Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В общем, по абонплаті за "транспортування" газу. План на літо. B-)

хай наступного разу не будуть прихильники певної політсили, хай за петра голосують.
до чого тут пеця чи зеля чи ще хтось інший на табуретці.Тут звичайний капіталістичний тверезий розрахунок ВЛАСНИКА ресурсу.без всяких політнадбудов. І населення повинно вчитися,що НІЦЧОГО НІКОЛИ безплатним не буває і що те,що колись було "общее"  і платилося з широкої кишені декржави за рахунок ЇХ,совків,тепер накінець при НАВЧЕНОМУ зарубіжним досвідом і спецами ВЛАСНИКУ переходить у реальну площину-прямого платежу споживача за товар і його ДОСТАВКУ.По окремих пунктах,що накінець навчить посполитих розуміти за що вони платять і що світ безплатного пішов у небуття ОСТАТОЧНО.Це .якщо можна сказати,лікбез безплатний :D  для загалу про певні економічні реалії і як то працює.Відкрито і повчально. Старі грати будуть як ельф пручатися,але молодь накінець почне ДУЖЕ уважно рахувати ДО покупки сервісу а не стогнати ПІСЛЯ,що їй не доплатили.
   
заплати 250 і не мучся :pooh_lol:
Це лише за доставку.
   
до чого тут пеця чи зеля чи ще хтось інший на табуретці.Тут звичайний капіталістичний тверезий розрахунок ВЛАСНИКА ресурсу.без всяких політнадбудов. І населення повинно вчитися,що НІЦЧОГО НІКОЛИ безплатним не буває і що те,що колись було "общее"  і платилося з широкої кишені декржави за рахунок ЇХ,совків,тепер накінець при НАВЧЕНОМУ зарубіжним досвідом і спецами ВЛАСНИКУ переходить у реальну площину-прямого платежу споживача за товар і його ДОСТАВКУ.По окремих пунктах,що накінець навчить посполитих розуміти за що вони платять і що світ безплатного пішов у небуття ОСТАТОЧНО.Це .якщо можна сказати,лікбез безплатний :D  для загалу про певні економічні реалії і як то працює.Відкрито і повчально. Старі грати будуть як ельф пручатися,але молодь накінець почне ДУЖЕ уважно рахувати ДО покупки сервісу а не стогнати ПІСЛЯ,що їй не доплатили.
то хіба я проти. Я зеббіл-лібєраст.
   
Це лише за доставку.
Ну так заплати і за газ. Я плачу 100 грн в день. І буває що стільки витрачаю на каву. Краще тоді на ній економити.
   
Я теж вів до будинку сам, обійшлося в 1.5 тис грошей. А тепер плачу хитросракому облгазу за трубу, яку сам і підводив. Вони лише прийшли щоб поставити пломбу.

А магистраль ты тоже сам вел? От ГРС да хитросракий?
   
......Тут звичайний капіталістичний тверезий розрахунок ВЛАСНИКА ресурсу.......

Який такий "тверезий розрахунок". Ви там трохи не вкурсі наших реалій. А вони такі, що взяли споживання минулого року, поділили на місяці, помножили на коефіцієнт 1.2 і плати їм за доставку, а потім може перерахують. А цей рік (зима) була набагато теплішою, тому і газу йшло менше. В мене ще і інші обставини що змушували минулого року більше газу використовувати. Я дзвоню на гарячу лінію, пояснюю, що у кваитанції минулого року була закладена вартість доставки і що цього року у них є інфа про споживання, то нехай перерахують по реальних показниках. Ви коли до "ВЛАСНИКА ресурсу" чи магазину йдете то він продає по минулорічних цінах, чи як..

Останнє редагування: 23 травня 2020 18:42:36 від Jolex
   
Який такий "тверезий розрахунок". Ви там трохи не вкурсі наших реалій. А вони такі, що взяли споживання минулого року, поділили на місяці, помножили на коефіцієнт 1.2 і плати їм за доставку, а потім може перерахують. А цей рік (зима) була набагато теплішою, тому і газу йшло менше. В мене ще і інші обставини що змушували минулого року більше газу використовувати. Я дзвоню на гарячу лінію, пояснюю, що у кваитанції минулого року була закладена вартість доставки і що цього року у них є інфа про споживання, то нехай перерахують по реальних показниках. Ти коли до "ВЛАСНИКА ресурсу" чи магазину йдеш то він тобі продає по минулорічних цінах, чи як..
А з цим до суду. Бо будуть і далі на шию сідати. Тому вирішуйте,як вирішують то в інших країнах-там судяться.там мають своїх лоєрів у бюро підтримки споживачів,там тиснуть на місцеву владу.на регулюючі органи і т.д. Без наполегливої ВАШОЇ праці для СВОГО добра нічого не буде.Привикайте до реалій.
 Ви думаєте ЯК вони ,ті кропосісі між собою регулююить наїзди? через суди і рішення,лоббістів у раді і т.д. І вам так треба буде.Все як у людей.
   

А може за 2000 рік. - Ціна на газ для населення становить 0,175 грн. за куб.
   
Ну так заплати і за газ. Я плачу 100 грн в день.
Взимку я теж плачу 100-125 грв/день.
   
10 квтч приблизительно равно 1 Кубу газа
Т.е. 1 квтч = 40 коп
Но юлек ельф решил наипать сам себя и отключить газ и пользоваться электричеством
200/(1,68-0,4)=156 квтч
При мощности э/плиты в 2 кВт это 78 рабочих часов плиты в месяц = 2,6 часа в день
 :facepalm:
все уже давно пораховано, електрикою дешевше. У моєму випадку у всякому разі
   
Два года назад отказался от газа- поставили заглушку и опломбировали трубу. После этого слали квитанции с "0"  ,а сейчас прислали счет на 32грн абонплаты.
:laugh:
   
В хату газовиків ніколи не пускати-це правило номер один! Їм нема що там робити! Лічильник і пломба на ньому-на цьому їх компетенція закінчуються. Відрізання нічого не дасть-контора справно буде начисляти послуги. Суди програєте всі.Але можна і далі дурку ламати -не платити.Головне -не підписувати договір-тоді не зможуть начисляти санкці і проценти.А коли пройде 10 років-гривня обвалиться в десять раз-тоді поміняєте 10 баксів і закриєте весь борг.
істину глаголиш  (tu)
   
все уже давно пораховано, електрикою дешевше. У моєму випадку у всякому разі

Это ты что решил ДТЕК спонсировать вместе государственного Нафтогаза?  ;o
   
все уже давно пораховано, електрикою дешевше. У моєму випадку у всякому разі
Никогда не было, не есть и не будет дешевле электроэнергия чем газ. Мало того, двухкратная разница будет сохраняться. Все флуктуации цен, где газ дороже/равен/нев2разадешевле являются временными и будут исправляться путем удорожания ээ. Мозги включайте хоть иногда - и то и то  - просто энергия, но из газа делают ээ, а вот из ээ газ - никак не получится, газ лежит в земле, а ээ нужно вырабатывать, в том числе из того же газа, вырабатывать/транспортировать/подключать/отключать ээ сухо и комфортно, газ - намного неповоротливее.
   
Никогда не было, не есть и не будет дешевле электроэнергия чем газ
у мене літом за місяць на приготування їжи приблизно 1 куб газа уходить. І всьо.
Так шо електрикою дешевше. Ще раз повторюю: все уже давно пораховано, так шо нех тут вийопуватися.
   
у мене літом за місяць на приготування їжи приблизно 1 куб газа уходить. І всьо.
Так шо електрикою дешевше. Ще раз повторюю: все уже давно пораховано, так шо нех тут вийопуватися.
Модна цифри як в тебе вийшла дешевше
   
Модна цифри як в тебе вийшла дешевше
мдя. Тобі, шо мало отої одної цифри?
Ще раз повторюю:
у мене за місяць на приготування їди уходить 1 куб газа. І всьо.

Ти шо, не розумієш, шо електрикою, при абонплаті за газ, вигідніше?
   
мдя. Тобі, шо мало отої одної цифри?
Ще раз повторюю:
у мене за місяць на приготування їди уходить 1 куб газа. І всьо.
Ти шо, не розумієш, шо електрикою, при абонплаті за газ, вигідніше?
1 Куб газа = 10 КВтч. У меня столько электрочайник за месяц сжигает. Ты вообще жрать не готовишь ? В ресторанах питаешься ? Один живешь ? У меня родители живут вдвоем, 7-8 кубов на плиту тратят. А твой 1 подозрителен - или ты святым духом питаешься, или счетчик у тебя барахлит.
   
Модна цифри як в тебе вийшла дешевше
Нет у него цифр - "дешевле" и точка.
   
1 Куб газа = 10 КВтч. У меня столько электрочайник за месяц сжигает.
у мене теж


Цитувати
Ты вообще жрать не готовишь ? В ресторанах питаешься ? Один живешь ? У меня родители живут вдвоем, 7-8 кубов на плиту тратят. А твой 1 подозрителен - или ты святым духом питаешься, или счетчик у тебя барахлит.
не знаю. Так виходить. І да, жеру в основному холодне всяке. А шо нізя?
   
у мене теж


не знаю. Так виходить. І да, жеру в основному холодне всяке. А шо нізя?
Ну то как выгоднее, что ж ты несешь ахинею ?
Электрочайник твой спалил ээ на 17 грн. Если б ты чайник на газу готовил, то спалил бы добрых 1.5 куба (КПД плиты - 40%, в отличие от 100% элктрочайника), всего на 7 грн. Более чем в 2 раза дешевле. Ты вообще в школе учился ? 17 и 7 гривен, что больше/меньше ?
   
Если б ты чайник на газу готовил
нафуя мені чайник на газу готовити?  :S
Чайник закипає за 15 секунд, на плиті закипає дві хвилини. Нафуй воно мені треба стільки чекати?



Ты вообще в школе учился ?
ти вообще йди з теми, і не іпи мозги своєю нудизною.
Тема не про те, де дешевше чай варити, поняв нє?
   
з першого червня купую електроплитку і витрачаю 0 кубів на місяць до початку опалювального сезона.
Платіжки з "транспортуванням" викидаю.
Якшо будуть звонити і пропонувати оплатити - посилатиму нафуй.
Якшо прийдуть перекривати і пломбувати - дозволю поставити пломбу, зірву її на початку опалювального сезону, попередньо уведомивши газконтру заказним пісьмом.
Якшо прийдуть відрізати трубу - буду бити морди.
Якшо буде позов до суду - піду, хер з ним. Але навіть якшо суд присудить виплатити за "транспортування", то подаватиму в апеляційний і платити все одно не буду.

В общем, зараз мені самому цікаво як воно буде.
Адже, якшо це плата за "транспортування", то якшо спожито нуль кубів, то значить, транспортування не було, чи не так?
І до того ж, я ніякого договору про транспортування не підписував.


PS
це сьодні поговорив з газовщицею, яка показники знімає.
Тьотка каже по селам народ реально в акуї від абонплати. B-)


PPS
сама ж газовщиця, каже, їй вфуярюють абонплату 200+ гривень щомісяця. Тьотка сама в в акуї від цих новшеств. ))
Краще вже заморочитись тарифом "електрооплення" + двозонний лічильник. В сезон опалення нічний тариф буде 42 коп. кіловат. Я дачу перевів на електроопалення, правда тіко з двозонним лічильником, без тарифу. Дешевше і меньш геморніше ніж газом або дровами. Дрова йдуть тільки в камін. Ну і кіловати не набадяжать + можна наставити різних розумних штук. А якщо ще купиш електроплитку hi light то про газ забудеш як про шось страшне.
   
Краще вже заморочитись тарифом "електрооплення" + двозонний лічильник
у мене тризонний.
   
у мене тризонний.
Тризонний дорожче ніж 2х.
   
так кругом є :laugh:
о в польщі мужик плаче що спожив газу на 56 злотих а додаткових оплат вийшло 112
   
Тризонний дорожче ніж 2х.
якшо опалюватись тіки вночі, то тризонний вигідніше.
   
так кругом є :laugh:
о в польщі мужик плаче що спожив газу на 56 злотих а додаткових оплат вийшло 112
Показати зображення...
це тому що цим газом реально витряхують гроші з карманів лошків, що польських, шо козаченьок.
   
якшо опалюватись тіки вночі, то тризонний вигідніше.
А в день добирати по коєф. 1.5 (tu)
   
мдя. Тобі, шо мало отої одної цифри?
Ще раз повторюю:
у мене за місяць на приготування їди уходить 1 куб газа. І всьо.
Ти шо, не розумієш, шо електрикою, при абонплаті за газ, вигідніше?
Електрикою дорожче. Я опалював ел.обігрівачами половину будинку (лише вночі, 2-зонний лічильник) коли газ був по 9 грв. І виходило майже однаково. Зараз, коли газ дешевше, електрикою вже дорожче навіть за нічним тарифом.
   
1 Куб газа = 10 КВтч. У меня столько электрочайник за месяц сжигает.

10кВт хватает чтобы закипятить 100 литров воды. Попробуй это сделать 1 кубом газа ,практика показывает ,что для этого требуется 2,5-3куба на плите.
   
Сплачую транспортування, за фактично спожитий газ, що буде далі  побачимо.
   
готуйся що абон плату за ее теж незабаром введуть, тому всі ці рухи гімна варта, хіба власні сонячні батареї аба вітряк ставити якщо є змога
   
хіба власні сонячні батареї
Сонячні батареї взагалі не окупаються.
   
10кВт хватает чтобы закипятить 100 литров воды. Попробуй это сделать 1 кубом газа ,практика показывает ,что для этого требуется 2,5-3куба на плите.
Да это ж Эльф рассказывает, что потратил 1 куб газа на плиту в месяц. Я ему и пытаюсь пояснить, что он не готовит на плите, ибо у меня только на чай уходит 10 КВтч в месяц. Что эквивалентно 1-2 куба газа , то есть он вообще не готовит, получается. В среднем по стране на 1 человека уходит 3-4 куба газа на плите, а у Эльфа - 1 на всю семью. 
   
Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища планує збільшити ціну за перші 100 кВт-год. з 0,9 грн до 1,68 грн з 1 жовтня 2020 року.

Про це йдеться в презентації меморандуму про скорочення "зеленого" тарифу, яку опублікувало видання БизнесЦензор.

Так, на слайді 12 "Варіанти збалансування дефіциту Гарантованого покупця" йдеться про скасування пільгової ціни населенню за перші 100 кВт з 1 жовтня 2020 року.

Зазначається, що за задумом це має заощадити 3,1 млрд. грн., а сумарний ефект від такого скасування за календарний рік повинен скласти 11,6 млрд. грн.

Крім того, від реструктуризації "зелених" тарифів: СЕС – 15%, ВАГА – 7,5% (за календарний рік) держава має отримати 6,6 млрд. грн.

Від обмеження введення СЕС в експлуатацію за "зеленим" тарифом з 1 липня 2020 року держава має отримати 0,1 млрд. грн., а від збільшення тарифу оператора системи передачі — 1,3 млрд. грн за кожні 10 грн/МВтгод тарифу ОСП.
   
А в день добирати по коєф. 1.5 (tu)
нє. Вдень там 1:1, але є пікові години. Із 8:00 до 10:00 і з 20:00 до 22:00, якшо не помиляюсь. Просто ніфуя можного не вмикати та й усе.
   
Для юрікіі зараз : 3404 в місяць.
За те шо газ є в трубі.
І не використовується ...
Так що і ви будете поатити.
   
у мене літом за місяць на приготування їжи приблизно 1 куб газа уходить. І всьо.
Так шо електрикою дешевше. Ще раз повторюю: все уже давно пораховано, так шо нех тут вийопуватися.

1 куб газу це приблизно 11КВт чисто на нагрів, без урахування кпд газової плити, який там кпд газової і електричної не знаю, але напевно більше 50, як не крути а газ дешевший.
   
все уже давно пораховано, електрикою дешевше. У моєму випадку у всякому разі
  :D  І дня не пройшло і знову пора ельфові міняти стратегію.Плитку залишити в магазині,зупинити відрізку труби і готувати полярес до нових виплат.....яких,там потім буде видно в ході рухів молодої перспективної влади знищення зубожіння і зросту ельфового добробуту.
   Ти так відмотувач лічильника електрики змаж на всяк випадок,стратег. :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія