Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

впевнено повертається правдива історія (tu)

Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Зовсім не так. Тхне таки кацапською інфою, аж смердить.
Руською Трійцею назвали себе самі. Створили і видали перший альманах рідною руською мовою (не московською)- Русалка Дністрова.






 8-)
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

От що нарила  :lol:

Барон Сірко Ла-Маншський, або легенда про «козаків кардинала»

В промові, присвяченій 28-ій річниці незалежності, президент Володимир Зеленський вирішив згадати моменти української історії, які передували Акту 1991 року. Набір вийшов трохи дивним. І мабуть найбільше вразила присутність у списку епохальних подій – між хрещенням Русі та проривом людства у космос – підкорення… фортеці Дюнкерк на півночі сучасної Франції.

https://www.istpravda.com.ua/articles/2019/08/26/156134/

 :laugh:  :laugh:  :laugh:

Олдбой спалив Зеленського.

Останнє редагування: 3 березня 2021 17:19:40 від ЛАРТА
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

От що нарила  :lol:

Барон Сірко Ла-Маншський, або легенда про «козаків кардинала»
В промові, присвяченій 28-ій річниці незалежності, президент Володимир Зеленський вирішив згадати моменти української історії, які передували Акту 1991 року. Набір вийшов трохи дивним. І мабуть найбільше вразила присутність у списку епохальних подій – між хрещенням Русі та проривом людства у космос – підкорення… фортеці Дюнкерк на півночі сучасної Франції.

https://www.istpravda.com.ua/articles/2019/08/26/156134/

 :laugh:  :laugh:  :laugh:


то кацапи у нас хочуть відібрати нашу правдиву історію

вигадали, що у штурму Дюнкерку брали участь не козаки, а якісь поляки, які прославились не героїзмом а дезертирством і жадібністю  :X

а лекції в Сорбонні хто читав, невже не Сірко а отой задрипаний барон де Сіро?  :S
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

8-)

О-о, робите успіхи:
То звідтам:


Ви вже прочитали?
Тою пісенькою заколисується кожна галицька дитина.  :)

Останнє редагування: 3 березня 2021 17:18:08 від ЛАРТА
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

О-о, робите успіхи:
То звідтам:
Показати зображення...
Ви вже прочитали?
Тою пісенькою заколисується кожна галицька дитина.  :)


кацапська пісенька  :laugh:
   

то кацапи у нас хочуть відібрати нашу правдиву історію

вигадали, що у штурму Дюнкерку брали участь не козаки, а якісь поляки, які прославились не героїзмом а дезертирством і жадібністю  :X

а лекції в Сорбонні хто читав, невже не Сірко а отой задрипаний барон де Сіро?  :S

Не чіпав би ти дух характерника.
Так, просто порада.
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

а лекції в Сорбонні хто читав, невже не Сірко а отой задрипаний барон де Сіро?  :S
Читав чи не читав, може слухав? Разом з Петром Могилою, чому б ні? Десь у Сорбонні перестрілися...
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

кацапська пісенька  :laugh:
Ви що вже українську мову пізнати не годні? Чи може літера -ять вас з пантелику збила. Так ви не бійтеся, у руському правописі тих часів вона була, та й галицький правопис від того часу кілька разів мінявся. Наші вчені все працювали, працювали, удосконалювали, удосконалювали.
А ваші що робили? Ваші вчені у 19 ст?
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Не чіпав би ти дух характерника.
Так, просто порада.


а я мольфар

мольфар як захоче, характерника одной лєвой
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Не чіпав би ти дух характерника.
Так, просто порада.
Оце слушна порада. А я все чекаю, як Олдбой зачепить характерництво... :shuffle:
Таки забоявся.  :gigi:
   
а я мольфар

мольфар як захоче, характерника одной лєвой

Мольфарами є тільки ті, що народилися в горах. Там їх сила.
Не блазнюй.
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

а я мольфар

мольфар як захоче, характерника одной лєвой
Ви таки дивіться, бо вже такий приткий Дубінський "на скорості" був...
Р.S. Ой забула... А як мольфари чи характерники в узбеків називаються? Джини, чи шо? Ті, що в лампі...
До речі, а в кацапів?  8-)

Останнє редагування: 3 березня 2021 17:36:03 від ЛАРТА
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Ви що вже українську мову пізнати не годні? Чи може літера -ять вас з пантелику збила. Так ви не бійтеся, у руському правописі тих часів вона була, та й галицький правопис від того часу кілька разів мінявся. Наші вчені все працювали, працювали, удосконалювали, удосконалювали.
А ваші що робили? Ваші вчені у 19 ст?


наші нічого не знають про видатних галицьких фільольогів і брешуть, що все від Котляревського і решетилівського діалекту  :laugh:
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

наші нічого не знають про видатних галицьких фільольогів і брешуть, що все від Котляревського і решетилівського діалекту  :laugh:
Е, то ваші - невігласи.
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Мольфарами є тільки ті, що народилися в горах. Там їх сила.
Не блазнюй.


це раніше так було
зараз у горах сила Бугімена і Бівіса з Батхедом, а мольфари на Троєщині живуть
   
сірко крутий українець - одним з перших присцягнув сцарю на вірність))))

слава україні
героям слава
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

сірко крутий українець - одним з перших присцягнув сцарю на вірність))))

слава україні
героям слава


одним з останніх, але служив добре
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)
MAG

   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

згадується ім'я подільського шляхтича Войтеха Сірка


новонавернений поляк  :laugh:


   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

не люблять правдиву історію

Любимо , читаємо з інтересом. А коли нам її розказують , ті хто не словом а ділом довели ,як залишитися на своїй території ,то навіть попкорн розпаковуєм.

Цитувати
Бухарські євреї (інакше: середньоазійські євреї, бухорі, ісроїл або яхуді) — єврейська етнолінгвістична група (громада) у Середній Азії.
Найменування «бухарські євреї» закріпилось за членами громади тому, що до завоювання Російською імперією Середньої Азії значна частина громади проживала на території Бухарського ханства. Самі́ бухарські євреї називають себе ісроїл або яхуді.
До 1970-х бухарські євреї жили в Середній Азії, переважно в Узбецькій та Таджицькій РСР. Основними місцями проживання бухарських євреїв (у нисхідному порядку оцінкової чисельності) були міста Самарканд, Ташкент, Душанбе, Бухара, Коканд, Андижан, Маргілан, Хатирчі, Шахрисабз.
Нині значне число євреїв — вихідців з бухарсько-єврейської громади живе в Ізраїлі.

   
Любимо , читаємо з інтересом. А коли нам її розказують , ті хто не словом а ділом довели ,як залишитися на своїй території ,то навіть попкорн розпаковуєм.


Ви згадку про бухарських євреїв тут розмістили для приниження українців?
Вам не здається,  що ваш допис стовідсотковий флуд,  якщо не гірше
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Ви згадку про бухарських євреїв тут розмістили для приниження українців?
Ні.Гілка ж історична створена самарканським євреєм, то я і доповнюю.
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

В 1659 году Серко совершил знаменитый рейд на ногайские улусы. Этот рейд заставил крымского хана Мехмеда IV Гирея, позванного Иваном Выговским и разорявшего непокорные гетману-изменнику левобережные земли, после Конотопской битвы уйти с Гетманщины[9], что привело к свержению Выговского. Послы наказного гетмана Ивана Беспалого докладывали в Москве,

В 1672 году, желая стать гетманом, возглавил оппозицию казацкой старшины против кандидатуры в гетманы Ивана Самойловича, как опасный кандидат, был арестован полтавским полковником Жученко и выдан Москве, где его отправили в ссылку в Тобольск. Однако, ввиду назревавшей войны с турками (Чигиринские походы) вскоре Серко был помилован и возвращён в Гетманщину, принеся в декабре 1672 года присягу на верность российскому царю. В 1670-х годах организовал ряд успешных походов в Крым. В частности, в 1673 году взял Арслан, Очаков и др. В 1674 году Серко после продолжительной политической игры выдал Москве объявившегося в Запорожье лжецаревича Симеона Алексеевича. Позднее активно склонял на сторону московского царя правобережного гетмана Петра Дорошенко.
---------------------------------------------------------

хороший был рубака
но балбес ...
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Ви згадку про бухарських євреїв тут розмістили для приниження українців?
А можна логічний ланцюжок від бухарських євреїв до українців?  :shuffle:
Гадаю-гадаю і ніяк.
   
А можна логічний ланцюжок від бухарських євреїв до українців?  :shuffle:
Гадаю-гадаю і ніяк.

Підказка: Сірко українець,  козак.
Тобто,  бухарські євреї до нього ніяк.
Про що,  власне,  я й написав.
Ви просто заангажовано неуважні  :)
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Тобто,  бухарські євреї до нього ніяк.
То якого  лисого ти вискочив  і почав ображатися?
 :S
 А ми продовжуєм історичну рубрику.
Цитувати
Традиционный разговорный язык, называемый бухарским, представляет собой бухарско-еврейскую разновидность самаркандско-бухарского диалекта фарси или еврейский диалект таджикского языка.
Олдбой ,а  самаркандські касирки ,якою мовою обслуговують?
Там супермаркети взагалі  є?
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

 кацапи у вікіпедії
Цитувати
Сегодня в Израиле существует самая большая община бухарских евреев в мире — около 150 тысяч человек. В США и Канаде живут около 60 тысяч бухарских евреев, 50 тысяч из них в Нью-Йорке, где находится самая большая после Израиля община бухарских евреев. Значительное число бухарских евреев в настоящее время проживает в нью-йоркском районе Форест-Хилс. Там выходит газета «Bukharian Times» на английском языке. Другие живут в разных точках Северной Америки — в Аризоне, Флориде, Калифорнии, Джорджии, Торонто, Монреале и др.

В России по переписи 2002 года 54 опрошенных и 1 житель Украины идентифицировали себя как бухарские евреи.
:weep:
у нас реліквія безпесди.
будемо пилинки здувати.


Останнє редагування: 4 березня 2021 01:26:51 від Blackout
   
То якого  лисого ти вискочив  і почав ображатися?
 :S
 А ми продовжуєм історичну рубрику.
Олдбой ,а  самаркандські касирки ,якою мовою обслуговують?
Там супермаркети взагалі  є?

Відкрий гілку про бухарських євреїв і розважайся там.
Навіщо ти флудиш?
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Відкрий гілку про бухарських євреїв і розважайся там.
Навіщо ти флудиш?
Заігнор мене або не читай.


Цитувати
В Бухарском эмирате постройки, принадлежащие евреям по закону должны были быть ниже на пол-аршина, чем соответствующие постройки мусульман, запрещалось покупать землю и дома мусульман, продавать им продукты питания, заниматься земледелием.
   
Заігнор мене або не читай

Чого б це?
Тим більш,  я вже знаю,  що коли знадобиться,  то про бухарських євреїв можна буде почитати в дописах пана Blackout в гілці пана Олдбой про атамана Сірка :laugh:
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Чого б це?
Тим більш,  я вже знаю,  що коли знадобиться,  то про бухарських євреїв можна буде почитати в дописах пана Blackout в гілці пана Олдбой про атамана Сірка :laugh:
От бачиш.Все налагоджується.
Якщо  нормальним є  читати дописи бухарського єврея  про українців, то і зворотнє можливе.ТИм більше що я не ображаю, а тільки дещо перепитую.
Але щось наш Ішаков Ісроілович забуксував.
Нічого про себе розповісти не бажає,все про галичан і Бандеру йому свербить.
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Підказка: Сірко українець,  козак.
Тобто,  бухарські євреї до нього ніяк.
Про що,  власне,  я й написав.
Ви просто заангажовано неуважні  :)
Та то зрозуміло, але як це принизило українців? Про це мова.
От мені ще одне не зрозуміло, чого сюди тягати кацапські джерела, н-д про тих же українців.
Та в тих джерелах, відомо, краплі правди не знайдеш - таке усе покручене і спотворене.
І ви за це не дорікаєте ні Олдбою, ні іншим.
От наведу приклад, як той, хто буцімто з бухарських євреїв, паскудить нашу минувщину.
У цій гілці Олдбой скопіював кацапське джерело про "Руську трійцю":
Що хлопців прозвали (читай зневажливо), що вони були козакофілами  :facepalm: і цитата Головацького кацапською.

Він не написав, що життя Шашкевича - то був направду подвиг, що сам один запалив усю Галичину, що видав першу книжечку в Галичині рідною руською народною мовою, що за рідну мову втратив життя, що вистояв до кінця. (Про Шашкевича можу дуже довго писати...)
Він єхидно запостив тут обкладинку Русалки Дністрової, підкреслюючи назву книжки через -ять.  :facepalm:
По-перше, в руській мові літера читалася як -і-,
По-друге, руська мова була значно швидше виникла, ніж кацапська.

Ви нічого не хочете написати Олдбою за приниження українців?

Останнє редагування: 4 березня 2021 10:22:18 від ЛАРТА
   
Та то зрозуміло, але як це принизило українців? Про це мова.
От мені ще одне не зрозуміло, чого сюди тягати кацапські джерела, н-д про тих же українців.
Та в тих джерелах, відомо, краплі правди не знайдеш - таке усе покручене і спотворене.
І ви за це не дорікаєте ні Олдбою, ні іншим.

Ну, тягай сюда хохлуйские джерела, будем сравнивать - де правда, а де шо.
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Чого б це?
Тим більш,  я вже знаю,  що коли знадобиться,  то про бухарських євреїв можна буде почитати в дописах пана Blackout в гілці пана Олдбой про атамана Сірка :laugh:


та то він чомусь думає, що мене це ображає  :laugh:
чувак живе у країні, де євреями є майже вся політична і бізнесова еліта, але вважає слово єврей образливим
схоже це така реінкарнація більшовизму, коли ненависть бідноти до багатих і розумних трансформувалась у галицький антисемітизм  8-)
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Шо тут, узбецький гомосовєтікус і далі галичанофобствує?
Не зі страху, а з лютої ненависті
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

та то він чомусь думає, що мене це ображає  :laugh:
чувак живе у країні, де євреями є майже вся політична і бізнесова еліта, але вважає слово єврей образливим
схоже це така реінкарнація більшовизму, коли ненависть бідноти до багатих і розумних трансформувалась у галицький антисемітизм  8-)

Антисемітизм виник не на порожньому місці.
Він реакція на  поведінку деяких представників богообраного народу.
Таких як ви або Аеліт.
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Антисемітизм виник не на порожньому місці.
Він реакція на  поведінку деяких представників богообраного народу.
Таких як ви або Аеліт.
(tu) Причому, по усьому світу.
   
Антисемітизм виник не на порожньому місці.
Він реакція на  поведінку деяких представників богообраного народу.
Таких як ви або Аеліт.

Бают, шо Черчилль сказал, дескать, англичане не антисемиты, потому что мы не считаем себя глупее евреев.  :snoozer1:
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Антисемітизм виник не на порожньому місці.
Він реакція на  поведінку деяких представників богообраного народу.
Таких як ви або Аеліт.


це дуже цікаво, але не треба виправдовуватись. я думаю, що він виник на грунті йододефіциту
але краще писати по темі гілки
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

це дуже цікаво, але не треба виправдовуватись. я думаю, що він виник на грунті йододефіциту
але краще писати по темі гілки

Гаразд.
Щодо теми гілки - ви так і не виказали своє ставлення до епізоду, наведеному в стартпості.
То на вашу думку правдива історія чи ні?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія