Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Вот прямо сейчас слушаю такого себе Хакаби - активный респ и пастор. Уверяет что в современной львовской области украинские националисты до сих пор морят голодом одиноких еврейских бабушек. Просит по $30 в месяц на то что он их будет кормить. И конечно не забывает добавить про жуткую украинскую коррупцию. Что с этим делать я не знаю. Врать он будет бесконечно так как $30 в месяц с носа за бабушку - хороший бизнес.
   
Та можливо і є, але поясніть такий нюанс. Чому за 22 роки життя в Португалії я з нею не стикався?
Хоча живу нормальним життям. Діти, школа, університет. Родилась тут дитина. Я був прооперований. Можливо десь і є корупція, але мене простого громадянина вона зовсім не зачіпає.

Аналогічно - за десятки років життя в Канаді з корупцією не стикався НІ РАЗУ. Навіть натяку на корупцію.

Хоч ПИШУТЬ що вона тут також є. Але як же та корупція має никатись, щоб за кілька десятків років я її так і не вгледів.
   
Аналогічно - за десятки років життя в Канаді з корупцією не стикався НІ РАЗУ. Навіть натяку на корупцію.

Хоч ПИШУТЬ що вона тут також є. Але як же та корупція має никатись, щоб за кілька десятків років я її так і не вгледів.

Та невже? ну трудо із тими братами, які найняли його мамашу за бабло платників податків? а той міністр фінансів, що теж зашкварився? А наш Ненші, який баблєцо видав знайомим айтішникам під "спеціальний фонд" без ніяких пераметрів і перевірок?

А коли наймають на позицію не найкращого за досвідом, а знайомого? і під це переробляються правила і робляться винятки і все чікі-пікі? а кумівство визнане одним із варіантів корупції.

Ну і десь вище чи в цій, чи іншій темі Олбдой чудово написав про бізнес по лобіюванню, тоді як звичайних манюпасів трясуть за кожну копійку податків.
   
Пропонуєте жити на хуторі  і вести натуральне господарство? Якщо певні дії без хабара не робляться або робляться зі страшенним гемороєм?

А це і є джерелом корупції, основною рушійною її силою - МАСОВА ПІДТРИМКА КОРУПЦІЇ. Всі з нею змирились. Більше того - не уявляють як вже жити без корупції. І НАВІЩО, коли все легко можна вирішити здійснивши корупційні дії. Тобто, самому стати в ряди корупціонерів - той хто ДАЄ також корупціонер.
   
Аналогічно - за десятки років життя в Канаді з корупцією не стикався НІ РАЗУ. Навіть натяку на корупцію.

Хоч ПИШУТЬ що вона тут також є. Але як же та корупція має никатись, щоб за кілька десятків років я її так і не вгледів.
значить ти не високого і не низького польоту птаха.
   
Та невже? ну трудо із тими братами, які найняли його мамашу за бабло платників податків? а той міністр фінансів, що теж зашкварився? А наш Ненші, який баблєцо видав знайомим айтішникам під "спеціальний фонд" без ніяких пераметрів і перевірок?

А коли наймають на позицію не найкращого за досвідом, а знайомого? і під це переробляються правила і робляться винятки і все чікі-пікі? а кумівство визнане одним із варіантів корупції.

Ну і десь вище чи в цій, чи іншій темі Олбдой чудово написав про бізнес по лобіюванню, тоді як звичайних манюпасів трясуть за кожну копійку податків.

Так я ж пишу - ПИШУТЬ що є. Десь там, в захмарних висотах. Але чомусь до чогось конкретного не доходить. Іноді поскандалять за якийсь політ приватним літаком, та на тому і все. Хоч і преса ніби то незалежна, і суди непідкупні, і опозиція із зубами шаблезуба. Але ніяких не те що мільярдів не нарили, а навіть про нещасні тисячі мови немає.

Хто кого приймає на роботу в приватні компанії, то приватна справа власників компанії. Це не є корупція. Це є корпоративна політика.

Точно як чайові офіціантові також не є корупцією.
   
одне питання - чому все це пише ковбасник
Не важливо ковбасник чи ні. важливо, що довбойоб. Хто це "ви"? Я, наприклад, чудово розумію про що йдеться- про великі гроші, які ніколи так легко й у такій кількості не зароблялися всіми цими європами й обамами-байденами, як з росією. До сраки та боротьба з корупцією. Це навіть тупий кловун зрозумів, тому й намагається отримати чітку відповідь. І це правильно. Краще бути корумпованою країною, ніж дурною. Надіятись треба тільки на себе і все буде добре. І виходити тільки з власних інтересів. Після тупої недолугої зустрічі сонного Джо з хуйлом подумалось, а не піти б назустріч азіатам. Схоже тільки там ще є люди діла, а не балаболи. Чому б нам не залучити до співробітництва Китай, який не словом, а ділом будує супердержаву.
   

Хто кого приймає на роботу в приватні компанії, то приватна справа власників компанії. Це не є корупція. Це є корпоративна політика.

Точно як чайові офіціантові також не є корупцією.

На папері. А в реалі я сама писала a job description на свою позицію. О, я тут стільки прикладів можу навести, але не буду. І є ще і урядові установи - а це величезний сегмент в Канаді ...
   
Аналогічно - за десятки років життя в Канаді з корупцією не стикався НІ РАЗУ. Навіть натяку на корупцію.
Аналогічна ситуація і у нас з бомжами. Вони також ніколи не стикаються з корупцією.
   
значить ти не високого і не низького польоту птаха.

Я в середині середнього класу. Якби були хоч натяки на якусь корупцію, хоч якась тінь, я б це побачив.

Що там на самих верхах - не знаю, так високо мені на видно. Хоч ще раз - пишуть, що якась корупція там є.

   
На папері. А в реалі я сама писала a job description на свою позицію. О, я тут стільки прикладів можу навести, але не буду. І є ще і урядові установи - а це величезний сегмент в Канаді ...

Ти в державній установі? Чиновник?

Ще раз - приватний бізнес всередині свого бізнесу не має ніякого відношення до корупції. Приймають кого хочуть і платять їм скільки хочуть. Це нікого не повинно хвилювати.
   
Странно, прожить столько лет в Канаде и ни разу не услышать о легендарной компании Бомбардье. Или о том что Альберта лишена права производить сыр. Ну совершенно не коррупция - обычные канадские реалии, это же вам не алэгарх Коломойский Бомбардье заведует. Вот тогда бы это была коррупция. А так - нет, не видел
   
И почему-то уверенна что у старого лицемера Маковия рот по поводу Бомбардье не откроется. А потом снова будет убогое пафосно выговаривать украинской бабушке которая дала нянечке 50 гривень, мол какая бабушка коррумпированя тварь и как она прогресс Украины тормозит.
   
1.Повністю погоджуюсь з Маковієм що головна біда України це корупція.
2.Як і по другому висновку про завищені вимоги до західних партнерів по санкціям, вступу України в ЄС та НАТО та інших бонусів. Вважаю вимоги наших західних партнерів логічними, правомірними та такими що направлені на вирішення наших державницьких інтересів.
3.З чим повністю не згоден те що корупція є якоюсь природженою вадою українського суспільства. Яка колективно лягає плямою на всіх українців. Тому що няня в дитсадку чи санітарка в лікарні не можуть вплинути на її рівень. Навіть коли ця санітарка не відмовлятиметься від додаткової оплати від вдячних родичів за підвищену увагу до хворого. Вона є заручником існуючих обставин. А ця оплата подібна чайовим офіціанту, які навпаки є звичайним явищем в цивілізованому суспільстві.
4.Головною причиною існуючого стану речей вважаю наслідок геополітичного та історичного становища країни. Тому що ми не унікальні на пострадянському суспільстві. З нашим олігархатом, п'ятою колоною та їх прислужниками депутатсько- чиновницької касти. Їхня надмірна чисельність і є причиною головних корупційних потоків.
Навіщо нам стільки народних депутатів? І справа не в легальній зарплаті. А те що вони їх дружини чи коханки є основними бенефіціарами корупційних оборудок. Псевдопідприємництв о та запис нерухомості на стареньких родичів. Навіщо стільки суддів в наскрізь прогнилому судовому устрої? Навіщо стільки міністерств чи відомств коли реальний вплив на розвиток економіки мають власники приватних підприємств.? Давайте порахуймо скільки часу пересічний українець з виробничої сфери витрачає на спілкування з державним чиновником по вирішенню його проблем? І що конкретного він щомісячно може для нього вирішити? Якщо провести опитування то виявиться що майже нічого. Вони вирішують питання один одного та можновладців які їх прихначили.  Такий собі міжсобойчик. Але саме цей прошарок суспільства володіє маєтками навколо Києва, елітними квартирами,мільйонами на рахунках та кешем, Їх треба на порядок скоротити і тоді корупція зменшиться пропорційно. А вони якщо не поповнять продуктивну сферу країни то скромно проїдатимуть зароблене непосильною працею на своїх заміських маєтках. По меншій мірі діти їх будуть не розбещені корупційними доходами батьків а змушені будуть працювати в інтересах суспільства.

Категорично не згоден відносно прирівняння корупційних грошей до чайових.

В тому то і проблема - корупцією пронизане все суспільство, починаючи від няні і санітарки. Те що вони беруть то не чайові. Хоч часто і виглядає як чайові. Чайові це хочеш платиш, хочеш не платиш. Але коли прямо вимагають «додаткову оплату», інакше того що вона ПОВИННА робити вона НЕ ЗРОБИТЬ - це корупція в чистому вигляді.

Тут також є няні і санітарки. З якими я періодично стикаюсь. Вони також… гм… не самі високооплачувані тут. Але щоб хтось колись дось вимагав додатково, інакше… Не те що ніразу не заплатив ні цента - навіть не чув про таке.

І навіть коли не вимагають. Я якось не уявляю чиновника будь якого рівня, щоб він взяв «подяку» за добре зроблену роботу. Скоріше всього при спробі всунути «подяку» буде дуже неприємна сцена відмови, а скоріше всього він викличе поліцію.

Те ж саме із самою поліцією - навіть не чув про щось подібне. І всі знають - найшвидший і гарантований спосіб потрапити в тюрму, це спробувати дати хабаря копові.

Останнє редагування: 19 червня 2021 18:39:00 від Маковій
   
команда червоненки на работе... а ведь там они, на полном серьёзе, называют себя украинской диаспорой, и имеют с этого соответствующие дивиденды. а здесь, после распила выделенных средств со своими соотечественниками (других во власть они не пускают), обвиняют весь народ в коррупции. и, как всегда, из эвакуации призывают "гоев" воевать в созданной ими-же войне.
   
Ти в державній установі? Чиновник?

Ще раз - приватний бізнес всередині свого бізнесу не має ніякого відношення до корупції. Приймають кого хочуть і платять їм скільки хочуть. Це нікого не повинно хвилювати.

Була. Навіть у приватних компаніях, і особливо де профспілки, є сеніоріті. Ой, чого я наслухалася ... незважаючи на певні полісіз, що робиться так, так і так, робиться як потрібно для потрібних людей.

Хоча погоджуюсь, це не є незаконно.
   
Була. Навіть у приватних компаніях, і особливо де профспілки, є сеніоріті. Ой, чого я наслухалася ... незважаючи на певні полісіз, що робиться так, так і так, робиться як потрібно для потрібних людей.

Хоча погоджуюсь, це не є незаконно.

А вы думаете Коломойский или там Ахметов что-то незаконно приватизировали? Зря - там лучшие юристы Украины сделки оформляли - комар носа не подточит :)
   
Була. Навіть у приватних компаніях, і особливо де профспілки, є сеніоріті. Ой, чого я наслухалася ... незважаючи на певні полісіз, що робиться так, так і так, робиться як потрібно для потрібних людей.

Хоча погоджуюсь, це не є незаконно.

Сенйоріті, особливо там де є профспілки і це закріплено в колективних договорах - ТО ВСЕ ЗАКОННО. То ніяка не корупція.
   
А вы думаете Коломойский или там Ахметов что-то незаконно приватизировали? Зря - там лучшие юристы Украины сделки оформляли - комар носа не подточит :)

Так і є.

ЛОЛ, мого чоловіка дуже обурює, коли, наприклад, якийсь китаєць з бізнесом по ремонту взуття чи виготовленню ключів бере лише кеш. Каже - він це робить, щоб приховувати податки!

Я кажу - він хоча би впахує і надає людям послуги, а ти подивися  на усіх цих лобістів, що твої податки наліво і направо оприходують. І там мільйони доларів.

   
Сенйоріті, особливо там де є профспілки і це закріплено в колективних договорах - ТО ВСЕ ЗАКОННО. То ніяка не корупція.

Так, але вони іноді це порушують. Хоча якщо позиція у профспілках, то гуд лак.

Наприклад, коли я була на тренінгу для супервайзерів, на які мене послала моя організація, там були колеги, які з жахом розповідали про ситуації, як не могли звільнити людей роками ...

На щастя, мої підлеглі були exempt і лише одна була у профспілці, але вона була супер і не було проблем ніяких.
   
Так і є.

ЛОЛ, мого чоловіка дуже обурює, коли, наприклад, якийсь китаєць з бізнесом по ремонту взуття чи виготовленню ключів бере лише кеш. Каже - він це робить, щоб приховувати податки!

Я кажу - він хоча би впахує і надає людям послуги, а ти подивися  на усіх цих лобістів, що твої податки наліво і направо оприходують. І там мільйони доларів.

Робота за кеш коли це робиться виключно для махлювання з податками є зовсім інша кримінальна чи адміністративна відповідальність. До корупції це не має ніякого відношення.

Ви б ще вбивць чи чи грабіжників розглянули з точки зору корупції…

 :facepalm1:
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Коли мені в ЗАГСі, щоб отримати свідоцтво про народження сина, нового зразку. Намалювали 300 €, а коли я відмовився заплатити подали заяву в міліцію. Що я прийшов і їм там хамив і погрожував, хоча такого і близько не було. Це корупція, чи ні?
   
Да, старый лицемер Маковий горазд с нянечками воевать. А то профсоюзы,  неровен час, могут и ногу сломать. Тут лучше вспомнить о законности.  :weep:
   
Так, але вони іноді це порушують. Хоча якщо позиція у профспілках, то гуд лак.

Наприклад, коли я була на тренінгу для супервайзерів, на які мене послала моя організація, там були колеги, які з жахом розповідали про ситуації, як не могли звільнити людей роками ...

На щастя, мої підлеглі були exempt і лише одна була у профспілці, але вона була супер і не було проблем ніяких.

Все, далі на закиди в ПРИВАТНИЙ БІЗНЕС я не реагую. До корупції це не має ніякого відношення. Це приватна справа власників бізнесів.
   
Все, далі на закиди в ПРИВАТНИЙ БІЗНЕС я не реагую. До корупції це не має ніякого відношення. Це приватна справа власників бізнесів.

Бгг... а потом оно жалуется что его годами серьёзно не воспринимают.  :facepalm1:
   
Все, далі на закиди в ПРИВАТНИЙ БІЗНЕС я не реагую. До корупції це не має ніякого відношення. Це приватна справа власників бізнесів.

Я працювала в урядовій організації теж.
   
Робота за кеш коли це робиться виключно для махлювання з податками є зовсім інша кримінальна чи адміністративна відповідальність. До корупції це не має ніякого відношення.

Ви б ще вбивць чи чи грабіжників розглянули з точки зору корупції…

 :facepalm1:

Лобісти - це в принципі кагбе узаконена корупція. Те, що Олдбой написав так добре. А приклад із китайцем був для контрасту.
   
Я всесь час писав тут, що НАЙБІЛЬША БІДА УКРАЇНИ ЦЕ КОРУПЦІЯ. Корупція є причиною всього того поганого і мезерного що має Україна зараз. Включно із війною.
Це примітивна маніпуляція скотом, скот любить легкі пояснення. На таких гаслах до влади приходять кацапські шлюхи і потім мародерять все підряд, провокуючи майдани, розвал держави і вторгнення кацапів.
   
Коли мені в ЗАГСі, щоб отримати свідоцтво про народження сина, нового зразку. Намалювали 300 €, а коли я відмовився заплатити подали заяву в міліцію. Що я прийшов і їм там хамив і погрожував, хоча такого і близько не було. Це корупція, чи ні?

ти ж не розповідаєш всіх деталей
хто і кому що пропонував

у 100 випадках із 100 така ситуація виникає, якщо якісь проблеми з документами, нема як, кому і коли займатись паперами і заявник сам ініціює "безпроблемний" порядок вирішення питання
ти з ними не зійшовся в ціні, очевидно
   
Лобісти - це в принципі кагбе узаконена корупція. Те, що Олдбой написав так добре. А приклад із китайцем був для контрасту.

Вы что не понимаете что Маковий всего этого дико боится? Дико. Перепуганый алень в свете фар.

Это же не нянечек в Украине дерьмом поливать. Тут серьёзные дяди которые легко сделают его задницу багровой.   
   
Аналогічно - за десятки років життя в Канаді з корупцією не стикався НІ РАЗУ. Навіть натяку на корупцію.

Хоч ПИШУТЬ що вона тут також є. Але як же та корупція має никатись, щоб за кілька десятків років я її так і не вгледів.
ну так всі фупівські еміги з Штатів пишуть, що ніколи з криміналом чи грубістю не стикалися. але хто ж тоді сидить по американським тюрмам з світвою першістю кількість увязнених до населення?
   
Вот ни разу не коррупция. Бгг... Канадское министерство торговли финансирует сделки которые Канадское министерство торговли оределило как национальный интерес Канады. И чем оно точно от СП-2 отличается?!

Цитувати
Canada Account Canada Account is used to support export transactions which we are unable to support, but which are determined by the Minister for International Trade to be in Canada's national interest.
   
Це примітивна маніпуляція скотом, скот любить легкі пояснення. На таких гаслах до влади приходять кацапські шлюхи і потім мародерять все підряд, провокуючи майдани, розвал держави і вторгнення кацапів.
+++
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

ти ж не розповідаєш всіх деталей
хто і кому що пропонував

у 100 випадках із 100 така ситуація виникає, якщо якісь проблеми з документами, нема як, кому і коли займатись паперами і заявник сам ініціює "безпроблемний" порядок вирішення питання
ти з ними не зійшовся в ціні, очевидно
Можу розповісти.
Син родився в місті де ми якийсь час жили, але немає рідні. От проїздом у відпустці заїхали, що так і так нам потрібне свідоцтво нового зразку. Чесно розповів, що ми проїздом і будемо повертатися за кілька тижнів. Сказали нема проблем, пишіть заяву. Робітник архіву зараз у відпустці., але за декілька днів буде. Залишили ми свій телефон і поїхали. Десь через тиждень нам телефонують, що в архіві помилка в прізвищі, приїдете то бистро можна вирішити. Я без жодних підозр, кажу добре, заїдемо.
Приїжджаємо, мені малюють цифру 300,питаю гривень, ні домальовують євро. У мене на руках було свідоцтво старого зразку і виписка з пологового будинку. Де все правильно без помилок. Запис в архіві, мені показати відмовили.
Дальше розповідати?
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Утверждать что в Канаде или например в штатах нет коррупции  может только наивный или не искренний человек.

Другое дело, что эта коррупция преимущественно в политической сфере и возможно простой манюпас в Канаде ее не ощущает.

Но увы она есть, и даже процветает.

По моему мнению утверждать, что все беды Украины исключительно от коррупции не совсем правильно.



Останнє редагування: 19 червня 2021 19:19:51 від Valentyn
   
Лобісти - це в принципі кагбе узаконена корупція. Те, що Олдбой написав так добре. А приклад із китайцем був для контрасту.

А тут я 100% згоден - лоббізм це є узаконена корупція.

А ще на мій погляд є класичною корупцією ситуація, коли прем‘єр країни після закінчення каденції іде прямо в раду директорів якоїсь великої компанії. Особливо коли та компанія в перід прем‘єрства того прем‘єра мала якісь значні урядові замовлення чи пільги.
   
Корупція (від лат. corrumpere — псувати) — негативне суспільне явище, яке проявляється в злочинному використанні службовими особами, громадськими і політичними діячами їх прав і посадових можливостей з метою особистого збагачення.
   
Утверждать что в Канаде или например в штатах нет коррупции  может только наивный или не искренний человек.

Другое дело, что эта коррупция преимущественно в политической сфере и возможно простой манюпас в Канаде ее не ощущает.

Но увы она есть, и даже процветает.

По моему мнению утверждать, что все беды Украины исключительно от коррупции не совсем правильно.

Я пишу точно те саме - МОЖЛИВО корупція є десь на верхах. Про це ПИШУТЬ. Але переважна кількість населення з цим не зіштовхується ніколи. Чому «можливо» - тому  що сам ні разу не стикався і не бачив.

А те що всі біди України від МАСОВОЇ ТОТАЛЬНОЇ корупції не «не совсем правильно» а АБСОЛЮТНО ВІРНО.
   
Я пишу точно те саме - МОЖЛИВО корупція є десь на верхах. Про це ПИШУТЬ. Але переважна кількість населення з цим не зіштовхується ніколи. Чому «можливо» - тому  що сам ні разу не стикався і не бачив.

А те що всі біди України від МАСОВОЇ ТОТАЛЬНОЇ корупції не «не совсем правильно» а АБСОЛЮТНО ВІРНО.

масова тотальна корумпованість як норма це саме те що і надає українцям окремішність - характерна відзнака - скрепа - яка єднає україну як державу купи - київ дає право регіонам містам містечкам села - коурцпіонерити казнокрадити звідкатами в київ - і саме це і тримає їх києва купи - інакше за браком золотого запасу і конкурентного продукуючого населення і ресурсів - регіони б просто порозбігались до багатших атаманів)))) а так - києву корупція і казнокрадство норма - регіонам норма і населенню норма - а рапзом все це україна і українськість)))

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія