Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому Західна цивілізація обрала шлях самознищення?

Точно, освічені люди в 21 сторіччі діють так, як бачать у кіно. Най Гретхен та карєра та розваги, якщо їй у кіно покажуть радості материнства.

й-й лютий піздєц.

Може вас це й здивуює, але так, діють. Звичайно не всі, але це працює. Ви десь бачили рекламу материнства за останні десять років?
   
буде суцільний БЛМ, допоки у інших не урветься терпець.

пока инших, кроме БЛМ с муслимским окрасом не останется
   
Від деталей до узагальнення - це не перехід на особистості, а спроба прослідкувати і навести вас на роздуми чому і як.

Щось якось з цим не склалося :)
   
-




Останнє редагування: 26 липня 2021 19:59:28 від Potato
   
Розклад виступів українців на Олімпіаді-2020: четвертий день (27 липня)
:lol:
Олімпіада збереже євро цінності!
   
:lol:
Олімпіада збереже євро цінності!

ну переплуьав гілку
буває  ;)
   
Опалення 200 євро? Щось якось забагато. В Киеві майже в два рази меньше. А 1000 квт куди діваєш, майнери в квартирі поставив чи що?
===================================
 Зараз у мене 100,а буде більше у вдвічі. А єлектрика в мене така: десь 830-860 кв. на місяць коли не жарко та не холодно. Та 1100-1200 як зараз.коли працюють постійно мінімум 2 кондишена. В мене їх 3. ЩЕ  водонагрівач на 150 літрів. Я ще при цьому горячу воду не використовую. Вона вже 80 грн.куб. Буде 150. З труби поки гаряча піде, як раз на гарний коньяк вистачить. Тому грію підігрівачем.   Усіляки СВЧ,електрочайники, коХвеварка, то що. Так це я ще лампочки світодіодні поставив. Економічні! Пля.
   
Ну от я і жінка перед вибором.
Маємо 2 дітей. Народження 3го кладе нас на лопатки.

Треба нова машина, щоб 3 крісла влізло. Школу оплатити +1 дитина, це +100к євро, так як хочу толкову освіту дітям. Квартиру треба більшу, краще будинок.
А по податкам мені скинуть 1%. І то ще чи скинуть.

Я тупо загнуся це тягнути. Від держави,Іспанії допомоги як кіт наплакав.
А от якщо ти безробітний поц, жінку в паранджу і вклепав 5х. Інша справа. Іспанія з мене 3 шкіри спустить, щоб оплатити цей ввесь виводок. І житлом і харчами і грошима забезпечить.

От і дивлюся я на це. Більше дітей в мене не буде мабуть. А араби як миші. Фінал закономірний.

Я теж не іспанець. І мабуть для іспанців що я що араб, одне і теж. Але комунізм вони побудували такий, що виховати дітей і дати їм освіту в тебе шансів мало. А наплодити виводок і повішати на соціал, завжди раді. І ще й бабла підкинуть за це.
Мені виводок не треба. Арабу треба.

   
Я теж не іспанець. І мабуть для іспанців що я що араб, одне і теж. Але комунізм вони побудували такий, що виховати дітей і дати їм освіту в тебе шансів мало. А наплодити виводок і повішати на соціал, завжди раді. І ще й бабла підкинуть за це.
Мені виводок не треба. Арабу треба.

Це тимчасово для правильного ґаласування. Коли доб'юцця політичних цілей, під ніж пустять обох.
   
що ви знаєте про Калерджі та його план стосовно Європг?

а він як не як ідеолог сучасного ЄС

почитайте про його концепцію раси капучіно
   
Ну от я і жінка перед вибором.
Маємо 2 дітей. Народження 3го кладе нас на лопатки.

Треба нова машина, щоб 3 крісла влізло. Школу оплатити +1 дитина, це +100к євро, так як хочу толкову освіту дітям. Квартиру треба більшу, краще будинок.
А по податкам мені скинуть 1%. І то ще чи скинуть.

Я тупо загнуся це тягнути. Від держави,Іспанії допомоги як кіт наплакав.
А от якщо ти безробітний поц, жінку в паранджу і вклепав 5х. Інша справа. Іспанія з мене 3 шкіри спустить, щоб оплатити цей ввесь виводок. І житлом і харчами і грошима забезпечить.

От і дивлюся я на це. Більше дітей в мене не буде мабуть. А араби як миші. Фінал закономірний.

Я теж не іспанець. І мабуть для іспанців що я що араб, одне і теж. Але комунізм вони побудували такий, що виховати дітей і дати їм освіту в тебе шансів мало. А наплодити виводок і повішати на соціал, завжди раді. І ще й бабла підкинуть за це.
Мені виводок не треба. Арабу треба.


саме так
в сучасній ЄС втрачають ті хто працює і заробляє

умовно вигідніше в плані співвідношення затрати - результат сидіти на соціалі, клепаючи дітей
вище певного рівня вони не піднімуться але їм то і не потрібно

створюється передумова для виникнення класів чи каст
   
Подивися на хоча б Policy Horizons Canada or Agenda 2030 etc.
дивимося на присягу в сенаті канади
чукчі немитої невідомої статі
на губернатора канади
головокомандуючого збройними силами
намісника англіцької королеви в канаді

а наші експати в канаді, раби/підлеглі англіцької королеви
засунули язики в задницю щоб гомо трюдо не назвав їх расистами...
   
не переживайте за західну цівілізацію
є вихід

"Lying Flat" doctrine

спосіб вже успішно приміняється



The hottest idea arising out of Chinese society is the concept of "Lying Flat" which has gained so much traction the Community Party is now viewing this philosophy as something that can destabilise their society and has begun washing off groups that allow adherents to this philosophy to fester in Chinese social media.

китайські коммі пісяють кипятком
найбільша загроза режиму

https://treeofprosperity.blogspot.com/2021/06/lying-flat-as-continuum-of-responses-to.html

http://www.asianews.it/news-en/Young-Chinese-protest-by-‘lying-flat’-against-a-culture-of-overwork-for-little-reward-53369.html

.

Останнє редагування: 26 липня 2021 21:17:06 від Neturei Karta
   
Чому Західна цивілізація обрала шлях самознищення?
Имхо там не самоуничтожение, а селекция
Выводят новую породу людей
К белой расе понемногу приливают другие
Ну как новые породы лошадей выводят
Или собак
Получается кто-то вроде Обамы :)
   
Re: Чому Західна цивілізація обрала шлях самознищення?

В США виростити та поставити на ноги дитину, це 400-500 тисяч долларів в середньому. Може бути значно більше.

Але якщо не дуже задаватись питанням що з цих дітей виросте, надавати їм мінімальний набір харчування, не заморочуватись їх освітою, то можна хоч 15 дітей мати.
   
В США виростити та поставити на ноги дитину, це 400-500 тисяч долларів в середньому. Може бути значно більше.

Але якщо не дуже задаватись питанням що з цих дітей виросте, надавати їм мінімальний набір харчування, не заморочуватись їх освітою, то можна хоч 15 дітей мати.
Элита не может быть многочисленной
Идет отбор - или родители купят пропуск.
Или ребенок получит грант по причине способностей
   
Re: Чому Західна цивілізація обрала шлях самознищення?

Коли 5% людей контролює 95% капіталу всього світу, то расові відміно гублять свій зміст в глобалізованому світі. І новий расовий розподіл йде не по кольору шкіри, а по глибині та якості банківських рахунків. Ті хто продовжує думати поняттями «колір шкіри», відстали від потягу на років 40 щонайменьше.
   
Якщо подивитись коефіцієнт народжуванності в Європі то це десь 1.2-1.3 на жінку. В США ситуація трохи краще, але за рахунок небілого населення. Якщо нічого не зміниться, то це означатиме що через одне покоління корінних європейців буде майже у два рази меньше ніж сьогодні, а через два покоління в чотири рази меньше. При цьому молоді буде все меньше, а молодь це основний драйвер економіки. Тобто потрібні мігранти і багато.

В той самий час ісламьский світ росте й дуже швидко. Африка також. Індія теж. Ісламська та африканська молодь буде потрапляти у Європу і в інші країни. Як ми бачимо на прикладі Франції де це вже відбувається, яка б не була розвинена культура, але вона не може конкурувати з релігією. Перш за все з ісламом. Ця молодь буде змінювати європейську культуру поки остаточно не поглине її. Скоріш за все це може трапитися навіть швидше, коли кількість представників іншої культури досягне певного критичного рівня. Вони можуть вирішити що годувати європенсіонерів немає змісту та просто відмінять пенсії або й просто виріжуть усіх.

У США ж буде суцільний БЛМ, допоки у інших не урветься терпець.

Чи це осознане рішення західної еліти? Або це просто історичний процесс і так мало статися?

Я  про це писав ту ще 15  років тому назад. Першою жертвою при зникненні європейської цивілізації справді стануть беззахисні білі пенсіонери, потім або одночасно буде крах складної інфраструктури - літаки, поїзди, кораблі.. все завершиться арабом-екскурсоводом  з верблюдом біля поржавілої Ейфелевої вежі.. залишки білої цивілізації збережуться в ісландії, Гренландії, на Алясці, на деяких заморських французьких територіях в індійському океані до яким арабонеграм важко доплисти
   
Все має свою ціну. Віровідступництво також.
   
все завершиться арабом-екскурсоводом  з верблюдом біля поржавілої Ейфелевої вежі.. залишки білої цивілізації збережуться в ісландії, Гренландії, на Алясці, на деяких заморських французьких територіях в індійському океані до яким арабонеграм важко доплисти

Польща та Угорщина також збережуться.
   
Re: Чому Західна цивілізація обрала шлях самознищення?

Якщо подивитись коефіцієнт народжуванності в Європі то це десь 1.2-1.3 на жінку. В США ситуація трохи краще, але за рахунок небілого населення. Якщо нічого не зміниться, то це означатиме що через одне покоління корінних європейців буде майже у два рази меньше ніж сьогодні, а через два покоління в чотири рази меньше. При цьому молоді буде все меньше, а молодь це основний драйвер економіки. Тобто потрібні мігранти і багато.

В той самий час ісламьский світ росте й дуже швидко. Африка також. Індія теж. Ісламська та африканська молодь буде потрапляти у Європу і в інші країни. Як ми бачимо на прикладі Франції де це вже відбувається, яка б не була розвинена культура, але вона не може конкурувати з релігією. Перш за все з ісламом. Ця молодь буде змінювати європейську культуру поки остаточно не поглине її. Скоріш за все це може трапитися навіть швидше, коли кількість представників іншої культури досягне певного критичного рівня. Вони можуть вирішити що годувати європенсіонерів немає змісту та просто відмінять пенсії або й просто виріжуть усіх.

У США ж буде суцільний БЛМ, допоки у інших не урветься терпець.

Чи це осознане рішення західної еліти? Або це просто історичний процесс і так мало статися?
звичайна синусоїда. зріс добробуту ,спад народжуваності до зниження добробуту і зросту народжуваності і так по колу.міняються тільки "гвинтики" на такій території. Колись так виродилася римська імперія (римлянки не хотіли народжувати ,бо не було часу між лукуловими банкетами.війнами  за притік рабів та емансипацією жінки) і на їх місце прийшли північні і східні варвари,що залили то своїм приплодом без великих зусиль. тепер інші варвари залиють ту територію колишніх варварів вже своїм приплодом і т.д. Синусоїда в дії. B-)
   
Re: Чому Західна цивілізація обрала шлях самознищення?

Польща та Угорщина також збережуться.
:facepalm1:  знесуть то все як спочатку західну а потім східну римську імперії. просто час того зносу одним поколінням не побачити. Старе вино гіркне і перетворюється в оцет в масовій продукції.
   
Re: Чому Західна цивілізація обрала шлях самознищення?

Имхо там не самоуничтожение, а селекция
Выводят новую породу людей
К белой расе понемногу приливают другие
Ну как новые породы лошадей выводят
Или собак
Получается кто-то вроде Обамы :)
пані любитель евгеніки B-)
   
Re: Чому Західна цивілізація обрала шлях самознищення?

Ну от я і жінка перед вибором.
Маємо 2 дітей. Народження 3го кладе нас на лопатки.

Треба нова машина, щоб 3 крісла влізло. Школу оплатити +1 дитина, це +100к євро, так як хочу толкову освіту дітям. Квартиру треба більшу, краще будинок.
А по податкам мені скинуть 1%. І то ще чи скинуть.

Я тупо загнуся це тягнути. Від держави,Іспанії допомоги як кіт наплакав.
А от якщо ти безробітний поц, жінку в паранджу і вклепав 5х. Інша справа. Іспанія з мене 3 шкіри спустить, щоб оплатити цей ввесь виводок. І житлом і харчами і грошима забезпечить.

От і дивлюся я на це. Більше дітей в мене не буде мабуть. А араби як миші. Фінал закономірний.

Я теж не іспанець. І мабуть для іспанців що я що араб, одне і теж. Але комунізм вони побудували такий, що виховати дітей і дати їм освіту в тебе шансів мало. А наплодити виводок і повішати на соціал, завжди раді. І ще й бабла підкинуть за це.
Мені виводок не треба. Арабу треба.
бо він клепає,а ти математичними викладками  займаєшся. :D.Тобто з його боку -хернею. Бо природа всеодно переможе -так було ,є і так буде.
   
Re: Чому Західна цивілізація обрала шлях самознищення?

В США виростити та поставити на ноги дитину, це 400-500 тисяч долларів в середньому. Може бути значно більше.

Але якщо не дуже задаватись питанням що з цих дітей виросте, надавати їм мінімальний набір харчування, не заморочуватись їх освітою, то можна хоч 15 дітей мати.

Потратити 400-500к це ще не значить виростити.

Можна потратити й значно більше й отримати ублюдка.

А можна значно менше й це буде успішна людина. Скільки лузерів випускае Гарвард це не перерахувати.
   
Re: Чому Західна цивілізація обрала шлях самознищення?

бо він клепає,а ти математичними викладками  займаєшся. :D.Тобто з його боку -хернею. Бо природа всеодно переможе -так було ,є і так буде.
Не природа а гобальний соціалізм-троцкізм з комуністичим інтернаціоналом

Борючись за соціальну справедливість (а насправді за те щоб манюпаса було легше контролювати), роблять такі умови що втрачае всякий сенс працювати
Простіше сідати на соціал і вести життя тупого овочу.
   
Элита не может быть многочисленной
Идет отбор - или родители купят пропуск.
Или ребенок получит грант по причине способностей
Ну десь так. Відбір починають з третьої класи, потім шоста де тестують на обдарованість дітей. Далі спеціалізовані старші школи 9-12 класи. В деякі відбір зі складанням іспитів та конкурс. Наш до такої вступив (13 чоловік на місце не найгірших, зауважимо). Еквівалентні школи коштують від 20к на рік. Ну і потім платити-платити за освіту в універі.
   
Re: Чому Західна цивілізація обрала шлях самознищення?

Ну десь так. Відбір починають з третьої класи, потім шоста де тестують на обдарованість дітей. Далі спеціалізовані старші школи 9-12 класи. В деякі відбір зі складанням іспитів та конкурс. Наш до такої вступив (13 чоловік на місце не найгірших, зауважимо). Еквівалентні школи коштують від 20к на рік. Ну і потім платити-платити за освіту в універі.
В Каліфорніі сказали що така система це расизм

Оцінки будуть заборонені, будуть визначати найкращих по квотах по кольору шкіри і по тому в кого будуть кращі оцінки по науковому комунізму критичній расовій теоріі

Е випадки коли дітям вже забороняють розповідати батькам які тести і по яких питаннях у них проводять в школі
   
Якщо подивитись коефіцієнт народжуванності в Європі то це десь 1.2-1.3 на жінку. В США ситуація трохи краще, але за рахунок небілого населення. Якщо нічого не зміниться, то це означатиме що через одне покоління корінних європейців буде майже у два рази меньше ніж сьогодні, а через два покоління в чотири рази меньше. При цьому молоді буде все меньше, а молодь це основний драйвер економіки. Тобто потрібні мігранти і багато.

В той самий час ісламьский світ росте й дуже швидко. Африка також. Індія теж. Ісламська та африканська молодь буде потрапляти у Європу і в інші країни. Як ми бачимо на прикладі Франції де це вже відбувається, яка б не була розвинена культура, але вона не може конкурувати з релігією. Перш за все з ісламом. Ця молодь буде змінювати європейську культуру поки остаточно не поглине її. Скоріш за все це може трапитися навіть швидше, коли кількість представників іншої культури досягне певного критичного рівня. Вони можуть вирішити що годувати європенсіонерів немає змісту та просто відмінять пенсії або й просто виріжуть усіх.

У США ж буде суцільний БЛМ, допоки у інших не урветься терпець.

Чи це осознане рішення західної еліти? Або це просто історичний процесс і так мало статися?
Не вона обрала, а їй обрали
Через різке погіршення генофонду.
За жирні роки владичества морєй переіплись всі всередині родин,
тепер як не підар народжується, так просто якийсь жіноподібний інфант...

Останнє редагування: 27 липня 2021 03:01:25 від б_а_р_с
   
в минулому, діти були джерелом доходів
сьогодні - це джерело витрат

дурних мало, ніхто не хоче збільшувати свої витрати, всі хочуть збільшувати доходи

покроковий варіант спасіння Захдіної цивілізація
1. виплачувати пенсії тіки тим у кого 2 дитини, або більше - цей елемент повертає причину чому мати дітей вигідно
2. всі діти проходять через одну систему навчання і тестуванням з відсіюванням по результатах якого йдуть до кращих гірших вчителів - цей елемент принмаймні частково прибирає причину по якій діти стають проблемою для бюджету, бо батьки більше не мають змоги мірятись піпіськами у кого хто в яку школу ходить, і наступає повна меритократія
3. заборонити передачу власності у спадок вище певного порогу - якщо дебіл - то маєш займати відповідне положення в суспільстві, якщо не дебіл - то всього досягнеш сам
   
в минулому, діти були джерелом доходів
сьогодні - це джерело витрат

дурних мало, ніхто не хоче збільшувати свої витрати, всі хочуть збільшувати доходи

покроковий варіант спасіння Захдіної цивілізація
1. виплачувати пенсії тіки тим у кого 2 дитини, або більше - цей елемент повертає причину чому мати дітей вигідно
2. всі діти проходять через одну систему навчання і тестуванням з відсіюванням по результатах якого йдуть до кращих гірших вчителів - цей елемент принмаймні частково прибирає причину по якій діти стають проблемою для бюджету, бо батьки більше не мають змоги мірятись піпіськами у кого хто в яку школу ходить, і наступає повна меритократія
3. заборонити передачу власності у спадок вище певного порогу - якщо дебіл - то маєш займати відповідне положення в суспільстві, якщо не дебіл - то всього досягнеш сам

Манька вєлічка не одну цивілізацію в могилу зводила.  (tu)
   
в минулому, діти були джерелом доходів
сьогодні - це джерело витрат

дурних мало, ніхто не хоче збільшувати свої витрати, всі хочуть збільшувати доходи

покроковий варіант спасіння Захдіної цивілізація
1. виплачувати пенсії тіки тим у кого 2 дитини, або більше - цей елемент повертає причину чому мати дітей вигідно
2. всі діти проходять через одну систему навчання і тестуванням з відсіюванням по результатах якого йдуть до кращих гірших вчителів - цей елемент принмаймні частково прибирає причину по якій діти стають проблемою для бюджету, бо батьки більше не мають змоги мірятись піпіськами у кого хто в яку школу ходить, і наступає повна меритократія
3. заборонити передачу власності у спадок вище певного порогу - якщо дебіл - то маєш займати відповідне положення в суспільстві, якщо не дебіл - то всього досягнеш сам
В мене питання велике до першого ж пункту.
Хто вирішуватиме вигідні діти чи не вигідні?
Якщо то не самі батьки, то це заохочення є
не більш не менш ніж заохочення в продукуванні
рабів.
Все, далі можна не розглядати.
   
В мене питання велике до першого ж пункту.
Хто вирішуватиме вигідні діти чи не вигідні?
Якщо то не самі батьки, то це заохочення є
не більш не менш ніж заохочення в продукуванні
рабів.
Все, далі можна не розглядати.

так батьки і будуть вирішувати чи вигідні чи ні
не хочуть дітей - мають усвідомлювати що суспільство не зможе допомогти в старості
   
так батьки і будуть вирішувати чи вигідні чи ні
не хочуть дітей - мають усвідомлювати що суспільство не зможе допомогти в старості
А навіщр тоді взагалі сплачувати тому суспільству податки, якщо воно в старості не буде допомагати? :S
Питання насправді значно складніше чим може видаватись на перший погляд.
Доведеться змінювати всю парадігму співіснування людства.
Але ті, в кого зараз важелі впливу вирішили, що одного ярду рабів їм вистачить.
От таке замкнене коло.
   
А навіщр тоді взагалі сплачувати тому суспільству податки, якщо воно в старості не буде допомагати? :S
Питання насправді значно складніше чим може видаватись на перший погляд.
Доведеться змінювати всю парадігму співіснування людства.
Але ті, в кого зараз важелі впливу вирішили, що одного ярду рабів їм вистачить.
От таке замкнене коло.

тому що податки - це гроші, це не абсолютна величина багатства
а відносна - тобто відсоток від майбутнього ввп
якщо ніхто не народжує дітей - то майбутнє ввп дорівнює 0, відповідно не буде і пенсії
   
тому що податки - це гроші, це не абсолютна величина багатства
а відносна - тобто відсоток від майбутнього ввп
якщо ніхто не народжує дітей - то майбутнє ввп дорівнює 0, відповідно не буде і пенсії

І ВВП без рекету не буде, і сонце без Держави не встане.  (tu)
   
І ВВП без рекету не буде, і сонце без Держави не встане.  (tu)

це дурні суперечки
не будеш платити своєму рекетиру - прийде чужий і не спитає, і будеш платить йому
   
це дурні суперечки
не будеш платити своєму рекетиру - прийде чужий і не спитає, і будеш платить йому

Так і скажи: живемо в рабській системі.

Питання тільки з в ступені гвалтування та варіацій аналу.
   
Вибачаюся, але ріно мене надихнув на сільнєйше мистецтво:

Без рекету не буде ВВП
Дощик без поборів не впаде
Сонце без Держави не взійде
І куй без фіскала не встане

Пєнси вимруть без соціала
Якщо тєрпіл звільнить від анала
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія