Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Платіжки: Вы уже платите дань Коломойскому, каждый месяц

Платіжки: Вы уже платите дань Коломойскому, каждый месяц
Пшениця

Он коммуналку снизит! - кричали 73% зеленоубогих улиток. А в это время пришли платежки за отопление в декабре 2019...

Привожу скрины оплаты отопления своей квартиры в Кривом Роге,3 комнаты 58 кв.м., счетчик отопления на весь дом.

При Порошенко декабрь 2018 - 1325 грн



При Зеленском декабрь 2019 - 1550 грн



Казалось бы, каких-то 200 грн добавилось, але є одне але.

В декабре 2018 (при Порошенко) средняя температура была -1 градус. А в декабре 2019 (при Зеленском) +5 градусов.

Цена газа при Порошенко в декабре 8500 грн. Цена газа при Зеленском в декабре 6200 грн.

Казалось бы, газ дешевле и температура окружающей среды выше, так почему отопление дороже??

Правильно! Потому что РОССИЙСКИЙ уголь Коломойского стоит 3650 грн тонна, почти вдвое дороже чем Ротердам+ уголь при Порошенко 1980 грн тонна.

Влад Чернявский



Останнє редагування: 14 січня 2020 01:54:43 від Пшениця
   
Re: Платіжки: Вы уже платите дань Коломойскому, каждый месяц
Пшениця

   
Тщатєльнєє работать надо, сракомий. Там скріни платіжок однакові. Фуфло толкаєш.
   
Re: Платіжки: Вы уже платите дань Коломойскому, каждый месяц
Пшениця

Тщатєльнєє работать надо сракомий. Там скріни платіжок однакові. Фуфло толкаєш.
На!
Прокоментуй тепер, ну-ка?
Чи тепер заткнешся, цікаво? Тільки по суті, а не про мою скромну персону.
Давай: на старт, вніманіє... пашол !
   
 :laugh:
   
Re: Платіжки: Вы уже платите дань Коломойскому, каждый месяц
Пшениця

Здуло обох, як мух з гімна.

Альо, Дрім!
Альо, Нік!
???
 :gigi:
   
На!
Прокоментуй тепер, ну-ка?
Чи тепер заткнешся, цікаво? Тільки по суті, а не про мою скромну персону.
Давай: на старт, вніманіє... пашол !

Сракомий, фуфєльшик ти. Нема тобі віри.
В мене на 20% менше. Але я живу в Україні, а ти фуй знає де.
   
Re: Платіжки: Вы уже платите дань Коломойскому, каждый месяц
Пшениця

Сракомий, фуфєльшик ти. Нема тобі віри.
В мене на 20% менше. Але я живу в Україні, а ти фуй знає де.

Тю, миршаве, так ти не мені вір
А глянь на джерело. Хоча, риторика у прихильники певної політсили як у кацапів: "всьо ви врьотє". Вгадав?  :lol:


   
Сракомий знайшов якусь фуйню в інеті і криво толкає. Ти своє покажи...
   
Re: Платіжки: Вы уже платите дань Коломойскому, каждый месяц
Пшениця

Сракомий знайшов якусь фуйню в інеті і криво толкає. Ти своє покажи...
О, іпанько таки увімкнув "Всьо ви врьотє"  :laugh:
   
Re: Платіжки: Вы уже платите дань Коломойскому, каждый месяц
Пшениця



Але Зелена Сеча не дає зрозуміти прочитане  :lol:
   
О, іпанько таки увімкнув "Всьо ви врьотє"  :laugh:

Бідний сракомий, настільки тупий що вірить всьому написаному в інеті.
   
Re: Платіжки: Вы уже платите дань Коломойскому, каждый месяц
Пшениця

Бідний сракомий, настільки тупий що вірить всьому написаному в інеті.

Це ти, слабке на мозок, про інтернетні звернення та обісцянки Віслючка ?  :laugh:
Так схоже ж, що це ти їм віриш ;)
   
поро, вернись  :cray:
   
Пауков Дмитро
Маю вас розчарувати. 1. Рахунок за грудень місяць видає в Новакомі "за січень". Те що "за грудень", це нарахування за спожите тепло в листопаді. 2. В опалювальний період 2018-2019 вартість 1 Гкал змінилася. І змінилася з 1 січня 2019-го, виросла з 1431 грн до 1701 грн (діючий нині тариф). Ціна на тепло від Криворіжтепломережі за рік не змінилась.

Пауков Дмитро
 КТМ 204 -94 Норми та вказівки по нормуванню витрат палива та теплової енергії на опалення житлових та громадських споруд, а також на господарсько-побутові потреби в Українів поміч. Саме по цьому документові працюють тепломережі.

Пауков Дмитро
Вартість 1 Гкл вже рік як не змінювалась. Це раз. Витрата тепла будинком залежить не лише від температури теплоносія, але і від його потоку в будинок. Прикрутив на вході управдом - менше тепла, відкрив вентиля - більше тепла. Це два. Температуру теплоносія тримають у відповідності до вищевказаного документу

Пауков Дмитро
Теплоцентраль - банкрут. Тепломережа ледь ледь кінці з кінцями зводить, тій же Теплоцентралі торчить як земля колгоспу. Субсидії виділяються на спожиті ресурси, тим паче монетизація і все таке. Вчіть матчасть, не будьте як прихильники певної політсили.
   
Re: Платіжки: Вы уже платите дань Коломойскому, каждый месяц
Пшениця

поро, вернись  :cray:

Та навіщо? У них свій "kнур " - Коломойський  :laugh:
Дави їх, Валєріч! Як тарганів !  :laugh:

nik здрис...  :(
   
Зелень обіцяла компенсувати бєні Приват, ось і компенсує потихеньку.
   
Аффтар, а якщо я увечері надам скани рахунків теплопостачальника по моїй квартирі, в яких за грудень 2018 року буде нарахована сума на 100 гривень БІЛЬША, ніж за грудень 2019 року, то ти ВИБАЧИШСЯ тут перед кожним юзером, якого образив?
   
Да да
Коломойський такий
До Канади дійшов
І дань на всіх навішав

Ще раз. Я радий за кожного українця якому вдалося виїхати з цієї території в якусь нормальну країну.
Але.
Сиділо би десь там. І не кувікало.
   
Вінниця, 3 кімнатна, 60 м кв.
Грудень 2018
Опалення(22.7700)   1366.34
ВМТЕ
Грудень 2019
Тепл.енергія(23.9400)  1436.56  -347.64   1089.01
КП ВМР "ВМТЕ"
-347,64 - в графі "знижка на послугу". Внизу розшифровка:
 Розмір нарахувань змінено відповідно до рішення Виконавчого Комітету ВМР №11 від 09.01.2020р. та Постанови КМУ №1082 від 24.12.2019р.
   
Сьогодні з ранку штабні товкають все сміття відразу?
   
дивимось на ціни для населення. Зараз діє 6,91 грн/м3 плюс окремий рахунок 0,93 грн/м3 за доставку. А рік тому було 8,55 грн/м3. Отже подешевшало на 0,7 гривень.

на хабах була зовсім інша картина. В грудні 2018 Україна купляла по 11,73640 грн/м3. В грудні 2019 Україна купляла по 5,30708 грн/м3. Подешевшало на 6,43 гривні.

Останнє редагування: 14 січня 2020 09:02:59 від etochtod
   
то ЗАРАЗ діє. А тут мова про грудень 2018-2019 років.
   
Он коммуналку снизит! - кричали 73% зеленоубогих улиток. А в это время пришли платежки за отопление в декабре 2019...

Привожу скрины оплаты отопления своей квартиры в Кривом Роге,3 комнаты 58 кв.м., счетчик отопления на весь дом.

При Порошенко декабрь 2018 - 1325 грн

Показати зображення...
При Зеленском декабрь 2019 - 1550 грн

Показати зображення...
Казалось бы, каких-то 200 грн добавилось, але є одне але.

В декабре 2018 (при Порошенко) средняя температура была -1 градус. А в декабре 2019 (при Зеленском) +5 градусов.

Цена газа при Порошенко в декабре 8500 грн. Цена газа при Зеленском в декабре 6200 грн.

Казалось бы, газ дешевле и температура окружающей среды выше, так почему отопление дороже??

Правильно! Потому что РОССИЙСКИЙ уголь Коломойского стоит 3650 грн тонна, почти вдвое дороже чем Ротердам+ уголь при Порошенко 1980 грн тонна.

Влад Чернявский

Показати зображення...
+===============================+
А де графа: "дань Коломойскому"???
Непорядок!
   
Тю, миршаве, так ти не мені вір
А глянь на джерело. Хоча, риторика у прихильники певної політсили як у кацапів: "всьо ви врьотє". Вгадав?  :lol:


https://www.facebook.com/677spo/posts/2792841124116969
Какие 6200, уже 4277 за газ, вдвое дешевле чем год назад, а счета за отопление больше. Как так выходит?
   
1200 гривен за 49 метров, за ноябрь было, вообще, 1500, и то, и то больше чем год назад.
И по всем каналам трескотня о каком-то снижении.
   
Зелень обіцяла компенсувати бєні Приват, ось і компенсує потихеньку.

нене. Приват окремо. Скоро начнется. Там на кону 11 млрд долларов. Громадная сумма
   
Гоп-стоп. По сравнению с теми у кого квартирные счетчики уже переплачиваем за отопление в 5-7 раз.
   
Дримучий обосрамшись. Впрочем, как обычно.
   
платіжка за листопад була 1250, а за грудень 800

п***а ти дядьку як порошенко.
   
вот тот-же Кривой Рог:

сплата за   2018   2019
січень   1233,73   1411,67
лютий   1349,00   1382,88
березень   1419,34   1339,15
квітень   0,00   160,14
травень   0,00   0,00
червень   0,00   0,00
липень   0,00   0,00
серпень   0,00   0,00
вересень   0,00   0,00
жовтень   0,00   264,42
листопад   611,83   858,74
грудень   1485,30   1286,53
-----------------------------------
за год   6099,20   6703,53
      
Прописано – 5 чол.; загальна площа – 61,9 м2      
   
Педрюки картинок понамальовували  :lol:
   
Дримучий обосрамшись. Впрочем, как обычно.

Хрюкаєш піздлива свинота? За грудень 19 менше ніж за грудень 18. Хоча це ніяк не заслуга Зе. А ти хрюкай далі худоба.

Останнє редагування: 14 січня 2020 13:29:19 від DRIM
   
А якщо я зараз менше плачу, кому я раніше данину платив? :S
   
В платежке за 18 год долг за тепло 32 000 грн. при Порошенко и 0 долга при Зеленском. Дякулы заплатили после того как главдякун ввел пеню для дякулов? Вот видите - епоха зубожіння скінчилася.
Мені прийшло на 400 грн меньше цього місяця ніж торік.
   
А якщо я зараз менше плачу, кому я раніше данину платив? :S

Трохи рінатіку, трохи пєті.
   
Педрюки картинок понамальовували  :lol:
:facepalm1:
   
У меня в доме 38 гривен за квадратный метр. При Порошенко в самый холодный месяц было 32.
Привет моим зелёным соседям. Они такие офигевшие ходят. Сходку жильцов будут проводить
   
А якщо я зараз менше плачу, кому я раніше данину платив? :S
Ахметову. А він - друг самОго Свина. Ви мали би пишатися, бо це ж не якомусь там ганебному Коломойському.
   
У меня в доме 38 гривен за квадратный метр. При Порошенко в самый холодный месяц было 32.
Привет моим зелёным соседям. Они такие офигевшие ходят. Сходку жильцов будут проводить

Все чітко вкладається в концепцію що олігархи українські вміють «заробляти» тільки на своїх громадянах
Бо не мають здібностей конкурувати на ринках наприклад ЄС

І тому грабують своїх
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія