Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Для антивакцинутих. В Іспанії батьки убили власну дитину.

Снова эксперты за прививки ратуют. В Украине погибло 7 человек, а в благополучной Франции 13, может там меньше прививают от кори? Уж где меньше, чем в Украине, где многие "привитые", привиты только на бумаге? Мрiйник, Вы боитесь эпидемий или их последствий? Последствия эпидемии кори в Европе и, тем более, в Украине, Вашей математике противоречат. Ваша статистика повержена правдой жизни. Мрiйте далi.
Причин, почему тут 7, а там 13 - миллион. Дебилов, не прививающих своих детей, много, и они непредсказуемы. Могли быть нелегальные иммигранты, цыгане, просто верующие в народную медицину, высокогорное село, привитое просроченной вакциной и метель - оппа, лишних 10 трупов. Мало того, это может быть багальная проблема диагностики (ну как в старину все помирали "от старости").На таких маленьких числах делать выводы бессмысленно.
   
Re: Для антивакцинутих. В Іспанії батьки убили власну дитину.

І звичайно ви, як асоціальна людина, продовжуєте ігнорувати, що не вакцинуючись\не вакцинуючи вашу дитину ви підвищуєте шанс на захворювання інших людей. Як вакцинованих так і невакцинованих. Думаю вам просто начхати на інших. Вам цікава лише відповідь на питання - що найкраще для мого особистого здоров'я\здоров'я моєї дитини.

Здоров'я моєї дитини для мене важливіше теорії про суспільне здоров'я, ось такий я дивак. Тому перш ніж вживати якісь медичні препарати я хочу бути об'єктивно інформований про наслідки їх вживання. Чому сучасна медицина не робить це стосовно вакцин можна лише здогадуватись, а у нас ще і всю відповідальність покладають на батьків. Тож я і хочу бути саме відповідальним батьком, а не батьком зі стада без мозку.
   
пробував читати гілку набридло.

1. До вакцинації дитина не хворіла, навіть будучи в садочку після вакцини(промовчу якої) 4 роки постійних простуд, запалення легень бронхітів.
2. Сину не дозволив прививку зробити. 10 років без хвороб.
Питання далі будуть?
   
Дітей не прищеплюю, тому відповідальність вся на мені.
Старший син захворів на кір у інфекційний лікарні, куди нас запроторили з підозрою на якусь хворобу, хоча була харчова алергія, як розібралися потім.
   
пробував читати гілку набридло.

1. До вакцинації дитина не хворіла, навіть будучи в садочку після вакцини(промовчу якої) 4 роки постійних простуд, запалення легень бронхітів.
2. Сину не дозволив прививку зробити. 10 років без хвороб.
Питання далі будуть?

 (tu)
До 7-ми лет не прививала, потом начала пививать - разница разительная.
Теперь только дифтерия-столбняк  - закончим ревакцинацию и на этом все.
Про "коллективный иммунитет" - бред бредовый. Ничей привитый ребенок никого не защищает. Есть только личный и персональный иммунитет.

p.s. в другой стране - я бы еще подумала развлекаться с КПК и т.д., но в этой....этой - насрать на моего ребенка, врачам нужно просто выполнить циркуляр. Я подписываю бумажку, в которой должна согласиться, что государству - насрать и отвечать за все буду только ! А поэтому - да пабачення!


Останнє редагування: 17 вересня 2018 10:56:22 від Бяка
   
Мені цікаво, чому так багато випадків, коли дорослі зараз люди, хворіють на туберкульоз. Адже колись, за радянських часів, вон  були дітьми і отримали щеплення  згідно календаря  і у повному обсязі? Моди "антипривівочніков" не було тоді.
Люди, які отримали щеплення у дитинстві, хворіють тяжкими формами туберкульозу в дорослому віці.
   
Можно статистику по смертям вакцинированных и нет?

There is, however, strong evidence from observational studies to support the
effectiveness of vaccination, although effectiveness of diphtheria toxoid does not reach 100%:
 Halifax epidemic 1940-1941
: Among those immunized (most individuals had received 3
primary doses), the monthly incidence of diphtheria fell to 24.5 per 100,000 population,
about one seventh of the rate in the unimmunized children during that same period (168.9
per 100,000).
- кількість захворівших при епідемії серед щеплених була в сім разів нижчою
 Britain 1943
: the rate of clinical diphtheria among the unimmunized was 3.5 times that
among the immunized, and mortality was 25-fold greater.
- смертність була у 25 разів вища в нещеплених
 Eglin, Texas 1970
: In an outbreak only two of 205 fully immunized, exposed elementary
schoolchildren acquired the disease.
 San Antonio, Texas 1970

: Vaccine efficacy was estimated at only 54%, though data were
difficult to interpret.
 Yemen

: the protective efficacy of diphtheria toxoid was determined to be 87% among those
who had received 3 or more doses by the case-control method.

The largest outbreak of the recent past was reported from the Russian Federation in the 1990. More
than 115,000 cases and 3000 deaths were reported from 1990 to 1997.- в Росії 115 тисяч випадків захворювання - 3000 померлих.
Most of the cases and deaths occurred among adults. Markina et al suggest that contributing factors included the
accumulation of susceptible individuals among both adults and children, the probable introduction
of a new biotype of C. diphtheria and social factors such as migrating populations.

і про Україну. Дані за 1992 рік
Ukraine 1992: The effectiveness of three or more doses was 98.2% (95% confidence interval
[CI], 90.3%-99.9%) - ефективність повної вакцинації від дифтерії 98.2%.

Нагадаю, що більшість із нас є носіями дифтерійної палички. Тож якщо ви не поновлювали щеплення в рекомендовані терміни, то у вас є великі шанси захворіти на дифтерію.
А ось ліки від дифтерії (кінський антитоксин) вже практично ніхто не виробляє. І що ви будете робити в разі захворювання.
   
А после афера с вакцинацией от полио и раздутой истерией из-за мифической ЭПИДЕМИИ полио (два неподтвержденны вялого паралича у ромских детей на Закарпатье (якобы полио) !!! - и все с целью утилизировать в детей оральную вакцину, которую ВОЗ через несколько месяцев запрещал в применению (И ЭТО ВСЕ ЗНАЛИ!) - у меня с этим государством вообще разговор короткий.
   
There is, however, strong evidence from observational studies to support the
effectiveness of vaccination, although effectiveness of diphtheria toxoid does not reach 100%:
 Halifax epidemic 1940-1941
: Among those immunized (most individuals had received 3
primary doses), the monthly incidence of diphtheria fell to 24.5 per 100,000 population,
about one seventh of the rate in the unimmunized children during that same period (168.9
per 100,000).
- кількість захворівших при епідемії серед щеплених була в сім разів нижчою
 Britain 1943
: the rate of clinical diphtheria among the unimmunized was 3.5 times that
among the immunized, and mortality was 25-fold greater.
- смертність була у 25 разів вища в нещеплених
 Eglin, Texas 1970
: In an outbreak only two of 205 fully immunized, exposed elementary
schoolchildren acquired the disease.
 San Antonio, Texas 1970

: Vaccine efficacy was estimated at only 54%, though data were
difficult to interpret.
 Yemen

: the protective efficacy of diphtheria toxoid was determined to be 87% among those
who had received 3 or more doses by the case-control method.

The largest outbreak of the recent past was reported from the Russian Federation in the 1990. More
than 115,000 cases and 3000 deaths were reported from 1990 to 1997.- в Росії 115 тисяч випадків захворювання - 3000 померлих.
Most of the cases and deaths occurred among adults. Markina et al suggest that contributing factors included the
accumulation of susceptible individuals among both adults and children, the probable introduction
of a new biotype of C. diphtheria and social factors such as migrating populations.

і про Україну. Дані за 1992 рік
Ukraine 1992: The effectiveness of three or more doses was 98.2% (95% confidence interval
[CI], 90.3%-99.9%) - ефективність повної вакцинації від дифтерії 98.2%.

Нагадаю, що більшість із нас є носіями дифтерійної палички. Тож якщо ви не поновлювали щеплення в рекомендовані терміни, то у вас є великі шанси захворіти на дифтерію.
А ось ліки від дифтерії (кінський антитоксин) вже практично ніхто не виробляє. І що ви будете робити в разі захворювання.

Все виробляють. Начиная с 3-го года после вакцинации толк от нее резко идет на спад, поэтому после 5-го года от вакцинации нужно 100% колоть сыворотку, если ласті не хотите склеить.
https://tabletki.ua/%D0%A1%D1%8B%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%84%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B9%D0%BD%D0%B0%D1%8F/
   
Здоров'я моєї дитини для мене важливіше теорії про суспільне здоров'я, ось такий я дивак.
Це не дивак. Це аморальний. Але ще і дурний, бо якщо таких як ти буде багато... то ваші діти і хворітимуть більш за всіх. І це якщо припустити що тактично певну вакцину вигідніше не робити з егоїстичних міркувань, що здебільшого не так.


пробував читати гілку набридло.

1. До вакцинації дитина не хворіла, навіть будучи в садочку після вакцини(промовчу якої) 4 роки постійних простуд, запалення легень бронхітів.
2. Сину не дозволив прививку зробити. 10 років без хвороб.
Питання далі будуть?
Будуть. Ви при своєму розумі робити висновки при такому розмірі статистичної вибірки "дослідження"?

Ось в цьому проблема. Є медицинська наука. Сторіччя практики і досліджень. Є міжнародні організації і міністерства здоров'я різних країн. Є імунологи, люди які все життя витратили на дослідження імунітету. Всі вони кажуть, що прививки корисні і необхідні.

А з іншого боку є "мудреці", які все це перекреслюють роблячи висновки планетарного масштабу на подіях рівня. "В мене дитина почала часто хворіти після вакцини! Я точно знаю, що це від неї, а не від безлічі інших можливих причин!". Такі ідіоти збираються в групки (прививок мільйони, тому і хворіючих після них (з буль-яких причин) дітей мільйони... після прививок будуть хворіти бааагато дітей) і збиваются в групки, починають збирати "докази" тобто ігнорувати поважні джерела інформації, висмикувати наукові дані із контексту, маніпулювати статистикою. Потім на таких "експертах з медицини" наживаються покидьки, які заробляють гроші на тих же переглядах їх "викриття змов фармокологів" в ютубі, на продажу своєї "наукової літератури", пожертвах та іншому.

До речі, із-за усіх цих паскуд, раціональне суспільство частково перестає серйозно сприймати справедливу критику якості вакцин чи методів вакцинації.
   
 Є імунологи, люди які все життя витратили на дослідження імунітету. Всі вони кажуть, що прививки корисні і необхідні.
=============

НЕ ВСІ.
В тому то й проблема. Немає 100% єдності в цьому питанні. Є імунологи, які своїх жітей не щеплять.
Для системи моя дитина, дитина volun`a - це просто паличка в статистиці. І до того ж якось ніхто не спромігся прокоментувати чи заперечити мої слова про мою відповідальність за дитину в цій країні і про самоусудення України від відповідальності за поствакцинальні ускладення, які НІКОЛИ не трапляються взагалі - ну ми ж не піндосія якась відстала.

p.s. під час кору треба вживати багато вітаміна А - це в рази скорочує смертність.Я про це не знала, лікарі нічого не говорять, і коли ми з сестрою хворіли - бабуся просто збиавала t та зашторювала вікна (мені тоді ще злавалося дивним).

Останнє редагування: 17 вересня 2018 11:13:34 від Бяка
   
Мені цікаво, чому так багато випадків, коли дорослі зараз люди, хворіють на туберкульоз. Адже колись, за радянських часів, вон  були дітьми і отримали щеплення  згідно календаря  і у повному обсязі? Моди "антипривівочніков" не було тоді.
Люди, які отримали щеплення у дитинстві, хворіють тяжкими формами туберкульозу в дорослому віці.

При відсутності контакту з хворобою імунітет протягом багатьох років імунітет може зникнути. Не у всіх він взагалі виникає після щеплення. А також, навіть наявність антитіл не гарантує нічого, особливо при наявності факторів які шкодять імунітету (наркотики, алкоголь, тюремне середовище, паління, екологічні фактори, ВІЛ, наявність інших хвороб, тощо)

   
НЕ ВСІ.
В тому то й проблема. Немає 100% єдності в цьому питанні. Є імунологи, які своїх жітей не щеплять.

Звичайно не всі. Так всюди. Наприклад, є ще "вчені" які стверджують, що всесвіту менше 10000 років. Чи "медики" які стверджують що всі форми раку легко лікуються ціанідами або перекисом водню.

Хто ці імунологи? Який їх процент? Яка в них репутація? Які в них наукові знання? Які в них наукові праці? Яка в них аргументація? Якщо вони практикуючи медики, то хто є їх пацієнтами і які результати лікування у цих імунологів порівняно з іншими?
   
Болеют легочным тубиком, в роддоме вообще не от легочного прививают....Это от некоторых форм костного и еще каких-то агрессивных штаммов.
Проблема с БЦЖ состояла в том, что он часто вызывал такое осложнение как БЦЖит.
Сейчас БЦЖ уже не делают в украинских роддомах, насколько мне известно. Запретили, кажется с марта 2018 из-за стремной вакцины.

   
Не привитый ребенок, подхватив болячку с коротким инкубационным периодом, дает ясную классическую клиническую картину.
Картинтин и все такое.

Привитый ребенок может дать очень смазанную клиническую картину, когда не понятно от чего и как лечить.
Иногда настолько смазанную, что остается в коллективе, и может заразить больше. Чем не привитый.


От заражения помогает кроме прививок еще и гигиена.
Причем если одна прививка защищает от одной болезни, причем часто только от конкретного штамма,
то гигиена защищает сразу классами.

Например есть такая полезная штука как рекуператор.
Позволяет провертивать помещение, набитое людьми без потери большого количества тепла.

По СНИП-ам школьный класс  должен провертиваться на 300 кубических метров в час.
Т.е. на КАЖДОЙ переменке ВСЕ окна должны быть открыты настежь.

По факту - в классе никто не проветривает вообще. За счастье, если на
большой перемене откроют одну секцию на откид, на 10 минут.


А это общая успеваемость, потому что в духоте и 90% влажности, когда по окнам конденсат течет,
 учиться не очень получается.
+Весь класс заболеваний, передающихся воздушно капельным путем.
Ветрянка, грипп, коклюш, дифтерия, свинка, краснуха, корь,
огромный пакет всяких рото, адено короно вирусов, которые идут в диагнозе гамузом как как ОРВИ.

Так что, 20 учеников класса должны получить по прививке от десятка разных заболеваний,
или стоит таки поставить в классе ОДИН рекуператор и обеспечить свежий воздух?
   
від початку року в Україні від кору померло 11 чоловік,
від кору

від правця більше

скільки стали інвалідами через ускладнення не відомо

в Тернопільській області вагітна на 8му місяці захворіла кором, щелення не мала жодного,
плід завмер і ледве витягнули маму

і це КІР
в принципі дуже лояльна до людини хвороба

а противники вакцинації пам*ятають
що у період з 1955 по 1958 рік у срср було зафіксовано

23 000 випадків поліомієліту, це зафіксованих, скільки загнулось без діагнозу не відомо
для альтернативно обдарованих нагадую, що захворювання поліомієлітом - це 100% важка інвалідність, у кращому випадку

шановні противники вакцинації
будьте послідовні до кінця,

не робити щеплення, не біжіть тоді у лікарню і не шукайте по всій країні вакцину
від того ж правця

У 2013 році від усіх видів правця в Україні померли 6 людей, від кашлюку – 2.

У 2014-ому без урахування частини зони АТО і Криму від правця померло – 10 осіб, і двоє – від кашлюку.

У 2015 році (без території зони АТО і Криму) – 6 смертей від правця і 4 – від кашлюку.


в цьому році

У мене жахлива новина: 5-річну Юлечку, яка захворіла на правець в Сумській області, врятувати не вдалося. Вона просто грала у дворі і поранила ногу. Уявіть собі, сьогодні кожна друга дитина під час такого травмування ризикує підчепити смертельну інфекцію. Оскільки невакцинована.
   
все просто

відмова від щеплення = згода батьків, що у випадку захворювання даною хворобою саме вони сплачують повністю лікування, у
випадку, якщо дитина залишається інвалідом - саме батьки утримують її, без будь-яких соціальних виплат, дитина, коли досягне повноліття має право
подати до суту і стягнути з батьків матеріальну та моральну шкоду

за свій вибір треба нести відповідальність, а не понтуватись, поки не припече,
а тоді бігти до лікарів і кричати рятуйте
   
все просто

відмова від щеплення = згода батьків, що у випадку захворювання даною хворобою саме вони сплачують повністю лікування, у
випадку, якщо дитина залишається інвалідом - саме батьки утримують її, без будь-яких соціальних виплат, дитина, коли досягне повноліття має право
подати до суту і стягнути з батьків матеріальну та моральну шкоду

за свій вибір треба нести відповідальність, а не понтуватись, поки не припече,
а тоді бігти до лікарів і кричати рятуйте

А государство ? Как оно будет нести ответственность за смерть или инвалидность ребенка после вакцинации ?

p.s. про оплату лечения - рассмешили. И так все платное. Лечение ЛЮБОЙ болезни.
   
p.s. про коклюш смешно даже обсуждать: массово болеют привитые. И не надо говорить, что в легкой форме. Короче - это пустой разговор и трата времени. Прививала и будут прививать только от столбняка и дифтреии. И сама привилась во вторник.
   
вообще прикольно как люди забили в своем сознании на естественный отбор. Типа для них он не работает, и для них его не существует
и чудо прививки от всего спасут. и чудо медицина. причем со 100% гарантией

Останнє редагування: 17 вересня 2018 11:50:51 від sklm
   
вообще прикольно как люди забили в своем сознании на естественный отбор. Типа для них он не работает, и для них его не существует
и чудо прививки от всего спасут. и чудо медицина. причем со 100% гарантией

Про гарантию уже помалкивают...После того, как умирают в количестве и привитые также.
   
А почему все запрививочные истерички язык в жопу позасовывали на мой вопрос об ответственности государства ??
   
вообще прикольно как люди забили в своем сознании на естественный отбор. Типа для них он не работает, и для них его не существует
и чудо прививки от всего спасут. и чудо медицина. причем со 100% гарантией
чудодійний маркетинг від медицини, однако
   
p.s. про коклюш смешно даже обсуждать: массово болеют привитые. И не надо говорить, что в легкой форме. Короче - это пустой разговор и трата времени. Прививала и будут прививать только от столбняка и дифтреии. И сама привилась во вторник.
100% малий був привитий від коклюша, і все одно захворів на нього, поки лікаря не прижав не хотів признаватись що це коклюш.
   
Интересная статистика по смертям 6-2,10-2, 6-4, тут деякi малые цифры за статистические данные не считают, там считают, а здесь селедку заворачивают. И на этом материале ищут научное подтверждение! Кто знает сколько за год умерло от пневмонией, орви, почему нет прививки? Где имунологи и другие великие ученые?
   
От ботулизма мрут - и никого ниипе , что нет сыворотки.
   
100% малий був привитий від коклюша, і все одно захворів на нього, поки лікаря не прижав не хотів признаватись що це коклюш.

ну ви лікарі, і даєте, один одного найобуєте  :rotate:
   
От ботулизма мрут - и никого ниипе , что нет сыворотки.
+500
   
От ботулизма мрут - и никого ниипе , что нет сыворотки.

А від блідої поганки 100%, і що?
Все залежить від механізму дії хвороби та ліків.
Медицина ще багато чого не знає, але дослідження ведуться, нові ліки і вакцини виходять на ринок.
Наприклад, вакцина від пневмонії:
40 років тому почали широко використовувати полісахаридну 23-валентну вакцину (проти 23 типів). На жаль вона була недостатньо ефективною (не викликала стійкої імунної відповіді) і застосовувати її можна було тільки з 2-х років.
Зараз є нове покоління вакцин - кон'юговані, які набагато дієвіші.
Проте проблема в тому, шо типів пневмококів дуже багато.
"В международной практике с 2000 года для иммунопрофилактики пневмококковой инфекции у новорожденных и детей раннего возраста применяется вакцинация. По данным ВОЗ, мировой опыт показал, что массовая вакцинация более чем на 80% снижает частоту пневмококковых менингитов и тяжелых пневмоний у детей и более чем на треть — заболеваемость всеми пневмониями и отитами. Носительство пневмококков у детей сокращается, соответственно, меньше болеют и невакцинированные дети, и взрослые.

По прогнозам Всемирной организации здравоохранения, глобальное использование прививок от пневмококковой инфекции позволит к 2030 году предотвратить 5,4-7,7 миллионов детских смертей. Прививка «Превенар13» защищает от тринадцати наиболее распространенных типов пневмококка, которые вызывают до 80% пневмококковых инфекций."
   
массовая вакцинация более чем на 80% снижает частоту

 "Теперь на 80% красівєє"(Ц)  :lol:
   
ну ви лікарі, і даєте, один одного найобуєте  :rotate:
[/quote]
я не казав що я лікар
   
А від блідої поганки 100%, і що?
Все залежить від механізму дії хвороби та ліків.
Медицина ще багато чого не знає, але дослідження ведуться, нові ліки і вакцини виходять на ринок.
Наприклад, вакцина від пневмонії:
40 років тому почали широко використовувати полісахаридну 23-валентну вакцину (проти 23 типів). На жаль вона була недостатньо ефективною (не викликала стійкої імунної відповіді) і застосовувати її можна було тільки з 2-х років.
Зараз є нове покоління вакцин - кон'юговані, які набагато дієвіші.
Проте проблема в тому, шо типів пневмококів дуже багато.
"В международной практике с 2000 года для иммунопрофилактики пневмококковой инфекции у новорожденных и детей раннего возраста применяется вакцинация. По данным ВОЗ, мировой опыт показал, что массовая вакцинация более чем на 80% снижает частоту пневмококковых менингитов и тяжелых пневмоний у детей и более чем на треть — заболеваемость всеми пневмониями и отитами. Носительство пневмококков у детей сокращается, соответственно, меньше болеют и невакцинированные дети, и взрослые.

По прогнозам Всемирной организации здравоохранения, глобальное использование прививок от пневмококковой инфекции позволит к 2030 году предотвратить 5,4-7,7 миллионов детских смертей. Прививка «Превенар13» защищает от тринадцати наиболее распространенных типов пневмококка, которые вызывают до 80% пневмококковых инфекций."
ти можеш що завгодно писати. я бачив звіт по антибіотиках і резистетності до них за останніх три роки. Ми скоро дійсно будемо лікуватись пявками і замовляннями і не тільки ми.
   
антибиотики это сресдтво борьбы бактерий друг с другом и т.д. человек их просто использует . понятно что там будут мутации и постоянная гонка вооружений
а обывателям про это пофиг, вакцина - значит работает всегда и везде, мозг включать не надо

Цитувати
Пневмококковая инфекция: антибиотикотерапия
Чувствительность возбудителя к антибиотикам. Основное средство борьбы с тяжелой пневмококковой инфекцией - бета-лактамные антибиотики . Они блокируют ферменты, осуществляющие синтез клеточной стенки бактерий (эндо-, транс- и карбоксипептидазы), образуя с ними ковалентные связи. Эти ферменты были впервые выявлены с помощью меченого бензилпенициллина и потому названы пенициллинсвязывающ ими белками .

В 60-х гг. практически все выделенные от больных штаммы Streptococcus pneumoniae были чувствительны к бензилпенициллину ( МПК бензилпенициллина не превышала для них 0,06 мкг/мл). Однако, на протяжении последних лет в Европе и в США неуклонно повышается процент штаммов, в той или иной степени устойчивых к бензилпенициллину; многие из них одновременно устойчивы и к другим антибиотикам ( табл. 141.3 ). Устойчивость появляется в результате спонтанных мутаций или приобретения бактерией нового генетического материала, ведущих к уменьшению сродства пенициллинсвязывающ их белков к бензилпенициллину. Приобретая новые гены, бактерии становятся устойчивыми и к другим антибиотикам.

Распространение в США устойчивых штаммов Streptococcus pneumoniae обусловлено не только мутациями с последующим естественным отбором, что наблюдается в широко использующих антибиотики лечебно-профилактических учреждениях, но и завозом таких штаммов из стран, где антибиотики отпускаются без рецепта врача.

Поскольку пневмококки всегда были чувствительны почти ко всем антибиотикам, до последнего времени определение их чувствительности in vitro не практиковалось. Сейчас положение изменилось. В 1995 г. 15-20% штаммов Streptococcus pneumoniae , выделенных в США, были умеренно устойчивы ( МПК от 0,1 до 1,0 мкг/мл) и 2-5% - устойчивы ( МПК больше или равно 2 мкг/мл) к бензилпенициллину. Определенная доля умеренно устойчивых к бензилпенициллину штаммов была также устойчива к эритромицину , новым макролидам , тетрациклинам , триметоприму/сульфаметоксазолу и клиндамицину ( табл. 141.3 ). Среди устойчивых к бензилпенициллину штаммов устойчивость к другим антибиотикам распространена значительно шире; здесь встречаются штаммы, устойчивые даже к цефалоспоринам второго поколения и некоторым цефалоспоринам третьего поколения. К счастью, большинство штаммов Streptococcus pneumoniae все-таки чувствительны к цефотаксиму , цефтриаксону и имипенему/циластатину . Ципрофлоксацин менее активен в отношении Streptococcus pneumoniae , чем другие антибиотики, поэтому большинство специалистов считают нецелесообразным лечить пневмококковую инфекцию ципрофлоксацином или офлоксацином (выбор препаратов, которыми можно заменить бензилпенициллин, достаточно велик). Однако некоторые новые фторхинолоны in vitro оказались более активными, чем ципрофлоксацин . Почти все штаммы Streptococcus pneumoniae остаются чувствительными к ванкомицину , хотя существует опасность переноса устойчивости к нему от энтерококков и других грамположительных бактерий посредством подвижных генетических элементов.

Необходимо иметь в виду, что ситуация может измениться в любой момент.

http://humbio.ru/humbio/infect_har/00311baf.htm
   
Я писав уже що мвлий був привитий від коклюша і все одно ним перехворів. мені якось пофіг де "вакцина" працює у мене не спрацювала. Малий майже півроку кашляв.
   
Необходимо иметь в виду, что ситуация может измениться в любой момент.

 Вона і міняється. Інфекції еволюціонують тим стрімкіше, чим більше вакцинованих.
 Бо не людина загартовується при щепленні, а вірус.
 
   
Re: Для антивакцинутих. В Іспанії батьки убили власну дитину.

Це не дивак. Це аморальний.

Для мене цілком морально піклуватись перш за все за свою дитину. Цікаво, а тут крім вас на форумі є ще хтось, хто вважає здоров'я власної дитини менш важливим ніж таке собі "суспільне здоров'я". Дійсно цікаво, бо не ставити інтереси своєї дитини на друге місце для мене дивно. Зізнавайтесь, хто ще такий?



Останнє редагування: 17 вересня 2018 15:52:05 від Raha
   
Для мене цілком морально піклуватись перш за все за свою дитину. Цікаво, а тут крім вас на форумі є ще хтось, хто вважає здоров'я власної дитини менш важливим ніж таке собі "суспільне здоров'я". Дійсно цікаво, бо не ставити інтереси своєї дитини на друге місце для мене дивно.
мене теж дивує кількість дописувачів, яких хвилює виключно тема суспільного захисту, вони так легко виносять за дужки здоров`я свєї дитини.
з чого б це?
   
А почему все запрививочные истерички язык в жопу позасовывали на мой вопрос об ответственности государства ??
Відповідальності за що? За медицинську помилку? Так, в нас є проблеми з цим. Великі. І це стосується далеко не лише вакцинацій.

Відповідальність за те, що необхідна медична процедура проведена по всім правилам призвела до негативних наслідків? Так її і немає бути.... Ваша дитина вмерла після вакцинації? Не пощастило. Таке життя. Тим більше немає бути відповідальності коли зв'язок між вакцинацією і негативним наслідком існує лише в голові батьків.
   
мене теж дивує кількість дописувачів, яких хвилює виключно тема суспільного захисту, вони так легко виносять за дужки здоров`я свєї дитини.
з чого б це?
  Це єдина ментальність.
  Ці ж самі дописувачі і темі про геїв, і про бродячих собак, і про шоколадного, і про будь що - "строєм харашо", "лєс рубят - щєпкі лєтят", "... божья роса".
  Москалі і помоскалені.
   
Re: Для антивакцинутих. В Іспанії батьки убили власну дитину.

Ваша дитина вмерла після вакцинації? Не пощастило. Таке життя.

 Слів просто немає :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія