Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ТрампанЗЕ

ТрампанЗЕ

навіяно гілкою в якій ФУПчеки повчають американців що треба голосувати за Байдена а не за Трампа. А прихильників Трампа образливо називають "трампанзе".

Для мене дуже дивними виглядають ці повчання беручи до уваги той факт що в ситуації один в один самі "вчителі" проголосували б за Трампа.

Порівняємо як виглядають ситуації "2019 - Україна" і "2024 - США" в очах умовного американського мимосрала:

1. слабак Порошенко не зміг закінчити АТО за години
слабак Байден не зміг завершити війну за два з половиною роки!


2. слабак Порошенко не побудував патронного заводу
боягуз Байден дав аж 31 танк, а на АтакМС і Ф16 ми чекаємо вже два роки.


3. Порошенкові постійно закидали поведінку його сина
Байдену також закидають поведінку його сина Хантера


4. Порошенкові закидали що він неповносправний бо бухає
Байдену справедливо закидають що він неповносправний бо старий і хворий

5. Зе казав: нада проста пєрєстать стрєлять
Трамп каже: я закінчу війну за 24 години
   
Re: ТрампанЗЕ

Тому американська мимосрала скаже: "я не голосувала за Трампа, я голосувала проти Байдена. Я ніколи не проголосую за того хто не прийняв Україну в НАТО, не закрив небо, не дав літаки, не дав далекобійні ракети, дав лише 31 танк, не дозволяє бити по території кацапів. І це все тоді коли українці гинуть а країна руйнується. І на додачу він сам вже немічний і син його ганьба для держави".

Тобто в ситуаціїї один в один із нинішньою наші 73% вибрали свого популіста Трампа. Виходить самі вибрали (умовного) Трампа, а американців вчать робити навпаки  :-o

Ось так працює карма. Вона повертається до вас саме тим що ви посіяли. Ви зробили свій вибір базуючись на раша-пропаганді. Тому справедливо буде що і американці вчинять саме так як і ви.

Тому що наші ЗЕ і американські ТрампанЗЕ - це два чоботи пара.
   
Re: ТрампанЗЕ

Йди нахуй зі своїм трампом
   
Re: ТрампанЗЕ

Тому що наші ЗЕ і американські ТрампанЗЕ - це два чоботи пара.

Значит быть Фрэдовичу президентом. Как по мерке скроен.
   
Re: ТрампанЗЕ

По п.1.
А Байден обіцяв?
   
Re: ТрампанЗЕ

для тупих поясню, я сам голосував за Порошенка, тому я не ЗЕ і не ТрампанЗЕ.

Я категорично проти Трампа.

А гілка про те що не треба вчити розуму когось якщо сам такий самий.

Наші 73% стовідсотково вибрали б Трампа в своїй державі, але сміють вчити інших.
   
Re: ТрампанЗЕ

По п.1.
А Байден обіцяв?

а хто обіцяв бути з Україною до перемоги?
   
Re: ТрампанЗЕ

а хто обіцяв бути з Україною до перемоги?

Бути до перемоги і перемогти вказавши терміни - це одно і то саме?
   
Re: ТрампанЗЕ

Йди нахуй зі своїм трампом
(tu)
   
Re: ТрампанЗЕ

Наші 73% стовідсотково вибрали б Трампа в своїй державі, але сміють вчити інших.
Я в шокові    ПʼЯТЬ років він не Президент вже не 73% - а прихильники певної політсили хтось досі б'ється в падучій, як кацапи від Бандери.
   
Re: ТрампанЗЕ

навіяно гілкою в якій ФУПчеки повчають американців що треба голосувати за Байдена а не за Трампа. А прихильників Трампа образливо називають "трампанзе".

Для мене дуже дивними виглядають ці повчання беручи до уваги той факт що в ситуації один в один самі "вчителі" проголосували б за Трампа.

Порівняємо як виглядають ситуації "2019 - Україна" і "2024 - США" в очах умовного американського мимосрала:

1. слабак Порошенко не зміг закінчити АТО за години
слабак Байден не зміг завершити війну за два з половиною роки!


2. слабак Порошенко не побудував патронного заводу
боягуз Байден дав аж 31 танк, а на АтакМС і Ф16 ми чекаємо вже два роки.


3. Порошенкові постійно закидали поведінку його сина
Байдену також закидають поведінку його сина Хантера


4. Порошенкові закидали що він неповносправний бо бухає
Байдену справедливо закидають що він неповносправний бо старий і хворий

5. Зе казав: нада проста пєрєстать стрєлять
Трамп каже: я закінчу війну за 24 години


 порошенко це український трампанзе, такий самий ахyєвший барига зі своєю сектою абсолютних ідіотів, скажи що не так

 А Зе це аналог Лінкольна, в якого був вибір  залишити все як є або пройти війну і вивести країну ізза того на новий рівень
   
Re: ТрампанЗЕ

для тупих поясню, я сам голосував за Порошенка, тому я не ЗЕ і не ТрампанЗЕ.

Я категорично проти Трампа.

А гілка про те що не треба вчити розуму когось якщо сам такий самий.

Наші 73% стовідсотково вибрали б Трампа в своїй державі, але сміють вчити інших.
Вчити та доводити взагалі не варто.
Все, що ви вважаєте своїми знаннями та розумінням ситуації, насправді такими не є.
Охочі подискутувати можуть послухати "хорошу руську" Латиніна, вона там міркує не про Україну і жодної зради нема.

Можемо обговорити. (С)
   
Re: ТрампанЗЕ

5. Зе казав: нада проста пєрєстать стрєлять
а Петро не казав, він просто як головнокомандувач наказав перестати стріляти, і відвів важкі озброєння подалі від лінії фронту
"Не словом, а ділом!" (с)
   
Re: ТрампанЗЕ

слабак Порошенко не зміг закінчити АТО за години
та він і не збирався
досить згадати безперешкодний перехід колон Гіркіна маршем зі Слов"янська до Донецька - у наслідку утворення ДНР
   
Re: ТрампанЗЕ

 так само порошенко і трамп юзають тему патріотизма, безбожно і гнусно мочать всіх, і так само рахують що програли несправедливо
   
Re: ТрампанЗЕ

для тупих поясню, я сам голосував за Порошенка, тому я не ЗЕ і не ТрампанЗЕ.

Я категорично проти Трампа.

А гілка про те що не треба вчити розуму когось якщо сам такий самий.

Наші 73% стовідсотково вибрали б Трампа в своїй державі, але сміють вчити інших.
Так і буде, і немає тому ради. Коли Трампа обрали вперше, теж усі в нас казали, що американці подуріли,  обирати такого популіста, який постійно несе всяку нісенітницю і дружить з хуйлом. А потім 73% обрали ще гіршого популіста  :D
   
Re: ТрампанЗЕ

порошенко це український трампанзе, такий самий ахyєвший барига зі своєю сектою абсолютних ідіотів, скажи що не так

 А Зе це аналог Лінкольна, в якого був вибір  залишити все як є або пройти війну і вивести країну ізза того на новий рівень

от саме про це і гілка, що ситуація один в один.

в 2019му вам теж говорили про всю серйозність ситуації. Про всі небезпеки легковажного вибору. Що неправильний вибір може призвести до трагедії, ви не слухали.

Тепер точнісенько так само ми намагаємося переконати трампанзе що прихід Трампа може призвести до великої біди. Що ситуація дуже небезпечна своїми наслідками.

І що ми чуємо від трампанзе? Їх не переконати, так само як наших ЗЕ.  :(
   
Re: ТрампанЗЕ

А ну то я згоден шо трампанЗе то ті самі ЗЕ  :D  "офіс простих рішень" бля
   
Re: ТрампанЗЕ

2. слабак Порошенко не побудував патронного заводу
боягуз Байден дав аж 31 танк, а на АтакМС і Ф16 ми чекаємо вже два роки.
Пробачте, а Байден теж патріотично проєбав склади боєзапасу?  :shuffle:
   
Re: ТрампанЗЕ

ТС коче поставити Пороха на один щабель з Трампанзе? Не думаю, що Порох зрадіє такому порівнянню  :facepalm1:
   
Re: ТрампанЗЕ

А ну то я згоден шо трампанЗе то ті самі ЗЕ  :D  "офіс простих рішень" бля
В Жмурука були рішення не прості... Воювати в Іловайську або відкрити офшор... І найпотужнійший Криголам відкрив офшор  :weep:
   
Re: ТрампанЗЕ

Так і буде, і немає тому ради. Коли Трампа обрали вперше, теж усі в нас казали, що американці подуріли,  обирати такого популіста, який постійно несе всяку нісенітницю і дружить з хуйлом. А потім 73% обрали ще гіршого популіста  :D

і хто ж обіцяв наприклад  ринок землі, зняти недоторканість  і хто реально зробив?
   
Re: ТрампанЗЕ

Z-пиzдота вже забула, як вони вимагали від Пороха припинити війну і "пасматрєть хуйлу в глазок"
   
Re: ТрампанЗЕ

от саме про це і гілка, що ситуація один в один.

в 2019му вам теж говорили про всю серйозність ситуації. Про всі небезпеки легковажного вибору. Що неправильний вибір може призвести до трагедії, ви не слухали.

Тепер точнісенько так само ми намагаємося переконати трампанзе що прихід Трампа може призвести до великої біди. Що ситуація дуже небезпечна своїми наслідками.

І що ми чуємо від трампанзе? Їх не переконати, так само як наших ЗЕ.  :(

Ги якщо з 19 роком порівнювати то та ж сама доля спіткала обох бариг, дали пєндєля під сраку  :laugh:   і так само зараз обоє рвуться обратно до влади, дойшовши до того що підмахують кацапам в усьому, ні прихильники тимошенко ні тим більше зе не тягнуть кацапських іпсо як це ПОСТІЙНО робить секта
   
Re: ТрампанЗЕ

Z-пиzдота вже забула, як вони вимагали від Пороха припинити війну і "пасматрєть хуйлу в глазок"

байден теж хотів хуйлу в очі подивитися, але тільки секта баче в цьому пошук мира та жмурукання  :laugh: 
   
Re: ТрампанЗЕ

навіяно гілкою в якій ФУПчеки повчають американців що треба голосувати за Байдена а не за Трампа. А прихильників Трампа образливо називають "трампанзе".

Для мене дуже дивними виглядають ці повчання беручи до уваги той факт що в ситуації один в один самі "вчителі" проголосували б за Трампа.

Порівняємо як виглядають ситуації "2019 - Україна" і "2024 - США" в очах умовного американського мимосрала:

1. слабак Порошенко не зміг закінчити АТО за години
слабак Байден не зміг завершити війну за два з половиною роки!


2. слабак Порошенко не побудував патронного заводу
боягуз Байден дав аж 31 танк, а на АтакМС і Ф16 ми чекаємо вже два роки.


3. Порошенкові постійно закидали поведінку його сина
Байдену також закидають поведінку його сина Хантера


4. Порошенкові закидали що він неповносправний бо бухає
Байдену справедливо закидають що він неповносправний бо старий і хворий

5. Зе казав: нада проста пєрєстать стрєлять
Трамп каже: я закінчу війну за 24 години

Трамп вже домовився з талібами про закінчення війни  без чинного уряду. Ти цеж пропонуєш щоб Трамп домовився з Хуйлом без України. Йди нрахер баран, разом з трампом
   
Re: ТрампанЗЕ

Йди нахуй зі своїм трампом
Але, похоже, що його знов виберуть.
   
Re: ТрампанЗЕ

в 2019му вам теж говорили про всю серйозність ситуації. Про всі небезпеки легковажного вибору. Що неправильний вибір може призвести до трагедії, ви не слухали.
а можна детальніше? Який вибір був би "правильним", не легковажним, який вибір не призвів би до трагедії?
   
Re: ТрампанЗЕ

А Зе це аналог Лінкольна, в якого був вибір  залишити все як є або пройти війну і вивести країну ізза того на новий рівень
Бля  :facepalm1:  :weep:
   
Re: ТрампанЗЕ

А потім тіж поросектанти манєжно питають «пачіму ві нє можєтє жіть бєз Парашєнка, каторій уже 5 лєт нє прєзідєнт…» :facepalm:
   
Re: ТрампанЗЕ

не треба вчити розуму когось якщо сам такий самий.

шо за дурня?
правильність речей не залежить від ОСОБИСТОСТІ
якщо хуйло скаже 2*2=4 треба буде з ним погодитись
   
Re: ТрампанЗЕ

для тупих поясню, я сам голосував за Порошенка, тому я не ЗЕ і не ТрампанЗЕ.

Я категорично проти Трампа.

А гілка про те що не треба вчити розуму когось якщо сам такий самий.

Наші 73% стовідсотково вибрали б Трампа в своїй державі, але сміють вчити інших.
О, педін заробітчанин знову пощакує на інших.
А чому ти не голосив за Кошулінського, а, педяраст???
   
Re: ТрампанЗЕ

трампанЗЕ - це через специфічність трумпівського лохторату, який дуже любить прості трискладові кричалки накшталт: Lock Her UP або Build That Wall, Don't Look Up  :gigi: і тд і тп. Виглядає збоку то комічно, як наче заведена зграя шимпанЗЕ. От і отримали вони назву трампанЗЕ
   
Re: ТрампанЗЕ

Знову довбойобу не той народ попався .
   
Re: ТрампанЗЕ

Зе це аналог Лінкольна,
[ua]
   
Re: ТрампанЗЕ

так само порошенко і трамп юзають тему патріотизма, безбожно і гнусно мочать всіх, і так само рахують що програли несправедливо
а от уявіть що коїлось би в свинарнику, якби рахунок був 51 на 49.
   
Re: ТрампанЗЕ
Agh

Йди нахуй зі своїм трампом
і свого Петю з собою прихопіть! :X
   
Re: ТрампанЗЕ

Z-пиzдота вже забула, як вони вимагали від Пороха припинити війну і "пасматрєть хуйлу в глазок"
О, педіни hujesoski ольга та герда знову в бою...Сцили будуть, де у вашого синьосракого шефа вимагали припинити??? Да, не смокчить у вашого шефа після бухача. Ні, я не повчаю вас - коли та як смоктати - це ваша справа та робота (td)
     
   
Re: ТрампанЗЕ

а можна детальніше? Який вибір був би "правильним", не легковажним, який вибір не призвів би до трагедії?
Розвину тему.
Якби в 2019-му не з'явився Зе, то презом міг би стати хтось із ригів, наприклад Бойко.
По і Ті були вже в печінках у багатьох, як свого часу Ющ та Ті.
Власне Зе переміг саме тому, а не тому, що він якийсь там окуенний.
   
Re: ТрампанЗЕ

Знову довбойобу не той народ попався .

добре що в америці довбойобам дістався той народ. Так само може зробити як і наш. Аби потім не плакати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія