Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В.Соловей про можливі найближчі сценарії...

Досить цікаво говорить, виглядає вірогідним.
На його думку 20 рік буде початком активних дій хуйла.  Він думає, що це може розпочатись буквально наступного місяця...  ;o
Нагнетаетъ? Чи дійсно, щось знає?  :S

   
Писта Балтии, значит, скоро
   
Re: В.Соловей про можливі найближчі сценарії...

Сплошной пессимизм .Но похоже на правду
   
Re: В.Соловей про можливі найближчі сценарії...

Сплошной пессимизм .Но похоже на правду

швидше за все хуйло хоче, щоб всі думали що це правда і починали щось робити, щоб це правдою не стало, тобто йшли на поступки хуйлу.
   
Писта Балтии, значит, скоро
Если бы только Балтии, под угрозой Украина.
   


У цьому інтерв'ю двух місячної давності українському каналу, він ще гірше все розписує. Я так зрозумів що всі плани у кацапів готові і вони чекають якийсь момент щоб розпочати. Ясно що зараз Україна і Білорусь знаходяться у самому вразливому становищі, тому напевне кацапи попруть у 2020.
Ведуча все інтерв'ю випитує про мир і пєрєміріє а Соловей ії постійно опускає на землю.

Останнє редагування: 18 січня 2020 18:25:07 від Jivaquake
   
Сьогоднішнє інтерв'ю Солов'я на Еспрессо...
Тези ті самі, дещо з новими деталями щодо Оману, записів Гончарука...
Цікаво що це: аналітика чи витончений психологічний вплив на наше суспільство. 
До нього відношусь з повагою, але всі ці події з таким відношенням пов'язані, можуть бути теж маніпуляцією на випередження для того, щоб у майбутньому цим "троянським конем" впливати на певний прошарок суспільства і нашого і їхнього...

   
Шо, півтора-два місяця (до травня) окупувати прибалтику і Україну? Ідіот.

Це якійсь Ілларіонов ІІ. Ухо мааксви.  :facepalm1:
   
Та шож за писець !!!! А я тільки земельку почала вибирати !!!!!
   
Шо, півтора-два місяця (до травня) окупувати прибалтику і Україну? Ідіот.
Буде швидше на вашу думку?  :shuffle:
   
Re: В.Соловей про можливі найближчі сценарії...

Він вже розписував подібні сценарії на 2018й 8-)
   
Та шож за писець !!!! А я тільки земельку почала вибирати !!!!!
Де, як? Поділіться. Я теж хочу.
   
Мій діагноз шо це все стандартний гебешний замір думки. Закинули через Ехо мааксви, заміряли по соцмережам.
   
Re: В.Соловей про можливі найближчі сценарії...

Ясно що зараз Україна і Білорусь знаходяться у самому вразливому становищі, тому напевне кацапи попруть у 2020.
... а наш Вовчик, як одне з коліщат цієї авантюри... в омані отримав інструкції...і ті дурні, котрі тягнуть руку за ЗЕ на власному досвіді відчують руській мір...чи вони думають, що їх мине це лихо...
   
... а наш Вовчик, як одне з коліщат цієї авантюри... в омані отримав інструкції...і ті дурні, котрі тягнуть руку за ЗЕ на власному досвіді відчують руській мір...чи вони думають, що їх мине це лихо...

Тіпа гебота підігрує шоколадному який зараз буде верещати що ось-ось Зеля здасть Україну? Соррі, вже верещать.

Ага, ось-ось, півтора-два місяці і фсьо.  :laugh:
   
швидше за все хуйло хоче, щоб всі думали що це правда і починали щось робити, щоб це правдою не стало, тобто йшли на поступки хуйлу.

воно занадто спокійно дало Україні гроші 3млрд, занадто спокійно відреагувало на зрив по півн потоку і т.д....
ви в це вірите? а ну так - відступає, на черзі повернення контролю над Донбасом та Крим...  :facepalm1:
купа грошей на вітер
а саме головне плани - плани по подальшій дестабілізації і окупації, ви ж розумієте, шо би було, якшо півн потік би було добудовано
нас би морозили, влаштовували бунти, гроші не пахнуть, а роздавали би всім... головне роздмухати, психоз влаштувати, а далі би прийшли
"порядок наводити"

воно дійсно виглядає, на тактичні уступки перед бурею

Останнє редагування: 18 січня 2020 19:11:05 від Leo_poLD
   
Вчергове йде пєдроццько-кацапський синхрон.
   
Re: В.Соловей про можливі найближчі сценарії...

Вчергове йде пєдроццько-кацапський синхрон.
...дурнику... хуйло спішить, бо може скоро здохнуть...а для нього важливі скрепи, що він  -- собіратєль зємєль русскіх...
   
И у кацапов 73% олигофренов, одобривших послание куйла  :laugh:
   
Де, як? Поділіться. Я теж хочу.

Та не сільхоз - а просто поряд, під Миргородом, хата і гектар, Хорол - пєрвая лінія ))))) але ж цими розкладами...

Останнє редагування: 18 січня 2020 19:24:10 від Бяка
   
Re: В.Соловей про можливі найближчі сценарії...

Вчергове йде пєдроццько-кацапський синхрон.
...ось тобі ще один синхрон....
1218442320808378368[/tweet]]це який зелено-кацапський...
   
Мені сподобалася фраза кацапського дєрьмократа Солов'я про те, що в кацапстані "немає такого сакрального ставлення до конституції, як, м'яко кажучи, в інших країнах".

Бо ж для дєрмократа кацапстану сказати "Америка" то вже позбавити себе кацапської цноти.  :laugh:
   
Шо, півтора-два місяця (до травня) окупувати прибалтику і Україну? Ідіот.

Це якійсь Ілларіонов ІІ. Ухо мааксви.  :facepalm1:

сорос оплатив...
хамство
   
Пункт № 1.
Нас будуть гвалтувати, сунути в усі шпаринки всілякими воровайками, газмановими, реперами і рештою кацолайна. Доти, доки ми не перестанемо реагувати.
   
...ось тобі ще один синхрон....
1218442320808378368[/tweet]]це який зелено-кацапський...[/url]

Це тіпа ваш атвєт Чімбєрлєну - пальцем в небо?  :laugh:
   
Пункт № 1.
Нас будуть гвалтувати, сунути в усі шпаринки всілякими воровайками, газмановими, реперами і рештою кацолайна. Доти, доки ми не перестанемо реагувати.

Десь так ...
Чєлавєк нє таракан - ко всєму прівикаєт. Кацапская мудрость.
   
Re: В.Соловей про можливі найближчі сценарії...

Вспоминаю март 2015 года, эхсперты фупа и не только фупа обсуждали как танковые клин я рванут в мае на Мариуполь-Бердянск и далее на Крым)))). Как хуйло прорубит сухопутный коридор и начнёт применять авиацию по ВСУ...
 Прошло почти пять лет  B-). Всё что надо знать про уровень  публичных экспертов.
   
Re: В.Соловей про можливі найближчі сценарії...

хуйло іще сам не знає, що він буде робити
а нєкій соловєй уже знає .  :facepalm:
   
Так відповзають чи нападуть?
   
Тіпа гебота підігрує шоколадному який зараз буде верещати що ось-ось Зеля здасть Україну? Соррі, вже верещать.

Ага, ось-ось, півтора-два місяці і фсьо.  :laugh:

уже...
іларіонов не дасть збрехати
   
Вспоминаю март 2015 года, эхсперты фупа и не только фупа обсуждали как танковые клин я рванут в мае на Мариуполь-Бердянск и далее на Крым)))). Как хуйло прорубит сухопутный коридор и начнёт применять авиацию по ВСУ...
 Прошло почти пять лет  B-). Всё что надо знать про уровень  публичных экспертов.

вольтер всегда прав, строг и справедлив
   
Вспоминаю март 2015 года, эхсперты фупа и не только фупа обсуждали как танковые клин я рванут в мае на Мариуполь-Бердянск и далее на Крым)))). Как хуйло прорубит сухопутный коридор и начнёт применять авиацию по ВСУ...
 Прошло почти пять лет  B-). Всё что надо знать про уровень  публичных экспертов.

а я початок літа 15-го і спробу прориву в Мар'їнці, а шо то був за напрямок... ах саме в обхід і спроба зробити котел навколо Маріка

я зараз марю? чи все так і було?
   
Минуточку
Зе ж землю распродает, а скупят ее кацапы, а потом хубло нападет?
   
...дурнику... хуйло спішить, бо може скоро здохнуть...а для нього важливі скрепи, що він  -- собіратєль зємєль русскіх...

Ага, і Зеля пророк його.  :gigi:
   
Re: В.Соловей про можливі найближчі сценарії...

а я початок літа 15-го і спробу прориву в Мар'їнці, а шо то був за напрямок... ах саме в обхід і спроба зробити котел навколо Маріка

я зараз марю? чи все так і було?
После Дебальцево никаких серьёзных операций не было
   
Це все неспроста.  Ось побачите.  Нажаль  :(
І "іронія" до цих месседжів з боку прихильників зеленського теж "совпадєніє".  Авжеж...
   
После Дебальцево никаких серьёзных операций не было

як добре, шо ви мене заспокоїли, це все було не серйозно
це приснилось... це все сон, це був сон
   
Це все неспроста.  Ось побачите.  Нажаль  :(
І "іронія" до цих месседжів з боку прихильників зеленського теж "совпадєніє".  Авжеж...

Неспроста було б якби кацапи вже виставили по 5 армій на кордонах прибалтики і 10 України. Вже зараз.

А сподіватися що клоун підпише там якусь союзну пісюльку і Україна опиницця в СССР це треба бути не сповна розуму.
   
Re: В.Соловей про можливі найближчі сценарії...

   
Он подивіться скільки вже Лукашенку в лузу заганяють - і шо? Всього вистачило 30 років? Півтора-два місяці my ass.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія