Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Проффесія—— скаффолдінг.
Рівень——майстер.
На яку зарплатню можу розраховувати?
пс. Хочу від 3500—4000 евро.
https://www.indeed.co.uk/m/jobs?q=Scaffolding
   
https://www.indeed.co.uk/m/jobs?q=Scaffolding

Дякую))
Цікаво))
Знайшов там по 15—17 фунтів на годину.
Це як по Лондонським розцінкам?
   
Show must go on.   :gigi:

Хліба (бажано на халяву) і видовищ !!!    :lol:


Ти від кого хотіла почути щось нове про племяша? Від сотні активних в цій гілці зівак? Щось нове може сказати лише один дописувач - Вія. Тому і тримаємо гілку на плаву. Щоб Вія не надумала відпетляти. І закінчила цей полтавсько-норвезький тріллер.

А то ця норвезька сага без закінчення, як перша шлюбна ніч без... ну ви знаєте.    B-)
ну чего так грубо - хлеба и зрелищ?

просто хочется не повторять ошибок путешествуя по миру к примеру в Норвегию. Вдруг я решу поехать посмотреть на фьорды и заодно научиться выращивать помидоры в теплицах Буду знать чего можно брать, а чего нет.
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

просто хочется не повторять ошибок путешествуя по миру к примеру в Норвегию. Вдруг я решу поехать посмотреть на фьорды и заодно научиться выращивать помидоры в теплицах Буду знать чего можно брать, а чего нет.

здесь все что Вас интересует VELKOMEN !!!!!


https://www.toll.no/en/tourist-in-norway/

1 алкоголь табаак
2 вещи которие можна привезти
3 возвращение НДС
4 декларирование денюшки
5 сопровождающие зверушки
6 рьіба, только не понял почему не пишут что надо билет на рьібалку покупать
   
Знайшов там по 15—17 фунтів на годину.
Це як по Лондонським розцінкам?
Я хз як це, питання як жити. Якщо жити в кімнаті ще з одним жопомиєм то ок. Якщо знімати собі - не ок.
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Виктория, не уходи от нас.

Как племяш? Раны зализал, недели хватило ?
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Шановний, я був і там і там. Торонто = бетонні джунглі, не придатні для життя. Оті списки до одного місця, бо Сингапур на першому - це навіть не смішно.
================
Фома, ти дуже категоричний! ;)
В тому ж Торонто є,наприклад, приватний сектор типу- так от він зеленіший ніж
будь-які Осокорки, чи навіть Лондон.
Парки,невеличкі річки, стадіони, майданчики для шашликів- все є!
В 5 хвилинах пішки.
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Виктория, не уходи от нас.

Как племяш? Раны зализал, недели хватило ?
================
Сама смішна гілочка за останній час! :)

Довірлива Вія! :shuffle:

ПиСи Головне, щоб візу якийсь лизень з біометричного  паспорта не злизав! :weep:

Останнє редагування: 25 грудня 2018 20:47:37 від Blokh
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

Виктория, не уходи от нас.

Как племяш? Раны зализал, недели хватило ?
Ще зализує. Ніяких новин.
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Ще зализує. Ніяких новин.
Тонкая нервная организация у человека
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

Тонкая нервная организация у человека
Моя місія виконана, чим змогла, допомогла. Далі хай сам вигрібає.
   
Фома, ти дуже категоричний! 
В тому ж Торонто є,наприклад, приватний сектор типу- так от він зеленіший ніж
будь-які Осокорки, чи навіть Лондон.
Парки,невеличкі річки, стадіони, майданчики для шашликів- все є!
В 5 хвилинах пішки.
Де є? Годину машиною?

Агов, Вія, де фото візи?
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

Де є? Годину машиною?

Агов, Вія, де фото візи?
Нема фото.
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Навіщо ви продовжуєте глузувати з людини?
Злі ви
   
Нема фото.

ганьба
   
здесь все что Вас интересует VELKOMEN !!!!!


https://www.toll.no/en/tourist-in-norway/

1 алкоголь табаак
2 вещи которие можна привезти
3 возвращение НДС
4 декларирование денюшки
5 сопровождающие зверушки
6 рьіба, только не понял почему не пишут что надо билет на рьібалку покупать
velkomen)))
шведською так само звучить але пишеться välkommen
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу
Via

ганьба
Згадала мультик про Простоквашино, як вони фоторушницею  зайця фотографували, а потім збиралися ще два дні за ним ганятися, щоб фотки віддати.
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Скандинави, буває, робочі візи не штампують а, якщо паспорт біометричний - пишуть візу прямо на чіп.
І депортацію туди ж пишуть і обов'язково з перекладачем кажуть на скільки заборонили в'їзд. Потім на кордоні зчитують, бо якщо приїдеш раніше сроку все одно не пустять.
Так що паспорт може бути без штампів, може Via запитає хлопа, мо в нього цей випадок.
   
================
Сама смішна гілочка за останній час! :)

Довірлива Вія! :shuffle:

ПиСи Головне, щоб візу якийсь лизень з біометричного  паспорта не злизав! :weep:

Ну чого довірлива? той хлопець - її рідня. Їй що, треба було не довіряти кожному його слову?
Вія зробила, як роблять багато хто на ФУПі - запитала знаючих людей, тим більше, що мова йшла про рідню.

Думаю, багато хто з нас не знав всіх тих нюансів, що розказали тут люди, які шарять в темі.

А потім Вія зрозуміла, що в історії є дуже дивні моменти, і написала про це тут.

То в чому її наївність? У спробі допомогти рідні?

Так багато хто з нас відкривають теми ФЗВ. А ця тема ще й дуже змістовна получилася - багато візових нюансів люди написали. Може, комусь допоможе.

Останнє редагування: 25 грудня 2018 23:49:58 від шуша
   
Вангую, лет через 40 ветку на фупе про полтавчанина чи житомирца, полетевшего жопомоить на Марс. Ожидайте межгалактический триллер
   
Вангую, лет через 40 ветку на фупе про полтавчанина чи житомирца, полетевшего жопомоить на Марс. Ожидайте межгалактический триллер

Так. А сто п'ятдесят  років назад це була далека дорога з Фастова до Київа. :rotate:

Останнє редагування: 25 грудня 2018 23:52:01 від шуша
   
Вангую, лет через 40 ветку на фупе про полтавчанина чи житомирца, полетевшего жопомоить на Марс. Ожидайте межгалактический триллер
не буде ні фупа ні нас не буде :(
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Моя місія виконана, чим змогла, допомогла. Далі хай сам вигрібає.

 (tu)
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Добра для села
Туди ще треба вступити після школи в селі ;) Та і їздити мабуть в годину пік буде далеко не година

А шо там робити? Зелені - нуль. Бетон, скло, затори на дорогах, аромат коноплі у повітрі
ты и правда какой то херни нахватался в  лондонах своих.  А может жена в голову херню вкладывает. Ты там смотри не поддавайся на бабские заморочки.
Я вот закончила не просто провинциальную школу а школу котрую только что построили в чистом поле на всесоюзной стройке. Очень легко поступила в один столичный вуз. На бюджет естественно. Тогда небюджетов не было.
В этом году гимназия где учатся мои дети ( полная жопа мира) очень далеко от любых приличных школ заняла первое место в области по результатам зно. Все дети кроме одного поступили на бюджет.
может и в Польше так. Тем более дети из моего зажопья легко учатся в любом польском вузе. Даже дети никак не блиставшие знаниями в школе.
   
Я вот закончила не просто провинциальную школу а школу котрую только что построили в чистом поле на всесоюзной стройке. Очень легко поступила в один столичный вуз. На бюджет естественно. Тогда небюджетов не было.
В этом году гимназия где учатся мои дети ( полная жопа мира) очень далеко от любых приличных школ заняла первое место в области по результатам зно. Все дети кроме одного поступили на бюджет.
может и в Польше так. Тем более дети из моего зажопья легко учатся в любом польском вузе. Даже дети никак не блиставшие знаниями в школе.
Я теж закінчив таку школу, що соромно признатись. Але ви трохи не в курсі про систему освіти в Англії. Тут теж місцеве ЗНО. Якщо його не здав - все, вільна касса. І по результатам школи видно як і хто здає екзамен. В Англії нема безкоштовної вищої освіти, освіта дуже дорога і шалений конкурс.

Щодо будь-якого польського вузу, то тут ви трохи не праві. Щоб без проблем вчитись, треба як мінімум знати мову. Крім того є різниця між Politechnika Lodzka і ноунейм у задуп'є
   
Скандинави, буває, робочі візи не штампують
Ось звідки такі цікавесенькі хвантазії в тебе?
   
Моя місія виконана, чим змогла, допомогла. Далі хай сам вигрібає.

І оце все?!!!   ;o

Вія, ти так просто не відпетляєш. Для чого оце ми тут тебе тримаємо в топах вже другий тиждень? Для чого розкрутили тебе і твого племяша так, що скоро підуть репортажі по телебаченню?

Тому давай, все там в Полтаві розвідай і виклади тут. 

 :gigi:
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Дякую))
Цікаво))
Знайшов там по 15—17 фунтів на годину.
Це як по Лондонським розцінкам?

Зняти житло вистачить і так-сяк харчуватися. Відкласти ні, від слова взагалі.
А і житло буде десь в іст-енді серед мусульман і африканців. 
   
Той парубок вже доїхав додому? Фото візи буде? Бо я вже в бані за некропостінг встиг відсидіти. Якщо не буде фото візи - забанюсь навічно, бо не бачу сенсу далі читати штабних на окладі і ковбасників, які вийобуються один перед другим.
   
Шановний, я був і там і там. Торонто = бетонні джунглі, не придатні для життя. Оті списки до одного місця, бо Сингапур на першому - це навіть не смішно.
В Торонто бетонні джунглі це буквально 2 квартали в ширину від унверсіті до янгу і 4 квартали в довжину, від лейкшор до коледж. Ну максимум до блур. Все інше таке село, що сумніваюсь, що в найменшому українсьуому обласному центрі знайдеш. Це ви де в Торонто були, не вилазили з готелю в центрі чи що?
   
Віяро, після смолоскипної ходи віДкривай гілку про інші пригоди іншого племінника, котрий до болгарів має їхати.
Ми готові. Там в нас теж фупіст живе.
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

Как племяш ? Провел неудачный старый год ? С надеждой смотрит в новый ?
   
Той парубок вже доїхав додому? Фото візи буде? Бо я вже в бані за некропостінг встиг відсидіти. Якщо не буде фото візи - забанюсь навічно, бо не бачу сенсу далі читати штабних на окладі і ковбасників, які вийобуються один перед другим.
та некогда парубку фоты слать  :laugh:  он теперь вкалывает в три смены чтобы долги отдать привату и всем знакомым
   
Re: ФЗВ: Фупчеги із Норвегії, дякую за допомогу

та некогда парубку фоты слать  :laugh:  он теперь вкалывает в три смены чтобы долги отдать привату и всем знакомым

Магазины где продают удочки и поплавки не работают в 3 смены :)
   
Магазины где продают удочки и поплавки не работают в 3 смены :)
там вначале ветки лирник обещал его на стройку пристроить. кто знает кто знает где наш герой
   
Я теж закінчив таку школу, що соромно признатись. Але ви трохи не в курсі про систему освіти в Англії. Тут теж місцеве ЗНО. Якщо його не здав - все, вільна касса. І по результатам школи видно як і хто здає екзамен. В Англії нема безкоштовної вищої освіти, освіта дуже дорога і шалений конкурс.

Щодо будь-якого польського вузу, то тут ви трохи не праві. Щоб без проблем вчитись, треба як мінімум знати мову. Крім того є різниця між Politechnika Lodzka і ноунейм у задуп'є
не нужео знать польский. Выучивается за месяц
   
не нужео знать польский. Выучивается за месяц

То він в Катовіцах в вуз поступав? Яка там остання версія?
   
не нужео знать польский. Выучивается за месяц
:laugh:  :facepalm:
   
То він в Катовіцах в вуз поступав? Яка там остання версія?
хто??
   
не нужео знать польский. Выучивается за месяц
Бугага! Навіть за рік ні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія