Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

хуйло заявив, що для Росії буде краще, якщо на виборах у США переможе Байден

Нехай тоді розблокує допомогу, руда свиня

Отож
   
Отож
на передвиборчих дебатах має бути цікаво
   
якоюсь мірою хуйло правий.
тому що Трамп - це дуже непередбачений індивід, який дуже легко бреше, перекручує і кидається з крайнощі в крайнощі.

його досить легко як улестити так і образити
   
на передвиборчих дебатах має бути цікаво

 Трамп не піде на дебати.
   
Хуйло почало спецоперацію прикриття свого резидента Трампа. :fuck:

Не дивно, що кацапський пропагандончик-трампазі ванька кацап#1  відразу притягнув цю маячню на ФУП.   :bueee:

Ванька, ти щиро віриш всім висерам хуйла?  :fool:
   
Ну, раз xyйло заявив...  :laugh:

Для ваньки кацапа хуйло це найбільший авторитет в світі.
   
а Байден блокує і забороняє удари по росіі вже два роки , опа нежданочка да?

 :facepalm1:
Ти б краще не відсвічував.  :punish:
Те що ти довбойоб, відомо ще по гілочці "респи прийшли, зброя піде".   :fuck:
   
Гра на публіку та для того, щоб міньони трампа та він сам на звинувачення що трамп хуйло агент казали, ви подивіться сам хуйло сказав що трам не хуйлоагент...

П.с.
По факту це пряме втручання у вибори США

П с.
Все що через Карлсона добазарились почали виконувати..

 :good:

Недивно, що всі кацапські пропагандончики-трампанзі так збудились і відразу рознесли це лайно в дзьобиках повсюду.
Ванька кацап спалився нещадно.  :fuck:
   
Деталі: У хуйло запитали: "Для нас хто кращий — Байден чи Трамп?"
Пряма мова хуйло: "Байден. Він людина більш досвідчена, він прогнозований, він політик старої формації  :weep:   X(
,...
Чекаємо на реакцію Трампа  :lol:

о є
це буде епічна битва дідків

як тепер Трампу казати що він добре знає хуйла і все з ним владнає?  :lol:
   
Прийшла рознарядка "бригаді Амірана" розповсюджувати.

аміран це твій татко?
   
Ванька кацап#1, що там ще тобі написали в методичці від хуйла?  :fuck:
Ти ж щиро віриш всім хуйловським висерам, це твій найвищий авторитет в світі.  :bueee:
   
Це тому хуйло в 2020 році заявляв що вибори сфальсифіковані?  :facepalm:
До чого ми дожилися - хуйло щось там пердне а всі коментують...  :facepalm:
Може нехай хуйло визначить президента США - нах ті вибори?  :facepalm:
   
якоюсь мірою хуйло правий.
тому що Трамп - це дуже непередбачений індивід, який дуже легко бреше, перекручує і кидається з крайнощі в крайнощі.

його досить легко як улестити так і образити

це і не тіки
проблема для хуйла ще та що в Трампа не має своєї команди
і якщо він обереться то в адміністрацію можуть попасти люди не бажані для хуйла
отой самий діп стейт - тіки інша сторона
   
це і не тіки
проблема для хуйла ще та що в Трампа не має своєї команди
і якщо він обереться то в адміністрацію можуть попасти люди не бажані для хуйла
отой самий діп стейт - тіки інша сторона
Можуть попасти а можуть не попасти  :facepalm:
А якщо там буде Такер, Маск і сотоваріщі?
Думаєш Трумп допустить другий раз таких як Пенс? Чи може візьме Хейлі на віце президента?
   
Можуть попасти а можуть не попасти  :facepalm:
А якщо там буде Такер, Маск і сотоваріщі?
Думаєш Трумп допустить другий раз таких як Пенс? Чи може візьме Хейлі на віце президента?

мля ви дійсно такі наївні? чи дурні просто
чи те і те?

може навіть взяти Хейлі, чому б ні?
вона ж при ньому була амбасадором в ООН?

згадайте як Обама і Гілларі поливали одне одного на праймеріз а потім вона прекрасно працювала в його команді

і такого валом
а з Трампом це можливо бо він хоч і нарцис але визнає коли він дундук і ставить людей типу Помпео чи Болтон
чим вам Болтон і Помпео не подобалися?
   
тю
а хуйло з танками-ракетами-дронами зараз що робить?
"Захищає Україну"
просто для хуйла Україна важливіша, аніж для тебе, тому хуйловський чобіт в Україні, а твій зад на німцях
   
о є
це буде епічна битва дідків

як тепер Трампу казати що він добре знає хуйла і все з ним владнає?  :lol:
" а ще він назвав тебе земляним хробаком!"  :lol:
''це що, Я непрогнозований і недосвідчений?!"  :vinsent:
   
просто для хуйла Україна важливіша, аніж для тебе, тому хуйловський чобіт в Україні, а твій зад на німцях
ти на додачу ще й тупий як сибірський валянок
мені для цього висновку було достатньо побачити, як ти спалився, заявивши, що для тебе пріоритет не Україна, а ставлення доПетро
   
мля ви дійсно такі наївні? чи дурні просто
чи те і те?

може навіть взяти Хейлі, чому б ні?
вона ж при ньому була амбасадором в ООН?

згадайте як Обама і Гілларі поливали одне одного на праймеріз а потім вона прекрасно працювала в його команді

і такого валом
а з Трампом це можливо бо він хоч і нарцис але визнає коли він дундук і ставить людей типу Помпео чи Болтон
чим вам Болтон і Помпео не подобалися?

Не треба розказувати байки - Трумп зробив висновки з першого президентства і тепер оточує себе однодумцями
Думаю це будуть отакі люди як ця сука

   
Хуйло постійно бреше, розказує про "нацистів" в Україні, і своєю брехнею виправдовує війну і окупацію України.
Трамп постійно виступає в підтримку хуйла, обіцяє розвалити НАТО і примусити Україну капітулювати, через своїх маріонеток блокує допомогу Україні.
І тут після чергового висеру хуйла вискакує ванька кацап і починає битись в істериках: "Дивіться, хуйло ось сказало, вірте йому, голосуйте за Трампа". :facepalm1: 

Ванька-кацап, у вашій бригаді всі такі ідіоти, чи лише ти з валіком?   :fuck:
   
Цікаво як два ну зовсім не кацапських троля дебіл валік і мацковський ванька підхопили хуйловське лайно і в клювику на ФУП притащили «воть каво хочет відеть хуйло презідєнтом амєрікі!» :facepalm:
   
Значить, хуйло вже сам розуміє, що він - лайно. І цим лайном вирішив обвафляти того кандидата, що йому не подобається  :facepalm1:
   
Другий хуйловець відмітився
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139683.0

Хто ще?
   
ти на додачу ще й тупий як сибірський валянок
мені для цього висновку було достатньо побачити, як ти спалився, заявивши, що для тебе пріоритет не Україна, а ставлення доПетро
не переводь стрілки, як хуйло, тут конкретно про твій німецький патріотизм
   
не переводь стрілки, як хуйло, тут конкретно про твій німецький патріотизм
тобто тебе не переймає "патріотизм" автора гілки, і з тієї ж самої причини - бо він заПетро?
А загалом непогано, що ти зараз підтвердив : для тебе НЕ Україна понад усе, для тебе понад усе Петро.
Теж мені.."свободівець" знайшовся
   
скільки можна ретранслювати цього терориста?
   
Другий хуйловець відмітився
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139683.0

Хто ще?

Мудень, я цитату с FT опубликовал в 4 утра, за 6 часов до этого дописа. Это первое.

Второе, это как раз ты не поленился говно разбросать во всех дописах на эту тему.

А почему ты, со своими имбицылами подельниками, так возбудился?  Потому что разрыв пропагандистского шаблона у вас кретинов образовался. Вы тут уже 7 лет на гавно исходите что Трамп марионетка хуйла, а тут на тебе, оказывается для кацапии Байден лучше. Со слов этого же хуйла.

   
Мудень, я цитату с FT опубликовал в 4 утра, за 6 часов до этого дописа. Это первое.

Визнаю. Ти найшвидший з них.

Второе, это как раз ты не поленился говно разбросать во всех дописах на эту тему.

Звичайно, моя думка з цього приводу то гівно, а твої ретрансляції хуйловисерів то діамант  8-)

А почему ты, со своими имбицылами подельниками, так возбудился?  Потому что разрыв пропагандистского шаблона у вас кретинов образовался. Вы тут уже 7 лет на гавно исходите что Трамп марионетка хуйла, а тут на тебе, оказывается для кацапии Байден лучше. Со слов этого же хуйла.

Якраз навпаки. Мене розважа те як хуйловці "вазбуділісь" від цього хуйловського висеру
   
У хуйло запитали: "Для нас хто кращий — Байден чи Трамп?"

Пряма мова хуйло: "Байден. Він людина більш досвідчена, він прогнозований, він політик старої формації.

як то кажуть - це що за хвак? :S

А що тоді робив в Москві Такер Карлсон?  ;o
   
Визнаю. Ти найшвидший з них.

Звичайно, моя думка з цього приводу то гівно, а твої ретрансляції хуйловисерів то діамант  8-)

Якраз навпаки. Мене розважа те як хуйловці "вазбуділісь" від цього хуйловського висеру

"визнаю"
"моя думка"
"мене розважає"

шмат гімна став в позу Наполеона  :lol:
   
Визнаю. Ти найшвидший з них.

Звичайно, моя думка з цього приводу то гівно, а твої ретрансляції хуйловисерів то діамант  8-)

Якраз навпаки. Мене розважа те як хуйловці "вазбуділісь" від цього хуйловського висеру

Может кто ещё кроме тебя и возбудился. Не знаю. Меня хуйло не возбуждает.

Меня настораживает статья в Financial Times которая его цитирует. Он реально так думает или что это. Попытка склонить демократов на свою сторону? Отвернуть правых от Байдена? Напустить туман на реальную позицию?

Но это вопросы не для тебя и таких как ты. Для таких вопросов вы должны ещё умственно дозреть. Чего у тебя, к сожалению, за много лет не наблюдается.
   
А що тоді робив в Москві Такер Карлсон?  ;o

гроші заробляв напевно
але для розумних , про-українських сил він зробив велику послугу і опустив хуйла , можливо не навмисно але хвакт є хвактом
західний інтернет вже кишить мемами на хуйла з його історичними посилами
   
Может кто ещё кроме тебя и возбудился. Не знаю. Меня хуйло не возбуждает.

Меня настораживает статья в Financial Times которая его цитирует. Он реально так думает или что это. Попытка склонить демократов на свою сторону? Отвернуть правых от Байдена? Напустить туман на реальную позицию?

Но это вопросы не для тебя и таких как ты. Для таких вопросов вы должны ещё умственно дозреть. Чего у тебя, к сожалению, за много лет не наблюдается.

"Умствєнно" плять  :lol:  Ті твої "питання" - то не умствєнно, а рефлекторно  :gigi:
На такі рефлексії той висер і був розрахований
   
гроші заробляв напевно
але для розумних , про-українських сил він зробив велику послугу і опустив хуйла , можливо не навмисно але хвакт є хвактом
західний інтернет вже кишить мемами на хуйла з його історичними посилами

з цим я згоден на всі 100
   
і кто угодно, только нє Тимошенко  :rotate:

Ну так на миросю ж подіяло.

ПРоголосувала "за кого завгодно, тільки не за порошенка".
   
Бути зЄбілом (або прикидатися такими, як це робить ригоюлькашня типу мимосрали) - це використовувати дві протилежні за змістом фрази, залежно від ситуації, але з однаковою метою..  B-)

1. хуйло устраивает любой новый президент Украины, кроме Порошенко, сказал главный редактор "Эхо Москвы" Алексей Венедиктов.
2. Президент Петр Порошенко - лучший шанс, который в настоящее время есть у Украины. Об этом заявил министр иностранных дел России Сергей Лавров
   
це називається ІПСО за три копійки  :lol:  ай да хуйло
   
Ну так на миросю ж подіяло.

ПРоголосувала "за кого завгодно, тільки не за порошенка".
На Миросю ніщо не подіяло
у мене стійка відраза до цього каракулевого мішка ще від 2005 року
а потім воно ще й додало зі своїми стрибаннями у Шустера з воланням про якісь злочини українців проти євреїв та іншими проявами плазування перед Хуйлом та Янучаром
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія