Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як ви спите останнім часом

Як ви спите останнім часом

Опитування
?
Всього проголосувало: 71
Переважно чудово. Чудово засинаю, добре сплю і прокидаюсь через 8 годин бадьорим і готовим до нових звершень  9 
 
 13% 
Часто погано засинаю, годину чи дві  5 
 
 7% 
Все ок але прокидаюсь серед ночі і в глову починає лізти різня фігня  15 
 
 21% 
Почав прокидатись ледь не з першими півнями. І заснути щоб доспати шанси нульві  8 
 
 11% 
Все вищеперлічене в пунктах 2-4 і або ще і гірша фігня  34 
 
 48% 




   
Re: Як ви спите останнім часом

як погано крайні  роки  сплю в твоїх варіантах не  зазначено,  але я вибрав останій пункт
   
Re: Як ви спите останнім часом

На животі.
А що? :shuffle:
   
Re: Як ви спите останнім часом

після нападу йопаного хуйла на Україну я майже не сплю
   
Re: Як ви спите останнім часом

Опитування, тобто голосування вже можна не влаштовувати, бо після бану і передбанника немає можливості проголосувати
   
Re: Як ви спите останнім часом

Опитування, тобто голосування вже можна не влаштовувати, бо після бану і передбанника немає можливості проголосувати

Випустили нарешті  :-B
невже забули, та оце нагадало
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140269.msg27868263#msg27868263
   
Re: Як ви спите останнім часом

Все ок, потім фігня, потім все ок.
Дуже допомогає ютуб і лекції про космос або еволюцію.
   
Re: Як ви спите останнім часом

Я просто починаю роботу коли просинаюсь вночі, замість того щоб намагатись знову заснути
   
Re: Як ви спите останнім часом

Випустили нарешті  :-B
невже забули, та оце нагадало
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140269.msg27868263#msg27868263
дякую
   
Re: Як ви спите останнім часом

А якщо серйозно, то через хронічне недосипання в мене з’являються відчуття, що можу здохнути чи інвалідизуватись від інфаркта або інсульта.
Проблеми зі сном почались ще до війни, а потім лише посилились.
Без наслідків для здоров’я це не може тривати довго.
Добре, повноцінно сплю лише за межами США, чому так, не знаю, хоча здогадуюсь
   
Re: Як ви спите останнім часом

А якщо серйозно, то через хронічне недосипання в мене з’являються відчуття, що можу здохнути чи інвалідизуватись від інфаркта або інсульта.
Проблеми зі сном почались ще до війни, а потім лише посилились.
Без наслідків для здоров’я це не може тривати довго.
Добре, повноцінно сплю лише за межами США, чому так, не знаю, хоча здогадуюсь
Магній пробував пити? Іноді цього достатньо.
   
Re: Як ви спите останнім часом

Магній пробував пити? Іноді цього достатньо.
не пробував. Взагалі нічого не пробував з медичних препаратів, крім мелатоніну, але він не допомагає.
Дійсно, треба спробувати магній
   
Re: Як ви спите останнім часом

Дійсно, треба спробувати магній

Ой вей, а добра вечеря, пляшка вина, тепла жінка - вже всьо, це вже не діє? Чи просто нема?
   
Re: Як ви спите останнім часом

останнім часом нездорова сонливість протягом доби
мабуть так психіка реагує на постійний стрес
   
Re: Як ви спите останнім часом

Ой вей, а добра вечеря, пляшка вина, тепла жінка - вже всьо, це вже не діє? Чи просто нема?
все вказане є, а сну нема)
Тобто засинаю легко в 99% ночей, між 12 і 1 год ночі, але якщо до 5 ранку вдається поспати з перервами, то вже успіх.
Якщо до 6-оі - то я вже на крилах літаю весь день.
Погано, коли сон триває до 2-3-4 ночі, а потім вже заснути не можу. Та й то б було ще пів біди, але тут треба керувати авто, виникає якийсь дискомфорт на хайвеях, а я один водій в сім’ї.
То певні психологічні проблеми, я ж себе знаю.
Знаю, але вирішити цю проблему зі сном не можу.
   
Re: Як ви спите останнім часом

«Сапожнік бєз сапог»
   
Re: Як ви спите останнім часом

все вказане є, а сну нема)
Тобто засинаю легко в 99% ночей, між 12 і 1 год ночі, але якщо до 5 ранку вдається поспати з перервами, то вже успіх.
Якщо до 6-оі - то я вже на крилах літаю весь день.
Погано, коли сон триває до 2-3-4 ночі, а потім вже заснути не можу. Та й то б було ще пів біди, але тут треба керувати авто, виникає якийсь дискомфорт на хайвеях, а я один водій в сім’ї.
То певні психологічні проблеми, я ж себе знаю.
Знаю, але вирішити цю проблему зі сном не можу.

Регулярну фізичну активність що заморює маєш?
   
Re: Як ви спите останнім часом

Ой вей, а добра вечеря, пляшка вина, тепла жінка - вже всьо, це вже не діє? Чи просто нема?

В нас пляшка на вечерю не проходить, якщо рано треба їхати

Недавно дядьку піймали, 1 промілє в крові - 7500 евро "премія Дарвіна" і право язди забрали на 22 місяця....
   
Re: Як ви спите останнім часом

медичні поради в мережі це ганьба, звісно, але для тих кому безсоння не просто дошкуляє, а руйнує життя
одна наша лікарка з обласної дурки років 20 тому звернула увагу, що азапін в дозуваннях менших за мінімальну терапевтичну дозу гарно регулює сон
починають з 1/4 пігулки (25 мг діючої речовини), тобто це 6 мг, можна довести до цілої пігулки, але зазвичай 1/2 - 1/4 вистачає
терапевтична доза десь 300 мг
моя мама вже років 10 так собі забезпечує нормальний сон, тещі також допомогло
   
Re: Як ви спите останнім часом

все вказане є, а сну нема)
Тобто...

Прочитав.
Теж (не) спав в такому режимі років... та майже10! Ох, і важко було деколи.
Як це змінилось? Та купа чинників. Один із них - мінус 25 кг, що досягалось певними дієтами, зміною способу життя, а це все в свою чергу точно мусіло якось діяти на "сонні" частини мозку. Напевно :)


В нас пляшка на вечерю не проходить
Тю. Це там в тамтому холоді?? До сраки таке. Переїзджайте. У нас і на обід проходить, і взагалі :D

Останнє редагування: 7 квітня 2024 09:30:37 від Bee®
   
Re: Як ви спите останнім часом

останнім часом нездорова сонливість протягом доби
мабуть так психіка реагує на постійний стрес
це організм так реагує на весну, наче найстрашніше пережив, то треба перепочити)
   
Re: Як ви спите останнім часом

це організм так реагує на весну, наче найстрашніше пережив, то треба перепочити)
я також про це думав
є якась сезонність в тому всьому
   
Re: Як ви спите останнім часом

Нормально сплю. На тривони не реагую (не чути), на смарті інтернет вимикається об 11, тож сповіщення теж не приходять
   
Re: Як ви спите останнім часом

я також про це думав
є якась сезонність в тому всьому
В мене ярко виражене саме на весну.
   
Re: Як ви спите останнім часом

Опитування, тобто голосування вже можна не влаштовувати, бо після бану і передбанника немає можливості проголосувати

Зайшла перевірити свої обмеження.
Йпт, теж відібоало право на голосування. :weep:
   
Re: Як ви спите останнім часом

Засинаю норм. Години за 2 - 3 прокидаюся і не можу заснути , десь до 5, потім засинаю і , зазвичай, важко прокидаюся. Рятує денний сон разом з онуком, але можу і не заснути.
Вчора ввечері не було єлектрикі. Заснула о 21 , прокинулася до 01, якраз дали єлектрику.. Читала, дивилася Ютюб, пішла поїла , заснула о 05.30. На 07.30 дзвінок - що робиш?- СПЛЮ!!!!!, - а, ти спиш? Ну спи!:) Триндець, неділя ранок!!! Ледь заснула ще. Треба відпочити бо весь тиждень бігати за малим. Ще і город  тре обробляти. Зараз піду троянди обрізати.
О, щойно грохнуло у Харкові! Щоб вони повиздихали  потвори москальскі!
   
Re: Як ви спите останнім часом

Ще прилетіло.....
   
Re: Як ви спите останнім часом

медичні поради в мережі це ганьба, звісно, але для тих кому безсоння не просто дошкуляє, а руйнує життя
одна наша лікарка з обласної дурки років 20 тому звернула увагу, що азапін в дозуваннях менших за мінімальну терапевтичну дозу гарно регулює сон
починають з 1/4 пігулки (25 мг діючої речовини), тобто це 6 мг, можна довести до цілої пігулки, але зазвичай 1/2 - 1/4 вистачає
терапевтична доза десь 300 мг
моя мама вже років 10 так собі забезпечує нормальний сон, тещі також допомогло



Азапін хіба продають без рецепту?
   
Re: Як ви спите останнім часом

як погано крайні  роки  сплю в твоїх варіантах не  зазначено,  але я вибрав останій пункт
   
Re: Як ви спите останнім часом

https://www.youtube.com/watch?v=4wGPayxLgp0&t=128s
   
Re: Як ви спите останнім часом

прокидаюсь в 4 ночі, а фуп лежить  :(
   
Re: Як ви спите останнім часом

Азапін хіба продають без рецепту?
з рецептом
але старшій людині без
   
Re: Як ви спите останнім часом

Засипаю швидко,але сниться усіляка фігня. Просипаюсь ...попалю цигарку йду знов. Знов сниться усіляка фігня. Ну це коли не ракети...Коли ракети нічь йде шкереберть.
   
Re: Як ви спите останнім часом

прокидаюсь в 4 ночі, а фуп лежить  :(
є ТГ, та твіттер з фб
   
Re: Як ви спите останнім часом

по різному
   
Re: Як ви спите останнім часом
TC

З дружиною. А що?
   
Re: Як ви спите останнім часом

не пробував. Взагалі нічого не пробував з медичних препаратів, крім мелатоніну, але він не допомагає.
Дійсно, треба спробувати магній
Спробуй лаванду. Торбинка під подушку не поможе. Аромалампу зроби в домашніх умовах (крапни 2-3 краплі лавандового масла на ще ХОЛОДНУ звичайну лампу розжарювання і увікни її на 5-10 хв. біля подушки де спатимеш. тривалий сон гарантований. Але починай це напередодні того дня коли не треба дуже зарані нікуди їхати - щоб організм до нього звик.

А ще.. суто психологічно навчися відключати свої тривоги. Сядь і напиши на аркушеві свої неприємні думки по пунктах. Потім впорядкуй їх за хронологією, коли тобі їх треба вирішити або коли та подія настане. Все що дуже далеко - те взагалі виключи і не згадуй про нього поки що. Те, що треба вирішувати оце зараз, спробуй його вирішити наперед. Що від тебе взагалі не залежить - віднеси до категорії далекої перспективи і також виключи зі своїх думок. За такими принципами пред сном у тебе не повинно залишитися взагалі жодних неприємних спогадів чи думок. І головне! НЕ згадуй нічого неприємного серед ночі. У тебе єдине і головне завдання в той момент: виспатися перед завтрішнім днем. Ото і спи.

Я вже кілька років так відключаю свої неприємності і тривоги.

Ще може бути такий варіант: твоєму організму в певний період можливо достатньо спати по 4-5 годин на добу, але то має накопичувальну властивість - через 5-7 днів тобі треба таки лягти і виспатися хоча б годин 8-10 безперервного часу. Тому щоб з цим розібратися, спробуй один день не спати до 2, наприклад, годин ночі. Тобто, довше не поспи увечері - може довше поспиш вранці тоді. І головне: лягай спати тоді, коли вже дуже хочеться спати, що аж очі злипаються - ото скільки в ту ніч поспиш у вільному режимі, щоб тебе ніхто не будив - ото і буде нормальна тривалість твого сну. І да, не пий багато рідини на нічь, щоб не бігати пісяти. Бо так ти точно не спатимеш всю нічь.
Я була передозувала за тиждень із зеленим чаєм, то за 7 годин збігала 6 разів.  :facepalm:  Але за кожним разом засинала. Сон, щоправда, щоразу снився один і той же заново. Заїбалася одне і те ж передивлятися 6 разів.
   
Re: Як ви спите останнім часом

А якщо перший варіант, але 6-7 годин замість 8?
   
Re: Як ви спите останнім часом

А якщо перший варіант, але 6-7 годин замість 8?
:gigi: а де перший варіант?
   
Re: Як ви спите останнім часом

:gigi: а де перший варіант?

в опитуванні
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія