Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шістки Шарія в Одесі чіпляли Жукова, але раптом щось пішло не так

Таке))
Нічого не маю проти звичайних сільських жителів))——
Аж допоки вони не починають в Моєму Місті права качати))
пс. Про Валєнтіно——ось такі рагулі і не зрозуміли моєі покупки))( не розуміють вони того що якщо людині сподобалось——він взяв і купив——і неважливо що за ці грощі корову можна купити))
Оце і є твоя справжня мотивація купівлі цих кросівок, і саме тому тебе називають еталонним рагулем, бо саме так ти вивищуєшся над тими, кого вважаєш сам рагулями, бо більше свою самооцінку у тебе підняти нічим; а твій еталон , внаслідок власних негативних якостей, для тебе недосяжний
 І про корів: твої кросівки і весь твій прікід на випускному пасував тобі як корові сідло. А от якби ти з цінниками на прикіді був, щоб всі бачили, скільки коштують твої кросівки і усвідомлювали свою нікчемність, бо навколишні краще б корову купили, отут би всіх би і зробив.
   
 А Стерненко , номери ий Серьожа тебе харить тому, що йому ,щоб бути Стерненко не потрібні дорогі кросівки, він і у кедах залишиться Стерненко. Подумай чому.
   
одні знімають, інші вішають назад
потім б'ються на камери і мама визиваєт мєнтов

всє прі дєлє  [ua]

Так и есть.Мне ,как одесситу,одинаково противны что шариевцы,что безработный рагулек Стерненко.Потому что и те,и другие занимаются херней и раскалывают общество и никто не хочет работать,превратив активизм в средство обогащения
   
Так и есть.Мне ,как одесситу,одинаково противны что шариевцы,что безработный рагулек Стерненко.Потому что и те,и другие занимаются херней и раскалывают общество и никто не хочет работать,превратив активизм в средство обогащения
тобі, як зеботу, шаріївці мають бути противніші, і набагато причому, бо це вони будуть на виборах в Зюзі голоси в Одесі забирати, а не правосеки.
   
тобі, як зеботу, шаріївці мають бути противніші, і набагато причому, бо це вони будуть на виборах в Зюзі голоси в Одесі забирати, а не правосеки.


Вы преувеличиваете мою заинтересованность в Зеленском.На данном этапе никого лучше я не вижу и не более.Видеть шариевцев в горсовете я бы не хотел,как и рагулей по вызову в лице Стерненко.Потому что и те и другие приведут город к повторению 2 мая,где опять погибнут одесситы,а шариевцы со Стерненками на этом попиарятся
   
Вы преувеличиваете мою заинтересованность в Зеленском.
та ладно, не прибідняйся :lol:

Видеть шариевцев в горсовете я бы не хотел
але будеш відєти, якщо зекоманда їх не нейтралізує. в вас там вати достатньо.

Останнє редагування: 10 лютого 2020 10:35:22 від myshka naruzhka
   
Той, хто голосував за рагуля року Зе, опустив свою моральну планку нижче плінтуса, і йому проголосувати за рагуля фашиста Шарія - раз плюнути. Не за Українця ж Стерненка голосувати.
   
та ладно, не прибідняйся :lol:

Видеть шариевцев в горсовете я бы не хотел
але будеш відєти, якщо зекоманда їх не нейтралізує. в вас там вати достатньо.


Так а чего мне прибедняться?Я ни в каких партиях не состою,на выборы не хожу и если брать глобально,то мне стало в каких то моментах только хуже,т.к. прикрылось пару каналов с коммунальной собственностью и с той же оценкой,которую уже нельзя занизить как раньше.Но при этом я понимаю что Украине от этого только лучше,а как заработать я всегда найду.Т.е. Я ставлю пользу для государства выше личной выгоды и готов за это платить своими деньгами и не плачусь что клятый Зе меня обманул.
   
та ладно, не прибідняйся :lol:

Видеть шариевцев в горсовете я бы не хотел
але будеш відєти, якщо зекоманда їх не нейтралізує. в вас там вати достатньо.


А что касается шариевцев,так их сожрут,так же как и патриотов,которых просто посадили на зарплату,чтобы они не мешали взрослым дядям мутить серьезные дела
   
голосуем за шария..  тоесть НОД..  хуже не будет!
   
голосуем за шария..  тоесть НОД..  хуже не будет!


Ты не удивишь
   
А что касается шариевцев,так их сожрут,
не сожрут, а буде кремль цих рагулів використовувати по назначєнію (читай повторення варіацій 2 травня тільки з іншим ісходом)
   
Вы пишите что хотите и как хотите,но——
Партия Шария на следующих выборах опять поимеет правосеков и националистов))
Запомните этот твит(с) ))))
   
Вы пишите что хотите и как хотите,но——
Партия Шария на следующих выборах опять поимеет правосеков и националистов))
Запомните этот твит(с) ))))


Тут без вариантов.Просто шариевцы ещё не успели зашквариться в виду того,что только открылись+Петро у них отгрыз,слепив из себя главнационалиста
   
Чомусь " активісти" від " лисих молодиків в валєнтіно"—— ссуться і обходять стороною))
Та невже , в Одесі так обходили, що аж табличка розбилася,як я розумію їм пофіг з чого  барбекю робити.
А говорил я ( про кроссовки) то что вот эти " понаехавшие" не понимают как отдать столько денег за шкары если на них можно было бы купить кормилицу в семью—— корову))
:weep:
Таке може  прийти в голову  хіба  рагулю з  комплексами. :facepalm1: В пристойному товаристві  розмови про шмотки і їх вартість, та ще й з притянутими за вуха висновками  - моветон ,адже це рівень пролетаріїв.   Ці хлопаки  в Одесі явно не зрозуміли б такого плебейського розкату мислі , у них в голові зовсім іншого рівня і якості моральні налаштування.

   
Та невже , в Одесі так обходили, що аж табличка розбилася,як я розумію їм пофіг з чого  барбекю робити.
:weep:
Таке може  прийти в голову  хіба  рагулю з  комплексами. :facepalm1: В пристойному товаристві  розмови про шмотки і їх вартість, та ще й з притянутими за вуха висновками  - моветон ,адже це рівень пролетаріїв.   Ці хлопаки  в Одесі явно не зрозуміли б такого плебейського розкату мислі , у них в голові зовсім іншого рівня і якості моральні налаштування.

А чим вам "рівень пролетаріів" не влаштовує?——
Я ніколи не приховував що я звичайний пролетаріат, а не ( як це прийнято на ФуПі) олєгарх))
пс. Блін((——ось чому до мене ще ні разу жоден "активіст' не доіба..ся?((——ссуться напевно((( але це ім якразь властиво))
   
пс. Блін((——ось чому до мене ще ні разу жоден "активіст' не доіба..ся?((——ссуться напевно((( але це ім якразь властиво))

до мене теж, як і до 99,9% населення. для цього треба підстави створити.
   
до мене теж, як і до 99,9% населення. для цього треба підстави створити.

Ну тут на ФУПі не чекають якихось підстав наприклад))
Не встиг щось сказати——зразу накидуються))
І на СУПі))——
Сидить задрот маджесті і топче клаву)) ( тому що на вулиці сситься?)
   
Блін((——ось чому до мене ще ні разу жоден "активіст' не доіба..ся?((——ссуться напевно((( але це ім якразь властиво))
Та да, як тут не сцятись такого колоритного чувака.
В Одесі 2014 на полє куліковом теж було дохрена "брутальних". Але кепсько сі скінчили, бо знайшлись брутальніші....

Оце і є твоя справжня мотивація купівлі цих кросівок, і саме тому тебе називають еталонним рагулем, бо саме так ти вивищуєшся над тими, кого вважаєш сам рагулями, бо більше свою самооцінку у тебе підняти нічим; а твій еталон , внаслідок власних негативних якостей, для тебе недосяжний

 :buba:
   
Власне, якби була впевненість у тому, що правоохоронні органи самі з тими мудаками справляться, то і не прийшлось би ніяким активістам вмішуватись.
Всі оці напівзаконні дії - через відсутність нормально працюючої офіційної системи та невідворотності покарання.
   
Власне, якби була впевненість у тому, що правоохоронні органи самі з тими мудаками справляться, то і не прийшлось би ніяким активістам вмішуватись.
Всі оці напівзаконні дії - через відсутність нормально працюючої офіційної системи та невідворотності покарання.

І я ось чекаю коли " нормально працююча офіційна система" запроторить стерненка туди де йому місце))
І там буде час розмірковувати про " невідворотність покарання"))
пс. Це він для того собі ютуб канал розкручує?—— щоб уникнути якимось чином покарання?))
   
І я ось чекаю коли " нормально працююча офіційна система" запроторить стерненка туди де йому місце))
І там буде час розмірковувати про " невідворотність покарання"))
пс. Це він для того собі ютуб канал розкручує?—— щоб уникнути якимось чином покарання?))
Якщо його кудись запроторять то на його місце вже прийдуть активісти з кацапських еб...ней.
Просто зрозумій це.
   
Якщо його кудись запроторять то на його місце вже прийдуть активісти з кацапських еб...ней.
Просто зрозумій це.
Тобто начхати на Закон і залишити його далі на свободі тільки тому що "хуйло нападьот"?
Як ці всі "активісти" навчилися за ці роки нехтувати Законами(((
А коли до них приходять——"а мене за що?"
Гидко же?
   
Тобто начхати на Закон і залишити його далі на свободі тільки тому що "хуйло нападьот"?
Як ці всі "активісти" навчилися за ці роки нехтувати Законами(((
А коли до них приходять——"а мене за що?"
Гидко же?
Ще Степан Андрійович заповідав - проти кацапів і підкацапників усі закони ,умовності і правила відміняються.
   
Ще Степан Андрійович заповідав - проти кацапів і підкацапників усі закони ,умовності і правила відміняються.

Далеко зайдемо так((
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія