Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ракета "Нептун" пройшла успішні випробування та знищила ціль на відстані 280 км.

А зачем было выпускать два однотипных.
Модернизированный ТРДД-50 возродили только пять лет назад
Ну и его более совершенный аналог ТРДД 37-01
https://navy-korabel.livejournal.com/112161.html

да знаем мы эти совершенные аналоги ))
при совке родить х-35 не могли толком
короче ...
зипа для ядреных ракет х-55 & ... - отсосиновик
а отстреливать особо им и нечего ...
тиража совкового нет
   
Страница о ТРДД-50 на сайте НПО «Сатурн».
http://www.npo-saturn.ru/?sat=69
а нет такого изделия ))

Они вообще всю военку убрали из этого сайта


   
при совке родить х-35 не могли толком

К 1992-му году практически родили, но время было смутное и бабла не было
   
Читай уважніше - його спочатку мали ставити на X35/
Паралельно йшла розробка двох двигунів для тої ж самої ракети

от же упертое ...
2013 год
http://militaryrussia.ru/blog/topic-753.html
Украинское производственное объединение "Мотор Сич" на данный момент производит двигатели Р-95-300 вариант которого Р-95ТМ, например, используется корпорацией ТРВ на ракетах типа Х-35 производства головного завода корпорации в г.Королев. В области двигателей для тактических ракет НПО "Сатурн" планирует конкурировать с украинским производителем.http://militaryrussia.ru/blog/topic-753.html
   
К 1992-му году практически родили, но время было смутное и бабла не было

ога ...
практически - это даже не было
того, что в Украине сейчас есть
но это все фигня ... да ?)))
   
от коли застосують на практиці, тоді повірю що є
а поки всі досягнення тільки по телевізору
і коли захоплювали наші кораблі, то чомусь наших ні ракет, ні флоту, ні авіації видно не було
   
Аделаїда - це Жорж Велосипедов?

З.І. Заіпали кацапоботи.
   
Аделаїда - це Жорж Велосипедов?

З.І. Заіпали кацапоботи.
Так лисапедова ещё никто не унижал.  B-)
   
де данні "об"єктивного контролю"?
Якщо не можуть зробити мотодрило на Бориспіль на 40 км, чому я маю вірити за ракети на 280?
нах ти комусь потрібен , вірю , не вірю .
   
Так лисапедова ещё никто не унижал.  B-)
:D
   
гиги
Вікі видає, що за останні 5 років не було жодної невдачі.
Пуски з 21-по 32-й - повністю успішні. Та шо самоліквідувалась десь там на Камчатці - не рахується. бо ніхто не знає. що вони там випробовували.
А взагалі-то для нової ракети - все досить успішно. Невдачі тільки на перших пусках і на 20-му
В цьому році стріляли 4 рази - всі успішно
знову брешемо, й 5 років не допоможуть
1. у 2013му впало (навіть згідно кацовікі)
2. самоліквідування - то НЕШТАТНА сітуація, й пуск, який завершився самоліквідуванням вдалим вважати не можна. Відмазки "та воно полетіло й у вікі ве зеленим відмічено" не канають
   
от же упертое ...
2013 год
http://militaryrussia.ru/blog/topic-753.html
Украинское производственное объединение "Мотор Сич" на данный момент производит двигатели Р-95-300 вариант которого Р-95ТМ, например, используется корпорацией ТРВ на ракетах типа Х-35 производства головного завода корпорации в г.Королев. В области двигателей для тактических ракет НПО "Сатурн" планирует конкурировать с украинским производителем.http://militaryrussia.ru/blog/topic-753.html

 :facepalm:
Ти скрін вище бачиш?
37-01 це і є ТРДД-50 :)
Випускається сотнями в рік для Калібрів і Уранів (Х35)
   
знову брешемо, й 5 років не допоможуть
1. у 2013му впало (навіть згідно кацовікі)
2. самоліквідування - то НЕШТАТНА сітуація, й пуск, який завершився самоліквідуванням вдалим вважати не можна. Відмазки "та воно полетіло й у вікі ве зеленим відмічено" не канають

А шо. з вересня 2013-го пройшло не 5 років? :)
Навіть якшо самоліквідування в камчатських іпенях вважати невдачею. то це буде лише одна невдача за останні 5 років або 12 пусків. Просто суперовий результат для нового "изделия"
   
Вы, люди, странные. Спорить и доказывать нечто рожку, это не уважать себя. Кстати, порезвился достаточно, можно уже и банить, кипенимать.
   
Аделаїда - це Жорж Велосипедов?

З.І. Заіпали кацапоботи.

Нет это рожко. Но в целом да, из одного отряда.
   
Аделаїда - це Жорж Велосипедов?
Но-но , це вже не просто  велосіпєдов,  а+ 0,25 за країнську мову.
 :weep:

   
Велосипедов был интеллигентом, хоть и конченый кацап. Это же быдло хамовитое-  рожок, добровольно избавившийся от яиц.
   
Чуєш, а скажи "Паляниця"  :gigi:
Хай краще скаже, чи втратила вже цнотливість.
Зельоного кракаділа на цю відрижку нема.
   
Хай краще скаже, чи втратила вже цнотливість.
Зельоного кракаділа на цю відрижку нема.

отвір залишився недоторканним  :lol:
   
Но-но , це вже не просто  велосіпєдов,  а+ 0,25 за країнську мову.
 :weep:
----------
Аделаїди-вони  в відношенні до укр мови вже набагато
прогесивніші від наших форумних патріотів- і воно й зрозуміло- аделаїдам українською спілкуватися треба,а
нашим форумним патріотам воно і нафіг не потрібно!
Парадокс,мля! :shuffle:
   
от коли застосують на практиці, тоді повірю що є
а поки всі досягнення тільки по телевізору
і коли захоплювали наші кораблі, то чомусь наших ні ракет, ні флоту, ні авіації видно не було
----
 (tu)
Ближче до виборів,якщо вони, звісно,будуть за розкладом,ми і про лазерну зброю можемо почути,
нічого дивного.
Все десь є- і Грім і Вільха, але сцука, 10 "Оплотів" зроблять тільки до кінця 2020 року! :facepalm1:

Якщо зроблять!



Останнє редагування: 6 грудня 2018 22:20:27 від Blokh
   
----------
Аделаїди-вони  в відношенні до укр мови вже набагато
прогесивніші від наших форумних патріотів- і воно й зрозуміло- аделаїдам українською спілкуватися треба,а
нашим форумним патріотам воно і нафіг не потрібно!
Парадокс,мля! :shuffle:окунули так нормально в говно. Рожок всплыл. Что имеете на данный момент?
   
К 1992-му году практически родили, но время было смутное и бабла не было
Ага, і тому потім рожали аж до 2003. У нас за пару років роділі. В чому проблема?
І скажи "паляниця"
   
----------
Аделаїди-вони  в відношенні до укр мови вже набагато
прогесивніші від наших форумних патріотів- і воно й зрозуміло- аделаїдам українською спілкуватися треба,а
нашим форумним патріотам воно і нафіг не потрібно!
Парадокс,мля! :shuffle:
Той, хто мав рідною мовою російську, а потім вивчив українську - зазвичай, набагато грамотніше розмовляє, ніж той, у кого українська рідна, і це нормально, в цілому світі так)
   
Той, хто мав рідною мовою російську, а потім вивчив українську - зазвичай, набагато грамотніше розмовляє, ніж той, у кого українська рідна, і це нормально, в цілому світі так)

отож
   
я не знаю шо напали на ту аделаиду.....при совке такой проект помер бы еще в курилке не дойдя даже до кульмана. ибо ракеты и самолеты это всегда борьба за вес и вот так просто впендюрить более тяжелый двигатель на более легкое изделие это верх некомпетентности. тяжелый двигатель это +топливо +уменьшение дальности и + уменьшение веса БЧ. единственное объяснение я тебя слепила из того что было, но как правило такое в серию не пойдет да и военные могут не принять.
   
я не знаю шо напали на ту аделаиду.....при совке такой проект помер бы еще в курилке не дойдя даже до кульмана. ибо ракеты и самолеты это всегда борьба за вес и вот так просто впендюрить более тяжелый двигатель на более легкое изделие это верх некомпетентности. тяжелый двигатель это +топливо +уменьшение дальности и + уменьшение веса БЧ. единственное объяснение я тебя слепила из того что было, но как правило такое в серию не пойдет да и военные могут не принять.
Про що мова?
   
я не знаю шо напали на ту аделаиду.....при совке такой проект помер бы еще в курилке не дойдя даже до кульмана. ибо ракеты и самолеты это всегда борьба за вес и вот так просто впендюрить более тяжелый двигатель на более легкое изделие это верх некомпетентности. тяжелый двигатель это +топливо +уменьшение дальности и + уменьшение веса БЧ. единственное объяснение я тебя слепила из того что было, но как правило такое в серию не пойдет да и военные могут не принять.
Нептун - херня? Вы хотите сказать именно это?
   
Нептун - херня? Вы хотите сказать именно это?

Херня в парламенті сидить.
А тут інженерія
   
Херня в парламенті сидить.
А тут інженерія
с первым не спорю. А что вам с уже летающей инженерией не так?
   
А я не инженер и по пепелацам экспертом не являюсь.
Я больше как раз по парламентаризму. 
   
Коллеги, электрохимики, создавали источники тока для злоебучего сапсана. Им не заплатило МО за год напряжённой работы. Просто кинуло. А  потом оказалось, и это через несколько лет, что даже чертежей для того сапсана не было. Миллионы гривен просто растворились даже не дойдя до людей, что работали над узлами. Никто не сел за такое. Этот же Нептун летает и он в металле. Перемога, как по мне, наконец-то.

Останнє редагування: 8 грудня 2018 11:07:04 від beggy
   
Как по мне, то этот Нептун хорошая копия, ну может не копия, а реплика на тему х-35. Все есть свое, не зависимо от комплектующих, летающая ракета, не Булава. Я очень рад, что мы такое делаем. Довести до конца испытания и клепать усиленными темпами.
   
Нептун - херня? Вы хотите сказать именно это?

Це просто люльок випорожився.
   
Коллеги, электрохимики, создавали источники тока для злоебучего сапсана. Им не заплатило МО за год напряжённой работы. Просто кинуло. А  потом оказалось, и это через несколько лет, что даже чертежей для того сапсана не было. Миллионы гривен просто растворились даже не дойдя до людей, что работали над узлами. Никто не сел за такое. Этот же Нептун летает и он в металле. Перемога, как по мне, наконец-то.

Звичайно, це перемога.
Тому вата/люльки скавчать в гілці.
   
Довести до конца испытания и клепать усиленными темпами.
І проектувати/виготовляти трохи більші і трохи менші варіанти. Для більших та менших корит кацапів. Алгоритми і схема/конструкція ГСН та систем керування, а, головне, конструкторські колективи що їх створили, вже є.
І не забувати про ЗРК і РСЗВ.
   
пора уже испытыать на целях - кацапоконсервах азовского моря
   
Мы всегда забываем, что трактор или комбайн- они создают, а ракета только жрет. Увы. Такова ситуация, что нужны нам сейчас ракеты. Не могу не радоваться успешным испытаниям нептунов, хоть и понимаю, что то вынутый у нас всех изо рта кусочек хлеба.
   
Федир, эти вещи не маштабируются, трохи больше и трохи меньший будут отдельными изделиями. Тоже нужны, но отдельные.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія