Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прихильники Петра Порошенко, ви готові знищити власну країну заради помсти прихильники певної політсили? :zrada:

Зовсім ні, якщо ви щиро не розумієте
За категоричну відмову визнати право інших громадян на відмінне від їхнього сприйняття їхнього кучерявого ідола
Навіть якби я була схильна до обожнювання когось з людей або політиків, кучерява моральна потвора була би останньою у тому списку можливостей
Ви категорично відмовляєте нам в праві голосувати за Порошенка... мало того ви звинувачуєте нас в своєму голосування за Зеленського... якщо це не "Петро-головного моску" в ваші інтерпретації. Тоді як саме це називається?
   
Ви категорично відмовляєте нам в праві голосувати за Порошенка... мало того ви звинувачуєте нас в своєму голосування за Зеленського... якщо це не "Петро-головного моску" в ваші інтерпретації. Тоді як саме це називається?
А як називається ваше намагання вести змістовний діалог з ольгінською радіоточкою,яка макується під тупу прихильники певної політсили.
   
    1.
    Правильно.
    Сієте розбрат.
    Репетуєте "зрада".
    Це поведітка найманців ворога.
    2.
    То Ви не вважаєте Жмурука політиком? :weep:
   
Так розбрат чи паніку, якщо паніку то у зв'язку з чим,  Якщо у зв'язку з військовою загрозою то як ми при цьому можемо її ігнорувати?

Зі Жмуруком то до Мирослави. Щодо Порошенка, то я його вважаю гарним політиком, але я не чула вже давно від нього бажання балотуватися знову на пост президента.

Ваше бажання бачити Порошенка учасником президентських виборів мені зрозуміло, але імхо передчасно.
   
А як називається ваше намагання вести змістовний діалог з ольгінською радіоточкою,яка макується під тупу прихильники певної політсили.
:) "Ухилянням від роботи" - в мене на столі доволі серйозна робота, яку мені трохи лячно починати - тому я розважаюсь.
   
Цікаво, чи бачить Амід хто саме проголосував в опитуванні. Здається мені, що це найкращий перепис прихильники певної політсили ФУПу
   
Ни черта не понял: это же прихильники певної політсили знищують краину и отомстить им за это долг каждого нормального человека
   
Іди на фуй, рибка гупі, яка не пам'ятає хто що здавав
Ти все проіпав
  От за це і тре Офшорного судити.
  Люде добре пам'ятають як той здавав.
 
  Або вабачтесь за особисті образи, або ігнор.
   
Так розбрат чи паніку, якщо паніку то у зв'язку з чим,  Якщо у зв'язку з військовою загрозою то як ми при цьому можемо її ігнорувати?

Зі Жмуруком то до Мирослави. Щодо Порошенка, то я його вважаю гарним політиком, але я не чула вже давно від нього бажання балотуватися знову на пост президента.

Ваше бажання бачити Порошенка учасником президентських виборів мені зрозуміло, але імхо передчасно.
    :facepalm:  "Я така затуркана, така затуркана"(ц, а) :lol:
   
  От за це і тре Офшорного судити.
  Люде добре пам'ятають як той здавав.
 
  Або вабачтесь за особисті образи, або ігнор.
Ігнор, звісно
Ще раз іди на фуй, я тебе першою не чіпляла  :K 
   
Іди на фуй, ти все проіпала, банальна дура
І не треба мені свої зєбільні мантри читати "не дивись вгору"
Какая прєлєсть!  (tu)  :gigi:
Ну от скажіть, пані та панове, до якого табору теоретично (і практично теж) могла би належати ця брудна матершинниця?
У неї могли би зів"янути вуха від масковського мату яким розмовляє кошлатий Жмурук?
Її могли би вразити наповал "цинічні бандери-бандити" або жмурукання-обнімашки з Хуйлом?
 :lol:
Таки справді ПЄСдюки - це окрема верства населення України, трансформовані синяки+іванинєпомнящієродства, злобні та матюкливі
   
Ни черта не понял: это же прихильники певної політсили знищують краину и отомстить им за это долг каждого нормального человека
Ну прикиньте! Вам посилено вбивалося у голову, що країну знищують якісь невідомі "прихильники певної політсили", а з"ясувалося що ПЄСдюки на чолі зі своїм кошлатим лідером
   
Какая прєлєсть!  (tu)  :gigi:
Ну от скажіть, пані та панове, до якого табору теоретично (і практично теж) могла би належати ця брудна матершинниця?
У неї могли би зів"янути вуха від масковського мату яким розмовляє кошлатий Жмурук?
Її могли би вразити наповал "цинічні бандери-бандити" або жмурукання-обнімашки з Хуйлом?
 :lol:
Таки справді ПЄСдюки - це окрема верства населення України, трансформовані синяки+іванинєпомнящієродства, злобні та матюкливі

    ...не варте воно уваги.
    У мене усі цапоматюкальщики заігнорені.
    По дивному співпадінню усі порохоботи.
   ФУП читається легко і приємно. B-) 
   
Ви категорично відмовляєте нам в праві голосувати за Порошенка... мало того ви звинувачуєте нас в своєму голосування за Зеленського... якщо це не "Петро-головного моску" в ваші інтерпретації. Тоді як саме це називається?
Дешевенький прийомчик
Це я за кимось тут ганяюся з вереском : "покайся! Ти голосував за Кнуря-знищувача України!", чи все з точністю до навпаки?
Ви (представники свинотабору) регулярно волаєте : "Ти голосував за Зе!", як наче за Зе голосувати ганебно, а за кошлатого Жмурука - ні
   
Ни черта не понял: это же прихильники певної політсили знищують краину и отомстить им за это долг каждого нормального человека

Хуцпа це називається.

Я можу зрозуміти, коли цим займається рядова форумна зе-ботва - робота у них така.

Але коли модератор - це вже за межею мого розуміння.
   
    ...не варте воно уваги.
    У мене усі цапоматюкальщики заігнорені.
    По дивному співпадінню усі порохоботи.
   ФУП читається легко і приємно. B-) 
Угу, я трі дня бєжала за вамі, вся такая у бєлом пальто  :weep:
   
    :facepalm:  "Я така затуркана, така затуркана"(ц, а) :lol:
Це ви про себе? Не прибідняйтеся...
   
Яуверенно считаю,что меньшинство на выборах ОБЯЗАНО смириться с выбором БОЛЬШИНСТВА, ( правильным оно было или неправильным в итоге)и не вредить Государству, разнообразно, мстя большинству и раскалывая украинский социум, причём делая это на пользу нашему общему врагу- имперской РФ под управлением проимперского хуйло.
 Иначе говоря, де факто перейдя на сторону врагов Украины,полностью слово в слово  повторяя ложь,фейки.инисинуации,изобретённые зрады,вбрасываемые бригадёнышами- лахтинцами И чернорото изобретая свои.!

Я не собираюсь смиряться с дерьмом, которые вы выбрали. И буду называть вещи своими именами, пока вам не дойдет, что нельзя на пост Президента выбирать малограмотного дебила.
В тоже время, осознаю, что этого дебила выбрало большинство и надо ждать следующих выборов. Но никто не имеет права затыкать мне рот.
   
Какая прєлєсть!  (tu)  :gigi:
Ну от скажіть, пані та панове, до якого табору теоретично (і практично теж) могла би належати ця брудна матершинниця?
У неї могли би зів"янути вуха від масковського мату яким розмовляє кошлатий Жмурук?
Її могли би вразити наповал "цинічні бандери-бандити" або жмурукання-обнімашки з Хуйлом?
 :lol:
Таки справді ПЄСдюки - це окрема верства населення України, трансформовані синяки+іванинєпомнящієродства, злобні та матюкливі
Іди на хуй, дура
Одне й теж долдониш
Нудна і передбачувана
Премії не отримаєш  :K
   
Ну прикиньте! Вам посилено вбивалося у голову, що країну знищують якісь невідомі "прихильники певної політсили", а з"ясувалося що ПЄСдюки на чолі зі своїм кошлатим лідером
:facepalm:
   
Дешевенький прийомчик
Це я за кимось тут ганяюся з вереском : "покайся! Ти голосував за Кнуря-знищувача України!", чи все з точністю до навпаки?
Ви тут за мною гонялися з вереском, що я своїм голосуванням не залишила вам вибору. 
Ви (представники свинотабору) регулярно волаєте : "Ти голосував за Зе!", як наче за Зе голосувати ганебно, а за кошлатого Жмурука - ні
Тобто коли ви кажете навпаки,   наче за Зеленського голосувати не ганебно, а за Порошенка - так, то у вас все-таки "Петро-головного моску"... Ну ок, "Зе-головного моску" :)
   
Цікаво, що кричать "сієте розбрат" ті самі персонажі, які свого часу РОКАМИ несамовито верещали про триденну відпустку Петра на Мальдивах  :lol:
   
Ну прикиньте! Вам посилено вбивалося у голову, що країну знищують якісь невідомі "прихильники певної політсили", а з"ясувалося що ПЄСдюки на чолі зі своїм кошлатим лідером
При владі обрані вами зелені,а країну знищують якісь ПЕСдюки... Як саме?
   
Я не собираюсь смиряться с дерьмом, которые вы выбрали. И буду называть вещи своими именами, пока вам не дойдет, что нельзя на пост Президента выбирать малограмотного дебила.
В тоже время, осознаю, что этого дебила выбрало большинство и надо ждать следующих выборов. Но никто не имеет права затыкать мне рот.
Ты можешь не смиряться с тем, что Зеленский- президент! Это твоё право
 Но тебе придётся смириться с тем.что за него проголосовало большинство.
 Если ты сумеешь спокойно обдумать моё следующее утверждение, то тебе придётся согласиться, что в том, что Зеленский стал Президентом- исключительно вина Порошенко. Настолько было велико  нежелание видеть его снова президентом, что проголосовали за случайного человека в политике.
 Если бы в паре с ним был кто-то другой, проголосовали бы за него! Голосование за Зеленского было ПРОТЕСТНЫМ против Порошенко!
   
При владі обрані вами зелені,а країну знищують якісь ПЕСдюки... Як саме?
  Чого ж знищують?
  Пєсдюк і є перефарбований синяк.
  Синяк завжди працював на кацапів(сіяв розбрат, тихцем шкодив і т. і.).
  І завжди синяк отримував одкоша від українців.
  Так буде і зараз. [ua]


Останнє редагування: 26 січня 2022 18:42:27 від Топа
   
Це ви про себе? Не прибідняйтеся...
  Не подаю. B-)
   
Цікаво, що кричать "сієте розбрат" ті самі персонажі, які свого часу РОКАМИ несамовито верещали про триденну відпустку Петра на Мальдивах  :lol:
Угу, і стібались в кожному реченні "а то хуйло нападьот"
я прям зачарована такою хуцпою
   
Я не собираюсь смиряться с дерьмом, которые вы выбрали. И буду называть вещи своими именами, пока вам не дойдет, что нельзя на пост Президента выбирать малограмотного дебила.
А тепер прикинь як мислячим Українцям було змиритися з тим що 5 років посаду преза обіймала завідома маріонетка Хуйла? А між тим змирилися..І...прог авили 30% малоросів які пропхали до другого туру малограмотного дебіла..
Отак і постав вибір між малограмотним дебілом і Хуйловою маріонеткою. Вибір без вибору.
   
Цікаво, що кричать "сієте розбрат" ті самі персонажі, які свого часу РОКАМИ несамовито верещали про триденну відпустку Петра на Мальдивах  :lol:
Люта брехня.
Я тоді казала і зараз вже не один раз повторила : насильно у прези воюючої країни тебе ніхто не пхав. Тож на 5 років маєш просто забути про відпустки. Родина нехай їде, а ти працюй - день і ніч, і отак 5 років.
   
Прихильники Петра розвели такий фестиваль істерики і паніки на фупі, що не можу втриматись від питання.
Таке вже було у 2019 перед виборами Президента, сам трохи зрадолюбив у бік Порошекно, каюсь. Але ж тоді не було такого загострення як зараз.
Де стрічка що ТС ідіот???
   
Де стрічка що ТС ідіот???
"Стрічка"  :facepalm1:  :facepalm:
Мікола Янавічь, покажіть личко!
   
Там відсутній пункт "Амід - провокатор" :).
(tu)
   
"Стрічка"  :facepalm1:  :facepalm:
Мікола Янавічь, покажіть личко!
Що не сподобалось? А по суті? Маю гріх використання довгий час російської, каюсь.
   
А тепер прикинь як мислячим Українцям було змиритися з тим що 5 років посаду преза обіймала завідома маріонетка Хуйла? А між тим змирилися..І...прог авили 30% малоросів які пропхали до другого туру малограмотного дебіла..
Отак і постав вибір між малограмотним дебілом і Хуйловою маріонеткою. Вибір без вибору.

І жодного доказу, як завжди. І не було і ніколи не буде. Ти хоч привселюдно покаєщся, сучка хуйловська, за брехню, коли всі вигадані справи проти Пороха, розваляться?
   
а Діму за флуд забанили чи за цей контент?
   
Ви категорично відмовляєте нам в праві голосувати за Порошенка... мало того ви звинувачуєте нас в своєму голосування за Зеленського... якщо це не "Петро-головного моску" в ваші інтерпретації. Тоді як саме це називається?
----
У вас це називаєцця- несприйняття демократичних виборів. ;)
У вас демократичні вибори- це коли всі- таксисти,собаки,корова що плаче- всі за Порошенка! :super:
А якщо за когось іншого- то нереальна зрада.
Ви що,проти нормальних виборів?
Не розумію зовсім,які претензії можуть бути до виборців,що ВИ,тобто ваш симпатик пройїпав вибори зовсім навіть не політику і не зробив,так же як і ви самі,ніяких висновків зі свого пройопу? 8-:
Хто тут і за що повинен був каятися? :shuffle:
   
  Чого ж знищують?
  Пєсдюк і є перефарбований синяк.
  Синяк завжди працював на кацапів(сіяв розбрат, тихцем шкодив і т. і.).
  І завжди синяк отримував одкоша від українців.
  Так буде і зараз. [ua]
---
О,у мене шикарна зрадонька про Петра є,але це вже ввечорі.
Про Петра і дачу хуйло в Криму свого часу. :pleasantr:
   
----
У вас це називаєцця- несприйняття демократичних виборів. ;)
У вас демократичні вибори- це коли всі- таксисти,собаки,корова що плаче- всі за Порошенка! :super:
А якщо за когось іншого- то нереальна зрада.
Ви що,проти нормальних виборів?
Не розумію зовсім,які претензії можуть бути до виборців,що ВИ,тобто ваш симпатик пройїпав вибори зовсім навіть не політику і не зробив,так же як і ви самі,ніяких висновків зі свого пройопу? 8-:
Хто тут і за що повинен був каятися? :shuffle:

це ваше несприйняття демократичних процессів
У вас демократичні вибори- це коли всі- таксисти,собаки,корова що плаче- всі за того, кого обрали ви
А якщо за когось іншого- то нереальна зрада.(майже с)

і істерики ваші та ваших однодумців з приводу несприйняття вашого вибору, тому підтвердження
не перекладайте відповідальність за свій вибір на когось іншого
   
а Діму за флуд забанили чи за цей контент?
Дима сам себя забанил, шоб не реагировать на ваши плачи, сопли и вопли. :lol:
   
Дима сам себя забанил, шоб не реагировать на ваши плачи, сопли и вопли. :lol:
ото така карма за дурний срач
   
Зєбільна Рада знов відпочиває
Перетрудились бідосі
Сейшела зачекались
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія