Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Ветошь, обтирочный материал.
Ветошь и обтирочный материал, это твоя лидерка...
Или вас, отарой, прихильники певної політсили продали?
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

ты не хочешь услышать программу/мысли о путях развитии своего президента?
не те що не хочу...я не почую там нічого нового. Мені все одно.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

))) Зуп даёшь, что он не марионетка Коломойского?
впевнений, що ні. І першим розчарується у ЗЕ - вата.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Кандидат в президенти Зеленський

   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

не те що не хочу...я не почую там нічого нового. Мені все одно.

то есть ты уже что-то слышал? поделись

   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Ще раз, для особливо недолугих, якщо Зеленський таки засцить прийти на дебати, то весь час відведений на дебати буде відданий Порошенко.
а в монологах Петро неперевершений.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Так и запишем...
Вазелин - ссыкло и брехун...

Воно назвало себе "Троянським конем"...
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.
911

С чего оно взяло, что прошло у другий тур?

Останнє редагування: 1 квітня 2019 17:29:39 від 911
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

то есть ты уже что-то слышал? поделись
про що саме тебе цікавить? мені не сподобалось лише про натовський референдум, я вважаю це не населення справа вирішувати оборонні проблеми.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Треба було Петру провести дебати з юлею перед першим туром
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

а в монологах Петро неперевершений.
він і так моноложив всю виборчу компанію і навіть 16% не набирає.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

про що саме тебе цікавить? мені не сподобалось лише про натовський референдум, я вважаю це не населення справа вирішувати оборонні проблеми.


привлечение инвестиций, церковь, приват, да много чего
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Петро реально хамить і опускається до плінтуса. Скоро буди слати прокльони, як сумашедший бомж під мостом, якому не дали цигарку.
Імхо не треба з ним дебатувати. Він показав все що міг.

Так Зеленський НІЧОГО НЕ ПОКАЗАВ, він реально має своїх виборців за тупе бидло, що готове проголосувати за кота у мішку. На дебатах Зеленський має можливість представити свою точку зору на важливі для суспільства питання і для людей це реально важливо. А для бидла - так, це не цікаво, воно все одно не користується головою при виборі.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

привлечение инвестиций, церковь, приват, да много чего
про це все він заявляв, крім церкви. Вбивай в гугл і найдеш. Церква мене хвилює взагалі найменше. Захист диких тварин і то важливіше.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

#нєтдєбатам
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Приват він не збирається повертати.
Страхова медицина
Ринок землі
Економічна амністія капіталів

Гугли...
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Дивись, якщо Зеленський не приходить на дебати, то весь цей час за законом віддають Порошенко і він зможе годину казати все що захоче і ніхто йому не зможе заперечить. То що ти маєш на увазі, що Зеленський на дебатах збільшує шанси Порошенко? Ти натягаєш на те, що Зеленський гарантовано обісреться і краще йому взагалі слова не давати, так може за розумного зійти? Поясни свою точку зору.
Що б там Петруня не казав, йому вже ніхто не вірить.
Й тому зайвий раз показати монолог його брехні по телевізору - це дати шанс ще сильніше зненавидіти його виборцям, що голосують за Зе, чи вагаються.
А в дебатах справді Зе буде виглядати невпевнено в якихось цифрах чи державно-міжнародних справах, якими він ніколи не займався.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

#дєбатамнєд
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Гугли...

Хэрасэ - гуглі... то неми до нього на роботу прийшли, а він до нас.... Хєрасє заявони...  :punish:
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

В команде кандидата в президенты Владимира Зеленского не видят смысла выходить на дебаты с действующим президентом Петром Порошенко перед вторым туром. Об этом сообщил политтехнолог Дмитрий Разумков,  “Вопрос в том, нужно ли это... Если это будет нужно народу - да, это возможно. Но такого запроса у общества нет“!

"Народу не нужны нездоровые сенсации. Народу нужны здоровые сенсации"(с)
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Хэрасэ - гуглі... то неми до нього на роботу прийшли, а він до нас.... Хєрасє заявони...  :punish:
хто хотів - знає його програму. Дебати це мистецво риторики, ораторства, де кнур звичайно переможе. Бо вміє брехати не відводячи очей. ЗЕ ще так не навчився.

Але мені таке шоу було б не цікаве.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

С чего оно взяло, что прошло у другий тур?
так 30%
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

хто хотів - знає його програму. Дебати це мистецво риторики, ораторства, де кнур звичайно переможе. Бо вміє брехати не відводячи очей. ЗЕ ще так не навчився.

Але мені таке шоу було б не цікаве.

Добре, давайте я за вас попрацюю

Зеленский шокировал: предложил ввести цензуру в СМИ
Кандидат в президенты Украины Владимир Зеленский на встрече с бизнесом предложил ввести цензуру. Так и говорит, государство должно контролировать что там говорится в новостях. Нельзя позволить им там говорить все, что хотят. Как передает недостовірне джерело, об этом в своем блоге пишет финансовый эксперт Сергей Фурса.

https://недостовірне джерело/news/138723-zelenskiy-shokiroval-predlozhil-vvesti-cenzuru-v-smi.html


   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Що там ще є в програмі Зе?
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

хто хотів - знає його програму. Дебати це мистецво риторики, ораторства, де кнур звичайно переможе. Бо вміє брехати не відводячи очей. ЗЕ ще так не навчився.

Але мені таке шоу було б не цікаве.
Де можна почитати цю програму?
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

про це все він заявляв, крім церкви. Вбивай в гугл і найдеш. Церква мене хвилює взагалі найменше. Захист диких тварин і то важливіше.

понятно, ты и сам не знаешь его позицию, чисто хуйло ответ, ок
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Нельзя позволить им там говорить все, что хотят.

Та да.

   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

А от ще

Зеленский против блогеров: закройте рты суки! #СвободаСлова

Владимир Зеленский ви любите робити флешмоби? Блогери теж люблять.
Ви зі своїм гендиректором та керівником партії Бакановим намагаєтесь заблокувати вже третє моє відео з критикою на вашу адресу. Це не сподобалось не лише мені. А іншим блогерам в Ютубі, загальна кількість підписників яких сягає мільйона.

   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Де можна почитати цю програму?
+1
Приєднуюся до питання!
Хочу знати програму майбутнього президента моєї країни.

Крім того, хочу почути його обізнаність в питаннях державотворення.
Чому він відмовляє в тому громадянам України?!. :S

Чи впевнений, що тупі хохли оберуть його просто за "гарну посмішку" (слова однієї дівчини, яка голосувала за клоуна)?
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Ще трохи ха Волю\Свободу слова:

ЗЕ!Боти вчинили атаку дизлайків (виборчий стрім марафон ЛУганського) - 51000





   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

С учетом количества фейков от поросят то таки скоро будет свинорез и шкварки :gigi:
   
пора збирати Майдан під штабом Термоса - Народ хоче дебати!!!!
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

сцикло?

ну ну

01.06.14 16:28 Порошенко рассказал, почему отказался от дебатов с Тимошенко
Накануне выборов президента Порошенко предлагали встретиться со своей главной соперницей - Юлией Тимошенко - на дебатах. Но он отказался.
В интервью Екатерине Осадчей в программе "Светская жизнь" Порошенко объяснил, почему отказался идти на дебаты с Юлией Тимошенко, передает Цензор.НЕТ.

Как известно, накануне выборов президента Порошенко предлагали встретиться со своей главной соперницей - Юлией Тимошенко - на дебатах. Но он отказался.

"Я не участвую в коммерческих проплаченных шоу, а во всех дебатах я обязательно брал и буду участвовать. Не надо их проплачивать, и не надо их так организовывать. Я не хочу сейчас устраивать собачьи бои в условиях, когда Украина на войне... Но когда страна воюет, политикам не стоит устраивать собачьи бои. Политикам надо держаться вместе", - заявил Порошенко.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

сцикло?

ну ну

01.06.14 16:28 Порошенко рассказал, почему отказался от дебатов с Тимошенко
Накануне выборов президента Порошенко предлагали встретиться со своей главной соперницей - Юлией Тимошенко - на дебатах. Но он отказался.
В интервью Екатерине Осадчей в программе "Светская жизнь" Порошенко объяснил, почему отказался идти на дебаты с Юлией Тимошенко, передает Цензор.НЕТ.

Как известно, накануне выборов президента Порошенко предлагали встретиться со своей главной соперницей - Юлией Тимошенко - на дебатах. Но он отказался.
"Я не участвую в коммерческих проплаченных шоу, а во всех дебатах я обязательно брал и буду участвовать. Не надо их проплачивать, и не надо их так организовывать. Я не хочу сейчас устраивать собачьи бои в условиях, когда Украина на войне... Но когда страна воюет, политикам не стоит устраивать собачьи бои. Политикам надо держаться вместе", - заявил Порошенко.

 :D  це було смішно, дякую


Настоіч, не сприми за важкий труд, дай відповідь в гілці - https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1031727.0
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

из ФБ "Зеленський зламав план маскви в першому турі. Зломає цей план машквабаду і в другому."
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

из ФБ "Зеленський зламав план маскви в першому турі. Зломає цей план машквабаду і в другому."

Блазень кривляється та плагіатіт. Це його звичайна життєва позиція.  (td)
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

теледебати будуть на суспільному. прихильники певної політсили в той самий час будуть вкотре дивитись як не квартал, то ще якусь муру від прихильники певної політсили.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Десь був проект закону про дебати перед другрм туром.Макака буде дуже рада,появився би шанс попасти в другий тур...
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

І сцикливі у нього виборці, оно як на захист кинулися, а "як дишалі"

скільки ботів на фуп заслано! де модератор?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія