Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не хочеш обслуговувати українською в Україні? Отримай судовий позов

А тут явно знает оба языка и лезет в суд "оскорбили чувства" блеть
дитина знає? ви вмієте банально читати? Щось засумнівався у вашому вмінні сприймати прочитане

Останнє редагування: 24 січня 2018 12:10:05 від Raindrop
   
Дитина не розуміє термінів, що ви такі тупуваті. Це Львів а не російськомовне багно типу Київа де прямо всі знають російську

Ну хай йод принимают. Для развития умственных способностей. Я почему-то украинский понимаю, а в них клєпки не хватає, мабудь хворі.
   
дитина знає? бля ви вмієте банально читати?

Дитина даун?
   
Ну хай йод принимают. Для развития умственных способностей. Я почему-то украинский понимаю, а в них клєпки не хватає, мабудь хворі.
вам 8 років? буду знати, що ви мала дитина. Виявляється незнання рос мови, це вже розумно відсталі діти, ок. Нацизм на марші
   
Дитина даун?
Розумник ти польську знаєш? чи даун?
   
Тренер в любому випадку авторитет для дитини, або має таким бути. І дитина переймає його бачення навколишнього , він розкриває силу дитини і межі. Тому дитина вірить, що на російській - результат краще .

"Совєтський спорт" має іти лісом. З тренерами і фізкульфаками, що їх готує, та комітетами в справах с. м.  та спорту ОДА.
   
Мені зі СЛ (УПА), можна сказати, пощастило. Ще жодного разу не було так, щоб, коли говорю українською, мені відповідали російською. Але тренерів я знаю не перший рік.

Хоча в самому Львові останнім часом я чую більше російської мови, ніж раніше.
   
не видумуй глупостєв.
Право приватної власності - священне.
Будь-яка приватна контора, а також знання і вміння це також приватна власність. Така ж як і кухня.
Тому йдуть нахуй всі совки та інші дурнуваті громадяни зі своїми пред'явами їбонутими


Не прикидайся дегенератом.  Ти тупо брешеш, як справжній нацистський довбень.


Немає такої "приватной власності" в цивілізованих країнах. Тренер - нацистська скотина!
   
Був би то державний спортивний центр питань би не було. А так. Фіг його знає. Скоріше просто би туди дитину не віддавав.
   
Ну хай йод принимают. Для развития умственных способностей.
Думаю в сімї програмістів більше айкю ніж в таких порадників приймати йод ;)
   
вам 8 років? буду знати, що ви мала дитина. Виявляється незнання рос мови, це вже розумно відсталі діти, ок. Нацизм на марші

Ні, звичайна констатація фактів, Україна я двомовною крайню, як би кому не кортило. Тому не знання мов співгромодян, є відзнакою труднощами розвитку особистості.  :-)o


 
   
Я сам всегда заступался за русскоязычных,но тут всё таки на стороне родителей.Заведение как минимум должно было обеспечить чтобы было два тренера,один из которых говорил бы на мове.Тем более во Львове.
   
Ні, звичайна констатація фактів, Україна я двомовною крайню, як би кому не кортило. Тому не знання мов співгромодян, є відзнакою труднощами розвитку особистості.  :-)o

Русский язык является региональным языком.И мне почему-то кажется что Львов этим регионом не является
   
Я сам всегда заступался за русскоязычных,но тут всё таки на стороне родителей.Заведение как минимум должно было обеспечить чтобы было два тренера,один из которых говорил бы на мове.Тем более во Львове.

Це звісно був би хороший вихід. Але от чи є така кількість тренерів в "сквош" у Львові?
А якщо цей "русскоязичний" тренер тільки приїхав в Україну, що робити...
   
Я сам всегда заступался за русскоязычных,но тут всё таки на стороне родителей.Заведение как минимум должно было обеспечить чтобы было два тренера,один из которых говорил бы на мове.Тем более во Львове.

 (tu) Вот этим зрадаебство и отличается, от конструктивной критики.
А для бизнес плана мож нуж еще и регеональных меншин та Поляков, Венгров, Румун.
   
Ні, звичайна констатація фактів, Україна я двомовною крайню, як би кому не кортило. Тому не знання мов співгромодян, є відзнакою труднощами розвитку особистості.  :-)o

Ось ти і показав свою "двомовність" :)

Ситуація, коли ти у своїй країні мусиш вибивати право на рідну мову -- то пипець. Ще й у Львові.
   
:facepalm1:
сквош - русская народная забава  :weep:
   
Ні, звичайна констатація фактів, Україна я двомовною крайню, як би кому не кортило. Тому не знання мов співгромодян, є відзнакою труднощами розвитку особистості.  :-)o
Але це не двомовне місто, просто комусь кортить, щоб таким було. Повзуча русифікація продовжується. Вже дитину дауном обізвали, хоча є діти які української не знають, та навіть дорослі, але їх же свої російськомовні так не назвуть. Лицеміри ви кляті. пс коли людина за такі речі називає дауном, то я сумніваюся, що їй нічого в психологічно-розумовому рівні не відходить

Останнє редагування: 24 січня 2018 12:24:34 від Raindrop
   
Ось ти і показав свою "двомовність" :)

Ситуація, коли ти у своїй країні мусиш вибивати право на рідну мову -- то пипець. Ще й у Львові.

Ток есть нюанс моя ридна мова не имеет не латинских не кириллических букв. Так что увы вы совсем не по тому адресу попали.
   
Ні, звичайна констатація фактів, Україна я двомовною крайню, як би кому не кортило. Тому не знання мов співгромодян, є відзнакою труднощами розвитку особистості.  :-)o
Що там з татарською, польською, угорською і румунською у вас?. Російська явно не є домінуючою на зах Україні. Швидше можна знати регіон з домінуючою угорською і румунською, яку ви навряд знаєте, але ви приймайте йод) Можливо ваша розумова відсталість зменшиться. Ну, і як констатація, ви явно дурніший за любого програміста з тією сімї. По вашій теорії відносності то ви на такому ж рівні дауна. Правда йод вам настільки не допоможе :lol:

Останнє редагування: 24 січня 2018 12:27:47 від Raindrop
   
Ні, звичайна констатація фактів, Україна я двомовною крайню, як би кому не кортило. Тому не знання мов співгромодян, є відзнакою труднощами розвитку особистості.  :-)o
Ну, так может тренер не с того конца в Украину заполз? В ДНР / ЛНР деткам тоже сквош нужен.
   

"Совєтський спорт" має іти лісом. З тренерами і фізкульфаками, що їх готує, та комітетами в справах с. м.  та спорту ОДА.
[/quote]

А чем тебе советский спорт не угодил? И чем тебе трененеры подготовленные институтом физкультуры не такие?
Ты даже не задумываясь (видимо не чем) обгаживаешь всё, что было в СССР!
   
російськомовне багно типу Київа
ой як схоже на "Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі.."(ст.161)
   
Спорт в СССР как раз был на высоком уровне. Как бы "патріоти" местечкові тут не пнулись.
   
Я знаю ці сімю і впевнений, що айкю в тебе нижче ніж в сімї програмістів ;)  так, що хто йолоп питання риторичне

вам бы, дядьку, чистописання опанувати спочатку.. а потім вже й за мову боротися можна та про "айкю" розмірковувати)
   
Спорт в СССР как раз был на высоком уровне. Как бы "патріоти" местечкові тут не пнулись.

На очень высоком и, заметьте, за всё подряд платить не надо было!.
   
С Польской, Чешской, Болгарской ничего, с Армянской, Турецкой, Аазебайджанской, Курдской и Иранской хуже, с Английской отлично.   B-)
   
Спорт в СССР как раз был на высоком уровне. Как бы "патріоти" местечкові тут не пнулись.

да, мы это знаем

   
На очень высоком и, заметьте, за всё подряд платить не надо было!.
Не надо было ничем, ага. Кроме здоровья и бессмысленно потраченной жизни.
   
мало того що каци відкусили шмати території, та ще й україна отримала купу додаткових каців в києві, одесі, і львові, і вони, як і слід було очікувати, зараз вишкірюють свої зуби
хоча, як це прийнято у каців споконвіку, українську знають краще ніж українці
   
Не надо было ничем, ага. Кроме здоровья и бессмысленно потраченной жизни.

Максимум квартиры и кучи ненужных медалек.Это если чего то добьёшься.О каких то больших деньгах,как сейчас, нет не слышали  :laugh:
   
Максимум квартиры и кучи ненужных медалек.Это если чего то добьёшься.О каких то больших деньгах,как сейчас, нет не слышали  :laugh:

Девок еще тренеры трахали для лучших спортивных результатов.
   
Спорт в СССР как раз был на высоком уровне. Как бы "патріоти" местечкові тут не пнулись.


 :lol:   Шо б тебе Галіна Кулаков в зад згвалтувала!!!
   
мало того що каци відкусили шмати території, та ще й україна отримала купу додаткових каців в києві, одесі, і львові, і вони, як і слід було очікувати, зараз вишкірюють свої зуби
хоча, як це прийнято у каців споконвіку, українську знають краще ніж українці

яких ще додаткових каців. дурню? Це люди, що не побажали жити в окупації і переїхали в неокуповані райони країни.  Розпалюєш?  Є бажання зіштовхнути лобами українців та поширити нестабільність на всю країну?  Це останній козир агресора в боротьбі з Україною.
Пам'ятай про статтю 161
   

Девок еще тренеры трахали для лучших спортивных результатов.


панянко, это реклама советского спорта или как?)
   
Та у поцреотів пів країни каци  :laugh:
   
Девок еще тренеры трахали для лучших спортивных результатов.

Брехня в СССР сексу небыло  :laugh:
Хотя Волька брешет шо был.
   
панянко, это реклама советского спорта или как?)
для кого как )
кому реклама, а для кого - пересторога  B-)
   
Не надо было ничем, ага. Кроме здоровья и бессмысленно потраченной жизни.

Большой спорт это всегда (и сейчас) потерянное здоровье. Сейчас даже хуже т.к. всякой химии до хрена. Деньги и тогда платили не малые А про потраченную жизнь вообще чушь какая то, не понятная, о чём ты?
   
Значит надо в суд подать на тренера, за то что спортом занимает детей. Здоровье отбирает у патріотів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія