Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

гра престолів, 8 сезон

Re: гра престолів, 8 сезон

Бран король 7ми королевств :king2:

Мощное зрелище

Дэни зарезал Сноу


без вбивства ясна річ шо події в серіалі не відбуваються. є виживші в масакрі?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Дехто в цьому треді вгадав вірно :).

А взагалі остання серія, напевно, найгірша за всі 8 років. Сценаристи взагалі тупо з"їхали з теми. Дуже розчарована кінцівкою.

А обратите внимание какая связь с современностью прослеживается.  Она готова была весь мир освобождать от тирании таким же кровавым способом как и Кингс ландинг.

Прямо как когда-то революционеры залили кровью полмира, и сейчас либерально социалистическая мерзота голову поднимает. Но спасибо сериалу, мы уже знаем самый действенный способ.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

без вбивства ясна річ шо події в серіалі не відбуваються. є виживші в масакрі?
а там по ходу варіантів не було,  як з будь яким тираном
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А обратите внимание какая связь с современностью прослеживается.  Она готова была весь мир освобождать от тирании таким же кровавым способом как и Кингс ландинг.

Прямо как когда-то революционеры залили кровью полмира, и сейчас либерально социалистическая мерзота голову поднимает. Но спасибо сериалу, мы уже знаем самый действенный способ.

ну де ж? якраз правлять суто "нео-ліберали" вже майже три десятки років підряд після розпаду совка.
в гамериці ось до додіка дожилися.
в розсії - до хуйла, який додіка і посадив на трон гамериканчикам на голову. вони й раді, бо бабло їм не пахне - чим його більше хтось захапає - методи не грають ніякої ролі - тим більш "успішною" і "поважною" людиною вважається в цих суспільствах.
хуйло веде всюди криваву війну на глобусі, куди тільки його криваві ручки дотягуються.
востаннє буквально сьогодні відбомбився по цивільним в ідлібі, є вбиті і поранені.
додік погрожує війною ірану до повного знищення.
кого ти тут хочеш надурити своєю хуйло-пропагандою? 
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А обратите внимание какая связь с современностью прослеживается.  Она готова была весь мир освобождать от тирании таким же кровавым способом как и Кингс ландинг.

Прямо как когда-то революционеры залили кровью полмира, и сейчас либерально социалистическая мерзота голову поднимает. Но спасибо сериалу, мы уже знаем самый действенный способ.
ну так це чітка аналогія,  як добрими намірами устелена дорога в пекло,  і як у історії бувало вже багато разів. Сталін і Гітлер теж во ім'я великої цілі робили все.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

ну так це чітка аналогія,  як добрими намірами устелена дорога в пекло,  і як у історії бувало вже багато разів. Сталін і Гітлер теж во ім'я великої цілі робили все.

де в цьому серіалі було "добро"? хто втримався від убивств, брехні, насильства і зрад? був хуч один такий персонаж? цікаво.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А обратите внимание какая связь с современностью прослеживается.  Она готова была весь мир освобождать от тирании таким же кровавым способом как и Кингс ландинг.

Прямо как когда-то революционеры залили кровью полмира, и сейчас либерально социалистическая мерзота голову поднимает. Но спасибо сериалу, мы уже знаем самый действенный способ.

У мене в голові були аналогії із Гітлерівською Німеччиною, коли я дивилася її сцену звернення до солдатів на жахливому фоні спаленого міста. Гітлер так само страчував колишніх соратників і "визволяв" "ісконні" німецькі землі.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Такого лошка, как Снежок еще не рождала вестеросская земля
   
Re: гра престолів, 8 сезон

закінчення неправдоподібне

бездоганні, замість того щоб покришити у фарш того, хто вбив їх улублену королеву, заарештовують його й чекають прибуття лордів вестероса для суду?
а потім погоджуються, щоб джона судив король, якого вони оберуть?

те, що санса лякала якоюсь тисячею вояків півночі - це просто смішно:
бездоганні прийшли, щоб вмерти за свою королеву, їх не злякали 20 тис золотих мечей
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Такого лошка, как Снежок еще не рождала вестеросская земля
джон сноу в первых 5 книгах - не совсем тот джон сноу, что в сериале
в книге он был влюблен в игритт еще больше, чем потом в денни
но это не превратило его в студень, как в случае с денни
   
Re: гра престолів, 8 сезон

закінчення неправдоподібне

бездоганні, замість того щоб покришити у фарш того, хто вбив їх улублену королеву, заарештовують його й чекають прибуття лордів вестероса для суду?
а потім погоджуються, щоб джона судив король, якого вони оберуть?

Як раз правдоподібне. Королева вбита, дракона теж нема. Вони чужі і оточені ворогами. А жити хочеться.
Джон і Тіріон - заручники, за яких хоч щось можна виторгувати на перемовинах.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Вони чужі і оточені ворогами. А жити хочеться.
вони прийшли в вестерос померти за свою королеву
сірий черв*як за смерть місандеї готовий був всьому вестеросу кров пустити, а смерть своєї королеви просто проковтнув
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Якась сумна серія.  :cray:
   
Re: гра престолів, 8 сезон

де в цьому серіалі було "добро"? хто втримався від убивств, брехні, насильства і зрад? був хуч один такий персонаж? цікаво.
Був.
Він в кінці став королем 6 королівств.
Це Бран Старк.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Мені цікаво чому тільки Північ відкосила від участі в обновленому форматі "Вестероського союзу".
Дорн також цілком міг. Вони найменше постраждали в громадянській війні. І у них звязку з центром, зараз, після остаточного вигнання Таргарієнів, немає ніякого.
Оскільки Дорн єдине з усіх королівств, що був приєднаний династичним шлюбом.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Старки взагалі всіх нагнули в результаті. Посадили свого короля, а він їм відразу дав незалежність.
Взагалі, звісно, скомкано це все вийшло. Таке враження, що раніше все настільки круто закрутили, що тепер треба було якось розрулити, ну і вирішили так.
Там вже вроді є петиція за те, щоб перезняти)
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А мені здаєтсья, що це нєхілий заділ на сиквел

ну основні перси залишились живі, чому б ні
Реально схоже на відкритий фінал.
Захочеться ще бабла і рейтингів - знімуть.
Тим більше, Бран пообіцяв знайти Дрогона, який до речі самий молодець - взяв і спалив яблуко роздору, щоб дурні двоногі нарешті припинили чубитись)))

фух... це сталося. Я чекала гіршого, але норм. Усім роздали))
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А навіщо тепер взагалі потрібна була Нічна Варта?
Кого від кого вони захищали?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А навіщо тепер взагалі потрібна була Нічна Варта?
Кого від кого вони захищали?

Стежать за порядком на Півночі.
Мене більше здивувало, що Стіна ціла))
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А навіщо тепер взагалі потрібна була Нічна Варта?
Кого від кого вони захищали?
Тепер там Джон запиляє своє королівство.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Як дракон втримався, щоб не спалити Джона...?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Стежать за порядком на Півночі.
Мене більше здивувало, що Стіна ціла))

Одні художникі, оні так відят


Фінал за 10 шкалою мабуть і 1 не візьме

Вбивство дайнері: вбив і крапка - хепі енд....

У мене виникла думка що я десь в в курортному місті , в в перукарні, і вімкнули дешевий турецький серіал про позашлюбних дітей
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Одним словом, висновок в цілому серіалі можна зробити такий:

Самим розумним і самим гуманним в цьому серіалі виявився дракон, який спалив трон і помилував Джона.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Як дракон втримався, щоб не спалити Джона...?

можливо тому що Джон -  Таргарієн
а можливо тому що розумніший, ніж здавався)))

от недарма він у мене самій улюблений персонаж у цьому серіалі))

   
Re: гра престолів, 8 сезон

Бран король 7ми королевств :king2:

Мощное зрелище

Дэни зарезал Сноу
От нафіга писати  :facepalm: Подивився кіно
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Був.
Він в кінці став королем 6 королівств.
Це Бран Старк.

а чого ж він не був протягом серіалу улюбленим персонажем у фанатів?
чи був?
до того ж, виглядає так, шо жінка знову погана вийшла наприкінці. дуже традиційно як для патріархальщиків.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

а чого ж він не був протягом серіалу улюбленим персонажем у фанатів?
чи був?
до того ж, виглядає так, шо жінка знову погана вийшла наприкінці. дуже традиційно як для патріархальщиків.
Просто його ніхто в серйоз не сприймав, бо він був калікою, він навіть лордом не хотів бути.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Джон по кличке "Гаагский трибунал" :laugh:
   
Re: гра престолів, 8 сезон

шикарний момент

   
Re: гра престолів, 8 сезон

5 серія - реабілітація 8-ї нісенітниці.
Але кінець мав би бути таким:
Таргарієн підколює Дайнеріс - Дракон палить його, але Сніжок не тане - всі в ахуї. Таргаріан-церевбивця сідає на дракона і на сітну (за стіну) - їбі-ся без мене  :laugh:
Всі  чухають репу і обирають на трон самого відмороженого - Брана. Всі задоволені  :lol:
   
Re: гра престолів, 8 сезон

у мене теж була думка, що дракон зараз пихне на Джона, і той не згорить)))
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Одні художникі, оні так відят


Фінал за 10 шкалою мабуть і 1 не візьме

Вбивство дайнері: вбив і крапка - хепі енд....

У мене виникла думка що я десь в в курортному місті , в в перукарні, і вімкнули дешевий турецький серіал про позашлюбних дітей
спалили другой участок стены. Стена у черного замка была целая. Почему и были живы тормунд и прочие.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Мені цікаво чому тільки Північ відкосила від участі в обновленому форматі "Вестероського союзу".
Дорн також цілком міг. Вони найменше постраждали в громадянській війні. І у них звязку з центром, зараз, після остаточного вигнання Таргарієнів, немає ніякого.
Оскільки Дорн єдине з усіх королівств, що був приєднаний династичним шлюбом.
тому що тільки у півночі залишились сильні незалежні лідери
інші землі або спустошені, або не мають справжних вожаків

хто той новий принц дорну ми не знаємо, він ніде не засвітився, але очевидно, воювати він не хоче
у дорні тепло, там тепле море, купальні. помаранчеві дерева, тепло, мухи не кусають
король  нічого не вимагає: це від багатого хайгардену всі королі весь час тягнули гроші, провіант, гарматне м*ясо
дорн і у складі 7 королівст був майже автономним, тож які проблеми: у складі королівств, чи незалежним, не має різниці
   
Re: гра престолів, 8 сезон

а чого ж він не був протягом серіалу улюбленим персонажем у фанатів?
чи був?
до того ж, виглядає так, шо жінка знову погана вийшла наприкінці. дуже традиційно як для патріархальщиків.
ніякої патріархальщини
санса старк виборола незалежність півночі і була коронована королевою півночі
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А обратите внимание какая связь с современностью прослеживается.  Она готова была весь мир освобождать от тирании таким же кровавым способом как и Кингс ландинг.

Прямо как когда-то революционеры залили кровью полмира, и сейчас либерально социалистическая мерзота голову поднимает. Но спасибо сериалу, мы уже знаем самый действенный способ.

Насколдько он действенный мы не узнаем. Но вангую будь продолжение, говносрач продолжился бы с новой силой уже в первом эпизоде следующего сезона.
Не нужно быть провидцем чтоб такое предположить. Достаточно было в финале поглядеть на лица, когда они голосовали За. Ни счастья ни удовлетворения.
Не более чем ситуативный договорняк... на пол года.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

ніякої патріархальщини
санса старк виборола незалежність півночі і була коронована королевою півночі

6 королевств + "днр"  :lol:
   
Re: гра престолів, 8 сезон

а мені сподобалась кінцівка.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

а мені сподобалась кінцівка.
мені сподобалось лише самореалізація санси та ар*ї
санса здійснила свою мрію
а для ар*ї я не бачила місця у мирній країні, от стати вестероським колумбом - то для неї
   
Re: гра престолів, 8 сезон

вони прийшли в вестерос померти за свою королеву
сірий черв*як за смерть місандеї готовий був всьому вестеросу кров пустити, а смерть своєї королеви просто проковтнув

Вони не самогубці. Поки була Дейнеріс з драконом, йшли за нею завойвувати Вестерос. Як її не стало, то треба думати, як вибратись звідти живими.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Дехто в цьому треді вгадав вірно :).

А взагалі остання серія, напевно, найгірша за всі 8 років. Сценаристи взагалі тупо з"їхали з теми. Дуже розчарована кінцівкою.

+1

Сильно разочарован
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія