Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Господь, жги

Re: Господь, жги

В Україні десь з кінця весни не було жодної проблеми отримати вакцину.
З середини літа навіть можна було без проблем обрати бажану.

В тій же Німеччині, тільки влітку відмінили порядок жорсткої черги за категоріями бажаючих.
Про вибір навіть мови не було. Отримуєш час для вакцинації, якщо надана вакцина не влаштовує вилітаєш в загальну групу в кінець черги.

Тільки з середини літа з'явилась можливість вільно без черги це зробити і обрати чим.
   
Re: Господь, жги

півроку тому щепилися багаті країни
ми, нажаль, до першого ешелону не входимо
ми не Штати, не Ізраїль й навіть не німці
Те, що нам почали поставляти нормальну вакцину влітку 2021, а не 2022 - це вже велике досягнення
Ще раз. Минулого року країни домовлялися і скидалися на дослідження. Нам треба було хоч символічно щось дати, щоб бути в числі перших.
Але Зеленському важливіше було вкрасти на дорогах.
   
Re: Господь, жги

:)

Шановний авжеж навів конкретні цифри, які підтвердили моє припущення

Тому моя суб’єктивна думка виявилась вірною, а Ваша усмішка - недоречною :)
   
Re: Господь, жги

з'явився пфайзер і разом з ним черги
   
Re: Господь, жги

Ёптамать, хоть какой нибудь порохобот может мне растолковать шо такое ковидофонд и откуда в нем взялось такое сумасшедшее бабло, шо хватает и на крадивныцтво и на дороги

вже багато разів пояснювали що то за фонд, який дехто назвав ковідним щоб був привід істерику роздути.
Ну серпом по яйцям вчорашнім ті дороги, треба якось облити то брудом, інакше корито віднесе в открите море
   
Re: Господь, жги

ще навіть у вересні під пунктами вакцинації було пусто, тим більше влітку

зараз, правда, прокинулись і стоїть черга
Я двічі влітку вичекала двогодинну чергу.
   
Re: Господь, жги

Бо сімейні його впарювали. За рознарядкою згори. А ВР і наближені пфайзером кололися.
Некоторые врачи вводят себе именно короновак без всякой разнарядки. Считают «классическую» прививку более эффективной
   
Re: Господь, жги

Побудували, припустимо, лікарні.
А лікарів для них де взяти?
Справа не приміщеннях. У моїх родичів у селі здорова 2- поверхова лікарня пустує, зробили пансіонат для престарілих

Треба 40 млн ліжок з підведеним киснем, щоб кожен українець мав змогу полежати там з жорстким ковідом одночасно.
От це буде державна турбота
   
Re: Господь, жги

Поясніть чим антиваксери заважають вксерам ?

коли ти недайбоже чимсь захворієш і подзвониш до лікаря а замість людини тобі відповість автовідповідач, бо лікар в польші
тоді зрозумієш

   
Re: Господь, жги

з'явився пфайзер і разом з ним черги
Не было никаких очередей, от слова совсем. Вот зачем врать самим себе. Всем пох было. Я привозил пожилых родственников в Днепре на вакцинацию, максимум 20 минут вся процедура заняла. Человек десять было. Три человека вводили данные в комп и две сестры кололи.
 Были и модерна и файзер плюс бесплатный месячный проездной на электротранспорт  :D
   
Re: Господь, жги

Не было никаких очередей, от слова совсем. Вот зачем врать самим себе.

Кажу бо стояв на Pfizer у черзі  два рази
   
Re: Господь, жги

максимум 20 минут вся процедура заняла. Человек десять было.

Десь годину може трохи більше
   
Re: Господь, жги

Побудували, припустимо, лікарні.
А лікарів для них де взяти?
Справа не приміщеннях. У моїх родичів у селі здорова 2- поверхова лікарня пустує, зробили пансіонат для престарілих


Це і є стратегія..

1. Пустує бо реформа.
2. Лікарів немає бо така реформа.

З ппсникіа і гайців зробили поліцаев і забили болта - стали знову ппсниками. І гайцами.

Так само з медициною.

Скоротить скоротили , умови створили для неможливості існування -
Благадочка  залишились , вимагання грошей залишилось , якість як не було так і не стало..

Чому?

Да тому що галовний - по іншому думать не вміє..
Він бойовий санітар... І всі навколо винні крім нього -бо він тупий виконавець
   
Re: Господь, жги

Десь годину може трохи більше

А як це виглядало?
Черга, де поперед вас душ 100 стояло, чи чому черга?
   
Re: Господь, жги

Треба 40 млн ліжок з підведеним киснем, щоб кожен українець мав змогу полежати там з жорстким ковідом одночасно.
От це буде державна турбота

От так само і бойовий санітар думає.. що це вирішить проблему..
   
Re: Господь, жги

Черга, де поперед вас душ 100 стояло, чи чому черга

Не рахував стояло менше 100 може 30 але багато хто займав та йшов собі по справам і підходив пізніше
   
Re: Господь, жги

Десь годину може трохи більше
Возможно. Но нам семейный врач сказали подъехать в центр вакцинации на указаное время, я помог заполнить бумажку, и с бумажкой живая очередь в кабинет регистрации. Впереди было до десяти человек. Укололи, полчаса родня сидела в коридоре и медсестра переодически смотрела на народ который выжидал свои 30 минут.
 
   
Re: Господь, жги

От відверто кажу не розумію чому замість асфальту не побудувати лікарні.. нормальні .. з нормальним обладнанням
Як дитина, єйбо.
Бо ті лікарні фуй хто побачить, окрім аборигенів. А дороги, нехай і наполовину розпижжені, побачить весь електорат.
Там недурні чуваки працюють, і вже давно, з самих виборів.
   
Re: Господь, жги

ви ж скакали від радості коли Уляна закривала лікарні, а тепер вам уже подавай будівництво нових лікарень

у Полтаві навіть пульмонологію обласну закрили у 2018
   
Re: Господь, жги

Як дитина, єйбо.
Бо ті лікарні фуй хто побачить, окрім аборигенів. А дороги, нехай і наполовину розпижжені, побачить весь електорат.
Там недурні чуваки працюють, і вже давно, з самих виборів.

Майже згоден..
І зі швидкістю 63 людини на годину можна на кладовище возити...
ЗИ як там тема звалась? Дорога в морг?
Можна іншу назвати "чудовий асфальт з моргу на кладовище"
   
Re: Господь, жги

Эти слова только подтверждают тезис, что многие украинцы легко найдут аргумент, почему строить дороги за счёт человеческих жизней - нормально. Ведь деньги из ковид фонда на дороги взяты
це та сама клята вата, що любить сталіна. Вони в минулому виправдовували смерті, і завжди будуть. Це сучасні канібали в переносному сенсі. Вони розмінюють чуже життя людей якими не володіють на комфорт власних жоп. Водночас самі не здатні ні на яку дрібну самопожертву
   
Re: Господь, жги

ви ж скакали від радості коли Уляна закривала лікарні, а тепер вам уже подавай будівництво нових лікарень

у Полтаві навіть пульмонологію обласну закрили у 2018

Закрити закрили - а зробить нове...
"Ви не розумієте це другое.."

Де продовження? .закрили у 18..
Вже три роки пройшло..

Кисню і ліжок в Полтаві достаток?

Це мабуть і є продовження реформи..
   
Re: Господь, жги

Саме так, бро

Причому цікаво, що дуже багато антиваксерів - з Бандерштадту - Львівщини і Станіславівщини, які за визначенням мали б бути більш європейськими, ніж інші регіони Неньки…

Але ніт, саме у західних областях найзапекліші антиваксери… Савпадєніє ?
тут навіть на фупі було викладено соцопитування, що найбільше проти вакцинації на сході, а тепер все раптом кардинально інакше стало?
   
Re: Господь, жги

Шановний авжеж навів конкретні цифри, які підтвердили моє припущення

Тому моя суб’єктивна думка виявилась вірною, а Ваша усмішка - недоречною :)

Причому цікаво, що дуже багато антиваксерів - з Бандерштадту - Львівщини і Станіславівщини, які за визначенням мали б бути більш європейськими, ніж інші регіони Неньки

Львівська область - 2251,1 на 10 тис населення

Харківська область - 2361,5 на 10 тис населення

Ну дуже велика різниця
   
Re: Господь, жги

Львівська область - 2251,1 на 10 тис населення

Харківська область - 2361,5 на 10 тис населення

Ну дуже велика різниця

   
Re: Господь, жги

Львівська область - 2251,1 на 10 тис населення

Харківська область - 2361,5 на 10 тис населення

Ну дуже велика різниця

Зі Львівщиною справді невелика. Тут я помилився.

Але порівняйте Київ з Франеком

Івано-Франківська область - 1654,4 на 10 тис населення.

У Франеку удвічі менший рівень, ніж у столиці.

Тут я правий.
   
Re: Господь, жги

Зі Львівщиною справді невелика. Тут я помилився.

Але порівняйте Київ з Франеком

Івано-Франківська область - 1654,4 на 10 тис населення.

У Франеку удвічі менший рівень, ніж у столиці.

Тут я правий.


Так. Ок
   
Re: Господь, жги

Зі Львівщиною справді невелика. Тут я помилився.

Але порівняйте Київ з Франеком

Івано-Франківська область - 1654,4 на 10 тис населення.

У Франеку удвічі менший рівень, ніж у столиці.

Тут я правий.

Та й в Луцьку, Чернівцях, Ужгороді, Рівному порядок чисел такий, як і в Франику :(
   
Re: Господь, жги

це Юрий Романенко
політолог, співзасновник Українського інституту майбутнього
бойовий сурок забувший мову
   
Re: Господь, жги

ЗИ як там тема звалась? Дорога в морг?
Можна іншу назвати "чудовий асфальт з моргу на кладовище
Саме так і запам'ятають - як гарно везли, навіть віночки не тряслись... :facepalm1:
   
Re: Господь, жги

Шановний авжеж навів конкретні цифри, які підтвердили моє припущення

Тому моя суб’єктивна думка виявилась вірною, а Ваша усмішка - недоречною :)
львівщина четверта, майже 600 тис.
   
Re: Господь, жги

Ваксери -  не ваксери..

Да пофіг ... Все одне не вирішує проблему - бо смертей від ковіда це 5% за весь час ковіда .
95% мруть ..


Навіть ваксеров врятувати толком не можуть..




   
Re: Господь, жги

львівщина четверта, майже 600 тис.

По Львівщині ще раз визнаю свою помилку. Вона в числі лідерів, і це чудово

Хоча я і не сперечався, а відразу сказав, що глибоко не вивчав питання…

По Франківщині мої припущення, на жаль, підтвердились

А де справжній Бандерштадт? Де народився Степан Андрійович? Та ото ж :)
   
Re: Господь, жги

А я вам ещё лучше проиллюстрирую. Если бы деньги из ковид фонда тратились по назначению, то большая часть населения была бы вакцинирована.

Типичная манипуляция. Я против того, что деньги пошли куда-то кроме как в систему минздрава, но если большая часть не хочет вакцинироваться, то заставлять их что ли, или купить антиваксов лидеров мнений, что бы они переобувшись в прыжке начали вливать в уши доверчивого манюпаса новую лапшу?
   
Re: Господь, жги

Типичная манипуляция. Я против того, что деньги пошли куда-то кроме как в систему минздрава, но если большая часть не хочет вакцинироваться, то заставлять их что ли, или купить антиваксов лидеров мнений, что бы они переобувшись в прыжке начали вливать в уши доверчивого манюпаса новую лапшу?

маніпуляція в тому, що
1. Ці гроші були тільки для медицини
2. Що цих грошей не вистачило, тому що частину забрали на дороги
   
Re: Господь, жги

неправда ваша
астрозенека була доступна влітку (кому ну дуже треба - то навіть навесні, але то дуже треба було постаратися)
файзер - злітку, тільки зорганізуватіся треба було
у вересні всі вакцини, окрім модерни, були у вільному доступі  для всіх бажаючих, модерна просто швидко розійшлася, та й не дуже багато її було, але манюпас міг й модерну знайти

питання - якого хєра у вересні не шикувалися в черги на вакцинацію?

Ми почали шукати можливість вакцинуватися модерною чи файзером у липні, у Києві. Модерна періодично з'являлася у МВЦ і швидко зникала, але потім у жінки в конторі люди зібралися і разом вакцинувалися модерною на початку серпня, друга доза на початку вересня без питань. У вересні я дивився можна було модерну чи файзер зловити вже по амбулаторіях, яких сотні по Києву. А для тих хто боїться сучасних технології і чіпів 5g Короновак доступний весь час був з початку літа, може й раніше.
   
Re: Господь, жги

Не было никаких очередей
Чого ви розписуєтеся за всю країну. Пишіть: у нас в Дніпрі.
Бо у Львові треба було "мати щастя", щоб вколотися пфайзером. Хто по блату, хтось приводив родичів в програму для освітян, когось на роботі, а хтось як пенс міг вичекати двогодинну чергу і то після удачного дзвінка у чужу поліклініку.
Це про липень-серпень. До того часу - лише для обраних.
   
Re: Господь, жги

ви ж скакали від радості коли Уляна закривала лікарні,
Та Уляна миттєво б все організувала знову і не наживалася б на дорогах. Пальтішко за 20 тис баксів не носила.
   
Re: Господь, жги

А де справжній Бандерштадт?
Там, де діяв.
   
Re: Господь, жги

Один из самых забавных аргументов, которые я встречаю в контексте очередной вспышки эпидемии ковида, когда хотят оправдать растрату средств из ковид-фонда на дороги, мол, ничего страшного, зато у нас появились дороги, которых никогда не было.

Эти слова только подтверждают тезис, что многие украинцы легко найдут аргумент, почему строить дороги за счёт человеческих жизней - нормально. Ведь деньги из ковид фонда на дороги взяты.

А я вам ещё лучше проиллюстрирую. Если бы деньги из ковид фонда тратились по назначению, то большая часть населения была бы вакцинирована. Не нужно было бы тратить миллиарды гривен на спасение умирающих, не нужно терять миллиарды, десятки миллиарды гривен на локдаунах, ограничении передвижения людей. И экономики сгенерировала больше бы денег на строительство … дорог. И можно было бы строить дороги не потеряв десятки тысяч жизней. Но в Украине думают всегда только о себе, потому человеческая жизнь - ничто. Причём человеческая жизнь ничего не только для власть предержащих, но для простых сограждан. Простой пример - покупке сертификата о вакцинации. Покупающий срать хотел и на свою жизнь, и на чужие, потому идёт на подлог исходя из соображений своего комфорта или интересов.

Собственно говоря, потому люди валят из Украины миллионами. Ибо все начинается с того, что человек является для общества и государства приоритетом или не является. Потому можно строить дороги за счёт людей, но в конце концов эти дороги исчезнут без людей. Когда нардеп жалуется в прямом эфире, что нет врачей, чтобы спасать людей, то это прямое следствие. Врачи свалили и валят отсюда в Польшу, потому что знают, что их подвиг никто не оценит во всех смыслах. Потому люди сначала пренебрегают правилами противоэпидимиологи ческой защиты, потому что им плевать и на себя, и на других, а потом эти же люди люди умирают от недостатка кислорода, потому что люди, которым тоже наплевать на окружающих , получив возможность тратить государственные деньги, направили их на дороги, а не кислород или информационную кампанию по вакцинации. Потому что так проще освоить бюджета через фирмы своих друзей, которым тоже плевать на человека.

Поэтому лично я абсолютно спокойно смотрю на этот срач между вакцинаторами и антиваксами. Ибо наше общество в своей базе насквозь антигуманистично и даже свирепо. Люди, которые вчера вопили по поводу крестного хода московских попов, обвиняя их в распространии ковида, уже сегодня будут бегать по Киеву марафон, ради которого власти перекроют центр. При этом эти же власти вопят, что мы приближаемся к красной зоне и коек в больницах уже не хватает. Разум давно покинул этих людей. Потому, Господь, жги.

Меня могут спросить, а что делать в этой ситуации? Да делайте то, что зависит от вас и не надейтесь на государство. Как вы выживете зависит от вас, а не от людей которым на вас наплевать.

Источник: https://censor.net/ru/b3295426

чергова постна муйня від якогось ускаязичнава жур на ліста

по перше кожний "чілавєк" сам є частиною суспільства тобто общєства і сам є частиною держави - принаймні за демократичної форми правління
відповідно чілавєк сам формує оте " общества и государства"

а валять з України просто тому що дов-бо-йобів в Україні критична маса і вони не дають жити не дов-бо-йобам
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія