Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В центре Киева убили охранника Порошенко

Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Скільки тут ФУПчеків сміялося коли Найем отримав від кадировських псів у голову?
До сих пір смішно, лайнюки? :X
   
коли це особам кавказької зовнішності у нас була пізда?  Взагалі це п***а визначення.
Народи кавказу абсолютно різні. Грузин та інгуш це 2 великі різниці.. 

1
если медики сразу сказали - пи3да

2
с определениев "кавказоидности" - это всего лишь старая советская школа ориентировок
понятно шо в грозном  - это будет не к месту и даже смешно
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Не пересмикуй. Тут дійсно проблема. Якщо охоронець  перших осіб так трагічно пропускає удар вуличного собачника, то що буде
в  результаті нападу профі на перших осіб  ?

  Акцентований удар навіть кмс'а  прилетить з такою шидкістю, що ти тіко очіма кліпнуть  встигнеш.

Якщо нападник приховував, що збирається напасти , розігруючи     цивільного,  чи приблатиканого "крикуна",  відволік увагу,   то впевненний  у своєму  бойовому   та статусному превосходстві   капітан     мог  пропустити на раз-два.

   
   
Ну, отой владелец собак "кавказской внешности" тоже не гопота рядовая, ежели сумел с одного удара убить человека. Может быть, боксерун, например. Или какой единоборщик.

А хто каже , що рядовая гопота ? Вбити людину з одного удару та ще й швидше всього руки були зайняті повідками з собаками.
А охоронців перших осіб готують лише до рівня рядової гопоти ? А що як така нерядова підійде до першої особи і вклеїть голими руками ?  Ніякий металодетектор не допоможе знайти зброю ...
   
Почему именно Порошенко? Это же вранье. Написано сотрудник гос охраны...

Бо, якби журналісти написали "В Києві вбили співробітника ДСО", то це нікому було б не цікаво. Якби написали  "В Києві вбили охоронця Гройсаман", то це б викликало зацікавлення, але знаяно менше, якби написали "В Києві вбили охоронця Парубія", то зацікавлення було б ще меншем. Просто такий у них бізнес. Взяв факт, додав відсібятини, вигадав сенсаційний заголовок і - вуаля, он вже на фупі яке обговорення розгорнули.
   
Скільки тут ФУПчеків сміялося коли Найем отримав від кадировських псів у голову?
До сих пір смішно, лайнюки? :X

Була справа.  Карму краще не чіпати. Але вони того не знають.
   
Ти навіть мертвого обісрав...
Цеж Юльок ... Цим все сказано. Юльок це завжди аморальна людина, особливо коли Юля в цейтноті, а якщо не дай БОГ виграє, то у них і нетак кришу зірве, просто будуть АТОШНИКІВ на фонарях вішати.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

поясняли причину конфликта сейчас менты... оказывается человек с собаками шел через пешеходный переход, водитель ( он же к сожалению убитый) ехал. то ли не уступил человеку на переходе, то ли решили обсудить кто имеет первоочередное право на проход по пешеходному или проезд на машине... на этой почте один удар в голову и к сожалению смерть.
вот такая картинка с правил пдд в современной Украине.
   
цікаво знайдуть ?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Ну у охранника рефлесы и реакция должны быть на уровне выше среднебытового. Что-то в истории не связывается.
Разве что так, просто сторож.

Може був трішки напідпитку, увага розсіяна, тому не зорієнтувався вчасно. Свята все ж таки ще тривають.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

я теж подумав, що такса кавказської зовнішності

 :gigi: шо, з вусами і в кепкі чи папахі була?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

цікаво знайдуть ?

думаю что вопрос только времени... были и свидетели, есть камеры . да и не так много мужиков с 2мя таксами ( вроде) гуляющими в том районе Киева. Тем не менее не думаю что человека преднамеренно хотели убить.  стандартные разборки на дороге, убитый видимо сказал что то не очень хорошее и получил в голову, тем более если верить полиции.... конфликт произошел из за его действий ( не желании пропустить человека на пешеходном переходе). вспомните ваши ощущения когда вы на переходе, а кто то чуть ли не по вашим ногам едет и еще факает вам...

думаю где то отсиживается чтобы проконсультироватьс я с адвокатом и выработать путь юридический. после сам придет к ментам и сдастся

Останнє редагування: 3 січня 2019 12:05:03 від olegan
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Хы зы но за 27 лет независимости ни одно первое лицо не пострадало . Кроме яккневича от яйца.

А од вінка? То ж теж той удар янеку пропустила охрана.
   
Не похожа на таксу собака
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Не похожа на таксу собака

 :)  такса баскервиля
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

поясняли причину конфликта сейчас менты... оказывается человек с собаками шел через пешеходный переход, водитель ( он же к сожалению убитый) ехал. то ли не уступил человеку на переходе, то ли решили обсудить кто имеет первоочередное право на проход по пешеходному или проезд на машине... на этой почте один удар в голову и к сожалению смерть.
вот такая картинка с правил пдд в современной Украине.

А навіщо тоді убитому кульок із супермаркету АТБ? адже він із кульком там лежить, наче пішохід. Він точно їхав, а не йшов?
   
Не похожа на таксу собака

І навіть на дві разом.

"ищет мужчину с двумя собаками породы такса,"
   
І навіть на дві разом.

"ищет мужчину с двумя собаками породы такса,"
писаки такие писаки  :facepalm:
   
Скільки тут ФУПчеків сміялося коли Найем отримав від кадировських псів у голову?
До сих пір смішно, лайнюки? :X
+100000000000
   
 ;o такса мастіф?
   
поясняли причину конфликта сейчас менты... оказывается человек с собаками шел через пешеходный переход, водитель ( он же к сожалению убитый) ехал. то ли не уступил человеку на переходе, то ли решили обсудить кто имеет первоочередное право на проход по пешеходному или проезд на машине... на этой почте один удар в голову и к сожалению смерть.
вот такая картинка с правил пдд в современной Украине.
Якщо то правда, то абрек зробив нам послугу, прибравши одного з "хазяїв життя"...
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Почему именно Порошенко? Это же вранье. Написано сотрудник гос охраны...
Тому що "Охрана жестоко избила посетителя в супермаркете, в котором часто видели Порошенко" (с) страна.уа
   
думаю что вопрос только времени... были и свидетели, есть камеры . да и не так много мужиков с 2мя таксами ( вроде) гуляющими в том районе Киева. Тем не менее не думаю что человека преднамеренно хотели убить.  стандартные разборки на дороге, убитый видимо сказал что то не очень хорошее и получил в голову, тем более если верить полиции.... конфликт произошел из за его действий ( не желании пропустить человека на пешеходном переходе). вспомните ваши ощущения когда вы на переходе, а кто то чуть ли не по вашим ногам едет и еще факает вам...

думаю где то отсиживается чтобы проконсультироватьс я с адвокатом и выработать путь юридический. после сам придет к ментам и сдастся

Машини ніде не видно, вбитий з сумкою і пакетом.
Ти вже тут зробив його винним у конфлікті, і дав оцінку "правил пдд в современной Украине".

Останнє редагування: 3 січня 2019 12:14:42 від Chubaka
   
:)  такса баскервиля

просто выпившая  :weep:
   
про кавказську зовнішність по бороді визначили?

щас виявиться іще один добробатівець із Азова чи інших
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Кстати, кто сказал, что в ДСО служат только злобные телохранители, могущие остановить в рукопашную танк?

А повара, а бухгалтеры, а вторые младшие помощники четвертого заместителя по перекладыванию второй скрепки с левого края стола на правый?
Учитывая привычку "госорганов" раздуваться, не сомневаюсь, что собственно функции телохранителей там выполняют от силы процентов 2-3% от общих "штатов", а все остальные - "руководящий аппарат".
   
про кавказську зовнішність по бороді визначили?

щас виявиться іще один добробатівець із Азова чи інших
Ні, він лєзгінку станцював.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

про кавказську зовнішність по бороді визначили?

щас виявиться іще один добробатівець із Азова чи інших


Во-во, зараз половина молоді має "кавказскую наружность". То треба буде шукати де будуть вигулювати саме ті породи собак. Може і знайдеться.
   
Там це... у сінагогах теж кавказька зовнішність :D
   
Во-во, зараз половина молоді має "кавказскую наружность". То треба буде шукати де будуть вигулювати саме ті породи собак. Може і знайдеться.

ДСО уже должно найти. Иначе эту службу трудно будет называть ДСО.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

если это такса, то какой же там кавказец ?
   
думаю что вопрос только времени... были и свидетели, есть камеры . да и не так много мужиков с 2мя таксами ( вроде) гуляющими в том районе Киева. Тем не менее не думаю что человека преднамеренно хотели убить.  стандартные разборки на дороге, убитый видимо сказал что то не очень хорошее и получил в голову, тем более если верить полиции.... конфликт произошел из за его действий ( не желании пропустить человека на пешеходном переходе). вспомните ваши ощущения когда вы на переходе, а кто то чуть ли не по вашим ногам едет и еще факает вам...

думаю где то отсиживается чтобы проконсультироватьс я с адвокатом и выработать путь юридический. после сам придет к ментам и сдастся

Если собачник был кмс по боксу или другим подобным то ему писта.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Если собачник был кмс по боксу или другим подобным то ему писта.

он мог просто кастетом ударить в височную область.

медики ведь на основании каких то данных сделали уже  вывод ?
   
ДСО уже должно найти. Иначе эту службу трудно будет называть ДСО.

С учетом того шо сразу же пустили дезу про такс, шо он был за рулем и про кавказца... то таки уже давно известно кто это.

Отсосет дсо не нагибаясь, вернее уже отсасывает.
   


   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Привикли вибігати з машин -лупити жінок, дітей. Тепер тіки так. Вискочив з машини-відразу йому в табло.Нема чого слухати.
   
НМСД : загиблий судячи з фото був боксером

   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Привикли вибігати з машин -лупити жінок, дітей. Тепер тіки так. Вискочив з машини-відразу йому в табло.Нема чого слухати.

с чего ты взял, что он выскочил из машины?
   


была значит такса
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія