Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Викрадені росією діти

Викрадені росією діти

https://www.pravda.com.ua/news/2022/04/23/7341577/

21 квітня до Владивостока росіяни доставили 308 депортованих маріупольців, 90 з яких – діти.

Росіяни це тварини
   
Re: Викрадені росією діти

https://www.pravda.com.ua/news/2022/04/23/7341577/

21 квітня до Владивостока росіяни доставили 308 депортованих маріупольців, 90 з яких – діти.

Росіяни це тварини

Якщо все таки не вата, то нехай пробують виходити на японське посольство, бачив ролик з нашим послом в Японії і він розказував, що там дуже прекрасно ставляться і готові приймати біженців з України.
   
Re: Викрадені росією діти

я тебя огорчу
я был в оккупации
я много чего видел

видел, как детишки мило беседовали с оккупантами, как мило с оккупантами беседовали мариупольцы
как проклинали Азов и мэра за то, что не сдали Мариуполь без боя
как вывозили на Донецк и Ростов.

я сам одно время думал про Ростов-Грузия-Украина, пока не узнал детали про Ростов
было непросто вырваться на нашу территорию. и честно говоря - просто повезло. ДИКО повезло. я месяц провел в оккупации, пока нашел способ. и то все чуть не закончилось хреново.

но далеко не все "похищены". в Мариуполе было овердохера ждунов узьке мира. потому я и писал под прокси
   
Re: Викрадені росією діти

я тебя огорчу
я был в оккупации
я много чего видел

видел, как детишки мило беседовали с оккупантами, как мило с оккупантами беседовали мариупольцы
как проклинали Азов и мэра за то, что не сдали Мариуполь без боя
как вывозили на Донецк и Ростов.

я сам одно время думал про Ростов-Грузия-Украина, пока не узнал детали про Ростов
было непросто вырваться на нашу территорию. и честно говоря - просто повезло. ДИКО повезло. я месяц провел в оккупации, пока нашел способ. и то все чуть не закончилось хреново.

но далеко не все "похищены". в Мариуполе было овердохера ждунов узьке мира. потому я и писал под прокси
Подтверждаю.
 Даже сейчас общался с людьми из Марика, которые в Донецке проездом - добрая половина 100% cotton  с мусорником и рос тв в голове. Многие получали по 25-30 т.грн. их жилье разрушили, жизнь рухнула, родственники убиты - виновата Украина. И пиzдец.
   
Re: Викрадені росією діти

Многие получали по 25-30 т.грн. их жилье разрушили, жизнь рухнула, родственники убиты - виновата Украина. И пиzдец.
Ну для них остаться в Рашке норм выход не?
   
Re: Викрадені росією діти

Ну для них остаться в Рашке норм выход не?
Да. Вопрос только чего раньше сами не уехали.
   
Re: Викрадені росією діти

Да. Вопрос только чего раньше сами не уехали.

тому що отримували в Україні штуку зелених, яку в кацапії не так просто заробити.
   
Re: Викрадені росією діти

Да. Вопрос только чего раньше сами не уехали.
А вам удалось вырваться?
   
Re: Викрадені росією діти

Да. Вопрос только чего раньше сами не уехали.
Ждали "Наших ребят" долбоебы
   
Re: Викрадені росією діти

Подтверждаю.
 Даже сейчас общался с людьми из Марика, которые в Донецке проездом - добрая половина 100% cotton  с мусорником и рос тв в голове. Многие получали по 25-30 т.грн. их жилье разрушили, жизнь рухнула, родственники убиты - виновата Украина. И пиzдец.

Ну що поробиш, тепер їх чекає знайомство з реальністю.

Віра в рускій мір - це релігія
   
Re: Викрадені росією діти

я тебя огорчу
я был в оккупации
я много чего видел

видел, как детишки мило беседовали с оккупантами, как мило с оккупантами беседовали мариупольцы
как проклинали Азов и мэра за то, что не сдали Мариуполь без боя
как вывозили на Донецк и Ростов.

я сам одно время думал про Ростов-Грузия-Украина, пока не узнал детали про Ростов
было непросто вырваться на нашу территорию. и честно говоря - просто повезло. ДИКО повезло. я месяц провел в оккупации, пока нашел способ. и то все чуть не закончилось хреново.

но далеко не все "похищены". в Мариуполе было овердохера ждунов узьке мира. потому я и писал под прокси
неважно с кем беседуют дети, если их вывезли не родители, то это очень серьезное преступление, от которого и международные наши товарищи охуеют
   
Re: Викрадені росією діти

И еще одно, проходямимо. Я тоже знаю некоторые интересные вещи про все что касается атомной энергетики в Украине в условиях войны, но никогда не напишу.
Потому что война идет не только снарядами
   
Re: Викрадені росією діти

тому що отримували в Україні штуку зелених, яку в кацапії не так просто заробити.
та на кацапії про штуку зелені вони будуть тільки мріяти, але всеодно хахли їм будуть винуваті.
Виїхали то й добре, могли б і без війни виїхати не з голою жопою.
   
Re: Викрадені росією діти

Можна сміятися, звісно, але ось ця туга кацапів за величчю - це щось патологічне...
   
Re: Викрадені росією діти

И еще одно, проходямимо. Я тоже знаю некоторые интересные вещи про все что касается атомной энергетики в Украине в условиях войны, но никогда не напишу.
Потому что война идет не только снарядами

я пишу правду. к сожалению, в Мариуполе было дохера любителей узьки мира. по иронии судьбы, уззьким окаалось похер, кого мочить.
я знаю, что идет война, что не все можно писать. то, что я написал, не является военной тайной и не может быть использовано в информационной войне ПРОТИВ УКРАИНЫ. наоборот, всем ватным долбойопам стоит понять - если у вас есть что отжать, оккупантам будет ПОХЕР, насколько глубоко вы готовы лизать зад хуйлу - вас мочканут, как бандер, а имущество отмародерят
   
Re: Викрадені росією діти

Можна сміятися, звісно, але ось ця туга кацапів за величчю - це щось патологічне...

система виховання з пелюшок.
Щоденна порція політичних шоу з телевізора, де наполегливо і методично втирають брехню.
Потужня кіноіндустрія, де рускіє завжди за добро і перемагають.
   
Re: Викрадені росією діти

В цьму китайськомі місті Haishenwai є 20-30 різних консульств, багато з країн Ленд-Лізу. Як не триматимуть в закритих таборах, то всі хто захоче зможуть звернутися і звалити з Мордору.
   
Re: Викрадені росією діти

система виховання з пелюшок.
Щоденна порція політичних шоу з телевізора, де наполегливо і методично втирають брехню.
Потужня кіноіндустрія, де рускіє завжди за добро і перемагають.

Ну так ця пропаганда не на рівному місці з'явилася: керівництво її просуває, і плебсу це подобається. Популярність Хуйла базується саме на заграванні з реваншистами, ще 20 років цього взагалі не було, Росія сприймалася цілком адекватно на Заході.
   
Re: Викрадені росією діти

Та то вата мабуть лояльна
   
Re: Викрадені росією діти

А вам удалось вырваться?
Увы.
   
Re: Викрадені росією діти

Дегенерати
   
Re: Викрадені росією діти

Увы.
Печаль.
   
Re: Викрадені росією діти

Печаль.
Да.
Пытался убедить жену выехать, но она и меня бросать не хочет и боится сама ехать через росию.
   
Re: Викрадені росією діти

Подтверждаю.
 Даже сейчас общался с людьми из Марика, которые в Донецке проездом - добрая половина 100% cotton  с мусорником и рос тв в голове. Многие получали по 25-30 т.грн. их жилье разрушили, жизнь рухнула, родственники убиты - виновата Украина. И пиzдец.

боже, який жах,
і що, вони справді вірять, що то ЗСУ місто зруйнували?
   
Re: Викрадені росією діти

Да.
Пытался убедить жену выехать, но она и меня бросать не хочет и боится сама ехать через росию.

щиро співчуваю,
не знаю, які слова тут можна написати,
просто не уявляю весь жах життя під рашистами після всього...
як не банально звучить, але тримайтеся та вірте в визволення та нашу перемогу,
я вірю, що ця війна ненадовго, треба вижити...
   
Re: Викрадені росією діти

В Киеве тоже есть беженцы с Луганска, бегут в Киев, а не в рашку , а Украина у них все равно виновата. Просто тупик в башке у людей.
На уровне инстинктов они бегут от зла, а как рот откроют так катастрофа.
   
Re: Викрадені росією діти

В Киеве тоже есть беженцы с Луганска, бегут в Киев, а не в рашку , а Украина у них все равно виновата. Просто тупик в башке у людей.
На уровне инстинктов они бегут от зла, а как рот откроют так катастрофа.

після цієі вже другоі війни з росією ніхто панькатись з потенційними колаборантами не буде.
   
Re: Викрадені росією діти

я тебя огорчу
я был в оккупации
я много чего видел

видел, как детишки мило беседовали с оккупантами, как мило с оккупантами беседовали мариупольцы
как проклинали Азов и мэра за то, что не сдали Мариуполь без боя
как вывозили на Донецк и Ростов.

я сам одно время думал про Ростов-Грузия-Украина, пока не узнал детали про Ростов
было непросто вырваться на нашу территорию. и честно говоря - просто повезло. ДИКО повезло. я месяц провел в оккупации, пока нашел способ. и то все чуть не закончилось хреново.

но далеко не все "похищены". в Мариуполе было овердохера ждунов узьке мира. потому я и писал под прокси

Я таке саме бачив на відео, як жінка в Маріуполі, в якої вбили родичів, проклинала ЗСУ і Азов, що, мовляв, " можно было договорится, а не воевать і   т. д. " Щось не дуже я хотів вірити її словам, думав, що це постановочне відео. А тепер після ваших слів, я думаю, вона справді говорила те, що думала.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія