Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Окупанти виклали відео допиту українських моряків затриманих вчора

ты пропагандируешь сдачу врагу без боя

Бой был :о)
   
фу
ганебний хам на форумі високої культури спілкування
   
в зеркало гляньте.
и не вам рассказывать о поведении.
в плену вы были, чтобы осуждать кого-то? 
   
А?
Без боя?
А как же пробоины у кацов?
А откуда раненые у наших?
А почему так долго сдавали?

без боя, ни пушка , ни пулемёт не были приведены в боевую готовность, даже стволы не развернуты в стороны врага .

у них была скорострельная пушка 30мм , такого же калибра как и кацапской гебни, плюс  маневренность катера на порядок выше
   
Сподіваюсь вони таки були підготовлені, а не як у кацапів усе на авось.
з
Зараз рано якісь висновки робити.

все стане зрозумілим в найближчі один два тижні.
   

Рыба гниет с головы

Шуфрич сьогодні півради зашкварив особисто.
   
  
в зеркало гляньте.
и не вам рассказывать о поведении.
в плену вы были, чтобы осуждать кого-то? 

ты пойди в охматдет и мамам расскажи почему у детей нет лекарств, потому шо народ за последние деньги построил боевую технику и дал в руки этим морякам, а они без боя отдали миллиард гривен врагу , новенькие катера и буксир
   
без боя, ни пушка , ни пулемёт не были приведены в боевую готовность, даже стволы не развернуты в стороны врага .

у них была скорострельная пушка 30мм , такого же калибра как и кацапской гебни, плюс  маневренность катера на порядок выше

А раненые сами себя ранили?
   
ты пропагандируешь сдачу врагу без боя, ты работаешь на врага
У Шарика уже очень давно сказ и бешенство на почве зависти к более успешным прихильники певної політсили
не трогай его поскольку болезнь настолько запущена что может передаться даже через монитор
   
Сорокі.
Я і зараз вважаю і буду далі вважати, що ми провели блискучу спецоперацію.
Для А.І. вони виконали завдання, а попирати  заради помирати - - це суіцид. Вони живі, і це головне. Це лише кацапи-  'да паслєднєва патрона",  "усрьомся, но ні сдайомся".
Є випадки, коли люди жертвують своїм життям заради інших людей і це є героїзм, а от застрлитись щоб не потрапити там в полон - це боягузство, малодушшя та наслідки комуняцького виховання.
   
А раненые сами себя ранили?

ботану дали по морде и отобрали бабки и отжали телефон, ахуенный бой. героический
   
З 23 тільки три прочитали текст на камеру . А решта 20 ? А решта 20 послали кацапів на.уй.
 І я ,скажу вам , я в захваті. І від їхнього протиборства з кацапами , і від того що тільки троє піддались кацапському тиску . Хто з вас собі уявляє 25 років у кацапський тюрмі? 20 літнім пацани сів , 45 літнім вийшов. Все життя в тюрмі. Я , наприклад , не знаю , як би себе повів в такій ситуації.
   
ботану дали по морде и отобрали бабки и отжали телефон, ахуенный бой. героический

Да - ето бой, в данном случае - проигранный.
   
Сорокі.
Я і зараз вважаю і буду далі вважати, що ми провели блискучу спецоперацію.
Для А.І. вони виконали завдання, а попирати  заради помирати - - це суіцид. Вони живі, і це головне. Це лише кацапи-  'да паслєднєва патрона",  "усрьомся, но ні сдайомся".
Є випадки, коли люди жертвують своїм життям заради інших людей і це є героїзм, а от застрлитись щоб не потрапити там в полон - це боягузство, малодушшя та наслідки комуняцького виховання.

ты чешешь строго по кацапской методичке, кацапы тоже говорят шо это была операция провокация , и соотеветсвенно вина на украинской стороне.

   
Одному из них, Дмитрию Эйдеру в декабре только исполнится 19, так что........
   
ботану дали по морде и отобрали бабки и отжали телефон, ахуенный бой. героический

Уже тому, що вони в зсу за власної волі, ці хлопці в тисячу раз кращі за нас

А ти і тобі подібні - смердючі диванні скунси

Повторюю ще раз - ти б обісрався ще за 500 миль до протоки
   
Сорокі.
Я і зараз вважаю і буду далі вважати, що ми провели блискучу спецоперацію.
Ну, вважай собі.
Цікаво, за цю "спецоперацію" наші хоч ордени дадуть хлопцям, якщо  кацапи їх посадять на 15-20 років?
А саме цікаво яка має бути така  мета операції, щоб віддавати ворогу кораблі, яких в нас на флоті взагалі то й так з  гулькин фуй.

ты чешешь строго по кацапской методичке, кацапы тоже говорят шо это была операция провокация , и соотеветсвенно вина на украинской стороне.
Не дивно. Адже Ольгіно - "кузниця кадрів" пороботства!
   
  
в зеркало гляньте.
и не вам рассказывать о поведении.
в плену вы были, чтобы осуждать кого-то? 


професія військового не зовсім така, як інші
це коли ти сидиш на шиї у всієї країни і готуєшся захистити власний народ у випадку необхідності
такий момент може і не настати, тоді "послужив " трохи і ще молодим ідеш на пенсію
а може настати
і тоді якщо ти обрав професію військового, а за першої ж нагоди наложив у штани, значить ти гімно
чи був би я гімном у такій ситуації? цілком можливо, але я ніколи не обирав професію військового. Тому лишається лише фантазувати
   
Да - ето бой, в данном случае - проигранный.

програний бій - це ще не програна велика битва чи ціла війна.  Давайте почекаємо, скільки ми тут на ФУПі вже бачили перемог, що виявлялися поразкою, і скільки ми чули криків сомневающийся* зр адо йо бів про тотальну поразку, а потім це виявлялося перемогою.

Останнє редагування: 27 листопада 2018 00:14:52 від Платник податків
   
Пленные действуют точно  по  штатовской инструкции для их пленных. Это по советской инструкции надо терпеть пытки но не сдаваться и умирая кричать типа за Сталина и т.д.
   
програний бій - це ще не програна велика битва чи ціла війна.  Давайте почекаємо, скільки ми тут на ФУПі вже бачили перемог, що виявлялися поразкою, і скільки ми чули криків сомневающийся* про тотальну поразку, а потім це виявлялося перемогою.

+200600
   
Мда. Парни с бат Донбасс подрывались гранатами. Правосеков сжигали живьем. Вспомните десантов с 90 бата, которых в плен взяли в дапе....и хлопцев с дебалы.
Пусть там и остаются. Черти. Шкуры.
1000 мої теж гранатами обвязувались тільки про це мовчать
   
З 23 тільки три прочитали текст на камеру . А решта 20 ? А решта 20 послали кацапів на.уй.
 І я ,скажу вам , я в захваті. І від їхнього протиборства з кацапами , і від того що тільки троє піддались кацапському тиску . Хто з вас собі уявляє 25 років у кацапський тюрмі? 20 літнім пацани сів , 45 літнім вийшов. Все життя в тюрмі. Я , наприклад , не знаю , як би себе повів в такій ситуації.

Та тут би всі, як один, підірвались на гранатах, але б в полон не пішли!  Он вадіх, коли щахопили його мухосранськ сєпари, двічі себе на власній лісопилці розпиляв. А алдбойчег, коли згоріли його вкрадені у пацієнтів бабки в одному із банків, себе тричі живцем спалив, в знак протеату. Кнопік, пребуваючи в окупації так взагалі сім ркзів кидався на окупантів із поясом шахіда. Їм можна. Вони заслужили право судитр інших.
Воєни пірдуха!
   
Та тут би всі, як один, підірвались на гранатах, але б в полон не пішли!  Он вадіх, коли щахопили його мухосранськ сєпари, двічі себе на власній лісопилці розпиляв. А алдбойчег, коли згоріли його вкрадені у пацієнтів бабки в одному із банків, себе тричі живцем спалив, в знак протеату. Кнопік, пребуваючи в окупації так взагалі сім ркзів кидався на окупантів із поясом шахіда. Їм можна. Вони заслужили право судитр інших.
Воєни пірдуха!

 :weep:
   
Бляді.
Я молю Бога щоб дітки фініксів, алдбойчіків, вадікіф та інших форумних підарів потрапили в полон до кацапів чи там ісламістів і щоб вони на власні очі побачили, як вони на відео зізнаються у всіх гріхах.
б***ь, покидьки. Будьте прокляті у 13 поколінні.
Ці хлопці вчора могли просто загинути за вас, підарасів йопаних в рот і жопу. Тварі. Уроди. Плєсєнь підзалупна.
мій син у полон не здасться так як і я і доця теж. або ти гавно або ти воїн. з голою жопою 18 лютого зупиняли беркут, без щитів і броніків без касок з одними прапорами...
   
не туди
   
18 лютого зупиняли беркут, без щитів і броніків без касок з одними прапорами...

прапорами их ебошили шоле? ;o
   
професія військового не зовсім така, як інші
це коли ти сидиш на шиї у всієї країни і готуєшся захистити власний народ у випадку необхідності
такий момент може і не настати, тоді "послужив " трохи і ще молодим ідеш на пенсію
а може настати
і тоді якщо ти обрав професію військового, а за першої ж нагоди наложив у штани, значить ти гімно
чи був би я гімном у такій ситуації? цілком можливо, але я ніколи не обирав професію військового. Тому лишається лише фантазувати
На шиї у нас сидять депутати з урядом А військові не готуються, а захищають народ. А ті, що на шиї сидять нікого, крім себе, не захищають.
   
Сорокі.
Я і зараз вважаю і буду далі вважати, що ми провели блискучу спецоперацію.
Для А.І. вони виконали завдання, а попирати  заради помирати - - це суіцид. Вони живі, і це головне. Це лише кацапи-  'да паслєднєва патрона",  "усрьомся, но ні сдайомся".
Є випадки, коли люди жертвують своїм життям заради інших людей і це є героїзм, а от застрлитись щоб не потрапити там в полон - це боягузство, малодушшя та наслідки комуняцького виховання.


Летом 2014 под Луганском был эпизод, при атаке украинский танк оказался в окружении сепаров. Экипаж отстреливался до последнего патрона, им повредили приборы наведения. Экипаж чтобы не попасть в плен к врагу и не отдавать танк в исправном состоянии подорвали себя гранатами в башне. А для истинного #тикызапетра это "боягузство, малодушшя та наслідки комуняцького виховання".
   
На шиї у нас сидять депутати з урядом А військові не готуються, а захищають народ. А ті, що на шиї сидять нікого, крім себе, не захищають.


кого захищала наша армія до 2014 року?
   
кого захищала наша армія до 2014 року?
А вона була?Оті, що сидять на шиї, її знищили геть. А те, що залишилось то був стройбат для генеральських дач.
   
прапорами их ебошили шоле? ;o
тілами зупиняли, я стяг на грудях сховав, відходив з боєм від блокпосту перед Жовтневим, дор майдану від самої маріїнки.
   
Re: Окупанти виклали відео допиту українських моряків затриманих вчора

Коментувати " свідчення " полонених немає сенсу . Це просто треш , можна морозити що всі вони рідні брати Гітлєра і в цьому каються і тд.
Всі розуміють що це фуфло і винити за це їх не варто .
Щодо обставин їх полону , то я схиляюсь до думки що вони здалися без бою , щоб тут Прол не триндів .
Значить вони вирішили,  що вийти з кацапської тюрми під 50 , більш привабливіше ніж загинути  героями .
Я їх не засуджую , але питання залишається не розв'язаним : " чи потрібні Україні такі мамчурники , які тільки модні і з лампасами ? "
   
Летом 2014 под Луганском был эпизод, при атаке украинский танк оказался в окружении сепаров. Экипаж отстреливался до последнего патрона, им повредили приборы наведения. Экипаж чтобы не попасть в плен к врагу и не отдавать танк в исправном состоянии подорвали себя гранатами в башне. А для истинного #тикызапетра это "боягузство, малодушшя та наслідки комуняцького виховання".
10 моїх так і зробили....
   
ты чешешь строго по кацапской методичке, кацапы тоже говорят шо это была операция провокация , и соотеветсвенно вина на украинской стороне.

Кацапські мітадічки написані з моїх постів на ФУПі.
Все ж таки методист вищої категорї  :gigi:
   
Щодо обставин їх полону , то я схиляюсь до думки що вони здалися без бою , щоб тут Прол не триндів .

Ты сейчас нагло клевещешь, что "сдались без бою", когда зафиксировано, что кацапы по ним стреляли, попали и ранили.
   
Летом 2014 под Луганском был эпизод, при атаке украинский танк оказался в окружении сепаров. Экипаж отстреливался до последнего патрона, им повредили приборы наведения. Экипаж чтобы не попасть в плен к врагу и не отдавать танк в исправном состоянии подорвали себя гранатами в башне. А для истинного #тикызапетра это "боягузство, малодушшя та наслідки комуняцького виховання".

Ну і?
4 родини стали обездоленими. Але ж вони могли просто здатись, як це роблять в усіх не посткомуняцьких арміях, зберегтр своє життя і повернутись до своїх родин чи потім воювати далі. Кому від цього безупства храбрих стало краще на цій землі? Кому вонр зробили гірше?
Хоча да. Судячи по хвупу самц такі і потрібні - чуть шо і за гранату, за Сталіна, за родіну.
   
Ты сейчас нагло клевещешь, что "сдались без бою", когда зафиксировано, что кацапы по ним стреляли, попали и ранили.



так вони стріляли у відповідь?
   
до речі, сьогодні Порошенко сказав, що хуйло нас хотіло спровокувати на цхінвальський  варіант, але ми не піддались, ні один танк не вийшов, і це наша перемога
   
Порошенко сказав, що хуйло нас хотіло спровокувати на цхінвальський  варіант, але ми не піддались, ні один танк не вийшов, і це наша перемога
"Жоден  танк не має вийти" - десь я таке вже чув, в кого цікаво Петро поцупив цю тезу? B-)
   
так вони стріляли у відповідь?

Даже если не успели стрельнуть, то бой то всё равно был, и клеветать, что сдались без бою на раненых - ето гнидозное существо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія