Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мусульмани знову намагаються влаштувати бійню в США :X

Перекривають аеропорти та мости, вимагають покарати Ізраіль



https://www.npr.org/2024/04/16/1244990246/pro-palestinian-demonstrators-shut-down-airport-highways-and-bridges
   
Покарати за збиті ракєти ,
Мабуть
Падєлом ..
   
Перекривають аеропорти та мости, вимагають покарати Ізраіль

Показати зображення...
https://www.npr.org/2024/04/16/1244990246/pro-palestinian-demonstrators-shut-down-airport-highways-and-bridges
Пару бульдозерів і нема чурок)
   
Кацапи качають через соц мережі
   
тю
півсотні придурків зібралися (в яких навіть автівки немає, тобто це навіть не люмпен - це бомжі по американським міркам) й щось там кричать
якби дорогу не перекрили, то й ніхто б й не побачив

до речі, перекриття доріг в Штатах то не є правопорушенням?
   
Додому хочуть
   
тю
півсотні придурків зібралися й щось там кричать
якби дорогу не перекрили, то й ніхто б й не побачив

до речі, перекриття доріг в Штатах то не є правопорушенням?

У 2020 теж з подібних "дрібниць" починалось....

   
нізя перекривати дороги
міста кафе ресторани захоплювати можна а дорогі ніця вигрубить за цє
   
кафе ресторани

запасіться харчами, пане Вудов і нікому не розповідайте, що запаслись
   
Додому хочуть

Скучили за рідним тоталітаризмом? :K

Час депортації.
   
Скучили за рідним тоталітаризмом? :K

Час депортації.

Ви пізно проснулись.
Вони повноправні громадяни - вільний народ вільної країни.
Відстоюють свою свободу, свої переконання, свою волю.
   
Додому хочуть
США - їх дім
   
США - їх дім
В домі не серуть нормальні люди. Хоча традиції можуть бути різними.
Більш схоже на бомжів, де на голову не капає, там і дім на сьогодні, а засеремо - далі підемо.
   
Сотні нелегальних мігрантів зібралися перед ратушею Нью-Йорка, які вимагають дозволити їм жити в готелях, а не в притулках.


Голосовали. Получите.
   
Сотні нелегальних мігрантів зібралися перед ратушею Нью-Йорка, які вимагають дозволити їм жити в готелях, а не в притулках.

як я розумію, на тих же умовах - нічого не платить?
   
"Зараз протестувальники блокують міжнародний аеропорт Сіетл-Такома. Люди залишають свої машини і йдуть до аеропорту."


Это кстати федеральное преступление.

   
Сотні нелегальних мігрантів зібралися перед ратушею Нью-Йорка, які вимагають дозволити їм жити в готелях, а не в притулках.
https://twitter.com/view/status/1780264476236779611Голосовали. Получите.

Жити в готелях за чий рахунок? Готель має власника. Там ж не комунізм
   
і влаштують. це ж упороті. нормальні мусульмани на такі збіговиська не ходят. немає поганої релігії. є погані люди  :-)o
   
як я розумію, на тих же умовах - нічого не платить?

Они нет. Более того NYC планирует потратить на эту категорию $12 млрд. $1400 food stamps,  заряженные дебитовые карточки до $10000 на семью.


И это штат, а на федеральном уровне для України ни как не могут найти пару млрд. на снаряды.
   
Жити в готелях за чий рахунок? Готель має власника. Там ж не комунізм

Город за это платит. Городу деньги частично даёт федеральная администрация. Другими словами налогоплательщики.

Місто витрачає в середньому 352 долари за ніч, щоб піклуватися про кожну мігрантську сім’ю




Останнє редагування: 17 квітня 2024 00:14:24 від Valentyn
   
Город за это платит.

Якщо їх пустити в готелі то тим готелям дупа. Капремонт після них треба буде робити. Який власник навіть за гроші від міста їх туди запустить?
   
Re: Мусульмани знову намагаються влаштувати бійню в США :X

Якщо їх пустити в готелі то тим готелям дупа. Капремонт після них треба буде робити. Який власник навіть за гроші від міста їх туди запустить?

Вы смотрите прямо в корень. Там разруха. Но... например Roosevelt hotel владеют Пакистанцы. Находится отель в самом центре Financial district нижнего Manhattan NYC

   
Re: Мусульмани знову намагаються влаштувати бійню в США :X

В Brooklyn NY палестинские стронники жгут американский флаг. И к сожалению их за это даже арестовать нельзя. Частично именно это и влияет на призывы администрации к Израилю не отвечать на агрессию Ирана.


Но тут нужно понимать, палестинские сторонники, Антифа, БЛМ , Occupy Wall Street это одни и те же люди. Которыми руководят из одного и того же места.
   
В Brooklyn NY палестинские стронники жгут американский флаг. И к сожалению их за это даже арестовать нельзя.

а чого ніззя?
я мовчу про приниження національних символів (бо не в курсі щодо відповідних статей кримінального кодексу), але банальне порушення пожежної безпеки у паблік плейс жеж можна пришить! Аби було бажання
   
Сотні нелегальних мігрантів зібралися перед ратушею Нью-Йорка, які вимагають дозволити їм жити в готелях, а не в притулках.
https://twitter.com/view/status/1780264476236779611Голосовали. Получите.
Хай поселяються у олд вуда і наших емігів)
   
Вы смотрите прямо в корень. Там разруха. Но... например Roosevelt hotel владеют Пакистанцы. Находится отель в самом центре Financial district нижнего Manhattan NYC

https://twitter.com/view/status/1707805871529402380

Упс. My bad. Точнее 45 east 45 street. Manhattan,  NYC
   
а чого ніззя?
я мовчу про приниження національних символів (бо не в курсі щодо відповідних статей кримінального кодексу), але банальне порушення пожежної безпеки у паблік плейс жеж можна пришить! Аби було бажання

Верховный Суд Сполучених Штатів в свое время принял,  что спаливание флага это цитирую:"Flag burning is such a form of symbolic speech"  Первая поправка Конституции. Такая символическая форма свободы слова.
   
Хай поселяються у олд вуда і наших емігів)

Но. К ним ни как нельзя. Они только пиzдеть любят.
   
і влаштують. це ж упороті. нормальні мусульмани на такі збіговиська не ходят. немає поганої релігії. є погані люди  :-)o

Релігії можуть з начебто нормальних людей в момент зробити упоротих
   
По секрету вам розкажу як це працює в США. Всі хто палив прапор та кричав "Смерть Америці" по можливості ідентифікуються і в ФБР на них заводять файли. Це така робота у ФБР заводити файли на всіх хто хоч якось відповідає параметрам потенційного терориста і все це абсолютно законно. Оскільки всі ці мудаки захищені статтями про свободу слова, думки, права на протести і так далі, то тільки за це їх не можна ні карати ні обмежувати.
Але наступає велике АЛЕ... Всі ці люди, якщо не є громадянами втрачають шанс отримати громадянство, ФБР без пояснення причин не дасть дозвіл. Також, будь-яке порушення закону цими мудаками буде каратися. Закони порушують всі, бо десь недогледів. десь є суперечливе законодавство, десь вільна інтерпретація статті і кожен раз цих мудаків будуть натягувати по максимуму. Далі, якщо ці протести чи заклик "смерть Америці" будуть кимось оскаржені, то за це можна сісти. Наприклад, якби я йшов по вулиці і побачив мудака з плакатом "Смерть Америці", то я міг би дати їм по голові і в суді доказав би що ідентифікую себе як частину Америки і дав по голові, бо вони мені погрожували смертю. Суд став би на мою сторону або їм довелось би дуже багато потратити на адвоката, щоб мене покарати. Але є надійніший спосіб - я бачу цей плакат і просто викликаю поліцію і кажу, що мені погрожують. Поліція зобовязана приїхати (навіть якщо присутні наряди і якась охорона протесту). Далі поліцай фіксує, що дійсно була погроза мені і тому заводить справу по статті типу "прояв ненависті". За цими статтями судять за расизм, сексизм, і так далі... Ще варіант, громадянин США може заявити в поліцію, що це не просто погроза йому, а погроза йому, родині, дітям і т.д. Тоді можуть викликати спецназ і всіх з плакатами відгамселити і дійсно пришити тероризм (так і є) і вони присядуть на 10-20 років.
В реаліях приблизно так воно і є. Зараз в поліції є такі заяви, когось зафіксували і за процедурою їх почнуть тягати на допити і таки посадять так як посадили тих хто штурмував Капітолій, тих хто грабував магазини і мародерив. Когось викликають вже, а когось тягатимуть і через місяць-два. Ну не забувають таких речей.
Приблизно так...
   
По секрету вам розкажу як це працює в США. Всі хто палив прапор та кричав "Смерть Америці" по можливості ідентифікуються і в ФБР на них заводять файли. Це така робота у ФБР заводити файли на всіх хто хоч якось відповідає параметрам потенційного терориста і все це абсолютно законно. Оскільки всі ці мудаки захищені статтями про свободу слова, думки, права на протести і так далі, то тільки за це їх не можна ні карати ні обмежувати.
Але наступає велике АЛЕ... Всі ці люди, якщо не є громадянами втрачають шанс отримати громадянство, ФБР без пояснення причин не дасть дозвіл. Також, будь-яке порушення закону цими мудаками буде каратися. Закони порушують всі, бо десь недогледів. десь є суперечливе законодавство, десь вільна інтерпретація статті і кожен раз цих мудаків будуть натягувати по максимуму. Далі, якщо ці протести чи заклик "смерть Америці" будуть кимось оскаржені, то за це можна сісти. Наприклад, якби я йшов по вулиці і побачив мудака з плакатом "Смерть Америці", то я міг би дати їм по голові і в суді доказав би що ідентифікую себе як частину Америки і дав по голові, бо вони мені погрожували смертю. Суд став би на мою сторону або їм довелось би дуже багато потратити на адвоката, щоб мене покарати. Але є надійніший спосіб - я бачу цей плакат і просто викликаю поліцію і кажу, що мені погрожують. Поліція зобовязана приїхати (навіть якщо присутні наряди і якась охорона протесту). Далі поліцай фіксує, що дійсно була погроза мені і тому заводить справу по статті типу "прояв ненависті". За цими статтями судять за расизм, сексизм, і так далі... Ще варіант, громадянин США може заявити в поліцію, що це не просто погроза йому, а погроза йому, родині, дітям і т.д. Тоді можуть викликати спецназ і всіх з плакатами відгамселити і дійсно пришити тероризм (так і є) і вони присядуть на 10-20 років.
В реаліях приблизно так воно і є. Зараз в поліції є такі заяви, когось зафіксували і за процедурою їх почнуть тягати на допити і таки посадять так як посадили тих хто штурмував Капітолій, тих хто грабував магазини і мародерив. Когось викликають вже, а когось тягатимуть і через місяць-два. Ну не забувають таких речей.
Приблизно так...

Там з тими погрозами не все так просто. Одного кричання мало.  Треба щоб можна було довести мотив, намір та засіб

А от якщо я побачив, злякався, і тепер мені потрібен курс терапії - от за це можна засудити на кругленьку суму. Звичайно треба буде доводити що саме ця подія стала причиною
   
як я розумію, на тих же умовах - нічого не платить?

І  зі сніданком !!! :diablo:
   
І  зі сніданком !!! :diablo:

Champagne brunch  :beach:
   
Неправильна назва гiлки

Там десь 50% мусульман, а 50% дуже бiлих социкiв, блм, атiфа, лбткрм i прочоi соцiалiстичноi пiздоти. Типу Татуся, БФ-2 та Сравредко тут на форумi.
   
Неправильна назва гiлки

Там десь 50% мусульман, а 50% дуже бiлих социкiв, блм, атiфа, лбткрм i прочоi соцiалiстичноi пiздоти. Типу Татуся, БФ-2 та Сравредко тут на форумi.

Вони зараз типу також палестинці  :gigi:
   
Re: Мусульмани знову намагаються влаштувати бійню в США :X

Город за это платит. Городу деньги частично даёт федеральная администрация. Другими словами налогоплательщики.

Місто витрачає в середньому 352 долари за ніч, щоб піклуватися про кожну мігрантську сім’ю
https://twitter.com/view/status/1752358395200348325https://twitter.com/view/status/1698749056040755596

І це ще хтось шпиняє Україну за корупцію  :facepalm1:
   
Їхні податки йдуть на геноцид

   
Re: Мусульмани знову намагаються влаштувати бійню в США :X

Они нет. Более того NYC планирует потратить на эту категорию $12 млрд. $1400 food stamps,  заряженные дебитовые карточки до $10000 на семью.

https://twitter.com/view/status/1777305393439420592И это штат, а на федеральном уровне для України ни как не могут найти пару млрд. на снаряды.
ти трампанзон додавай -МАГА репи не дають на Україну. Ось тоді буде правда,а не спроба присобачити одне до другого і брехзливо спробувати то продати публіці. як завжди валік передьоргує.
   
Re: Мусульмани знову намагаються влаштувати бійню в США :X

Неправильна назва гiлки

Там десь 50% мусульман, а 50% дуже бiлих социкiв, блм, атiфа, лбткрм i прочоi соцiалiстичноi пiздоти. Типу Татуся, БФ-2 та Сравредко тут на форумi.
п***а як всяка трампанзова наволоч. бо тільлки "точність " цифр які ніхто не рахував і склад який теж ніхто не провіряв говорить-п***а.
   
Хай поселяються у олд вуда і наших емігів)

Це навіть не смішно, он губернаторка Масачусетсу ще минулого літа оголосила надзвичайний стан у штаті, і просила людей, хто має місце, - брати до себе нелегалів, тому що вже нeма куди їх дівати.

(Коментатор на відео каже, що тільки в Масачусетсі на нелегалів витрачається 45 мільйонів доларів на місяць).




   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія