Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бойкот польских товарів

Re: Бойкот польских товарів

Що ж. Торгова війна між "союзниками"? А й справді, чому б і ні?
А ввіз західної військової техніки, що приходить на польські аеродроми - теж забороняймо?

"Горить сарай - гори і хата" (с)?

Військових товарів це не стосується
   
Re: Бойкот польских товарів

я польського не купував
ну, може десь колись, не приглядався
а що там купувати?
нє. серйозно?
бо мені тут розказали, що то лайно
типу як білоруська молочка
сири непогані..кава(я люблю побільше рабусти,а не арабіку як більшість) ..
консервація непогана но наша не гірша..
якісь цукерки..та багато чого ..
і кто б чого не кричав і не казав що наш ринок маленький то все херня..не маленький..

а не продуктові ...

польского повно ..
і запчастини до маших різних марок...шини польські..ввсяка битова куйня...на яку ми не дивимось даже звідки воно..а воно багато з чого з польші..і не тільки з китаю.
   
Re: Бойкот польских товарів

Зуби теж треба вміти показувати. А пікарасів рольнікув необхідно виєпти, раз сама польська влада на це забила. А то дуже хитросракі зробились - кордони вам заблокуємо, але нашу продукцію купуйте. Хай йдуть в сраку, Україна теж має механізми як їм зробити боляче
Показувати зуби заради прибутку якихось уїбанів це просто дурісь. Мені особисто ці уїбани нічого хорошого не зробили. А от поляки зробили.
   
Re: Бойкот польских товарів

сири непогані..кава(я люблю побільше рабусти,а не арабіку як більшість) ..
консервація непогана но наша не гірша..
якісь цукерки..та багато чого ..
і кто б чого не кричав і не казав що наш ринок маленький то все херня..не маленький..

а не продуктові ...

польского повно ..
і запчастини до маших різних марок...шини польські..ввсяка битова куйня...на яку ми не дивимось даже звідки воно..а воно багато з чого з польші..і не тільки з китаю.

Я пропоную обмежити ввезення лише продуктів харчування польського походження
   
Re: Бойкот польских товарів

Показувати зуби заради прибутку якихось уїбанів це просто дурісь. Мені особисто ці уїбани нічого хорошого не зробили. А от поляки зробили.

Поляки не зробили, а ЗАРОБИЛИ. І дуже дофіга. Так, ми вдячні за ДОПОМОГУ,  але до чого тут повне блокуваня кордону?  Хай свій Сейм блокують і вимагають дій від влади
   
Re: Бойкот польских товарів

   
Re: Бойкот польских товарів

Я пропоную обмежити ввезення лише продуктів харчування польського походження

Я пропоную послати тебе накуй з твоїми "пропозиціями"  :facepalm1:
   
Re: Бойкот польских товарів

Я пропоную послати тебе накуй з твоїми "пропозиціями"  :facepalm1:

Ну то підтримуй далі гандонів, що блокують наш кордон
   
Re: Бойкот польских товарів

Поляки не зробили, а ЗАРОБИЛИ. І дуже дофіга. Так, ми вдячні за ДОПОМОГУ,  але до чого тут повне блокуваня кордону?  Хай свій Сейм блокують і вимагають дій від влади
Причина блокування очевидна. То чому просто не устранити цю причину? Тому що хтось на цьому втратить грощі. І цей хтось не бюджет. Тож повертаємось до початку - ми маємо розісратись з поляками заради чиєгось прибутку? Вибач але ніт. Навіть якщо з цього прибутку получає свою долю хтось на верху.
   
Re: Бойкот польских товарів

Ніт.
так.
   
Re: Бойкот польских товарів

Чому? Виїпати рольнікув було би незле

 З самого простого,Польща перевалочна база для біженців. Крім того власне самих наших біженців там дофіга. Якщо і буде якийсь бойкот то досить полегкий і місцями.
   
Re: Бойкот польских товарів

Польща одна з небагатьох країн (можливо крім Грузії, Вірменії, Азербайджану ще якихось з ексСРСР) економіка якої виграла від війни.
Те що вони роблять зважаючи на це точно не достойно.
   
Re: Бойкот польских товарів

Причина блокування очевидна. То чому просто не устранити цю причину? Тому що хтось на цьому втратить грощі. І цей хтось не бюджет. Тож повертаємось до початку - ми маємо розісратись з поляками заради чиєгось прибутку? Вибач але ніт. Навіть якщо з цього прибутку получає свою долю хтось на верху.


Dont play fool
Як Україна може контролювати переміщення зерна польською територією? Це робота польскої влади, на яку вони забили
   
Re: Бойкот польских товарів

З самого простого,Польща перевалочна база для біженців. Крім того власне самих наших біженців там дофіга. Якщо і буде якийсь бойкот то досить полегкий і місцями.

Обмеження ввозу продуктів харчування польского походження. Аж до моменту повного розблокування кордону.
Повір, тим рольнікам буде пісєц як боляче.
   
Re: Бойкот польских товарів

Dont play fool
Як Україна може контролювати переміщення зерна польською територією? Це робота польскої влади, на яку вони забили

почитати поляків чи деяких українців, то це якийсь сюр.
україна винувата, що польська влада впускає до себе, на свою територію наші товари
україна винувата, що польська влада не проводить відповідний санітарний контроль того що ввозиться
україна винувата, що поляки розвантажують в себе так якби транзитну українську продукцію і продають товар в польщі заробляючи собі на різниці цін
і найбільше вкурвлює коли чуєш, ми допомагаємо україні, а невдячні українці везуть до нас свій дешевий товар  :facepalm:
   
Re: Бойкот польских товарів

почитати поляків чи деяких українців, то це якийсь сюр.
україна винувата, що польська влада впускає до себе, на свою територію наші товари
україна винувата, що польська влада не проводить відповідний санітарний контроль того що ввозиться
україна винувата, що поляки розвантажують в себе так якби транзитну українську продукцію і продають товар в польщі заробляючи собі на різниці цін
і найбільше вкурвлює коли чуєш, ми допомагаємо україні, а невдячні українці везуть до нас свій дешевий товар  :facepalm:

Угу, таких послухаєш то виходить що просто необхідно їм ще й підставити сраку, аби рольніци виіпли.
   
Re: Бойкот польских товарів

Буду сьогодні на базарі, як не вилетить з голови то пофоткаю асортимент польської жрачки на прилавках
   
Re: Бойкот польских товарів

Буду сьогодні на базарі, як не вилетить з голови то пофоткаю асортимент польської жрачки на прилавках

У Львові є цілі магазини з тільки польською жрачкою.
   
Re: Бойкот польских товарів

У Львові є цілі магазини з тільки польською жрачкою.

Коло мене таких нема. Звичайний магазин на базарі
   
Re: Бойкот польских товарів

Може підпалити польський склеп в Україні, щоб зробити більший розголос.....
   
Re: Бойкот польских товарів

сири непогані..кава
консервація непогана но наша не гірша..
Ага, тільки наше все дорожче.
М'ясо, молочка, соуси, консерви і т.д.
   
Re: Бойкот польских товарів

Ага, тільки наше все дорожче.
М'ясо, молочка, соуси, консерви і т.д.

Ліпше наших годувати, ніж тих піторів рольнікув
   
Re: Бойкот польских товарів

Ліпше наших годувати, ніж тих піторів рольнікув
Наших перекупщиків польських товарів?
Вони множать ціни на 1.5-2.
   
Re: Бойкот польских товарів

Наших перекупщиків польських товарів?
Вони множать ціни на 1.5-2.

Мав на увазі наших виробників. Я би не сказав, що польські продукти якось відчутно дешевші
   
Re: Бойкот польских товарів

Ага, тільки наше все дорожче.
М'ясо, молочка, соуси, консерви і т.д.
Де дорожче??
Якісь клоуни вічно с конопель вискакують , може десь на якісь "оптових " ринках щось і дешевше , бо торгують контрабандою і то дешевше не набагато, а то і цена один в один..

бля от заходиш у магазін десь у лісабоні і дивишся як купляє португалець він ніколи не візьме товар з іншим прапорцем тільки з прапорцем португалії, даже якщо тий товар і трохи дорожче наприклад іспанського або французського..або якщо тупо португальский виробник вже закінчився ..
   
Re: Бойкот польских товарів

А німецьки хімію, каву, продукти до нас з Німеччини везуть, чи з Польщі? Бо колись я з Польщі привозила.
   
Re: Бойкот польских товарів

і
Наших перекупщиків польських товарів?
Вони множать ціни на 1.5-2.
і це сірий імпорт. І ще можливо на першій групі єдиного податку.
   
Re: Бойкот польских товарів

?single
   
Re: Бойкот польских товарів

люди, купуйте українське, підтримайте малий бізнес і державний бюджет
зараз дуже багато крафтових виробництв
якість - чудова
які польські сири? вони ж якісь пластилінові
колись захотілося хот-дога і купив польські сосиски
фубля
викинув відразу
по цінах у нас трохи дорожче, але якість суттєво краща
   
Re: Бойкот польских товарів

А німецьки хімію, каву, продукти до нас з Німеччини везуть, чи з Польщі? Бо колись я з Польщі привозила.

По штрих-коду видно. Я говорив про заборону лише продуктів харчування
   
Re: Бойкот польских товарів

Ага, тільки наше все дорожче.
М'ясо, молочка, соуси, консерви і т.д.
Ну то купуй польській пластилін замість сиру
   
Re: Бойкот польских товарів

Польських товарів у нас валом. Після початку війни.
Якщо ми пепекриєм це буде суттєва відповідь
   
Re: Бойкот польских товарів

Причина блокування очевидна. То чому просто не устранити цю причину? Тому що хтось на цьому втратить грощі. І цей хтось не бюджет. Тож повертаємось до початку - ми маємо розісратись з поляками заради чиєгось прибутку? Вибач але ніт. Навіть якщо з цього прибутку получає свою долю хтось на верху.
Кому очевидна? Тобі бачу ні, якийсь польський курва на кацапськи кошти мусить то все, ну то що тобі очевидно?
   
Re: Бойкот польских товарів

Ліпше наших годувати, ніж тих піторів рольнікув
+++
не купуйте ляхівське
   
Re: Бойкот польских товарів

тих хто торгує пшячім на палю
   
Re: Бойкот польских товарів

Найлогічніше, не тиснути на поляків в лоб.
Натравити на них відповідні європейські структури.
Позбутись під час війни хоч і такого напівсоюзника не можна.
Вважаю тих, хто закликає до "війн" із Польщею провокаторами.
Незважаючи на те, що поляки у даній ситуації виставляються покидьками...
   
Re: Бойкот польских товарів

Натравити на них відповідні європейські структури

ми не в єс
вони на ті структури не зважають
   
Re: Бойкот польских товарів

Ну то запросити термінове засідання радбезу.
А економічні питання хай ставлять ті, хто наше зерно купує.
Це псяче весілля треба негайно припиняти, але я не бачу жодних зовнішньополітичних зусиль у цьому напрямку.
   
Re: Бойкот польских товарів

Ну то запросити термінове засідання радбезу

Радбезу оон?
   
Re: Бойкот польских товарів

А чому ні? Пряма загроза Україні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія