Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Іхдє Свєта Бикава?

Іхдє Свєта Бикава?

Чому не радіє на фупі а цей світлий, вікопомний для рускава праваславія, дєнь?
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Слав?ти?
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

волонтерствует за 20% на защиту православия
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Чому не радіє на фупі а цей світлий, вікопомний для рускава праваславія, дєнь?

Так вчора ж показували в Маріїнському парку !
Не впізнали ?  :)
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

волонтерствует за 20% на защиту православия
вот зачем так. B-)
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Так вчора ж показували в Маріїнському парку !
Не впізнали ?  :)
да ладно..не верю. :D
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Втікла до Узбекістану. Бо не киянка, приїхала в якості ліміти. Жити треба на Батьківщині!!!!
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Хреново и без слава и без светы
старый ник лучше новых двух..
Касается всех нас покинувших..

--
верните спортсмену его ник (я по ходу
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Вона зараз свого московського «духовніка» обслуговує.)))
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

афффуеть... вот же ж люди умеют.. никто тут, а кнопку от ФУПа дали
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Втікла до Узбекістану. Бо не киянка, приїхала в якості ліміти. Жити треба на Батьківщині!!!!
Ти теж киянин дуже умовно, так шо не підстрибуй. Батько з села в Бориспільському райони, а мати - з Рязані-Вологди.  Якщо жити на Батьківщині, то де твоя Батьківщина - велике питання
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Втікла до Узбекістану. Бо не киянка, приїхала в якості ліміти. Жити треба на Батьківщині!!!!

Миллионы эмигрантов в этот момент засмеялись
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Хреново и без слава и без светы
старый ник лучше новых двух..
Касается всех нас покинувших..

--
верните спортсмену его ник (я по ходу

согласен со всем
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Миллионы эмигрантов в этот момент засмеялись
Що, сцикотно?
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Ізмєнівшимся ліцом бєжит к пруду
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Ізмєнівшимся ліцом бєжит к пруду

я слыхал она нечестная людына
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Павлику давно пора к профессиональному психиатру. Без иронии.
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Що, сцикотно?

В українскої немає слова сцикотно.

Шануйте українську, пан кацапе.
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

По Славу я вообще не понял его жеста. Вроде бы всегда бойцом был. А тут ретировался, даже спецом как- то нарывался Правде, что бы та его выпилила. А потом исчез. Что это? Испугался новых реалий без кнопки? Смалодушничал? Нет что бы остаться и биться до упора.... Разочаровал
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

В українскої немає слова сцикотно.

Шануйте українську, пан кацапе.

Будешь много умничать, нападем на тебя с Бебифоксычем
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Втікла до Узбекістану. Бо не киянка, приїхала в якості ліміти. Жити треба на Батьківщині!!!!
твій любий азіров взагалі з кацапстану
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

кнопка це така підступна штука

коли отримуєш кнопку, важливо пам'ятати, що це не назавжди

Славік і Свєта про це забули
тому їх немає зараз тут
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Жаль Слав пішов  :(

А Свєтка(йожиха) ФУП доїла і ... х...ями потім ложила  :weep:
І не раз !
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Ти теж киянин дуже умовно, так шо не підстрибуй. Батько з села в Бориспільському райони, а мати - з Рязані-Вологди.  Якщо жити на Батьківщині, то де твоя Батьківщина - велике питання

Народитись у Волгоградській області (це не Рязань- Вологда), коли батьки були у відрядженні, перебувала там перші 2 місяці, більше ніколи там не були, бо потім 7 років жили й працювали в Якутії. Про село з Бориспільскій області мені вже набридло пояснювати, що там жила прабабуся, а самі батьки мешкали в Києві.
Останній раз посилання надаю: Служити науці й освіті
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Чому не радіє на фупі а цей світлий, вікопомний для рускава праваславія, дєнь?
Вчора ж була пятниця
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?
RSP

Коли Света тут була рульовим ви як її язичками ...ну це....
Тому зараз я би радив про Свету Бикову в поганих тонах не говорити.
Тим більше що вона по характеру людина пряма і відкрита.
А ви як хочете.
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Останній раз посилання надаю:
О.Ф. Волошин народився в селі Вороньків Бориспільського району Київської області.
Народитись у Волгоградській області
Де тут Київ - я не знаю
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

О.Ф. Волошин народився в селі Вороньків Бориспільського району Київської області.
Де тут Київ - я не знаю

Коли відрядження (геологічна експедиція) у людей на 3 роки, вони втрачають київську прописку? Звичайно, що ні.
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Коли відрядження (геологічна експедиція) у людей на 3 роки, вони втрачають київську прописку? Звичайно, що ні.
До чого тут прописка? От є у тебе прописка по Деміївській 14 кв 76, а якби ти народився у Штатах - був би громадянин США.  Все просто.
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

я слыхал она нечестная людына
тебе соврали
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

До чого тут прописка? От є у тебе прописка по Деміївській 14 кв 76, а якби ти народився у Штатах - був би громадянин США.  Все просто.

Те, що батьки моєї мами на час народження доньки були киянами; те, що похована мама теж не в Києві, а за Броварами на Північному кладоіищі, це теж ознака, що не була киянкою? Ні, просто на Байковому не можна було захоронити, оскільки не пройшло 5 років під час іншого поховання (діда).
Це все обставини, які не залежать від того, що жили і померли усі мої родичі киянами.
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Коли відрядження (геологічна експедиція) у людей на 3 роки, вони втрачають київську прописку? Звичайно, що ні.
Народитись у Волгоградській області (це не Рязань- Вологда), коли батьки були у відрядженні, перебувала там перші 2 місяці, більше ніколи там не були, бо потім 7 років жили й працювали в Якутії. Про село з Бориспільскій області мені вже набридло пояснювати, що там жила прабабуся, а самі батьки мешкали в Києві.

Так 3 чи 7 років ?
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Це все обставини, які не залежать від того, що жили і померли усі мої родичі киянами.
:facepalm: Паша, зараз 21 сторіччя, усім абсолютно пофігу де ти народився жив чи помер - інфа 146%
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Так 3 чи 7 років ?

3 роки були з 46 по кінець 48 в Поволжі, там зараз водосховище на місці їх зупинок, потім десь з 52 по 59 працювали в Якутії. Геологи мають таку специфіку: років 10-15 їздять по далеких експедиціях, а вже потім працюють в більш спокійному темпі. Після цього лише по Україні були відрядження, на кілька днів, не на місяці в полі.
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?
van

Так вчора ж показували в Маріїнському парку !
Не впізнали ?  :)

  Так в чем у этой семейной пары трудности ? Нет любви платонической
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

:facepalm: Паша, зараз 21 сторіччя, усім абсолютно пофігу де ти народився жив чи помер - інфа 146%

Ментально ні. Я пишаюсь тим, що я корінний киянин, що усі мої предки 7-8 колін пов'язані  з цим містом. Це - моє місто, я його і хазяїн, і співвласник, і мешканець.
Відчуття якоїсь причетності до елітного світу зігріває тебе та надихає на нові успіхи.
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Ментально ні. Я пишаюсь тим, що я корінний киянин, що усі мої предки 7-8 колін пов'язані  з цим містом. Це - моє місто, я його і хазяїн, і співвласник, і мешканець.
Відчуття якоїсь причетності до елітного світу зігріває тебе та надихає на нові успіхи.

 :facepalm1:  :weep:
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

свьєту призначили прєдстоятєлєм РПЦ у Узбекотостані
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

Ментально ні. Я пишаюсь тим, що я корінний киянин, що усі мої предки 7-8 колін пов'язані  з цим містом. Це - моє місто, я його і хазяїн, і співвласник, і мешканець.
Відчуття якоїсь причетності до елітного світу зігріває тебе та надихає на нові успіхи.
Російський агенту, не пались, у Києві не спілкуються українською корінні завезені мордором кияни... Українською спілкуються тільки приїжджі з села))))))
   
Re: Іхдє Свєта Бикава?

выступает под новым ником. Костями ложилась тут против Томоса.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія