Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прихильники Петра Порошенко, ви готові знищити власну країну заради помсти прихильники певної політсили? :zrada:

Опитування
Готові знищити власну країну заради помсти?
Всього проголосувало: 48
Завжи готовий. Головне зковирнути Бубочку, все інше мені пофіг  21 
 
 44% 
Так. Зеленський при владі набагато більша загроза ніж хуйло  4 
 
 8% 
прихильники певної політсили мають вмитися кров'ю за свій вибір у 2019 році  11 
 
 23% 
Зе вже здав країну, втрачати нема чого  7 
 
 15% 
Завжди чекав на "руський мір", а вишиванку вдяг для маскування.  5 
 
 10% 




Прихильники Петра розвели такий фестиваль істерики і паніки на фупі, що не можу втриматись від питання.
Таке вже було у 2019 перед виборами Президента, сам трохи зрадолюбив у бік Порошекно, каюсь. Але ж тоді не було такого загострення як зараз.
   
прихильники певної політсили голосувалка.
   
Питання у стартпості - чиста маніпуляція свідомістю дописувачів. Ганьба!
Ніхто ще так не намагався знищити країну, як дурнуваті прихильники певної політсили...
   
Діма, ти туже схожий зараз на растіча, коли той топив за юльку.
Давно.
Той також тоді  схоже писав, що розвалять країну, заради того щоб скинути премьера.
   
Зараз почнеться килимова шоколадна бомбожька..
   
Діма, ти туже схожий зараз на растіча, коли той топив за юльку.
Давно.
Той також тоді  схоже писав, що розвалять країну, заради того щоб скинути премьера.

Не топлю ні за кого, я охуїваю з градусу зрадолюбства. Такої солодкої зради на фупі ще не було. Прихильники Петра будуть дуже розчаровані, якщо кацапськи танки не увійдуть у Київ, а Зеленського не розстріляють з гармат. Депресія буде глибокою.
   
Амід,

щоб задавати такі питання прихильникам Петра, потрібно мати таке фото  :laugh:

   
Питання у стартпості - чиста маніпуляція свідомістю дописувачів. Ганьба!
Ніхто ще так не намагався знищити країну, як дурнуваті прихильники певної політсили...
+100
   
І це ж Амід ввічливо звернувся - " прихильники Петра..", а не " шоколадниє простітуткі", " шокобобікі", " шокосрань", " По-ублюдкі", " корічнєвиє жаби" ..
   
Питання у стартпості - чиста маніпуляція свідомістю дописувачів. Ганьба!
Ніхто ще так не намагався знищити країну, як дурнуваті прихильники певної політсили...
+
   
Питання у стартпості - чиста маніпуляція свідомістю дописувачів. Ганьба!
Ніхто ще так не намагався знищити країну, як дурнуваті прихильники певної політсили...

Дурнуваті прихильники певної політсили здали нас рашці ще у 2019. Принаймні так нам розповідають порохолюби, то чого хвилюватися?
   
достатньо почитати тему  https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1117260.0 щоб зрозуміти  НАСКІЛЬКИ   правий  ТС
   
І це ж Амід ввічливо звернувся - " прихильники Петра..", а не " шоколадниє простітуткі", " шокобобікі", " шокосрань", " По-ублюдкі", " корічнєвиє жаби" ..
''синє-жопі лічинки''  :lol:
   
Проголосував би, так не маю такого привілею, як і десятки інших форумчан.
   
''синє-жопі лічинки''  :lol:
Ну то самовизначення..
   
Зьбільні питання.

Юлькозебіл Діма створив прихильники певної політсили опитування. Все логічно.
   
Можно уточнить шо і як саме знищують "прихильники Порошенка"?
   
Прихильники Петра розвели такий фестиваль істерики і паніки на фупі, що не можу втриматись від питання.
Таке вже було у 2019 перед виборами Президента, сам трохи зрадолюбив у бік Порошекно, каюсь. Але ж тоді не було такого загострення як зараз.

 :facepalm1:
   
Ну то самовизначення..

Якби не пошуки самоусвідомлення.
   
Пс: прибери цю хрінь і не ганьбися.

Хоча куди тобі вже більше.
   
Якби не пошуки самоусвідомлення.

Нажаль, у автора вектор хронології в інший бік :)
   
Пс: прибери цю хрінь і не ганьбися.

Хоча куди тобі вже більше.
Тобто ви дійсно не усвідомлюєте масштаби руйнування оточуючого простору?
   
прихильники певної політсили до кожної гілки приплітають Порошенка, а "фєстіваль істєрікі і панікі" розвели прихильники Порошенка, часом у дописувача око не замилилось?

Щодо опитування, якщо ви поясните як  "фєстіваль істєрікі і панікі на ФУПі" може знищити країну тоді можливо сформулювати  відповідь.

А зараз наблюдається "фєстіваль істєрікі і панікі" прихильники певної політсили. яких Порошенко налякав своїм поверненням.
   
Щось люди соромляться голосувати.  :zrada:
Там відсутній пункт "Амід - провокатор" :).
   
Нажаль, у автора вектор хронології в інший бік :)
Та зачекайте. Одного ранку людина  може прокинутися з зовсім іншим світосприйняттям.
   
Таке вже було у 2019 перед виборами Президента, сам трохи зрадолюбив у бік Порошекно, каюсь.

Но єто било другоє, да, Діма?
   
Тобто ви дійсно не усвідомлюєте масштаби руйнування оточуючого простору?
Тобто ви дійсно не усвідомлюєте масштаби руйнування оточуючого простору? (на примере этого голосования)
   
Дурнуваті прихильники певної політсили здали нас рашці ще у 2019. Принаймні так нам розповідають порохолюби, то чого хвилюватися?

выбрали дегенерата в 2019 и причем умышленно
который тупо зарезал поставки ракетного оружия в армию
 и амуниции...
а пусть дяди там с запада вооружают всу ... нашли дураков

а теперь набрались наглости и
еще спрашивают - почему это всем не нравится ?
   
Дурнуваті прихильники певної політсили здали нас рашці ще у 2019. Принаймні так нам розповідають порохолюби, то чого хвилюватися?

А дурнуваті порохоботи-зрадолюби здали нас рашці ще у 2014 року. Принаймі так розповідають зелелюби.

То нащо ще більше розганяти градус ненависті один до одного, Амід?

І - так, я теж згодна, Ваша гілка - чиста маніпуляція. Хоча Ви, як людина, причетна до модерації, повинні були б притримуватися хоч якогось балансу.

Не розумію, нащо Ви взагалі відкрили таку гілку, адже, (і я вже неодноразово писала про це) якщо таки "хуйло", і у зелепнів, і у порохоботи-зрадолюби буде спільний ворог - рашка. І не думаю, що хтось буде виясняти в окопі колір штанів свого сусіда.

Натомість Ви досить вміло маніпулюєте і вчергове намагаєтесь зіткнути лобами обидва табори.

Чесно кажучи, це якась ганьба, Амід, коли людина, близька до адміністрації, відкриває такі гілки.

Я навіть не буду питати, чи не соромно Вам. Напевно ж, не соромно.
   
Amid - к чему это дешевое опросилово?

 Во-первых, прихильники певної політсили не в состоянии защитить Украину,а может ее только продать или просрать. И "воюет" прихильники певної політсили именно против Порошенко. И это прихильники певної політсили затеял,а не Порох.

 В-вторых, даже если не будет войны, он уже развалил страну.

 Естественно, что пока кацапская угроза очень реальная, оппозиция воздерживается от активных действий, но нужно быть "каким-то дурачком", чтобы вот так вот как ты считаешь, Порох должен пойти у тюрму,а мы ему устроить проводы.

Я не удивлен, Амид, что твоя модерация- сплошное насадилово самой отвратительной ЗЕленой ботвы.
   
прихильники певної політсили опитування
   
Зграя диких тварин не загризе найрозумнішого зі своєї зграї, бо розуміє, що без нього - усім смерть.
 У людей все інакше ...
   
Зараз почнеться килимова шоколадна бомбожька..
Кастрація, бомбожька почнеться коли Сипла Сопля по вказівці хуйла сяде домовлятися з терористами. "...лижи, пляж, дєнь побєди, шашликі!"
   
Тобто ви дійсно не усвідомлюєте масштаби руйнування оточуючого простору?

І хто ж його ото руйнує? Мабуть опозиція та її прихильники, бо це ж вони всим рулять. Це ж вони розграбували ковідний фонд і тисячі померли без кисню та медикаментів. Це ж вони згорнули ракетні програми. Це вони за три роки жодного шолома не купили. Це ж вони не платять військовим. Це ж вони вугілля та газу не купили. Це вони ціни на продукти підіймають.
І много другий хуйні за ними помічаєм ми.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія