Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини з Конгресу

Гарні новини з Конгресу

Show must go on


   
Re: Гарні новини з Конгресу

Тоді вже для послідовності треба писати не з Конгресу, а з Палати Представників
   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

https://t.me/ShrikeNews/12398

не треба сюди кацапських новин (або новин кацапською що для мене одне й теж)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Тоді вже для послідовності треба писати не з Конгресу, а з Палати Представників

напевно, але ця гілка в першу чергу антонім гілкі Погані новини з Конгресу
   
Re: Гарні новини з Конгресу

не треба сюди кацапських новин (або новин кацапською що для мене одне й теж)
Не треба бавитися в фаріоншу  :facepalm:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Не треба бавитися в фаріоншу  :facepalm:

цн для вас забава а я ненавиджу все повязане з кацапами
   
Re: Гарні новини з Конгресу

напевно, але ця гілка в першу чергу антонім гілкі Погані новини з Конгресу

А я думав це сіквел гілки Гарні новини з Сенату
   
Re: Гарні новини з Конгресу
HSM

Назва гілки докорінно невірна
Тре було - оптимістичні новини …
І зрадойобів банити
О
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Понапридумували тих палат і парламентів...
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Понапридумували тих палат і парламентів...

Бо США - це федеративна держава
   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

https://t.me/resurgammmm/1816

дякую за гарні новини українською
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Назва гілки докорінно невірна
Тре було - оптимістичні новини …
І зрадойобів банити
О
----
Краще розстрілювати!
Тоді і конгрес і сенат проголосує допомогу!
Лайфхак типу! :super:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Байден тисне...


Президент США Джо Байден в екстреному зверненні 13 лютого закликав спікера Палати представників Майка Джонсона "негайно" винести на голосування законопроєкт із додатковим фінансуванням для України, який ухвалив Сенат.

Звертаючись до американців із Білого дому, Байден наголосив, що спікер нижньої палати Конгресу повинен "негайно винести на розгляд" законопроєкт про додаткове фінансування для України, Ізраїлю і Тайваню.

"Немає жодних сумнівів: якби законопроєкт Сенату був винесений на розгляд представників Палати представників, він би був ухвалений. І спікер це знає", – зазначив американський президент.

"Тому я закликаю спікера дозволити повному складу Палати представників висловити свою думку і не дозволити меншості найбільш крайніх голосів у Палаті заблокувати цей законопроєкт навіть від голосування", – додав він.

Байден пізніше нагадав, що більшість коштів, закладених на підтримку України в пакеті, будуть спрямовані на американську оборонну промисловість і дозволять створити нові робочі місця.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Байден тисне...


Президент США Джо Байден в екстреному зверненні 13 лютого закликав спікера Палати представників Майка Джонсона "негайно" винести на голосування законопроєкт із додатковим фінансуванням для України, який ухвалив Сенат.

Звертаючись до американців із Білого дому, Байден наголосив, що спікер нижньої палати Конгресу повинен "негайно винести на розгляд" законопроєкт про додаткове фінансування для України, Ізраїлю і Тайваню.

"Немає жодних сумнівів: якби законопроєкт Сенату був винесений на розгляд представників Палати представників, він би був ухвалений. І спікер це знає", – зазначив американський президент.

"Тому я закликаю спікера дозволити повному складу Палати представників висловити свою думку і не дозволити меншості найбільш крайніх голосів у Палаті заблокувати цей законопроєкт навіть від голосування", – додав він.

Байден пізніше нагадав, що більшість коштів, закладених на підтримку України в пакеті, будуть спрямовані на американську оборонну промисловість і дозволять створити нові робочі місця.

Побачимо як трампанзівська наволоч буде діяти.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Спартс завжди буда стрьомна. Вона до України не має ніякого відношення, це як товарний вагон, народилася то й що. Для неї Україна це звідка вони звалила.

Якщо вона така "вумна", хай законопроект про Ленд Ліз 2 зарегає в конгресі. Але ж ні, "попіздеть" вона може, а зробити - ні.

Останнє редагування: 13 лютого 2024 23:11:14 від МирнийКиев
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Тим часом Спікер Джонсон повідомив журналістам, що не планує виносити на розгляд палати пакет допомоги від Сенату.

"Безумовно, не планую," - сказав Джонсон
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Як бачим у демократій навіть обмежених маєтно класовими соображеніями є смертельна вада - до влади рвуться в основнлму люди охочі до влади, психопати, дегенерати, паразити а народ богоносець за них голосує. А як тільки маса психопатів дегенератів в владних структурах досягає критичної - все схлопується і переходить в нову якість де психопати дегенерати охочі до влади лягають під Фюрера замість того щоб заігрувати з народом богоносцем, який і сам від фюрера торчить.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Як бачим у демократій навіть обмежених маєтно класовими соображеніями є смертельна вада - до влади рвуться в основнлму люди охочі до влади, психопати, дегенерати, паразити а народ богоносець за них голосує. А як тільки маса психопатів дегенератів в владних структурах досягає критичної - все схлопується і переходить в нову якість де психопати дегенерати охочі до влади лягають під Фюрера замість того щоб заігрувати з народом богоносцем, який і сам від фюрера торчить.

це не гарна новина, видаляю

   
Re: Гарні новини з Конгресу

Тим часом Спікер Джонсон повідомив журналістам, що не планує виносити на розгляд палати пакет допомоги від Сенату.

"Безумовно, не планую," - сказав Джонсон

Після трампівської заяви що він буде заохочувати хуйло нападати на європейців Джонсон дуже ризикує.
Трамп таки хуйні нагородив.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Після трампівської заяви що він буде заохочувати хуйло нападати на європейців Джонсон дуже ризикує.
Трамп таки хуйні нагородив.
на цьому етапі вже пох, в США саме справжня без перебільшення чучхе, культ рудого шахрая, щоб він не зморозив йому тільки на користь. Тому що бидло проектує свої бажання і уявлення на фюрера в підгузниках, і бидлу здається що трамп ті бажання тунелює, здійснює і нажихає. Єднання фюрера з народом, такий повний писець відбувається в світі раз на століття.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

цн для вас забава а я ненавиджу все повязане з кацапами
Я з тобою згоден, але уповільни тиск.
Через коліно вже було і нічого доброго то не дало.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

на цьому етапі вже пох, в США саме справжня без перебільшення чучхе, культ рудого шахрая, щоб він не зморозив йому тільки на користь. Тому що бидло проектує свої бажання і уявлення на фюрера в підгузниках, і бидлу здається що трамп ті бажання тунелює, здійснює і нажихає. Єднання фюрера з народом, такий повний писець відбувається в світі раз на століття.

Опитування громадської думки покажуть все, на мою думку трамп таки перетнув межу.  Запіздєлся таки.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

О, тут її любили тягати і розказувати як Україна пистить гамериканські гроші

Десь у куточку заплакала забанена ЛАРТА...
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Понапридумували тих палат і парламентів...
З такою поведінкою палату представників вже в палату №6 треба перейменовувати.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

З такою поведінкою палату представників вже в палату №6 треба перейменовувати.

Останні 20 років у них таке постійно, це просто фракція Tea Party Movement плавно перетворилася на трампофанів...
   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

не треба сюди кацапських новин (або новин кацапською що для мене одне й теж)
У своєму свинарнику правила встановлюй.  :punish:
Ти ба який.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Джонсон хоче зустрітися з Байденом і обговорити допомогу Україні – NBC

Спікер Палати представників Майк Джонсон хоче особистої зустрічі з президентом США Джо Байденом, перш ніж продовжити роботу над проєктом з фінансуванням для України та Ізраїлю. Про це телеканалу NBC розповіло джерело, близьке до Джонсона, повідомляє Європейська правда.

За даними співрозмовника каналу, Джонсон і його співробітники просили про зустріч з Байденом через високопосадовців Білого дому кілька разів за останні два місяці.

Останнє прохання про зустріч надійшло трохи більше тижня тому, за кілька днів до того, як Сенат ухвалив двопартійний пакет законів про національну безпеку вартістю 95 мільярдів доларів, а республіканці в Палаті представників оголосили імпічмент міністру внутрішньої безпеки Алехандро Майоркасу.

Прохання Джонсона про зустріч не обов'язково стосувалося версії Сенату щодо додаткової допомоги, а скоріше загального шляху просування законодавчого пакета, додає телеканал.

Водночас представник Білого дому вказав на непослідовність спікера і сказав, що Джонсону завершити переговори, які він веде сам з собою, і припинити відкладати потреби національної безпеки в ім'я політики.

    "Ця мова тіла говорить: "Я знаю, що я в скрутному становищі. Будь ласка, виручіть мене", – заявило джерело з Демократичної партії.

Байден зустрічався з Джонсоном та іншими лідерами Конгресу менш як місяць тому, щоб обговорити двопартійну імміграційну угоду, яка б розблокувала допомогу Україні. Джонсон тоді назвав цю зустріч "продуктивною".

Нагадаємо, схвалений Сенатом пакет передбачає 61 мільярд доларів для України на підтримку її зусиль з протистояння агресії РФ, 14 мільярдів доларів для Ізраїлю у його війні проти ХАМАС і ще 4,83 мільярда доларів для підтримки партнерів в Індо-Тихоокеанському регіоні, зокрема Тайваню, і стримування агресії з боку Китаю.

Поки невідомо, чи погодяться республіканці у Палаті представників підтримати проєкт після його схвалення у Сенаті. Принаймні спікер палати Майк Джонсон розкритикував текст.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Спікер Палати представників Майк Джонсон хоче особистої зустрічі з президентом США Джо Байденом

Нафуя?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Нафуя?
Почитати йому дитячу книжку  :idea:   
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Нафуя?

Щоб не виглядати дурнем, коли все таки прийдеться поставити на голосування закон про допомогу Україні.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Почали мочити придурка

   
Re: Гарні новини з Конгресу

Почали мочити придурка

https://t.me/uniannet/125625

знайдіть де його мочать українською
кацапською не читається
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Щоб не виглядати дурнем, коли все таки прийдеться поставити на голосування закон про допомогу Україні.
Вчора Піона послухав, той взагалі говорить що "скрипач не нужен". Типу закон запущен за хитрою процедурою і спікер змушений поставити його на голосування
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Тим часом Спікер Джонсон повідомив журналістам, що не планує виносити на розгляд палати пакет допомоги від Сенату.

"Безумовно, не планую," - сказав Джонсон
Тобто в них регламент дозволяє спікеру не ставити важливий законопроект на голосування, бо він не хоче просто?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія