Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Собакірен ...

Re: Собакірен ...

какая чушь. Общение с собакой - это способ не работать над собой. Над своими эмоциями и над пониманием эмоций других людей.

Ты не пробовала, чтоб  усиленно работать над собой, просто получать от жизни удовольствие?
   
Re: Собакірен ...

Ты не пробовала, чтоб  усиленно работать над собой, просто получать от жизни удовольствие?
все кто привез в дом собак без ведома жены, просто решили получить от жизни удовольствие. Просто проигнорировав вторую половину.
   
Re: Собакірен ...

Охуеть. Притащить домой ребенка, который навсегда останется двухлетним - живи блть в свое удовольствие
   
Re: Собакірен ...

Ми думали як.
Оскільки часто подорожуєм, і щоб не заморачуватись десь в подорожах чи де з готовкою для собаки, простіше везти з собою корм і консерви ...
тому тримаєм на корах, ну і важливий момент готувати потрібно збалансовану їжу, це трохи наломно, а корм вже збалансований ...
У меня кошка прожила 18 лет , кормили всем , в том числе детским питанием которое малая не доела,  сейчас собака и ,кошка, кормим также и сухими и что есть под рукой, не заморачиваемся.
   
Re: Собакірен ...

Охуеть. Притащить домой ребенка, который навсегда останется двухлетним - живи блть в свое удовольствие
Не пиши куйни , собака это кайф
   
Re: Собакірен ...

Не пиши куйни , собака это кайф
не пиши мне что писать. Хорошо что спаниеля приволок
   
Re: Собакірен ...

какая чушь. Общение с собакой - это способ не работать над собой. Над своими эмоциями и над пониманием эмоций других людей.

Люди найбрехливіші істоти на планеті
 Які емоції? Суцільна фальш.
На відміну від собак

Останнє редагування: 21 січня 2021 14:01:54 від Людас
   
Re: Собакірен ...

не пиши мне что писать. Хорошо что спаниеля приволок
Пиши что хочешь, собака это супер , пока не заведешь не почувствуешь .
   
Re: Собакірен ...

все кто привез в дом собак без ведома жены, просто решили получить от жизни удовольствие. Просто проигнорировав вторую половину.

Що ти  мелеш?  :facepalm1:
   
Re: Собакірен ...

Не пиши куйни , собака это кайф

не завжди це взаємно. Особливо коли кайфують від мисливської собаки в квартирі, а вона мусить гуляти 2 години на день.
   
Re: Собакірен ...

Охуеть. Притащить домой ребенка, который навсегда останется двухлетним - живи блть в свое удовольствие

Собака обычно очень чутка к распорядку в семье, и чётко подстраивается под него.

Но Вы правы, заводить собаку, это знать, что 10-15 лет ежедневно, два-три раза в день, надо с ней гулять, терпеть шерсть и не очень приятный запах, когда большая собака, пардон, пукает. Иногда у них случается расстройство желудка и собака не всегда может дотерпеть до прогулки, и тогда..ага.

Поэтому, если Вы не готовы 10-15 лет жизни делить свою жизнь с животным, и все вышеперечисленные моменты вызывает у Вас глубокую брезгливость, то самое честное - жить в ладу с собой и не заводить никаких собак, не смотря на просьбы родных и детей. Вот вырастут, будут жить самостоятельно, пусть заводят хоть крокодила в ванной.

Это будет очень честно по отношению к родным и к себе.

Ведь собаки очень чувствительны и будут чувствовать Вашу неприязнь к ней.
   
Re: Собакірен ...

Ми думали як.
Оскільки часто подорожуєм, і щоб не заморачуватись десь в подорожах чи де з готовкою для собаки, простіше везти з собою корм і консерви ...
тому тримаєм на корах, ну і важливий момент готувати потрібно збалансовану їжу, це трохи наломно, а корм вже збалансований ...
зразу привчай до змішаного годування. в мене і собаки і кіт, і натуральні і сухі корми їдять.
собака майже всі фрукти і овочі.
   
Re: Собакірен ...

Люди найбрехливіші істоти на планеті
 Які емоції? Суцільна фальш.
На відміну від собак

 :facepalm1:  Те, що собака не ліцемірить, говорить лише про її більш низьку ступінь еволюції , а не властивість тварини. Риби теж не вміють брехати та жуки.
   
Re: Собакірен ...

Був класний ролік, де подруга ставить бойфренда перед вибором: або я, або собака. :) Нажаль зараз не можу знайти.
   
Re: Собакірен ...

не завжди це взаємно. Особливо коли кайфують від мисливської собаки в квартирі, а вона мусить гуляти 2 години на день.
две?две это издевательство над собакой. две нужно гулять с каждой!
   
Re: Собакірен ...

не завжди це взаємно. Особливо коли кайфують від мисливської собаки в квартирі, а вона мусить гуляти 2 години на день.
Согласен, я собаку завел когда в дом переехал
   
Re: Собакірен ...

:facepalm1:  Те, що собака не ліцемірить, говорить лише про її більш низьку ступінь еволюції , а не властивість тварини. Риби теж не вміють брехати та жуки.
Вы любите лицемеров?
   
Re: Собакірен ...

ого, не знав.
У нас в дворі купа винограду :-(
Його ніхто не збирає і він опадає

Дякую, бо перший раз таке чую
горіхи теж не можна
   
Re: Собакірен ...

:facepalm1:  Те, що собака не ліцемірить, говорить лише про її більш низьку ступінь еволюції , а не властивість тварини. Риби теж не вміють брехати та жуки.

Це тільки підкреслює тезу  що, навіть, жуки краще людей.
   
Re: Собакірен ...

Вы любите лицемеров?

Любов тут ні до чого. Лицемір"я - це властивість більш прокачаного мозгу. Собаку хвалити за те, що в неї немає чисто фізичної можливості це робити?   Собака ще не вміє стріляти , теж плюс для людини.
   
Re: Собакірен ...

заводить собаку, это знать, что 10-15 лет ежедневно, два-три раза в день, надо с ней гулять
Это только для "скворечников"...
У меня два цуцыка...
Входную дверь, сами умеют открывать...
Если на замке, то сидят пищат, пока не выпущу...
А так, практически, целый день, на улице гасают...
))) у меня с ними, договорённость, они меня не зайопывают, я их...
Так и живём...
   
Re: Собакірен ...

горіхи теж не можна
Арахис можно и нужно
   
Re: Собакірен ...

Періодично коккер спаніеля треба розчісувати,  а процедура для нього(неї,  в нас була чорна, Молька) неприємна.
Дружині хтось підказав робити це перед прогулянкою,  то Молька від розчісування була в захваті  :D
писи прожила 7 років- онко.
На час її смерті ми мешкали в селі,  то невідомо й де вона померла,  десь забігла :(
Знаючи діагноз,  дружина зняла з неї ошийник,  то може й вона все зрозуміла...
   
Re: Собакірен ...

Про віноград не знаю. Собака до нього байдужа. Та полюбляе кавуна. Як почінае катати його та пробує лапою шкіру ломати - то вже стиглий, треба  істи.
   
Re: Собакірен ...

Чорний терьер свояків моркву полюбляла. Вибирала найкращу. Витягне - прінесе. Як насбирала, скількі ім треба, наступні дві - іі.
   
Re: Собакірен ...

Періодично коккер спаніеля треба розчісувати,  а процедура для нього(неї,  в нас була чорна, Молька) неприємна.
Дружині хтось підказав робити це перед прогулянкою,  то Молька від розчісування була в захваті  :D
писи прожила 7 років- онко.
На час її смерті ми мешкали в селі,  то невідомо й де вона померла,  десь забігла :(
Знаючи діагноз,  дружина зняла з неї ошийник,  то може й вона все зрозуміла...

А навіщо було знимати нашийник? В цілях економії - щоб наступній собаці згодилось?
   
Re: Собакірен ...

А навіщо було знимати нашийник? В цілях економії - щоб наступній собаці згодилось?
така любов, щира
   
Re: Собакірен ...

Согласен, я собаку завел когда в дом переехал
(tu)
Собака в квартирі - це збочення якесь, чесне слово. Хіба що якась собакоподібна іграшка для скучающєй дами.
   
Re: Собакірен ...

така любов, щира

Угу. На жаль.

У свій час покійний Жад тут сльозливо розказував, як мучиться його кішечка, бо в неї було затвердіння на сосках, а може, вже й онко. А коли я спитала, чом не повезе в ветлікарню, відповів - так грошей на маршрутку немає. І на лікаря теж немає.
   
Re: Собакірен ...

А навіщо було знимати нашийник? В цілях економії - щоб наступній собаці згодилось?

 :facepalm:
Наступної собаки нема.
Зараз в дружини перепитав,  то вона розповіла.
Сусідки посовітували.
Вона хвора,  бувала по кілька днів відсутня,  але поверталась.
Сусідки й сказали,  що ошийник заважає їй десь забігти й померти- додому тягне.
То дружина й зняла,  Молька й забігла.
Ми зараз в селі, і він тут ще є.
Можу вам вислати безкоштовно,  й пересилку Новою поштою теж я оплачу.
Хочете?
   
Re: Собакірен ...

все кто привез в дом собак без ведома жены, просто решили получить от жизни удовольствие. Просто проигнорировав вторую половину.

Всі хотіли і дружина в тому числі. І планували ...
   
Re: Собакірен ...

:facepalm:
Наступної собаки нема.
Зараз в дружини перепитав,  то вона розповіла.
Сусідки посовітували.
Вона хвора,  бувала по кілька днів відсутня,  але поверталась.
Сусідки й сказали,  що ошийник заважає їй десь забігти й померти- додому тягне.
То дружина й зняла,  Молька й забігла.
Ми зараз в селі, і він тут ще є.
Можу вам вислати безкоштовно,  й пересилку Новою поштою теж я оплачу.
Хочете?

Ви ж позиціонуєте себе, як людина з освітою, а пишете зараз таку дрімучу фігню про сусідок та їх дурацькі поради. :facepalm:

І потім - а чому ви відпустили хвору собаку вмирати десь інде, але не у Вашій оселі?

Поки собака був здоровий, ви з дружиною їм тішилися, а як захворів - то випхали з дому, хай помирає, але не на наших очах? Бо це ж неприємно дивитися, так? Та ще й приліпили сюди дурацьки поради тьоток, що, бач, нашийник додому тягне. :facepalm1:

Оце називається людське чистоплюйство - спровадити живу істоту, яка тішила вас роками , і втішати себе думкою, що десь там, у лісі, їй було конати значно легше, ніж якщо біля неї були б люблячі хозяєва? Вас же не турбувало, що та вмираюча собака їла та пила в ті дні, коли вешталася лісом чи що там у вас?

Не мені розповідати Вам прості істини - якщо Ви приручили тварину, ви за неї відповідаєте. І треба бути з нею до кінця, а не викидати її на вулицю помирати, прикриваючись дурацькими доводами.

А нашийник той засуньте собі самі знаєте куди. Дивуюсь, як ви ще шкурку не здерли  - в хазяйстві згодилось би.



Останнє редагування: 21 січня 2021 14:57:57 від шуша
   
Re: Собакірен ...

І потім - а чому ви відпустили хвору собаку вмирати десь інде, але не у Вашій оселі?
Собаки на селі дуже часто йдуть геть з дому, коли приходить пора. Справді.
Даремно такий наєзд.
   
Re: Собакірен ...

Собаки на селі дуже часто йдуть геть з дому, коли приходить пора. Справді.
Даремно такий наєзд.

Авжеж, собаки ведуть себе шляхетніше, ніж деякі люди.
   
Re: Собакірен ...

Ви ж позиціонуєте себе, як людина з освітою, а пишете зараз таку дрімучу фігню про сусідок та їх дурацькі поради. :facepalm:

І потім - а чому ви відпустили хвору собаку вмирати десь інде, але не у Вашій оселі?

Поки собака був здоровий, ви з дружиною їм тішилися, а як захворів - то випхали з дому, хай помирає, але не на наших очах? Бо це ж неприємно дивитися, так? Та ще й приліпили сюди дурацьки поради тьоток, що, бач, нашийник додому тягне. :facepalm1:

Оце називається людське чистоплюйство - спровадити живу істоту, яка тішила вас роками , і втішати себе думкою, що десь там, у лісі, їй було конати значно легше, ніж якщо біля неї були б люблячі хозяєва? Вас же не турбувало, що та вмираюча собака їла та пила в ті дні, коли вешталася лісом чи що там у вас?

Не мені розповідати Вам прості істини - якщо Ви приручили тварину, ви за неї відповідаєте. І треба бути з нею до кінця, а не викидати її на вулицю помирати, прикриваючись дурацькими доводами.

А нашийник той засуньте собі самі знаєте куди. Дивуюсь, як ви ще шкурку не здерли  - в хазяйстві згодилось би.

Пані шуша, примітиву ваших думок мені нема що відповісти.
Бувайте здорові
   
Re: Собакірен ...

Пані шуша, примітиву ваших думок мені нема що відповісти.
Бувайте здорові

І вам не хворіти.
   
Re: Собакірен ...

Авжеж, собаки ведуть себе шляхетніше, ніж деякі люди.
Так, частенько.
Навіть старих цепних псів перестають прив'язувати, щоб дати їм можливість піти туди, куди їх веде... не знаю, що.
Коти теж, до речі, мають таку традицію.
   
Re: Собакірен ...



Наш американський кокер спаніель. Розумна тварина. Дійсно, може їсти безкінечно, якщо не контролювати.

Останнє редагування: 21 січня 2021 15:18:22 від Olrona
   
Re: Собакірен ...

   
Re: Собакірен ...

Прощаться з англійським коккером дуже сумно це як з життя відходе маленьке сонечко  :( після нього я вже не завів вже ніякої собаки чи кішки  але не жалкую за 14 років проведених з ним ...єслі у вас нєт собакі..(с) якось так
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія