Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пламєнний привіт вам віндузятники! :K

Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

С шорткатами у пользователей мак все куда лучше чем у вин и этому есть обьяснение.

Из покон веков в мак ос был файндер (менюха сверху) и в нем все действия с активным окном будь то итерфейс ОС,приложения или системные команды всегда включали описание шортката для каждого действия.

В винде файндера нет а в пакете МС, коим пользуется большинство, уебищный риббон интерфейс, где тоже никаких шорткатов не указано.

В итоге за всю свою жизнь пользователь винды только и знает, что ctrL+c/v/z да ctrl+alt+del.

   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K
dmp

С шорткатами у пользователей мак все куда лучше чем у вин и этому есть обьяснение.

+ System Preferences -> Keyboard -> Shortcuts.

+ Куча статей "А вы знаете как сделать вашу работу на Маке еще быстрее" вместо "Открываем MS Word. 101 урок для продвинутых"
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

исмикують вил


Много кто незнает что можно просто кнопку павер нажать  :laugh: .
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

С шорткатами у пользователей мак все куда лучше чем у вин и этому есть обьяснение.

Из покон веков в мак ос был файндер (менюха сверху) и в нем все действия с активным окном будь то итерфейс ОС,приложения или системные команды всегда включали описание шортката для каждого действия.

В винде файндера нет а в пакете МС, коим пользуется большинство, уебищный риббон интерфейс, где тоже никаких шорткатов не указано.

В итоге за всю свою жизнь пользователь винды только и знает, что ctrL+c/v/z да ctrl+alt+del.
контрол-альт-дел вже відходить у небуття
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Много кто незнает что можно просто кнопку павер нажать
5% знають, але половина з них не в курсі, що тримати треба 4 сек.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

А в мак ос есть шорткаты для софт резета/хард резета и выключения.
Шото типа cmd+alt+esc+del... не помню уже, давно это было...
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K
dmp

А в мак ос есть шорткаты для софт резета/хард резета и выключения.
Шото типа cmd+alt+esc+del... не помню уже, давно это было...

Рекомендую:
https://support.apple.com/en-us/HT201236

Reboot: Control + Cmd + Eject
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Блін, а в мене то на автоматі :)
Великий палець лівої - на Ctrl, вказівний - на C чи V
не знаю, що у вас за клавіатура, на моїй є дві клавіші ctrl - праворуч і ліворуч (також alt та shift). мізинцем правої руки тримаю правий ctrl, вказівним лівої натискаю C або V.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

В итоге за всю свою жизнь пользователь винды только и знает, что ctrL+c/v/z да ctrl+alt+del.
все гаразд у вінди з шорткатами. просто лінукс орієнтований на програмістів, а у них з самого початку кращі навички роботи з клавіатурою. я у Word-i багато операцій виконую клавішами. хто хоче, той навчиться.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

все гаразд у вінди з шорткатами. просто лінукс орієнтований на програмістів, а у них з самого початку кращі навички роботи з клавіатурою. я у Word-i багато операцій виконую клавішами. хто хоче, той навчиться.

У винды то все ок, а у пользователей нет. Тк винда не подталкивает их к использованию шорткатов.

Когда вижу коллег судорожно пытающихся мышкой поймать правильный диапазон данных в экселе, хочется подойти и уебать головой об стол  :D
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

У винды то все ок, а у пользователей нет. Тк винда не подталкивает их к использованию шорткатов.

Когда вижу коллег судорожно пытающихся мышкой поймать правильный диапазон данных в экселе, хочется подойти и уебать головой об стол  :D
постав їм цю музичку!  :laugh:

   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

У винды то все ок, а у пользователей нет. Тк винда не подталкивает их к использованию шорткатов.

Когда вижу коллег судорожно пытающихся мышкой поймать правильный диапазон данных в экселе, хочется подойти и уебать головой об стол  :D
Я канєшно дуже ізвіняюсь? Чи пан не підкаже як "поймать правильный диапазон данных в экселе"? :shuffle:
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Я канєшно дуже ізвіняюсь? Чи пан не підкаже як "поймать правильный диапазон данных в экселе"? :shuffle:
шіфт+курсорні клавіші. це ще з мс-дос класика. в багатьох редакторах
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

шіфт+курсорні клавіші. це ще з мс-дос класика. в багатьох редакторах
це послідовне виділення найближчих комірок. для виділення діапазону до його крайніх меж - ctrl+shift+стрілки. ctrl+A - виділення всього діапазону. для переміщення по "периметру" діапазону - ctrl+стрілки.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

це послідовне виділення найближчих комірок. для виділення діапазону до його крайніх меж - ctrl+shift+стрілки. ctrl+A - виділення всього діапазону. для переміщення по "периметру" діапазону - ctrl+стрілки.
безперечно, і
одне іншого не відміняє. але зробити це мишкою- квест 60-го левела
   
а еще меня просто прет в макоси, когда почти для любого из распространенных форматов файлов выделяшь в папке этот файл мышкой, жмешь пробел (это вообще можно делать вслепую, так как клавиша огромная) — и всплывает окно на весь экран с изображением того, что есть в этом файле. Можно просмотреть содержимое файла, не открывая его в программе-хозяине, даже пролистать, если файл многостраничный. Посмотрел, нажал еще раз на пробел — окно превьювера закрылось. Акуенно удобно, когда открыто куча окон, что-то ищешь в куче файлов, классифицируешь их, сортируешь по папкам и когда не надо их открывать в тяжелых прогах типа Фотошопа, Ворда, Иллюстратора, Акробата и т.д.

Особенно удобно, когда файлы лежат на фтп, ты не хочешь из оттуда качать, а посмотреть содержимое быстро надо. Эта примочка и с ними работает.

В Винде есть что-то подобное?
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

я наразі купую те, що мені потрібно  :laugh:
й да, я не користуюся віндою вже років п'ятнадцять, взагалі, й нічого, живий й щасливий
а Win8 та Win10 я тіки "по телевізору" бачив.


PS. й да, перевірка для принтеру досить проста. Просто впевніться, що воно нормально підтримується в лінуксах (тіки нормально, а не як Canon)

То Canon поганий прінтер тільки тому, що ваш гівняний лінух його не підтримує. 8-:
Ви лінусятники таки трохи не в собі, майже як вєгани, свідки ієгови... :lol:
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

То Canon поганий прінтер тільки тому, що ваш гівняний лінух його не підтримує. 8-:
Ви лінусятники таки трохи не в собі, майже як вєгани, свідки ієгови... :lol:
якшо фотік-то нікон, якшо принтер-то епсон!
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

То Canon поганий прінтер тільки тому, що ваш гівняний лінух його не підтримує.
Лєксус - гавно машіна. Там пєпєльніца в нєудобном мєстє.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K
PAL

То Canon поганий прінтер тільки тому, що ваш гівняний лінух його не підтримує. 8-:
Ви лінусятники таки трохи не в собі, майже як вєгани, свідки ієгови... :lol:

Canon гівно не тому, що його лінукс не підтримує (до речі, підтримує, хоч й не все)
а тому, що ти купляєш залізяку, яка сама не вміє НІЧОГО
Все робить драйвер та твій персональний комп
Це все одно, що ти купляєш автівку, в якій двигун та бортовий комп ззаду на причепі, а до коліс йдуть виключно товсті кабелі, які крутять ті колеса. Причому той причеп так розроблений, що іздити можно виключно по гладенькому асфальту, а тіки пробуєш звернути кудись - причеп відривається й ти нікуди не їдеш вже
Й виробник запевняє, що то заіпісь рішення, бо йому так ремонтувати краще - замінив причепа у випадку несправності, й усе

   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Canon гівно не тому, що його лінукс не підтримує (до речі, підтримує, хоч й не все)
а тому, що ти купляєш залізяку, яка сама не вміє НІЧОГО
Все робить драйвер та твій персональний комп
Це все одно, що ти купляєш автівку, в якій двигун та бортовий комп ззаду на причепі, а до коліс йдуть виключно товсті кабелі, які крутять ті колеса. Причому той причеп так розроблений, що іздити можно виключно по гладенькому асфальту, а тіки пробуєш звернути кудись - причеп відривається й ти нікуди не їдеш вже
Й виробник запевняє, що то заіпісь рішення, бо йому так ремонтувати краще - замінив причепа у випадку несправності, й усе
Саме так... GDI іпі єво мать. В нас було 3 шт, намучилися з ними. Подарували співробітникам бо задовбало.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

безперечно, і
одне іншого не відміняє. але зробити це мишкою- квест 60-го левела

Особенно в файле с 15к+ строк и пару сотен колонок.
Сидит и тупо скролит во все стороны  :D
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Особенно в файле с 15к+ строк и пару сотен колонок.
Сидит и тупо скролит во все стороны  :D
коли приймали на роботу за комп не саджали?
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K


В Винде есть что-то подобное?

Да, превью панель в окне. Хер знает сколько лет уже. Наверное ещесо времен висты.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

коли приймали на роботу за комп не саджали?

В Швеции вопрос на интервью по части знания софта или не дай бог тест твоих скилов будет приравнен к дискриминации.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K
dmp

Canon гівно не тому, що його лінукс не підтримує (до речі, підтримує, хоч й не все)
а тому, що ти купляєш залізяку, яка сама не вміє НІЧОГО
Все робить драйвер та твій персональний комп
Це все одно, що ти купляєш автівку, в якій двигун та бортовий комп ззаду на причепі, а до коліс йдуть виключно товсті кабелі, які крутять ті колеса. Причому той причеп так розроблений, що іздити можно виключно по гладенькому асфальту, а тіки пробуєш звернути кудись - причеп відривається й ти нікуди не їдеш вже
Й виробник запевняє, що то заіпісь рішення, бо йому так ремонтувати краще - замінив причепа у випадку несправності, й усе

Наверное просто нужно покупать принтеры не за 50 баксов. У меня стоит Canon цветной лазерник, баксов за 350 я его купил. Умеет печатать со всех устройств в доме по Ethernet/WiFi, сканирует по сети, или просто в pdf на флешку. От GDI в доме только фракция в C&C.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

В Швеции вопрос на интервью по части знания софта или не дай бог тест твоих скилов будет приравнен к дискриминации.
так ви із швеції пишете?
дивний підхід, приймати на роботу і не знати, чи людина дасть собі раду з комп'ютером. кіт у мішку.

за такого підходу роботодавець за власний кошт має організовувати курси підвищенян кваліфікації для всіх бажаючих.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

так ви із швеції пишете?
дивний підхід, приймати на роботу і не знати, чи людина дасть собі раду з комп'ютером. кіт у мішку.

за такого підходу роботодавець за власний кошт має організовувати курси підвищенян кваліфікації для всіх бажаючих.

Пока таких работодателей не встречал.
Зато каждый день вижу стадо дебилов, которое не в состоянии снять фильтр с файла и орет, что не видит данные  :D
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Пока таких работодателей не встречал.
Зато каждый день вижу стадо дебилов, которое не в состоянии снять фильтр с файла и орет, что не видит данные  :D
в смислі, фільтр?
атрибут "прихований"?
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

якшо фотік-то нікон, якшо принтер-то епсон!

О, бачу чергового жайворонка-вєгана-ієгова лінухоєда. :lol:
Ну прінтери в мене і епсони и хьюлетпакарди є.
А фотікі саме кенон і йдіть всі із своєю тупою категоричністю куди подалі.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Пока таких работодателей не встречал.
Зато каждый день вижу стадо дебилов, которое не в состоянии снять фильтр с файла и орет, что не видит данные  :D

Пан виепнуться решил? :=V
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

а в мак комманд+С. принципової різниці не бачу. але я не про те - чому відмовились від нормальних кнопок і перейшли на плоскі???
Показати зображення...

Вартість :)
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Вартість :)
я б розвинув думку - "жлібство"! :)
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

О, бачу чергового жайворонка-вєгана-ієгова лінухоєда. :lol:
Ну прінтери в мене і епсони и хьюлетпакарди є.
А фотікі саме кенон і йдіть всі із своєю тупою категоричністю куди подалі.
о-у!
 для BRAZZERS аутсорсиш!?  ;)
   
Да, превью панель в окне. Хер знает сколько лет уже. Наверное ещесо времен висты.

я знаю про эту панель. Но чтобы ею воспользоваться,насколько я помню, сначала должен быть усановлен какой-то особый режим просмотра окна. Если ты лазишь по папкам и они все в разных режимах прсмотра, то это плять еще тот гемор все менять. Кроме того, размер панели этой  — не более части окна, и чтобы увидеть что-то нормально, надо еще и окно растягивать. А на маке щелк пробелом — и превью файла сразу на весь экран. Посмотрел, еще раз на пробел — и оно пропало.
   
Вартість :)

вы с ума сошли с этими кнопками? Я работал на всех видах кнопок и на писюке, и на эппле. Эти плоские самые классные. Прежде всего потому, что они не качаются относительно вертикальной оси. Ну и тактильные ощущения от нажатия более приятные. Другая техника печати на них — пальцы просто скользят с клавиши на клавишу, если клавиши рядом, и ничто этому не препятствует, так как кнопки не наклоняются и с ровной поверхностью.
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

о-у!
 для BRAZZERS аутсорсиш!?  ;)

Бенефис малолетних идиотов, прости Господи :=V
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Бенефис малолетних идиотов, прости Господи :=V
:laugh:
тролінг вдався!
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

вы с ума сошли с этими кнопками? Я работал на всех видах кнопок и на писюке, и на эппле. Эти плоские самые классные. Прежде всего потому, что они не качаются относительно вертикальной оси. Ну и тактильные ощущения от нажатия более приятные. Другая техника печати на них — пальцы просто скользят с клавиши на клавишу, если клавиши рядом, и ничто этому не препятствует, так как кнопки не наклоняются и с ровной поверхностью.
ці плоскі  кнопки всюди норовлять заклинити. а то що хитаються на номальних клавах- лютий плюс.
якого біса я маю в догоду якимось манагерам міняти техніку набору?
   
Re: Пламєнний привіт вам віндузятники!  :K

Лінукс - то для вебсерверів та різних ардуін.
Раз встановив і надійно працює.
А на робочому та домашньому компі - незручно через необхідність постійно щось змінювати й колупатись руками.


Хто тобі таке сказав?
Що ти змінюєш постійно на домашньому комп'ютері?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія