Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А Зеленський молодець, дороги будує якісні

Та да. Доріг не було, а Вова прийшов і всюди з'явилися догори. :facepalm1:

Я вам розкажу, як було. Дороги були завжди, але фінансування виділялось тільки на ямковий ремонт, бо ніхто не хотів красти так бездумно, та ще й з Ковідного фонду, як це роблять Слуги народу.
Це правильно, хоч і трохи цинічно.. як у Швеції.., про пенсів діти мають дбати, або дотримуватись здорового способу життя
   
ви не розумієте то все ще за Гройсманом добудовують  :weep:
   
Re: А Зеленський молодець,  дороги будує якісні

Таке враження, що до Великого Крадівництва всі їздили по грунтовках. :gigi:



Поро...  8-)
   
"Середня вартість 1 кілометра поточного середнього ремонту доріг у 2020 році зросла до 11,194 млн грн - це на 91,6% більше, ніж у 2019 році, при цьому вартість основних матеріалів, що використовуються в дорожньому будівництві, у 2020 році практично не змінилася."( УП).
-------
Погоджуюсь з ТС : зеленський молодець !
У нього " і вовки ситі, і барани радісно бекають ".
 :)
Мені було глибоко все одно дешевша вартість тої дороги, за умови, якщо її взагалі не було і її ніхто не бачив  :laugh:
   
Це правильно, хоч і трохи цинічно.. як у Швеції.., про пенсів діти мають дбати, або дотримуватись здорового способу життя
О ! Можливо,  Так думає і зеленський.
Типу : я розбагатів, я можу утримувати своїх батьків.
А ти не розбагатів, це твої проблеми і проблеми твоїх батьків.
Тому , здихайте, мені пофіг.
Моїм класним  машинкам потрібні якісні дороги.
   
Мені було глибоко все одно дешевша вартість тої дороги, за умови, якщо її взагалі не було і її ніхто не бачив  :laugh:
Вы согласны и на золотую дорогу, лишь бы к вашему дому .
   
О ! Можливо,  Так думає і зеленський.
Типу : я розбагатів, я можу утримувати своїх батьків.
А ти не розбагатів, це твої проблеми і проблеми твоїх батьків.
Тому , здихайте, мені пофіг.
Моїм класним  машинкам потрібні якісні дороги.
Життя жорстоке, це як донатити у забавки, або розумно використовувати наявні ресурси..
   
Вы согласны и на золотую дорогу, лишь бы к вашему дому .
Ні звичайно, я погоджуюсь платити податки за результат ане за дороги на папері
   
Життя жорстоке, це як донатити у забавки, або розумно використовувати наявні ресурси..
Життя могло би бути жорстоким, якщо б вчителі і лікарі перестали би вчити і лікувати вас і ваших дітей за смішні гроші.
Фіг би ви тоді розбагатіли.
Тому цим святим людям,вчителям і лікарям треба платити великі зарплати і пенсії, щоб ви із зєлькою мали можливість заробляти великі гроші.
   
Re: А Зеленський молодець,  дороги будує якісні

Життя жорстоке, це як донатити у забавки, або розумно використовувати наявні ресурси..

надо будет напомнить вам эту фразу
когда путлер опять у границ неньки начнет бицепсами шевелить
а бубочка будет метаться с поджатым хвостом и лепетать про мобилизацию
   
Re: А Зеленський молодець,  дороги будує якісні
a49

надо будет напомнить вам эту фразу
когда путлер опять у границ неньки начнет бицепсами шевелить
а бубочка будет метаться с поджатым хвостом и лепетать про мобилизацию
и писяться от страха
   
Життя могло би бути жорстоким, якщо б вчителі і лікарі перестали би вчити і лікувати вас і ваших дітей за смішні гроші.
Фіг би ви тоді розбагатіли.
Тому цим святим людям,вчителям і лікарям треба платити великі зарплати і пенсії, щоб ви із зєлькою мали можливість заробляти великі гроші.
Ну так дороги - це один з факторів, який дозволить піднімати зарплати  вчителям і лікарям.. Це розвиток інфраструктури, багатьох галузей економіки як наслідок і збільшення рівня ВВП .. Без доріг шанси у цих людей отримувати більші зп, не такі високі, як вважаєте?
   
Пишут, что эти дороги обошлись украинскому бюджету в кругленькую сумму.
В два раза дороже, чем могли бы быть.

Наговарівают парахаботи!  :laugh:
Ви ісчо скажітє, что оні строятся на ковідніє дєньгі - станєтє "агентом крімля" і "собратом Мідвідчука"  :D
   
Пишут, что эти дороги обошлись украинскому бюджету в кругленькую сумму.
В два раза дороже, чем могли бы быть.
Пішут, що кур доят.
А ти перевір, порохоботіна :K
   
Пішут, що кур доят.
А ти перевір, порохоботіна :K

Невже ти не повіриш Саакащвілі?
Цьому святому борцю з баригами?
   
В 17 гройсман підготував багато документації.. він теж молодець
Молодець? А з тим мостом який начебто "зробили при Гройсмані", який завалився недавно на Волині?
Теж молодець?
Гівно та імітатори всі ці "пживуни по-новому". Он зараз Онур переробляє багато з того, що криворукий "Альтком" зробив під час кнуря на Одеській трасі (ахметка - головний попутчік кнуря). Робляться нарешті безпечні розвороти, бо розвертатися через три полоси, коли "козаченькі" їбошать під 120-130 км на годину - це завжди гра зі смертю.
   
Цікаво скільки померлих від ковіду на кілометр виходить?
   
Невже ти не повіриш Саакащвілі?
Цьому святому борцю з баригами?
Розумієш, чувіха, яка тут вивалює виключно методички педофіла Уколова, Гриніва та Цеголко не має жодної довіри в плані "подання інформації".
Ну працює тут порохоботкою, таке буває.
Була б вона Лесею1995 якби народилася трошки раніше та застала би часи Кучми у притомному віці, й не питала би, "а що такого зробив Кучма? А ось шоколадний поц - нашевсьо!!" (с)
   
Молодець? А з тим мостом який начебто "зробили при Гройсмані", який завалився недавно на Волині?
Теж молодець?
Гівно та імітатори всі ці "пживуни по-новому". Он зараз Онур переробляє багато з того, що криворукий "Альтком" зробив під час кнуря на Одеській трасі (ахметка - головний попутчік кнуря). Робляться нарешті безпечні розвороти, бо розвертатися через три полоси, коли "козаченькі" їбошать під 120-130 км на годину - це завжди гра зі смертю.

Це той ахметка що 2 лями зелені башляє одном унайвеличнішому?

https://www.pravda.com.ua/news/2020/09/23/7267352/

Давай скажи, що УП бреше. Я з задоволенням буду це тицяти в "доповідь"  (tu)
   
Розумієш, чувіха, яка тут вивалює виключно методички педофіла Уколова, Гриніва та Цеголко не має жодної довіри в плані "подання інформації".
Ну працює тут порохоботкою, таке буває.
Була б вона Лесею1995 якби народилася трошки раніше та застала би часи Кучми у притомному віці, й не питала би, "а що такого зробив Кучма? А ось шоколадний поц - нашевсьо!!" (с)

Ти ФСБ шні методички Бігуса б приховав, чувак  :gigi:
   
Ти ФСБ шні методички Бігуса б приховав, чувак  :gigi:

Більше ж нема нічого крім Деркачівсько-ФСБшного "жму руку".
Хіхі.
   
Цікаво скільки померлих від ковіду на кілометр виходить?
А скільки ще додасться.. У Львові привезли автобус пєнсів працівників коледжів і професійних закладів освіти на вакцинування, - відвезли назад.. ніхто не захотів колотись, всі чекають файзер..

Як у анекдоті - ніщєброд пєнсіонер  шукає дружину до 25 років з мільйонними капіталами у доларах  :laugh:
   
Цікаво скільки померлих від ковіду на кілометр виходить?
...це дивлячись як їх....класти...Вздо вж чи поперек?
   
Re: А Зеленський молодець,  дороги будує якісні

Ну вартість, це взагалі окрема тема.  :D  Є така технологія сканування товщини асфальту по всій протяжності траси.

Ну, пацани прийшли з тим в Автодор, а їм сказали: "поки що не потрібно, ми пробуримо в декількох місцях асфальт і будемо знати його товщину" :D

Измерение толщины дорожного слоя старомодным методом сверления является разрушительной, трудоемкой, дорогостоящей и неточной процедурой.
Датчик ElektroPhysiks StratoTest не имеет ни одного из этих недостатков, сочетая в себе полностью неразрушающие измерения с точными и воспроизводимыми результатами тестирования, отображаемыми в течение нескольких секунд.

https://www.elektrophysik.com/en/products/road-layer-thickness-measurement/stratotest-4100/
   
Re: А Зеленський молодець,  дороги будує якісні

Це той ахметка що 2 лями зелені башляє одном унайвеличнішому?

https://www.pravda.com.ua/news/2020/09/23/7267352/

Давай скажи, що УП бреше. Я з задоволенням буду це тицяти в "доповідь"  (tu)
Джерело: журналіст "Української правди" Роман Романюк
   
Re: А Зеленський молодець,  дороги будує якісні

   
Re: А Зеленський молодець,  дороги будує якісні

у всiх цiвiлiзованих краiнах за дороги платить водiй
   
Та да. Доріг не було, а Вова прийшов і всюди з'явилися догори. :facepalm1:

Я вам розкажу, як було. Дороги були завжди, але фінансування виділялось тільки на ямковий ремонт, бо ніхто не хотів красти так бездумно, та ще й з Ковідного фонду, як це роблять Слуги народу.

Ну раніше не було ковіду, ковідного фонду.. але податки були ті ж самі.. куди ішли гроші ? Чому дороги не будувались?
   
Апдейт по дорозі, десь см 30-35 ..

   
Де на Буковині зеленського дорога? Поїхав би глянув - може теж похвалив би... А то, сцуко, приходиться на гройсманівських їздити..
Довелось поїздити по Буковині циз вихідних, Чернівці-Хотин.. Зараз роблять дорогу , годину чекав.. де саме Гройсман зробив дорогу на Буковині, бо є або повний ппц, або нормальні дороги зроблені за останні два роки
   
https://youtu.be/oM5tfYM-PCo
Кстаті приклад недолугостів советів...

Вони цю дорогу знищили і не робили, бо шукали не оптимальний шлях а як партія заказала, цією дорогою дальнобійники користуються бо вона коротша.
   
Апдейт по дорозі, десь см 30-35 ..

Показати зображення...
я бачу 7 см асфальту, можеш лінійку покласти... А оснонова має бути хочаб півтора метра. але там її немає.

Хоча мабуть це краще ніж те що робили раніше. Але для вантажівок 60 тон це папір. В німців по півтора метра основа щоб витримати вантажівку. А автобани до 4 метрів оснонва і відвід води.
   
Re: А Зеленський молодець,  дороги будує якісні
den

Ну раніше не було ковіду, ковідного фонду.. але податки були ті ж самі.. куди ішли гроші ? Чому дороги не будувались?

Будувались
В 2018 3700 км
В 2020 4000 км



   
Измерение толщины дорожного слоя старомодным методом сверления является разрушительной, трудоемкой, дорогостоящей и неточной процедурой.
Датчик ElektroPhysiks StratoTest не имеет ни одного из этих недостатков, сочетая в себе полностью неразрушающие измерения с точными и воспроизводимыми результатами тестирования, отображаемыми в течение нескольких секунд.
Показати зображення...
https://www.elektrophysik.com/en/products/road-layer-thickness-measurement/stratotest-4100/
Асфальт вирізають цей прилад для попереднього аналізу, щоб зменшити кількість проб які перевіряють в лабораторії. Він для виробника а не лабораторії. Кстаті не висверлють а вирізають квадратік, на те місце ставлять металеву платку щоб позначити звідки бралась проба.  :facepalm1:
   
Re: А Зеленський молодець,  дороги будує якісні
den

Ну раніше не було ковіду, ковідного фонду.. але податки були ті ж самі.. куди ішли гроші ? Чому дороги не будувались?

До речі про податки
Раніше при гросє автодор не брав стільки кредитів
Будували в основному на податки

Щас при ще гребуть кредити що капець
При цьому звітують про виконання бюджету ( бо кредит автодору іде в "дохідна частина бюджету"

   
Будувались
В 2018 3700 км
В 2020 4000 км
Чувак не знає, що зараз і тоді будують стільки скільки заводи всі разом можуть виготовити асфальту. Реально заводи фізично не можуть більше, інакше будувалось більше.

Кстаті це офіційна версія і близька до правди.
   
Будувались
В 2018 3700 км
В 2020 4000 км
Ну на папері можна і більше км написати..  де капітально будувались дороги? Можна список номерів трас, бо ямковий ремонт це просто смішно.. це на пів року
   
До речі про податки
Раніше при гросє автодор не брав стільки кредитів
Будували в основному на податки

Щас при ще гребуть кредити що капець
При цьому звітують про виконання бюджету ( бо кредит автодору іде в "дохідна частина бюджету"

не буду спорити, але могли побудувати більше, але заводи фізично неможуть більше виготовити асфальту.
   
Ну на папері можна і більше км написати..  де капітально будувались дороги? Можна список номерів трас, бо ямковий ремонт це просто смішно.. це на пів року
В Черкаській і будувались і смугами покриття міняли.  :facepalm1:
   


Та да. Доріг не було, а Вова прийшов і всюди з'явилися догори. :facepalm1:

Я вам розкажу, як було. Дороги були завжди, але фінансування виділялось тільки на ямковий ремонт, бо ніхто не хотів красти так бездумно, та ще й з Ковідного фонду, як це роблять Слуги народу.
Ну раніше не було ковіду, ковідного фонду.. але податки були ті ж самі.. куди ішли гроші ? Чому дороги не будувались?
До речі про податки
Раніше при гросє автодор не брав стільки кредитів
Будували в основному на податки

Щас при ще гребуть кредити що капець
При цьому звітують про виконання бюджету ( бо кредит автодору іде в "дохідна частина бюджету"
Дороги начали строить при Порошенко  и много (я по Харьковской области сужу). Но там еще вначале  Автодор был в долгах после янука как в шелках,  когда их погасили , то начали делать, где то с 2016.  Сейчас почему то переложили асфальт на абсолютно нормальной дороге Харьков - Изюм.  И таки до были восстановлены дороги Чугуев - Малиновка - Купянский поворот .  Мост на Малиновку начали делать. Но качественного скачка не увидел. По качеству сказать не могу. Через пару лет станет понятно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія