Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

эхе-хе..
для знатоков стиля-цвет галстука в димпломатии имеет значение. но вы продолжайте.

Вьі знаток, судя по всему, вот и продолжайте -- какое значение имеет єтот петушиньій красньій цвет ?
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Пидро -- официальное лицо, представляющее страну на зарубежньіх мероприятиях, причем тут Мирослава с ее нарядами ? Как всегда сьезд на личность ?

С его фигурой ему не поможет никакой имиджмейкер. Просто все сидит как на корове седло.

Но хотя бьі не одевать дурацкий красньій галстук -- да, могли бьі подсказать

Знаю довольно много полных и крупных людей, которые выглядят заипись, как с иголочки.
Да, это все не дешево (в их случаях стоит), но ведь наш През (как бэ) в деньгах вроде не нуждаецца... :D
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Вьі знаток, судя по всему, вот и продолжайте -- какое значение имеет єтот петушиньій красньій цвет ?
для вас специально- яркий красный цвет-не идти на уступки.если двое переговорщиков  в одинаково красном -значит договоренностей не будет.
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

какое значение имеет єтот петушиньій красньій цвет ?
:buba:



   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

На запит "помятый костюм МЕРКЕЛЬ" весь інет завалено фотами ....Порошенко!

Ото ботоферма розганяє по світу одну з ланок по засиранню Петра!

Армія пропагандонів працює невтомно, в тому числі і на ФУП є кому додати лопатку лайна, підсобити братам по зброї!

п.с.

А раніше пожамкана і вдягнена просто Анжела, була лідером таких тем про вбрання світових лідерів.... Випадково? Навряд...
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Уходит, похоже, без спросу .  :gigi: Ну не ложиться же ей перед мужем на пороге! А гыркнуть на него - такого, видно , в их семье нет. И вот вам результат

Моя бы мне устроила... 8-) вырванные годы...
А стричься они меня с дочкой начинают отправлять, тогда, когда мне самому глядя в зеркало...еще все очень даже ничево.. :laugh:
Коронная фраза: "Папуля, у тебя на голове уже гнездо"  :laugh:
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Знаю довольно много полных и крупных людей, которые выглядят заипись, как с иголочки.
Да, это все не дешево (в их случаях стоит), но ведь наш През (как бэ) в деньгах вроде не нуждаецца... :D
))))))))))))))))фото в студию
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

для вас специально- яркий красный цвет-не идти на уступки.если двое переговорщиков  в одинаково красном -значит договоренностей не будет.

Понятно, значит с Европой договоренностей не будет. Какой там у него галстук на Минских бьіл ?

   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Моя бы мне устроила... 8-) вырванные годы...
А стричься они меня с дочкой начинают отправлять, тогда, когда мне самому глядя в зеркало...еще все очень даже ничево.. :laugh:
Коронная фраза: "Папуля, у тебя на голове уже гнездо"  :laugh:
вот это вам повезло с женой-вкусы совпадают на виденье прекрасного.
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Як на мене, головне що в костюмі завітав на заклад, а не в джинсах/шортах)
І це, бабцю у президенти-гідно представляти країну у лабутенах))))
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Знаю довольно много полных и крупных людей, которые выглядят заипись, как с иголочки.
Вот Трамп, к примеру - да , обрюзгший, да, сутулый, да, с животом и лишним весом, но выглядит элегантно.
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

[imghttps://неперевірене джерело/wp-content/uploads/2017/06/GettyImages-698513572-1-640x394.jpg[/img]http://
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

і намагань здаватися не тим хто ти є


Дійсно давайте перестанемо бути homo sapiens. Почнему з бойкоту особистій ґіґієні. Потім познімати всі унітази вдома та ванни. А для чоґо вони потрібні. Фекалії вилівати просто через вікно на вулицю. Ніякої туалетної бумаґи. Підтератися не тільки руками, а пісяти та какати просто в штани. Шмаркатися не тільки в руки  а й кидати соплі на перехожоґо.  Будемо самі собою - приматами.
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Вот Трамп, к примеру - да , обрюзгший, да, сутулый, да, с животом и лишним весом, но выглядит элегантно.
далеко не усім дано носити костюми
Це як не усі жінки вміють ходити на підборах
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Понятно, значит с Европой договоренностей не будет. Какой там у него галстук на Минских бьіл ?
вы бы посмотрели фото с 11.11.18..вы же это обсуждаете?))))
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Дійсно давайте перестанемо бути homo sapiens. Почнему з бойкоту особистій ґіґієні. Потім познімати всі унітази вдома та ванни. А для чоґо вони потрібні. Фекалії вилівати просто через вікно на вулицю. Ніякої туалетної бумаґи. Підтератися не тільки руками, а пісяти та какати просто в штани. Шмаркатися не тільки в руки  а й кидати соплі на перехожоґо.  Будемо самі собою - приматами.
прекрасный спич о пользе сантехники и средств гигиены.
хомо сапиенс вообще-то другим определяется))) но вам виднее
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

А раніше пожамкана і вдягнена просто Анжела, була лідером таких тем про вбрання світових лідерів.... Випадково? Навряд...
комарику, логіка тобі зраджує, причому дедалі все частіше. Як вважаєш, чому на запит "пом"ятої" Меркель інет видає інфу по Порошенкові? Тому що якийсь там Камрад започаткував на ФУПі відповідну гілку? Чи все ж таки через те, що ви, ПЧПУППО, відмовляєтеся визнати те, що давно є очевидним не тільки для Українців ? А саме - що особа, яка нині представляє Україну на міжнародній арені, одягається м"яко кажучи як з чужого плеча, одяг пошитий самодіяльними кравцями з дешевих тканин низької якості.
Хіба...неймовірне припущення, але все ж...Тут неодноразово переповідали що Петя є людиною фантастичної жадібності, клептоманом найвищого гатунку..
То невже?...
   
не тьолка, а Герцогиня Сассекська :=V

фотка є ?
цікаво фейс побачти бо щиколотка дуже породиста  :D
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Як на мене, головне що в костюмі завітав на заклад, а не в джинсах/шортах)
І це, бабцю у президенти-гідно представляти країну у лабутенах))))

Точно! І щоб на лабутенах були  подряпані носки і дірки на п'ятках!    X(
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена



   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Вот Трамп, к примеру - да , обрюзгший, да, сутулый, да, с животом и лишним весом, но выглядит элегантно.
а Янучара? І жирний, і тупий як валянок, і пика як у бичари з 90-х, а на кравцях, стилістах та іміджмейкерах очевидно не економив
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Точно! І щоб на лабутенах були  подряпані носки і дірки на п'ятках!    X(
и лабутены куплены в кредит ? ;)
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

фотка є ?
цікаво фейс побачти бо щиколотка дуже породиста  :D
ну це ж ця, новопредставлена, з "самозванок-вискочок". а фотка з нащодавного весілля принцеси Юджинії.
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

а Янучара? І жирний, і тупий як валянок, і пика як у бичари з 90-х, а на кравцях, стилістах та іміджмейкерах очевидно не економив
о,теперь понятно, кто у вас икона стиля..Овощ.
ну после пани Тимошенко.
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

не знаю,  мені люба сивина, навіть на найдоглянутіших і стильних волоссях, неприємна в реалі.

Так Вам і старість неприємна.
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

и лабутены куплены в кредит ? ;)

Та ну, через офшорну керуючу компанію Ротшильдів...
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

[imghttps://неперевірене джерело/wp-content/uploads/2017/06/GettyImages-698513572-1-640x394.jpg[/img]http://Показати зображення...
Показати зображення...
Тут выглядит весьма и весьма. Значит может, когда хочет! :) Кстати,  Меркель коралловый цвет идет.
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Тут выглядит весьма и весьма. Значит может, когда хочет! :) Кстати,  Меркель коралловый цвет идет.
tut tezh nichogo

   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

далеко не усім дано носити костюми
Це як не усі жінки вміють ходити на підборах

Тю...Так он же их всю жизнь носит.
Как это "не дано"  8-)
Он же не раз в год вылезает из джинс и свитра, и в костюм залезает...
К примеру, ваш покорный слуга, в костюмах по 12 часов в день, вот уже больше 25 лет...тут хошь не хошь "научишься" в них ходить  :D
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

а Янучара? І жирний, і тупий як валянок, і пика як у бичари з 90-х, а на кравцях, стилістах та іміджмейкерах очевидно не економив
+1000
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Так Вам і старість неприємна.
сивина - це не oбов'язково ознака старості. в мене теж є, і я її ретельно зафарбовую. просто відштовхуючий вигляд має голова з сивиною, якщо сивина не суцільна і однотонна. в моїх бабусі i діуся така була - молочно біла, а не брудно-сіра, і суцільна.
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Тю...Так он же их всю жизнь носит.
Как это "не дано"  8-)
Он же не раз в год вылезает из джинс и свитра, и в костюм залезает...
К примеру, ваш покорный слуга, в костюмах по 12 часов в день, вот уже больше 25 лет...тут хошь не хошь "научишься" в них ходить  :D
як не вмієш носити костюм то й за 50 років не навчишся
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Та ну, через офшорну керуючу компанію Ротшильдів...
неа..в ломбарде взяты)))
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Висновок трьох сторінок- президент у нас вигляда як опудало, навесні змінемо
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

tut tezh nichogo

Показати зображення...

Ну ведь можно же по-человечески выглядеть.
А вчера в Париже, в том плаще...ну просто капут было..
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Тю...Так он же их всю жизнь носит.
Как это "не дано"  8-)
Он же не раз в год вылезает из джинс и свитра, и в костюм залезает...
К примеру, ваш покорный слуга, в костюмах по 12 часов в день, вот уже больше 25 лет...тут хошь не хошь "научишься" в них ходить  :D
камрад, ви в Лондоні були? не помічали парадокс, що англійці в масі "не вміють" костюми носити. не знаю чому так, але загальний вигляд трохи неохайний мають. хоч ніби і запонки, а не гудзики, і вдягнуті за всіма правилами. а глянеш на якогось індуса чи араба з мілких клерків - як з голочки. набріолінені, надушені, ніде ні складочки ні пилинки, взуття ідеально начищене.
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Висновок трьох сторінок- президент у нас вигляда як опудало, навесні змінемо

Та не. Как по мне легче его парикмахера и модельера поменять  :laugh:
А он хай остаеЦЦа
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Ну ведь можно же по-человечески выглядеть.
А вчера в Париже, в том плаще...ну просто капут было..
може "погуляв" наканунє. :gigi:
   
Re: Куда смотрят имиджмейкеры Петра и его жена

Та не. Как по мне легче его парикмахера и модельера поменять  :laugh:
мирославу приставимо пєтє стилістом
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія