Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 22:18
шотам 3.14зда...
2
13 червня 2024 17:08:47
Що говорить редакція  TEXTY?

13 червня команда української агенції журналістики даних TEXTY y заявила про тиск і погрози на адресу команди.
Команда зазначає, що не називала фігурантів дослідження "ворогами України", а також не оскаржувала і не засуджувала їхнє право на свободу висловлювання, але констатувала факт, що вони виступають проти підтримки України.
Журналісти спростували звинувачення у фінансуванні з боку американського уряду, пояснюючи, що насправді Анатолій Бондаренко у 2013, 2014 та 2015 роках про боно виступав у ролі тренера з дата-журналістики в цьому проєкті.
Кампанію проти себе журналісти розглядають як тиск на свободу слова та вияв шовінізму щодо громадян України, наголошуючи, що мають право досліджувати, що говорять про Україну. Особливо потоки неправдивої інформації, які продукують стосовно неї.

Чи було у дослідженні те, що робить журналістів терористами? (Цей пункт написано спеціально для візіонерів)

За визначенням Української гельсінської спілки з прав людини, тероризм включає акти насилля або загрози насильства з метою залякування, поширення страху та досягнення політичних, економічних чи релігійних цілей [3].
Дослідження і публікація даних на основі відкритих джерел журналістами Texty.org.ua не містить жодних насильницьких закликів (тим більше дій). Вони нікому не погрожували, не залякували, не цькували й не примушувати когось до виконання певних вимог.
Парадоксально, але журналістів звинувачують у тому, з чим вони самі зіткнулися. Виданню TEXTY закидають придушення свободи слова, тоді як маніпулятивними дописами, погрозами в їхній бік, зверненням до установ органів США, щоб припинили нібито фінансування видання тощо, їхні опоненти придушують свободу слова в Україні.

[1] https://www.helsinki.org.ua/articles/teror-chy-teroryzm-chomu-vazhlyvo-vyznachyty-shcho-same-vchyniaie-rosiia-v-ukraini/
[2] https://texty.org.ua/articles/112699/zayava-pro-tysk-na-svobodu-slova-shovinizm-i-pohrozy-v-adresu-komandy-textyorgua/
[3] https://www.helsinki.org.ua/articles/teror-chy-teroryzm-chomu-vazhlyvo-vyznachyty-shcho-same-vchyniaie-rosiia-v-ukraini/
3
13 червня 2024 17:06:20
По той бік новин
1 год  ·

Внести українське видання TEXTY, яке займаються дата-аналітикою, до списку терористичних організацій? Як тобі таке, Ілоне Маску? Аа, це ж сам Маск і пропонує зробити.

Як би безглуздо не звучало перше речення, але ситуація, що нині відбувається із виданням TEXTY далека від сміху. Після оприлюднення дослідження про американських політиків та організацій, які закликають припинити допомогу Україні, TEXTY зіткнулися з тиском, погрозами й вимогами позбавити їх донорського фінансування.

Отже, що трапилося?

6 червня 2024 року видання TEXTY оприлюднило дослідження «Американські гойдалки: Від трампістів до комуністів, хто і як агітує за припинення допомоги Україні» [1].
Як зазначають у самій редакції, аналіз провели самостійно та виключно за підтримки читачів. У публікації оприлюднили аналіз політичного, медійного та експертного середовища в США, що впливає на ухвалення рішень про подальшу підтримку України в російсько-українській війні.
Як доказову базу дослідження містить таблицю — перелік організацій та осіб, які виступають у США проти підтримки України. Загалом у переліку 388 осіб та 76 організацій — це політики, політичні рухи та угруповання, медіа та журналісти, експерти та аналітичні центри (журналісти зазначають, що перелік не претендує на вичерпність) [2].
Журналісти проаналізували аргументи опонентів підтримки України, порівняли їх із поширеними російськими наративами та розвінчали їх, підкріпивши свої тези аргументами й посиланнями на джерела.

 Texty зазначають, що всі дані, використані в дослідженні, взято з відкритих і офіційних джерел.

Що було далі?

Невдовзі після публікації матеріалу директор Інституту Рона Пола Деніел Макадамс оприлюднив допис у соцмережі Х (раніше відома як Твіттер), а згодом статтю на сайті Інституту, в якій заявив, що видання Texty.org.ua, фінансоване американським урядом, створило "список ненависті" американських громадян США. Як доказ фінансування урядом США навів те, що один зі співзасновників видання – Анатолій Бондаренко – проходив тренування в межах проєкту TechCAMP.

Потому маніпулятивну інформацію почали поширювати інші консервативні видання, ультраправі та ліві активісти, атакуючи редакцію та авторів особисто включно з погрозами на їхню адресу.

11 червня конгресвумен Марджорі Тейлор Ґрін назвала публікацію "списком ворогів" і звинуватила в цьому президента Зеленського. 12 червня FOX News повідомив, що сенатор Джей Ді Венс і конгресмен Метт Ґейтц закликали держсекретаря Ентоні Блінкена надати інформацію про Texty.org.ua та звернулися до Комітету з питань асигнувань Палати представників із проханням припинити підтримку видання.

13 червня до кампанії проти видання долучився Ілон Маск (згадуваний у дослідженні), він підтримав заклик позбавити організацію донорської підтримки й навіть запропонував внести її до списку терористичних організацій.
4
13 червня 2024 17:03:58


Texty.org.ua
5 год  ·
Нещодавно ми опублікували дослідження «Американські гойдалки. Хто і як агітує за припинення допомоги Україні». У ньому ми:

 Оприлюднили аналіз політичного, медійного та експертного середовища у США, що впливає на прийняття рішень про подальшу підтримку України в російсько-українській війні.

 Створили перелік організацій та осіб, що виступають у США проти підтримки України.

 Проаналізували їхні аргументи, порівняли їх з поширеними наративами російської дези та розвінчали ці наративи.

Чого ми не робили:

 Не називали фігурантів нашого дослідження ворогами України.

 Не оскаржували та не засуджували їхнє право на свободу висловлювання.

 Що ми отримали: ненависть, погрози, маніпуляції, наклепи, вимоги позбавити донорського фінансування.

Зокрема:
 Тиждень злісного хейту в мережі Х та в особисті акаунти редакції від консервативних американських видань, ультраправих та лівих активістів.

 Звинувачення від конгресвумен Мерджорі Тейлор Грін — вона назвала нашу публікацію списком ворогів і заявила, що за ним стоїть президент України Володимир Зеленський.

 Заклики від сенатора Джей Ді Венса та члена парламенту Метт Гаєц до Державного секретаря США Ентоні Блінкена з вимогою надіслати їм інформацію про українську неурядову організацію Texty.org.ua до 28 червня.

Автори листа також закликали Комітет з питань асигнувань Палати представників припинити підтримку Texty.org.ua з боку США. У вівторок комітет ухвалив таку резолюцію.

Власник соцмережі Х Ілон Маск, який також був згаданий у нашому дослідженні, відгукнувся на заклик конгресмена-республіканця позбавити нас будь-якої донорської підтримки і закликав внести нашу організацію до списку терористичних.
 
Ми розцінюємо цю кампанію, як тиск на свободу слова та прояв шовінізму стосовно громадян України. Тому ми закликаємо всіх наших читачів підтримати нашу організацію і висловитися проти цькування нас, як журналістів.

З текстом нашого дослідження можна ознайомитися тут ➡ https://bit.ly/4cb9QaX
З редакційною заявою про тиск тут ➡ https://bit.ly/4cgcvA4
Також можете підтримати нашу редакцію фінансово будь-яким зручним для вас способом ➡ https://texty.org.ua/p/support/
#supportTexty
5
13 червня 2024 11:56:25
Я так розумію це ці установки що будуть встановлювати на ТЕЦ:Міська влада Києва розглядає можливість створення шести невеликих теплових електроцентралей на додачу до трьох наявних зараз.

Про це на засіданні Київської міської ради в четвер, 16 травня, розповів заступник голови Київміськадміністра ції Петро Пантелєєв, зазначивши при цьому, що концепція відновлення енергосистеми Києва передбачає створення шести нових ТЕЦ потужністю від 20 МВт до 324 МВт (загальна потужність — 619 МВт).

«Йдеться про створення на базі сучасних газових турбін, газопоршневих установок так званих міні-ТЕЦ, що будуть розподілені по Києву і наближені до споживача», — сказав Пантелеєв., зазначивши, що такі турбіни мають вищу ефективність порівняно зі старими котлами, можуть працювати в режимі часткової потужності.


Крім того, для гарантованого електропостачання необхідно встановити невеликі когенераційні установки потужністю від 2,5 до 15 МВт на основних котельнях міста.

Вартість впровадження концепції в повному обсязі - до 1,2 млрд євро, термін реалізації - 12−15 років. Перший етап передбачає забезпечення безперебійним постачанням тепла близько 300 000 киян до кінця року.

«Не йдеться про чарівну паличку і про те, що ми зможемо вирішити всі проблеми. Сьогодні йдеться про виживання міста і забезпечення принаймні основних послуг», — сказав він.

Концепцію відновлення та підвищення енергетичної стійкості Києва підтримали 85 депутатів.
6
13 червня 2024 11:47:14
Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" провело аукціон на закупівлю 15 когенераційних установок для виробництва тепла й електроенергії з загальною потужністю 60 МВт.

Про це йдеться у тендері на сайті Prozorro.

Переможцем аукціону стала словацька компанія KTS Engineering s.r.o., – авторизований дистриб'ютор газових двигунів Jenbacher від австрійської компанії INNIO.

Вона продасть "Київтеплоенерго" дев'ять когенераційних установок на 4500 кВт (Jenbacher JMS 624 GS-N.L.) і шість установок на 3333 кВт (Jenbacher JMS 620 GS-N.L.).

Строк постачання товарів – не пізніше 31 грудня 2025 року, вартість угоди – 1,12 млрд грн.

Нагадаємо:

Київська міська рада погодила встановлення 6 міні-ТЕЦ у столиці. Вони будуть розміщені як на правому, так і на лівому берегах Києва.

Економічна правда.
7
12 червня 2024 20:31:51
9
12 червня 2024 20:08:15
2. Дивно, але майже усі у неформальному спілкуванні вживають російську.
Приклад.
В день приїзду потрапив на поховання мого першого Вчителя. Він працював і АПУ, РНБО, Академії МЗС,  ТБ...
Відомий багатьом з передачі "Pro і контра" з Корчинським. Були держслужбовці, ветерани АТО. Більшість спілкувалась російською.

це питання оточення
10
12 червня 2024 12:25:50
Володимир хуйло створив чимало своїх «червоних ліній». Однією з них було використання американської зброї для ударів по території РФ, і Дмітрій Медвєдєв погрожував у відповідь озброїти опонентів США в «неназваних регіонах». Порушуючи цю червону лінію безкарно і за підтримки США, Україна дістала значну тактичну перевагу.

Про це пише The Telegraph.

Зазначається, що територія, на яку США дозволили завдавати ударів, обмежена, але це значно зменшило наземний захист Росії — до 16%. Відтепер Україна може вражати військові цілі в межах радіуса дії наданих Сполученими Штатами ракетних комплексів HIMARS у Бєлгородській, Курській і Брянській областях Росії.

"Перші повідомлення свідчать про те, що Україна вже вразила російські системи протиповітряної оборони в цих областях. У поєднанні з іншими зусиллями — удар безпілотника успішно знищив винищувач п'ятого покоління СУ-57 на аеродромі в Ахтубінську в Астраханській області РФ, за 590 км від лінії фронту — це призвело до значної зміни балансу сил.

Один винищувач може здатися незначною втратою, але СУ-57 є найбільш високотехнологічним з нових розробок Росії в рамках довгоочікуваної модернізації її збройних сил з часів закінчення холодної війни. Втрата одного з важких винищувачів є очевидним ударом по боєздатності Росії, але також є чітким сигналом для РФ: їхні тилові райони більше не є безпечними зонами", — йдеться у матеріалі.

The Telegraph пише, що тепер Росії доведеться посилити протиповітряну оборону в цих областях для захисту від наступних ударів, що потенційно може забрати життєво важливі ресурси з українських фронтів. Тим часом країни НАТО оголошують про посилення українського військово-повітряного потенціалу: Нідерланди надсилають F-16, Франція — винищувачі Mirage 2000, а Україна намагається отримати від Швеції винищувачі «Гріпен».

"У війні, де обидві сторони стикаються з обмеженими ресурсами, такі шахові ходи — це те, як здійснюються прориви. Кремль не може дозволити собі подальшу ганьбу, пов'язану з втратою ще більшої кількості високотехнологічних засобів.

Їх треба або захищати, а це означає, що їх доведеться перемістити з інших місць; або перемістити далі за межі досяжності безпілотників або HIMARS, що дасть їм менше часу для завдання удару по цілі над Україною, оскільки вони витрачатимуть більше пального, щоб дістатися туди. В цьому полягає перевага для України", — йдеться у статті.

Автор матеріалу наголошує, що це ще одне приниження для хуйло після зупинки харківського наступу. Попри тисячі російських жертв і величезні матеріальні втрати, в п'ятницю речник Білого дому з питань національної безпеки досить впевнено заявив, що наступ застопорився і навряд чи буде просуватися далі.

Дозволивши порушити цю «червону лінію» без жодної ескалації чи відплати, хуйло продемонстрував свою слабкість. І хоча Україна хотіла б мати можливість зробити більше, здатність завдавати ударів по об'єктах на території Росії дає їй значну тактичну перевагу, яку вона продемонструвала готовність використати повною мірою", — підсумовує видання.
13
10 червня 2024 08:06:56
замовив сонячні панелі на алі  :shuffle:
Досить цікаво, тє якісь розрахунок чи просто бути в тренді?

та який розрахунок...розрах унок телефон зарядити якщо кілька днів електрики не буде
14
9 червня 2024 22:05:24
теж стандартна
ніяка
Мені здається, ці конкурси потроху йдуть у небуття. Кому цікаві ті дівчата на сцені, коли вони є всі в інстаграм? І там їхня краса завдяки фільтрам і часто-густо талантам пластичних хірургів монетизується набагато краще.
в інсті є дофігіща крутезних дівок. тєло як у Бога (с)

ти впевнений що у бога є тіло?
15
9 червня 2024 21:39:10
замовив сонячні панелі на алі  :shuffle:
які? Скільки коштують? Скільки буде коштувати доставка?

взяв тут набрати Dokio Ukraine
кажуть реально доставка з Одеси 3-5 днів безкоштовно
взяв на 200 ватт  5500 грн

ні якості ні чого іншого не гарантую

 
16
9 червня 2024 21:30:02
На виборах до Європейського парламенту, що завершуються в неділю, перемагає проукраїнська Європейська народна партія (ЄНП), яка є найбільшою групою у Європарламенті.

Джерело: прогнози результатів виборів, оприлюднені німецькими телеканалами ARD та ZDF близько 18-ї години у неділю, пише "Європейська правда" з посиланням на DW

Деталі: ЄНП, яка у нинішньому Європарламенті має найбільшу фракцію, здобуває близько 180 зі 720 місць у новому скликанні Європарламенту. Урсула фон дер Ляєн є кандидаткою на пост глави Єврокомісії від ЄНП.

Другою за чисельністю фракцією, згідно з прогнозами, залишається Прогресивний альянс соціалістів і демократів, який може отримати близько 135 місць.

За ними слідує об'єднання лібералів "Оновлюючи Європу", які можуть розраховувати на групу у парламенті у кількості від 81 до 87 депутатів.

Європейські консерватори і реформісти (ЄКР) можуть отримати 80 мандатів, а праві націоналісти об'єднання "Ідентичність і демократія" – 70 місць. Таким чином спільно ці дві праві групи здобувають 150 мандатів.

Натомість об'єднання "Зелені/Європейський вільний альянс", згідно з прогнозами, значно втратить у представництві в ЄП і отримає менше 60 місць.

Загалом, згідно з цими попередніми цифрами, праві партії, ймовірно, отримають найкращий приріст у результаті серед усіх сил у порівнянні з попередніми виборами 2019 року.

Що передувало: Результати прогнозу на виборах до Європарламенту в Німеччині віддають перемогу із суттєвим відривом опозиційному блоку ХДС/ХСС, партія канцлера Олафа Шольца – тільки третя після ультраправих.

В Австрії ультраправа проросійська Партія свободи є ймовірним переможцем виборів до Європейського парламенту.

У Словаччині перше місце посіла словацька опозиційна партія "Прогресивна Словаччина", а партія прем’єр-міністра Роберта Фіцо прийшла другою
18
9 червня 2024 21:25:00
Зауважте як так звані ліві працюють синхроном з так званими правими.

Ліві влаштовують ліві конкурси, 'обирають' так щоби накинути на вентилятор, а праві, як тупорилі цуцики розкручують всю цю х.й.ю через Інтернет.  :facepalm1:
Банальний маркетинг. Хайп продається краще, ніж нормальність. Більше ugly буде рватися на ці конкурси. Вони ж стопудово там можуть щось платити за участь. Just business. В США взагалі помішані на цих конкурсах, ще і дітей псують.

Little Miss Sunshine
19
9 червня 2024 20:37:07
я б зрозумів якщо б були ці фотки з минулого я потім як вона скинула зайву вагу. Бігала стрибала і тд. І потім перемогла

А так це просто типу можна над собою не працювати не займатись спортом не рухатись їсти тістечка донесхочу, тобто бути таким еталоном потребядста що живе годинами перед компом і це норм

це її вибір і це ок але він не має вести до успіху
завтра товстун на олімпіаді подалає 100 метрів за пів години і його визнають переможцем...це  так не має працювати

хоча це переможниці минулих конкурсів це теж г...кобили. але це хоча б праця якась над собою
20
9 червня 2024 20:12:34
Цитувати
23 рочки. Що це з нею? Чому така вага?
яка різниця? можливо гормони, обмін речовин, чрєвоугодіє. це її діло, її тіло. їй з цим жити. вона що гірше нас бо має зайву вагу? ні


цікаво якщо б за таким принципом проводились виставки собак
21
9 червня 2024 18:48:32
олдвуд був спонсором - беспести!

не знаю як олдвуд а крокі б точно зацінив
22
9 червня 2024 18:42:53
замовив сонячні панелі на алі  :shuffle:
23
9 червня 2024 18:41:20


Після того, як журі оголосили результати, за якими Сара посіла перше місце, на особистих сторінках дівчини в Мережі почали хейтити її здобуток, пише The U.S. Sun.

Незважаючи на те, що конкурс Міс Алабама називають «конкурсом для сучасних дівчат», користувачі почали лишати образливі коментарі на сторінці Міллікен.

«Я думав, що це конкурс краси», «Чи справді це вважається привабливим в Алабамі?», — пишуть під фото Сари.
Проте більшість людей підтримали переможницю та висловими своє захоплення нею.

У свою чергу Сара вирішила відповісти хейтерам та зазначила, що не сприймає їхні словам близько до серця, проте такі коментарі можуть засмутити інших людей, які можуть «зробити погані речі з собою».https://life.nv.ua/ukr/socium/peremozhnicya-mis-alabama-sara-milliken-vidpovila-na-heyt-pislya-ogoloshennya-rezultativ-50425358.html


24
8 червня 2024 23:26:21
EcoPlay EP2400
хочу купити
В мене така є.доволі хороша станція, а якщо ще згадати її вартість, то конкурентів у неї небагато

ціна зараз астрономічна
25
8 червня 2024 22:29:52
Сьогодні врешті купив на дачу генератор. Знов страшенний ажиотаж. Ціни повзуть в гору ((
Та куди ви поспішаєте? Жити без них не можете? Почекайте пару місяців, навезуть вам генераторів та батарей

 (tu)
26
7 червня 2024 22:33:07
Bluetti AC70P. (1000w)
Питает 2а стационарных компа(мой и сына) в рабочем режиме 4 часа. 1 комп часов 6-7.
Сейчас хватает просидеть за компом все отключение.
Могу перенести к телевизору чтобы сериал посмотреть.

Будут душить отключениями возможно куплю еще такую одну.

Можна батарею докупити B 80
27
7 червня 2024 19:21:45
 :pooh_hone:

Розкажіть про вашого пупсика більше в коментарях
28
5 червня 2024 20:27:31
29
5 червня 2024 18:00:49
мені головне зараз щоб працювати можна було.
інтернет є
ноут тримає годин 4-5 і ще підзарядка є

холодильник більш менш 6 годин тримає холод
погода гарна
ну і ок

разом нас багато нас не подолати
30
5 червня 2024 06:28:57
чітко
але і в часи коли можливі теж переважно виключають в останні пару днів
32
4 червня 2024 12:24:53
33
4 червня 2024 12:11:39
34
4 червня 2024 12:04:26
розширений перелік

35
4 червня 2024 12:00:16
36
2 червня 2024 10:40:01
Олег Васильєв
1 год  ·
Цими днями у ЗМІ та соцмережах прокотилася хвиля новин про гостру проблему із кадрами у транспортній галузі України. Зокрема увагу до себе привернув Київський метрополітен. Підприємство заявило, що відчуває гострий кадровий дефіцит. Це  спричинить зменшення кількості поїздів на лініях, а найближчим часом будуть введені графіки руху зі збільшеними інтервалами, написав у прес-релізі метрополітен. Проте нестача працівників є не лише у метрополітену, але й в інших транспортних підприємств (автобуси, тролейбуси, трамваї).
Далі варто розібратися, які причини призвели до кадрового дефіциту.
Ключову роль відіграють кілька чинників:
1. Хронічна плинність кадрів (зараз проблема поглибилася)
2. Наслідки відтоку працівників під час ковідного карантину (багато людей не повернулися на роботу)
3. Залучення працівників підприємств до ЗСУ у рамках мобілізації (дехто добровільно пішов у військо)
Також у цій структурі є один фактор, що з’явився у період воєнного стану. Для того, щоб не потрапити під призов, деякі робітники шукають на ринку праці будь-яку вакансію, де передбачене бронювання. Умовно кажучи слюсар або водій, які знають, що їх мобілізують (їм не дали бронювання), йдуть працювати на інші підприємства з гарантією бронювання (навіть, якщо нова робота буде непрофільною). Подібні випадки, ймовірно, не є масовими, але доповнюють загальну тенденцію.
Як буде працювати Київський метрополітен за умов дефіциту робітників?
Це питання турбує багатьох людей, особливо тих, у кого немає власного транспорту. Складно уявити, що ця ключова для Києва транспортна мережа оптимізується до рівня наземного транспорту з інтервалами у 15-20 хвилин. Якщо перманентний відтік робочої сили триватиме надалі, то цей сценарій буде цілком ймовірним.
Всі питають – який вихід з цієї ситуації, що буде далі, чи не зупиняться перевезення?
У наземного транспорту більше можливостей для маневру в умовах кадрових негараздів. Перевізники можуть наймати працівників у кого є рішення ВЛК про непридатність до мобілізації. Сюди ж відносяться чоловіки віком 60+.  Є варіант залучення на роботу водіями громадян у віці від 18 років, але потрібні зміни у законодавстві (зараз діє допуск з 21-річного віку).   
З метрополітеном все складніше. Сумніваюся, що за керування поїздом допустять машиніста з діагнозом за яким його списав військкомат. Це саме стосується інших професійних ланок. Чи зможе повноцінно працювати у тунелі «хворий» колійник? Теоретично є можливість залучати до роботи машиністами поїздів у метрополітені – жінок. Проте за останніми відгуками людей столична підземка не хоче мати справу із жінками, які претендують на роботу машиніста електропоїзда.
Що ми маємо у підсумку?
Вакансії транспортних підприємств будуть вільними, поки новим працівникам не будуть гарантувати бронювання від мобілізації. Це якщо говорити про кваліфікованих працівників, з досвідом роботи. Залучення молоді у віці від 18 років потребує створення привабливих умов, зокрема, фінансова мотивація, або суттєві бонуси. Залучення жінок вимагатиме створення достойних умов праці… і т.д.
Одним словом, сьогодні перед транспортною галуззю стоїть серйозний виклик. Не відомо, чи впораються з ним підприємства самостійно без підтримки законодавців та Уряду.
37
2 червня 2024 02:05:40
чоловічий не дивлюсь останнім часом але сподіваюсь Музетті трахне сьогодні ватного джоковіча
38
1 червня 2024 23:00:10
39
1 червня 2024 21:36:29
Ех..чому ж ти Каліфорнії так не грала...
40
1 червня 2024 11:38:04
А почему ты, Потато, не открыл тему, как фупчики пару машин купили?
Это не интересно Потатам?

тобі залишив таку можливість

Повна версія