Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Римський папа об'ївся ухи! :X

 :good: Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Цитата: GizmoGremlin link=topic=1135207.msg27828363#msg27828363 date=  :good: :good: 1710024024
Лідери УГКЦ мають мати сміливість назвати Унію 1569 року поразкою, викинути білий прапор, розірвати "союз" з поїхавшим дахом від кацапського бабла Ватіканом і об'єднатися з ПЦУ в єдину Помісну Українську Церкву.

Абсолютно вірно
   
Re:  :good: Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Абсолютно вірно
.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Брехня, і ти це добре знаєш.

Ні не брехня . У Берголіо є свої таракани , але він такий який є . Ще за часів коли вештався задворками Буенос -Айреса будучи архиєпископом .
І взагалі , інтерв'ю було в лютому ,а розганяють його чогОсь  зараз в " ізвращонной формє " і  для чОгось .
Берголіо розсусолював загальні роздуми на тему і аж тільки вкінці згадав " візьмемо прикладом Україну , є країни які готові виступати посередниками в перемовинах " . Як з цього зробилось " я Папа Єпископ Риму закликаю Україну здатися" я фіг його знає .
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

А что б делал ватиканский поп, если б Ватикан захватили кацапы, сказали, вывешивай белый флаг, пока цел, тут КГБист гундяй будет молиться другому кгбисту путлеру, а ты поедешь на соловки, там даже мальчиков тебе с интерната привезут, если будешь отсвечивать где надо?
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

А что б делал ватиканский поп, если б Ватикан захватили кацапы, сказали, вывешивай белый флаг, пока цел, тут КГБист гундяй будет молиться другому кгбисту путлеру, а то поедешь на соловки, там даже мальчиков тебе с интерната привезут, если будешь отсвечивать где надо?
треба нагадати папі долю УГКЦ в СССР.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

треба нагадати папі долю УГКЦ в СССР.
Да и в нынешней кацапии им уже давно несладко, ее там практически нет, кучка давно завербованных агентов ФСБ и все.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Папи завжди були з чинною владою в Римі. І вміли налагоджувати контакти. Від німецьких вождів в Пізній античності до місцевих фошиздів під час ДСВ.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Папи завжди були з чинною владою в Римі. І вміли налагоджувати контакти. Від німецьких вождів в Пізній античності до місцевих фошиздів під час ДСВ.

Тобто папи завжди були на боці сатани. Ясно чого вартує ця церква.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Що пояснити. Церкви східного обряду які католицькі, зокрема УГКЦ повністю автономні. Влада папи над ними суто формальна. Відповідно можуть його думку по яких хочуть питаннях не поділяти, наприклад якщо папа завтра скаже що вінчаємо геїв то це аж ніяк не вплине на УГКЦ .

:facepalm:

УПЦ теж так про гундяя розказують.

І взагалі, греко-католики не церква, а християнська спільнота. Папа сказав. Кодове слово - Гавана.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Ні не брехня . У Берголіо є свої таракани , але він такий який є . Ще за часів коли вештався задворками Буенос -Айреса будучи архиєпископом .
І взагалі , інтерв'ю було в лютому ,а розганяють його чогОсь  зараз в " ізвращонной формє " і  для чОгось .
Берголіо розсусолював загальні роздуми на тему і аж тільки вкінці згадав " візьмемо прикладом Україну , є країни які готові виступати посередниками в перемовинах " . Як з цього зробилось " я Папа Єпископ Риму закликаю Україну здатися" я фіг його знає .

Тоді розкажи нам:
1. Коли до Франциска папа зустрічався з православними ієрархами і підписував якісь домовленності?
2. Чому Франциск зустрічався саме з Гундяєм, а не Варфоломієм?
3. З ким з керівників держав Франциск зустрічався частіше ніж з хуйло?
4. Чому на початку війни Франциск особисто підтюпцем потрусив в кацапське посольство?
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X
PAL

Берголіо розсусолював загальні роздуми на тему і аж тільки вкінці згадав " візьмемо прикладом Україну , є країни які готові виступати посередниками в перемовинах " . Як з цього зробилось " я Папа Єпископ Риму закликаю Україну здатися" я фіг його знає .


На ще й тобі посилання
https://www.theguardian.com/world/video/2024/mar/10/pope-says-ukraine-should-raise-white-flag-and-end-war-with-russia-video

Отак от й зробилось. Коли він прямо сказав: "raise the white flag"
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

На ще й тобі посилання
https://www.theguardian.com/world/video/2024/mar/10/pope-says-ukraine-should-raise-white-flag-and-end-war-with-russia-video

Отак от й зробилось. Коли він прямо сказав: "raise the white flag"

Нафіга мені якийсь гардіан зі своїми домислами. Я читав інтерв'ю і побачив абстрактні говно - моралізаторські  роздуми в його типовому стилі. Хочеш бачити в цьому якісь заклики щодо України - бач. Це ж те саме що, "чоколядний Пєтя - диякон московського патріархату". Аргументи пох.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Міністерство закордонних справ 11 березня викликало Апостольського нунція в Україні Вісвальдаса Кульбокаса через останні суперечливі заяви Папи Римського Франциска про повномасштабну російсько-українську війну.

Джерело: "Європейська правда"

Деталі: Під час виклику Кульбокасу повідомили, що "в Україні розчаровані" словами Папи щодо "білого прапору" та необхідності "проявити хоробрість і вести переговори" з Росією, заявили в МЗС.

Там додали, що такі заклики "легалізують право сильного і заохочують його до подальшого нехтування нормами міжнародного права".

Натомість у Києві очікують від глави Святого Престолу "сигнали у бік світової спільноти про необхідність негайного об’єднання сил для забезпечення перемоги добра над злом, а також апеляції до нападника, а не до жертви", йдеться в повідомленні.

Апостольському нунцію в Україні окремо нагадали про "формулу миру" й бажання Києва досягнути миру, який має бути справедливим і заснованим на принципах Статуту ООН.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X
PAL

Нафіга мені якийсь гардіан зі своїми домислами. Я читав інтерв'ю і побачив абстрактні говно - моралізаторські  роздуми в його типовому стилі. Хочеш бачити в цьому якісь заклики щодо України - бач. Це ж те саме що, "чоколядний Пєтя - диякон московського патріархату". Аргументи пох.

Млять
Які "домисли"????
Там викладено ВІДЕО
З прямою мовою цього попика!!! Ротом він це каже! Своїм, млятіь, ротом!!!
Чи ти хочеш заявити, що то все діп фейк???

   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Млять
Які "домисли"????
Там викладено ВІДЕО
З прямою мовою цього попика!!! Ротом він це каже! Своїм, млятіь, ротом!!!
Чи ти хочеш заявити, що то все діп фейк???
Ні разу за всі два роки ця мразота не вимовила фразу російська агресія. Ні разу. Цього вже достатньо.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

А як українські католики до цього ставляться?
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Ні разу за всі два роки ця мразота не вимовила фразу російська агресія. Ні разу. Цього вже достатньо.

30 серпня 22 року . Але напевно тобі це пох
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

А як українські католики до цього ставляться?
Чекаємо на білий дим.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Млять
Які "домисли"????
Там викладено ВІДЕО
З прямою мовою цього попика!!! Ротом він це каже! Своїм, млятіь, ротом!!!
Чи ти хочеш заявити, що то все діп фейк???
PAL,я не ма жодного бажання захищати Берголіо ,то ж не змушуй мене це робити , задвигаючи відверту " сову на глобусі"
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Чекаємо на білий дим.


Заздрю Вашому оптимізму , брате . Я чогось останні роки  схиляюсь до думки , що це десь напевно  вже кінець всієї цієї світової свистопляски .
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X
PAL

Чекаємо на білий дим.

краще чорний
з усієї території, огороженої червоною стіною
А ще краще - огороженої мкад

   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Ватикан: Запитання були пагані, а папа харошій

Нунцій: до серйозних тем не слід підходити з випадковими запитаннями

В інтерв’ю для італійського часопису «La Reppublica» Апостольський Нунцій в Україні архиєпископ Вісвальдас Кульбокас поділився думками про нещодавно опубліковане інтерв’ю Папи Франциска для швейцарської телерадіокомпанії RSI.
«Йдеться про дуже серйозні теми, до яких не слід підходити з випадковими запитаннями. Треба було би дати Папі можливість висловитися у більш розгорнутий спосіб», – зазначає архиєпископ Вісвальдас Кульбокас, Апостольський Нунцій в Україні, коментуючи для італійського часопису «La Reppublica» нещодавнє інтерв’ю Папи Франциска для швейцарської телерадіокомпанії RSI.
Невідповідне запитання
Архиєпископ Кульбокас висловив своє здивування тим, як можна було використовувати у запитанні припущення про те, чи Україна повинна «підняти білий прапор», чи ні. «Чому відправною точкою є жертва, той, хто зазнає агресії? Що це за запитання?» – коментує він. За його словами, йому важко зрозуміти, чому журналіст використав образ білого прапора. Це можна виправдати тільки в тому випадку, якщо малося на увазі «запрошення до всіх сторін шукати шляхи до миру».

   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

«Очевидно, що серце Папи болить через велику кількість жертв війни в Україні, починаючи від дітей. В цьому сенсі, щоб зупинити війну, Папа першим “піднімає білий прапор” в значенні запрошення всіх до діалогу, бо йому завдає болю безперервне кровопролиття. Більше того, якби журналіст хотів вести виважену розмову, він мав би, в першу чергу, запитати Папу, що, на його думку, має зробити Росія. Вистачить розплющити очі: звідки два роки тому прийшли ракети, танки і солдати?» – підкреслив Апостольський нунцій, додавши, що відповідь на це запитання «емпірична», тут не потрібні «ні філософія, ані богослов’я», а тому правильним запитанням з боку журналіста було би: «Що Папа хотів би сказати Росії?».
Заповідь номер один
«Ну, тоді що б Ви хотіли сказати Росії?» – запитав Апостольського Нунція журналіст від «La Repubblica». Відповідаючи, архиєпископ Кульбокас сказав, що «вона повинна перестати вбивати». «Закон номер один – не вбивай, так думають багато християн і багато мусульман, які живуть в Росії. Натомість, вбивство триває, і сьогодні вночі, і сьогодні вранці. Не вбивати, не посилати солдатів, ракети, безпілотники на українську територію чи погрози – це пункт номер один», – підкреслив він, зауваживши, що Папа, а також і він як, його представник, дбає більше за «духовний, моральний і гуманітарний вимір, аніж за політичний», а тому перше завдання полягає в тому, щоб молитися за всіх. «Коли я молюся, я прошу, щоб Росія припинила вбивати, а Україна знайшла наймудріший спосіб, як впоратися з цією агресією, з цим безмірним болем», – додав Апостольський Нунцій.
Дискусія у формі діалогу
Відповідаючи на запитання журналіста про те, «як у цьому ключі можна трактувати заохочення Папи до переговорів», архиєпископ Вісвалдас зазначив, що гіпотеза про переговори існує в українському суспільстві, вона обговорюється, але супроводжується запитанням: «Що принесе більше жертв?». «Українці знають свою історію, знають, що вже траплялося неодноразово, знають, що ціна підкорення владі такого ґатунку в історії була значно вищою: не лише жертви, а й особисті катування та колективні тортури, як-от Голодомор. І тому виникає питання: що принесе більше жертв – спроба протистояти агресору чи укладення якоїсь угоди? І якщо так, то якої угоди? Це не може бути підпорядкування» – підкреслює Апостольський Нунцій.
 А загалом ватиканський дипломат зауважив, що не вважає, що може щось радити українцям. «Коли ми спілкуємося з українцями, ми робимо це у формі діалогу: ми ставимо запитання, ми слухаємо одні одних, розмірковуємо разом. У мене немає рецепту», – пояснює архиєпископ Вісвальдас Кульбокас, погоджуючись із тим, що саме такий підхід може допомогти зберігати відкритість на можливість переговорів. «Звичайно, це заохочення є частиною місії Церкви і Святого Престолу. Іноді цю місію називають "мистецтвом миру через діалог". Ми підтримуємо відкритість і діалог між народами, це беззаперечно, і Папа хотів наголосити на цьому. Для віруючої людини все людство повинно співіснувати як брати і сестри, а діалог є одним з головних проявів братерства, а також засобом подолання найсерйозніших перешкод», – підсумовує він.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

архиєпископ Вісвалдас зазначив, що гіпотеза про переговори існує в українському суспільстві, вона обговорюється
А посилання Вісвалдас не надав часом?
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Заздрю Вашому оптимізму , брате . Я чогось останні роки  схиляюсь до думки , що це десь напевно  вже кінець всієї цієї світової свистопляски .
То ще краще. Радіти треба.
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

То ще краще. Радіти треба.

Скажімо,я й так не сильно щоб засмучувався . Дивлюся на це прозаїчно .
Ви не дивились  дебати Jeff Cassman  (sspx)  vs Br.Peter Dimond (sedevac )
Dimond розгромив Кассмана в "труху",що мені як sspx-шнику повинно було б бути "обідно" ,але чогось вийшло навпаки.
Папа Франциск це реальна проблема і цікаво послухати думку різних" католицьких партій " ,хоча брат Пітер Даймонд це вже дуже радикальна фракція .
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

Нє я не настільки маю вільного часу, щоб слухати 2.5 години дебати з .... єретиками)
   
Re: Римський папа об'ївся ухи!  :X

До папи доєднався Діма мєдвєдев теж призвав Україну негайно капітулювати.
Оце компанія у папи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія