, бо вони тупі. І тільки виборці Порошенка в силу більшого розумового розвитку розуміють, що йдеться до погибелі, і це їм не подобається.


але це означає, що проблема у висоооооооокоінтеле ктуальних виборців Порошенка  8-)
   
Він не дурень. Всі думали що раз його богдани не випускали -дурень і барига його порве як тузіка. Проблема там його безкінечному бла-бла-бла. Функція богдана-контролювати його словесний понос і пояснювати їх смисл оточуюючим. Тепер коли адаптаційний період закінчився-блазня випустили на волю більше не переживаючи що він наговорить лишнього. І що зараз бачимо? "марафон" коміка(який "тащиться від цього) і богдана десь в Сан-Тропе з дєвочкамі.
   
Давай я спробую пояснити, щоб навіть ти своїм могутнім інтелектом осягнув цей простенький силогізм.

Проблема - це явище, котре чомусь перешкоджає і не піддається простому вирішенню.
А ти стверджуєш, що виборці Зеленського не розуміють свого гігантського відставання від інтелекту виборців Порошенка, а тому не прагнуть якось дорости до таких як ти.
Твоя теза передбачає елементарний висновок, що така інтелектуальна обмеженість не є проблемою для виборцвв Зеленського.
Я зрозуміло пояснюю?

Це їх проблема, але вони цього не здатні осягнути. Осягнуть пізніше, не впевнений, що дійде, чому так сталося, але сам факт дійде. Це як маючи багато грошей, витрачати їх направо та наліво. Порохобот побачить зразу, що при такому способі витрачання настане жопа, прихильники певної політсили це побачить тільки коли гроші скінчаться, хоча проблема в обох випадках однакова.
   
Саме тому розумний мародер і його виборці в дупі  :laugh:
Мо то з вами що не так ?  :)

Так, порівняно з основною тупою масою з порохоботами не так - вони набагато розумніше.

Можете подивитися ще статистику голосування - інтелігенція голосувала переважно за Порошенка.
   
Мудрі люди не будуть голосувати за героя тупого серіалу, чи партію яка має назву тупого серіалу.
   
але це означає, що проблема у висоооооооокоінтеле ктуальних виборців Порошенка  8-)

Дивіться вище мій пост про гроші. Проблеми у всіх, тільки виборці Порошенка це бачать, а виборці Зеленського ще ні.
   
Re: ключова проблема блазня як і більшості його виборців

Це їх проблема, але вони цього не здатні осягнути. Осягнуть пізніше, не впевнений, що дійде, чому так сталося, але сам факт дійде. Це як маючи багато грошей, витрачати їх направо та наліво. Порохобот побачить зразу, що при такому способі витрачання настане жопа, прихильники певної політсили це побачить тільки коли гроші скінчаться, хоча проблема в обох випадках однакова.

чтобы тратить - нужно найти что тратить. Найти не проблема. денег : вагон и маленькая тележка. Петя был или сам в схемах или не хотел мешать людям сидеть на схемах. На таможне, на земле, на бурштыне, на игровых автоматах (список тут бесконечный), на энергоносителях... на армии в конце концов. в действиях есть логика.... есть четкая стратегия. те кто был у кормушки.... будут стараться палки в колеса ставить до последнего блин патрона.

будет ли просто простым людям? хренушки, не будет. мы не привыкли жить по правилам, платить налоги, не давать взятки....  Будет крайне сложно.
   
Для неї непотрібно роз'яснювати, вона і так все розуміє. А для вас немає сенсу.

Вона не вважає зе тупим, і тому не розуміє. Я голосував за зе, вона за по.
Це ж не складно написати 2-3 речення, якщо ви маєте розуміння про що ви стверджуєте, а не тупо повторюєте якісь лозунги.
Якщо вам таки складно це обгрунтувати, то я зрозумію  :)
Тупих людей дійсно багато

   
Re: ключова проблема блазня як і більшості його виборців

Дивіться вище мій пост про гроші. Проблеми у всіх, тільки виборці Порошенка це бачать, а виборці Зеленського ще ні.

человек вчера границу пересекал... стоял 18 часов чтобы въехать в Украину. Причина??? попытка жить по правилам ( кстати много лет существующим и даже не зеленским принятым).   Там миллиарды контрабанды, начиная от простой мелочи, заканчивая вагонами бытовой техники. На что это в конце концов влияет? мы же вроде рады купленному подешевле айфону. Влияет на то о чем вы пишете.... не платятся налоги, акцизы и тому подобные вещи, но это не самое главное...вы завтра захотите по честному в стране вести свое дело, но у вас не получится, так как у вас нет кума или дяди на границе, через которого  другой ваш конкурент гонит контрабас и вы прогорите со своим честным бизнесом, честными налогами вашими и ваших уволенных сотрудников.   

будут ли недовольны люди? да блин конечно.....  но тут нужно выбирать, или цивилизованная страна с цивилизованными правилами, или айфон со скидкой.

Останнє редагування: 11 жовтня 2019 10:56:24 від olegan
   
Як ти там можеш когось "лікувати", коли у самого в макітрі щось "виє, як сучка перед погибеллю  8-: "?
Ще одна саузбляад, у того теж галюцинації по всіх каналах чуття.
+==================================================================+
В гангліях педрилок суцільний морок - досі ніяк не прийдуть до згоди з реальністю.
Весь вереск відірваних від корита адептів кнура-мародера не змінить того факта,
що Зеленський - Президент України ще на 4.5 роки як мінімум. Рейтинг Зеленського
зростає в Західній Україні!
https://24tv .ua/reyting_zelenskogo_chomu_prezidenta_pochav_menshe_pidtrimuvati_pivden_ukrayini_a_bilshe__zahid_n1217848

Останнє редагування: 11 жовтня 2019 11:08:57 від vkhavr2
   
Дивіться вище мій пост про гроші. Проблеми у всіх, тільки виборці Порошенка це бачать, а виборці Зеленського ще ні.


і ще одна ілюстрація рівня інтелекту
ви не можете осягнути простенькі дефініції, хоча вам їх популярно розжовують
проблема - це суттєва перешкода на шляху реалізації бажання

якщо виборці Зе чогось там не бачать чи не можуть зрозуміти, і через те не відчувають фрустрації, значить і проблеми у них ніякої на даний момент немає.

так доступно?
   
Скопіпастив, тому по російський:

Мастер на заводе обучает новичка: - Видишь рычаг? - Да. - Вот в 8 утра ты его включаешь, а в 6 вечера выключаешь. Понял? - Нет. - Повторяю. Видишь рычаг? - Да. - В 8 утра ты его включаешь, а в 6 вечера выключаешь. Понял? - Нет. - Еще раз объясняю. Видишь рычаг? - Да. - В 8 утра ты его включаешь, а в 6 вечера выключаешь. Понял? - Мужик, ты что тупой? Я тебе уже третий раз говорю - НЕ ПОНЯЛ
   
Проблема лише в одному: тупі люди обирають собі подібних. Зеленський і є квітесенція сучасної України.
   
Проблема лише в одному: тупі люди обирають собі подібних. Зеленський і є квітесенція сучасної України.
+============================================+
Шведські ковбасники як мірило тупизни - це цікаво...
   
Вона не вважає зе тупим, і тому не розуміє. Я голосував за зе, вона за по.
Це ж не складно написати 2-3 речення, якщо ви маєте розуміння про що ви стверджуєте, а не тупо повторюєте якісь лозунги.
Якщо вам таки складно це обгрунтувати, то я зрозумію  :)
Тупих людей дійсно багато
Якщо ти дивився брифінг і не бачиш там тупості і некомпетентності, хоча би візьми фрагмент де воно пояснює про "посадки". То про що з таким тупим зeбілом можна дальше говорити?
п. с., співчуття дружині.
   
Проблема не в Зеленському, а в оточенні. Він не зрозуміє, що вони більш освічені в тої справі. Він не розуміє, що ним керують на користь керманичів. Йому здаеться, що він перехитреє.
+=================================================================================+
Це проблема усіх педрилок: вони чомусь вважають себе самими розумними та найпатрійотичнішими .
Хоча це далеко від реалій життя, бо фактично працюють на хуйла, розколюючи Україну. І, як показує
практика останнього півроку, педрили зовсім відірвалися від реалій життя, а живуть в уявному світі,
де педро ось-ось знову сяде на табуретку. І більшість з них - антиукраїнська сволота у вишиванках, бо
називати народ України бидлом здатні лише прохуйловці.
   
Мене у цьому всьому дивує тільки одне. Як ВОНО наважувалося кривлятися з Кличка?  :facepalm: У Кличка хоч виправдання є - він боксер. Яке виправдання є у блазня?
+==================================================+
А яке виправдання може бути у хуйловця - адепта мародера?
   
Які барикади? З зeбілів сміються.
+====================================================+
Угу! І рейтинг Зеленського зростає, особливо на Західній Україні.
https://mhub .top/ukr/2019/10/11/tvoritsya-reytingom-zelenskogo-izmenilas-1570773057.html?utm_source=traffim&utm_medium=referral&utm_campaign=34657&utm_content=3955449&utm_placement=1733
Особливо після провалу імітацій Майдану!
   

Айдер Муждабаев
16 годин тому
Многие просили комментарий про президентский марафон с прессой. Я отказался. Комментарий мой, единственный, оставляю тут.
Мне искренне жаль. Всех. И Владимира, и себя, и крымских татар, и украинцев, и Украину.
Мне кажется, сегодня я немного понял Владимира. Он добрый, хороший человек, почти мой ровесник. Я был бы не против иметь такого товарища. Он не предатель, не подлец, он с чувствами и переживаниями, с человеческими реакциями. Не чинуша, не высокомерный и не говно. Дружить, болтать, выпивать с ним мне было бы интересно. В мирное время.
И если бы я имел возможность иметь такого друга, как и взаимно, — я бы не радовался его походу в президенты Украины. Я бы его как мог от этого отговаривал, говорил, что «только через мой труп», именно как друг отговаривает хорошего человека от смертельного трюка на кураже. И корил бы себя последними словами, если бы мне это не удалось.
Владимир ввязался в бой, в котором он не может стать победителем. Это не спектакль, не рестлинг — это фулл файтинг. Перепутана арена. Выходя против зверей-бойцов, не понаслышке знакомых с кровью, с веточкой мира, ты должен понимать, чем это закончится. Нет, не так. Понимая, чем закончится, на фулл файтинг с веточкой не выходят. Это самоубийство без вариантов.
Жаль, что у Владимира не оказалось друга, как я, который его действительно любит и любит его страну. Быть «президентом мира» в стране, на которую напал самый страшный и жестокий враг на планете, физически невозможно. Это не из разряда даже фантастики. Это фильм ужасов, гарантированная погибель, снаружи или внутри. Эта роль, которую невозможно сыграть без трагического финала. Эта пьеса запрограммирована на смерть.
ё.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія