Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ОФФ. Мед.клиника предлагает врачам оформиться ФОПами

Я очень далек от всех этих предпринимательских дел, но хочу понять стоит ли с этим связываться.
Какие могут быть плюсы и какие проблемы будут?
Насколько просто потом все закрыть и вернуться в обычные сотрудники?
Зачем все это клинике? Зачем все это обычному врачу?

Буду признателен за дельные разъяснения
   
Державна клініка чи приватна?
Ти "сімейний лікар" у первинці?
Без розуміння  базової інфи неможливо буде тобі нормально пояснити.

Останнє редагування: 20 квітня 2021 18:13:30 від птах Сорока
   
Замахаються потім закривати той ФОП. Це як мінімум.
   
Державна клініка чи приватна?
Ти "сімейний лікар" у первинці?
Без розуміння  базової інфи неможливо буде тобі нормально пояснити.
Клиника частная.
Врач-хирург
   
Замахаються потім закривати той ФОП. Це як мінімум.
Якшо він працює у первинці, тоді все дуже просто й тут вже залежить наскільки він шустрий.

Клиника частная.
Врач-хирург
Тоді посилай ввічливо нах. Тому що їм профіт - а тобі потенційний гємор.
Зараз ФОПом вигідно ставати, якшо сімейний лікар у первинці й замутив ліцензію та уклав договір з НСЗУ

Останнє редагування: 20 квітня 2021 18:18:45 від птах Сорока
   
Клиника будет платить врачу за услуги по договору, врач будет платить налоги с минималки ( с 6000 грн), сам сдавать отчеты.
закрыть, в принципе, несложно, возможна проверка налоговой.
Обычному врачу незачем. Ну разве что если з,п значительно больше минималки.
Клинике выгодно, особенно если размер з,п не вырастет)))
Объясняю: допустим, яейчас клиника начисляет врачу 10000 грн, из них минус подоходный 18% и военный сбор 1.5%, на руки врач получает чуть больше 8000 , плюс клиника платит ЕСВ 20% - 2000 грн. Итого затраты клиники на з/п врача 12 000 грн.
Если клиника врачу-ФОПу будет платить те же 10000 грн, ФОП будет платить налоги сам. Т.е. если с минималки, то около 2500 грн. На руки будет оставаться 7 500 грн.



Останнє редагування: 20 квітня 2021 18:22:31 від шафран
   
Проблем може підкинути рідна держава. Якій схема з ФОПами - дуже муляє.
В разі чого будуть тягати по "слідствах". Тому юридична підтримка має бути.
   
Проблем може підкинут рідна держава. Якій схема з ФОПами - дуже муляє.
В разі чого будуть тягати по "слідствах". Тому юридична підтримка має бути.
Навіть не держава, якшо шось  станеться з пацієнтом "на вторинці", то кліника відморозиться, й скаже: "А ми тут ні до чого, ось наша угода з "ФОПом Пупкіним" на надання послуг, от з нього й знімайте останні труселя".
   
Навіть не держава, якшо шось  станеться з пацієнтом "на вторинці", то кліника відморозиться, й скаже: "А ми тут ні до чого, ось наша угода з "ФОПом Пупкіним" на надання послуг, от з нього й знімайте останні труселя".

Теж може існувати такий варіант.
   
Навіть не держава, якшо шось  станеться з пацієнтом "на вторинці", то кліника відморозиться, й скаже: "А ми тут ні до чого, ось наша угода з "ФОПом Пупкіним" на надання послуг, от з нього й знімайте останні труселя".

й да, нагадаю - ФОП несе відповідальність всім своїм майном
   
Теж може існувати такий варіант.
І до речі, мало хто з пацієнтів приватних клінік взагалі здогадується, шо юридично він йде не до понтового медичного центру з рекламного банеру, а до "ФОПа Пупкіна", який просто орендує два квадратних метри приміщення.
   
й да, нагадаю - ФОП несе відповідальність всім своїм майном
Это точно. Подаст больной в суд - продавай имущество. :laugh:
   
Клиника будет платить врачу за услуги по договору, врач будет платить налоги с минималки ( с 6000 грн), сам сдавать отчеты.
закрыть, в принципе, несложно, возможна проверка налоговой.
Обычному врачу незачем. Ну разве что если з,п значительно больше минималки.
Клинике выгодно, особенно если размер з,п не вырастет)))
Объясняю: допустим, яейчас клиника начисляет врачу 10000 грн, из них минус подоходный 18% и военный сбор 1.5%, на руки врач получает чуть больше 8000 , плюс клиника платит ЕСВ 20% - 2000 грн. Итого затраты клиники на з/п врача 12 000 грн.
Если клиника врачу-ФОПу будет платить те же 10000 грн, ФОП будет платить налоги сам. Т.е. если с минималки, то около 2500 грн. На руки будет оставаться 7 500 грн.
Ничего не понял  :shuffle:
Клиника начисляет мне зарплату, удерживает необходимые налоги и выплаты, оставшееся отдает мне.
В чем выгода клиники, если я ФОП?
   
Ничего не понял  :shuffle:
Клиника начисляет мне зарплату, удерживает необходимые налоги и выплаты, оставшееся отдает мне.
В чем выгода клиники, если я ФОП?
Плюс платит ЕСВ 20% с начисленной з,п.
А так платить не будет. Если з/п, например, 50 000 - клинике профит 10 000.
   
Ничего не понял  :shuffle:
Клиника начисляет мне зарплату, удерживает необходимые налоги и выплаты, оставшееся отдает мне.
В чем выгода клиники, если я ФОП?

В різниці суми оподаткування.
   
й да, нагадаю - ФОП несе відповідальність всім своїм майном
Ну якшо  притиснуть, то хата, машина стрімко переписується на родичів.
Бабло  з рахунку знімається в кеш, якшо автоматична система не заблокує ( а це зараз дуже швидко робиться)

В чем выгода клиники, если я ФОП?
Тоді вона не башляє нарахування й утримання - це твої проблеми.
А якшо якийсь операційний гємор, то будеш відповідати ти, як юридична особа.

Ну, звісно шо  за тебе клініка буде вести облік, здавати звіти, тощо.
Але все одно ти по-факту потрапляєш в залежність від "чужого дяді", який може тебе кинути або підставити.

Останнє редагування: 20 квітня 2021 18:31:13 від птах Сорока
   
В різниці суми оподаткування.
Ніякої різниці, просто клініка не платить ЄСВ.
Різниці суми оподаткування у ФОПа.
   
Ніякої різниці, просто клініка не платить ЄСВ.
Ну так кліника ж економить й ЄСВ,  й ще усякі дрібниці   ))
До речі,  провайдери інтернету  та супермаркети знову почали мутити прийом бабла через купу ФОПів
   
Re: ОФФ. Мед.клиника предлагает врачам оформиться ФОПами

Клиника будет платить врачу за услуги по договору, врач будет платить налоги с минималки ( с 6000 грн), сам сдавать отчеты.
закрыть, в принципе, несложно, возможна проверка налоговой.
Обычному врачу незачем. Ну разве что если з,п значительно больше минималки.
Клинике выгодно, особенно если размер з,п не вырастет)))
Объясняю: допустим, яейчас клиника начисляет врачу 10000 грн, из них минус подоходный 18% и военный сбор 1.5%, на руки врач получает чуть больше 8000 , плюс клиника платит ЕСВ 20% - 2000 грн. Итого затраты клиники на з/п врача 12 000 грн.
Если клиника врачу-ФОПу будет платить те же 10000 грн, ФОП будет платить налоги сам. Т.е. если с минималки, то около 2500 грн. На руки будет оставаться 7 500 грн.
Еще лет десять назад, особохитрые владельцы бизнесов пытались эту тему проталкивать, насколько я знаю налоговая нещадно имела этих товарищей особо извращенным способом, за контракты с предпринимателями на постоянной основе.
   
До речі, ФОпу теж профіт :laugh:
Він платить податок 2500 незалежно від суми. Тобто, якщо тобі нарахують 50 000 , то при офіційниій з/п ти отримаєш на руки 40 000, а як ФОП - 47 500.
Але май на увазі, що пенсія буде нараховуватись з мінімалки :)
   
До речі, ФОпу теж профіт :laugh:
Він платить податок 2500 незалежно від суми. Тобто, якщо тобі нарахують 50 000 , то при офіційниій з/п ти отримаєш на руки 40 000, а як ФОП - 47 500.
Але май на увазі, що пенсія буде нараховуватись з мінімалки :)

 :lol:

Так. Так. Такі схеми мутять, щоб людина отримала більше з\п...
   
Тобто, якщо тобі нарахують 50 000 , то при офіційниій з/п ти отримаєш на руки 40 000, а як ФОП - 47 500.
Цікаво, зарплата в ТС зараз 40 штук чи ні?
   
Цікаво, зарплата в ТС зараз 40 штук чи ні?
При з,п менше 15 000 ФОП утримувати взагалі не вигідно.
   
Клиника будет платить врачу за услуги по договору, врач будет платить налоги с минималки ( с 6000 грн), сам сдавать отчеты.
закрыть, в принципе, несложно, возможна проверка налоговой.
Обычному врачу незачем. Ну разве что если з,п значительно больше минималки.
Клинике выгодно, особенно если размер з,п не вырастет)))
Объясняю: допустим, яейчас клиника начисляет врачу 10000 грн, из них минус подоходный 18% и военный сбор 1.5%, на руки врач получает чуть больше 8000 , плюс клиника платит ЕСВ 20% - 2000 грн. Итого затраты клиники на з/п врача 12 000 грн.
Если клиника врачу-ФОПу будет платить те же 10000 грн, ФОП будет платить налоги сам. Т.е. если с минималки, то около 2500 грн. На руки будет оставаться 7 500 грн.
за звичай у приватних клініках тільки підробляють, а основне місце роботи державна лікарня або амбулаторія. а тому нарахування будуть трошки другі.
   
пора это заканчивать
так все ФОПами станут
нужно выровнять ставки
   
ФОПу-лікарю ще ліцензія потрібна буде.і всі ризики на ньому тепер будуть.
   
Скоро ли появятся ФОПы-министры?  :laugh:
   
Я очень далек от всех этих предпринимательских дел, но хочу понять стоит ли с этим связываться.
Какие могут быть плюсы и какие проблемы будут?
Насколько просто потом все закрыть и вернуться в обычные сотрудники?
Зачем все это клинике? Зачем все это обычному врачу?

Буду признателен за дельные разъяснения
это абсолютно стандартное дело. не бойся
   
Ничего не понял  :shuffle:
Клиника начисляет мне зарплату, удерживает необходимые налоги и выплаты, оставшееся отдает мне.
В чем выгода клиники, если я ФОП?
ни один человек который написал выше твоего сообщения вообще не в теме, они просто п***а и п***а на форуме. так понял?
   
Навіть не держава, якшо шось  станеться з пацієнтом "на вторинці", то кліника відморозиться, й скаже: "А ми тут ні до чого, ось наша угода з "ФОПом Пупкіним" на надання послуг, от з нього й знімайте останні труселя".

по закінчені операції підписуєш акт про виконання проведених робіт згідно попередьої домовленності, де після операційний супровід відповідальність клініки. звичайно гемор, але як варіант не тянути лямку відповідальності за іншого.
   
В ближайшем будущем ФОПами будут все. Везде. Во всех странах. Ну каки чиновники останутся,военные и полиция, может кто еще какое-то время. Иного пути у человечества нет.
   
ФОП хирург???
Это мутка по налогам просто.
Операции проводятся в учреждении ОЗ. ФОП не учреждение.
Лицензия надо это два. На консультации нормально, на операции вам придется арендовать клинику :-)
Ну и критерии фиктивного фопа предлагаемые почитайте :-)
   
Пожалуй единственный смысл хирургу открыть ФОП это вести амбулаторный прием и прием денег, а оперировать в клинике где-то :-)
   
ФОП хирург???
Это мутка по налогам просто.
Операции проводятся в учреждении ОЗ. ФОП не учреждение.
Лицензия надо это два. На консультации нормально, на операции вам придется арендовать клинику :-)
Ну и критерии фиктивного фопа предлагаемые почитайте :-)

Клініка ще на оренді фопами її приміщень та обладнання заробить:)
   
Спасибо всем. Понял, что мне это не нужно.
Как можно красиво отморозиться, если руководство будет настаивать, а идти на прямой конфликт не хочется?
   
це був такий у Уляни проект

щоб приміщення лікарень позакривати

щоб лікарі ставали фопами і сиділи по домам прийом вели. якийсь час їм виплачувати якісь гроші за оренду приміщення а потім можна і перестати. приміщення до того часу уже будуть тютю
   
Спасибо всем. Понял, что мне это не нужно.
Как можно красиво отморозиться, если руководство будет настаивать, а идти на прямой конфликт не хочется?
1. Задайте им вопрос как может оперировать хирург ФОП

Лицензионные условия медпрактики:

14. Хірургічні втручання (планові та невідкладні), виконання яких потребує стаціонарних умов, ліцензіат повинен здійснювати на матеріально-технічній базі закладів охорони здоров’я, які надають відповідний вид медичної допомоги:

в операційних блоках, які повинні бути ізольовані від усіх груп приміщень закладу охорони здоров’я і мати доступне сполучення з приміщеннями відділень анестезіології та реанімації, палатними відділеннями хірургічного профілю, приймальним відділенням;

у закладах охорони здоров’я, що надають вторинний (спеціалізований) та третинний (високоспеціалізован ий) вид медичної допомоги та забезпечені відповідним матеріально-технічним оснащенням.

2. Спросите кто будет оформлять документы на вашу лицензию на хирургию, какую материально техническую базу и на каких условиях вам дадут в аренду

3. Самое простое - не хочу быть предпринимателем, хочу лечить и не думать про налоги и лицензии

ФОП отличная форма для консультационной деятельности, не и первичку сейчас можно вести вполне так. Специализированная помощь проще в учреждении, какой формы это другой вопрос
   
На первый взгляд это банальная схема ухода от налогов. Она может быть взаимовыгодна , но может и быть проблемной.

 
Из планов законодателей
Законопроєкт визначає сім ознак наявності трудових відносин:

Виконання особою роботи за конкретною кваліфікацією, професією, посадою за дорученням та під контролем особи, в інтересах якої виконуються роботи;
Здійснення регулювання процесу праці, що має постійний характер та не передбачає встановлення особі конкретного визначеного результату за певний період;
Виконання роботи на визначеному або погодженому з особою, в інтересах якої виконуються роботи, робочому місці з дотриманням встановлених нею правил внутрішнього трудового розпорядку;
Організація умов праці, зокрема, надання обладнання, інструментів, матеріалів, робочого місця, особою, в інтересах якої виконуються роботи;
Систематична виплата особі, яка виконує роботу, винагороди;
Встановлення особою, в інтересах якої виконуються роботи, тривалості робочого часу та часу відпочинку;
Відшкодування поїздок та інших фінансових витрат, пов’язаних з виконанням роботи, особою, в інтересах якої виконується робота.
За наявності принаймні трьох із цих ознак перебування людини у трудових відносинах з роботодавцем вважається доведеним. Звідси – й необхідність дотримання працедавцем і працівником вимог щодо оподаткування, а також прав та обов’язків сторін. Сторони зобов’язані укласти трудовий договір, відповідно до якого працівника мають забезпечити соціальним пакетом, зокрема, відпустками й лікарняними. Також належить передбачити гарантії та компенсації щодо збереження місця роботи. Чого ті, хто воліє (або змушений) офіційно не оформляти “шлюб” із працедавцем, як відомо, позбавлені.

Как видите работа врача фопа на вторичке подпадает идеально :-(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія