Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Трифазній ввід + реле вибору фази. Ціна питання - 2-3 тисячі гривень на будинок у селі.
Дніпро - Обухівка.
Ну я ще й стабілізатор 10 квт поставив з автоматикою - тепер пофігу усі перепади.
Обухівка це інтересно.У мене родичі в Балівці.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Пусть отключит холодильник и посмотрит на моргание.
 Может обмотка в компрессоре холодильника коротит
Уже зясували що слабенька ЛЕП.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Якщо "дохла"ЛЕП тоді так,але не на всіх фазах "сидять"хитрозроблені кулібіни.Переключит ися на свіжішу фазу.
в селі- на всіх! через двір зварки, помпи для поливу,  циркулярки... сьогодні один, завтра другий, післязавтра третій...  я також в такій самій ситуації.  в мене  сумарний опір - 2.5Ом. кінець лінії. при замиканні  двох фаз підстанція не вибиває. бо не може. бо лєтрики поставили там 160А автоматику. що буде при таких перекосах пояснювати, сподіваюсь, не треба?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Уже зясували що слабенька ЛЕП.
І, до речі, це не ЛЕП слабенька, а навантаження завелике. вроді рівнофуйственно, але ні. ті лінії були розраховані на абонентів 6-10А. А зараз з них знімають 16-25 і більше.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Уже зясували що слабенька ЛЕП.
Ну тогда для холодильника необходимо ставить  отдельный феррорезонансный стабилизатор. Компрессор холодильника весьма уязвим от пониженного напряжения. Параллельно осветительным лампам я бы посоветовал поставить индивидуальный НЕ электролитический конденсатор на 250 вольт  достаточно большой емкости. Лампы должны не мигать
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

...але не на всіх фазах "сидять"хитрозроблені кулібіни.Переключитися на свіжішу фазу.

 ))
Кулібіних точно більше трьох.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Ну тогда для холодильника необходимо ставить  отдельный феррорезонансный стабилизатор. Компрессор холодильника весьма уязвим от пониженного напряжения. Параллельно осветительным лампам я бы посоветовал поставить индивидуальный НЕ электролитический конденсатор на 250 вольт  достаточно большой емкости. Лампы должны не мигать
:facepalm: ти уявляєш його габарити? на 1-1.5кВт? і ккд цієї срані?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Ну тогда для холодильника необходимо ставить  отдельный феррорезонансный стабилизатор.
у знайомої в офісі постійно перегружалися компи і техніка через слабку напругу.
Порадив їй купити убиту упсу і включити все через неї (крім чайника).
Поставила і все стало нормуль.
Того слабенького заряда у здохшому акумі вистачало на утримання напруги при перепадах.
Мабуть і для ТСки буде нормуль взяти десь напівживу упсу і вмонтувати її прям після лічильника (для бойлерів та подібного звісно зробити окремо).
Я б так зробив.
Імхо найдешевший і найнадійніший варіант.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

гостровухий, здрисни! ти вже кондиціонер в підвал запихуював!  :lol:
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Ну тогда для холодильника необходимо ставить  отдельный феррорезонансный стабилизатор. Компрессор холодильника весьма уязвим от пониженного напряжения. Параллельно осветительным лампам я бы посоветовал поставить индивидуальный НЕ электролитический конденсатор на 250 вольт  достаточно большой емкости. Лампы должны не мигать
А что он дас этот конденсатор?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

:facepalm: ти уявляєш його габарити? на 1-1.5кВт? і ккд цієї срані?
Тяжеленный но совсем не большой,около 35см макс размер.по ширине меньше,толщина около 15 см. ну может чуть больше.
 КПД около 70 % . У меня стоял.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

А что он дас этот конденсатор?
Сглаживает пульсации тока на лампе.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

у знайомої в офісі постійно перегружалися компи і техніка через слабку напругу.
Порадив їй купити убиту упсу і включити все через неї (крім чайника).
Поставила і все стало нормуль.
Того слабенького заряда у здохшому акумі вистачало на утримання напруги при перепадах.
Мабуть і для ТСки буде нормуль взяти десь напівживу упсу і вмонтувати її прям після лічильника (для бойлерів та подібного звісно зробити окремо).
Я б так зробив.
Імхо найдешевший і найнадійніший варіант.
Хороший безперебійник коштує дорого,але то є непоганий вихід з положення.Спочатку треба зясувати чи всі три фази "шкутильгають".Треба йти від простого.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Тяжеленный но совсем не большой,около 35см макс размер.по ширине меньше,толщина около 15 см. ну может чуть больше.
 КПД около 70 % . У меня стоял.
пусковий струм компресора- 6-7А. на протязі секунди. робочий-1-1.5А. але СН-315 тупо здиміє. крім того, феррорезонансник дуже спотворює форму напруги, що для асинхронника зовсім не добре. а велика реактивна складова струму навантаження може вивести з режиму резонансний контур стабілізатора. тому феррорезонансні стабілізатори не використовують з індуктивними та ємнісними навантаженнями
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

А что он дас этот конденсатор?
купу геморою.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Сглаживает пульсации тока на лампе.
ти ей-сі з ді-сі не переплутав?  ;)
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Тепер зрозуміло.По вулиці йде ЛЕП із 4 проводів.Якщо підстанція від вас далеко то падіння напруги (мигання)буде замітніше на поганій,старій ЛЕП.Ви не переживайте за лампочки для холодильника,переживайте за агрегат.  Друге.Як вийти з такої ситуації?Вийдіть на двір і подивіться до якої фази(до якого дроту) ви підєднані.Пройдіть по вулиці прогляньте хто з ваших гарних сусідів приєднані до других фаз(дротів).Нульовий провід завжди самий нижчий,до нуля приєднані всі споживачі.Третє.Поп итайте у цих сусідів у кого мигає а у кого не мигає.Четвертий крок.Хто з сусідів скаже,що у нього не мигає переключиться на ту фазу.Пішов читати Вас далі.
вже були питали. Опитали всіх без виключення (ще тоді один не будувався, другий з фурами ще хату не купив, третій втіхаря промишляв ремонтом машин. Зізнвся лише один сусід, який не балувався з електрикою - так, у нього теж іноді блимало. Всі інші пішли в несознанку, бо то козли накинуті були, то від податкової з сільрадою ховалися, то ще якось від чогось ухилялися.

Зараз зима, холодно, то той, що будується, особо циркуляркою та іншими станками не користується, фури дуже набожні, вірніше, любителі випить аби був повод (найняті неофіційні працівники у релігійні і державні свята на роботу не виходять), тому дарма, що сьогодні буденний день, а з учора після обіду і до сьогоднішнього оце вечора світло не блимало. Так само і на Новий рік 31-1 січня і на Різдво 6-7 січня. Якби була оце проблема у моїй хатній проводці, то ніхуя собі яка хитровиїбана у мене проводка - по вихідних і святах не вийобується. Так, а чьом ета я... Да, мася правильно все вичислив з моїх слів. Така сама здогадка витала і в моїй куриній голові останні років 3. Але ж я не кваліфікований електрик, щоб робити якісь кваліфіковані висновки.

Тому тему мабуть можна закривати до... Не знаю... Мабуть до першого грому. Я потроху буду робить черкаський бомбіт. Принаймні, вже знаю, чим аргументувати свою позицію. Жаль тільки, що поки розкачаю обленерго, то вже і весна прийде, оранка/саджанка, а там вже і я сама не дам їм кататися по виораному огороду... карочь, то все хунья, давай по новой...
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

вме діло в кітайскіх дешевих лед приборах лампочках
ну так вони реагують на струм
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

на кінці лінії мигає в УСІХ. 
саме кінцева хата зізналася, що і у них мигає.
 Біля неї стоїть якась плоска шафка. Не знаю що то таке, але вона електрична. Щитова якась. По селу таких щитових багато.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Елетроплитка 0,8кВт.Таке навантаження не даватиме просадку напруги.У когось з ваших сусідів мається потужній споживач(сварка не сучасна,станок потужний).Вище я написав як перейти на іншу фазу.
ні, у мене 2,5. Потужна, бо та, шо 1,5 квт дуже довго гріє, а ця за 5-7 хв закипячує літру води. І від неї світло ледь блимає - набагато слабше ніж від сусідських споживачів.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Якщо "дохла"ЛЕП тоді так,але не на всіх фазах "сидять"хитрозроблені кулібіни.Переключит ися на свіжішу фазу.
таких кулібіних на дохлому кутку мінімум три штуки і всі вони сидять на різних фазах, щоб вистачало потужності. Порозсідалися.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Пусть отключит холодильник и посмотрит на моргание.
 Может обмотка в компрессоре холодильника коротит
трішки не те. Обмотка компресора не може знати, коли релігійні і державні свята і вихідні також.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Поставить медицинский стабилизатор на 5квт.
И все забыть.
Почему не спрашивайте, зачем тоже.
Всем даунам чмоки в этом чате.
ПС учите мат часть.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

вже були питали. Опитали всіх без виключення (ще тоді один не будувався, другий з фурами ще хату не купив, третій втіхаря промишляв ремонтом машин. Зізнвся лише один сусід, який не балувався з електрикою - так, у нього теж іноді блимало. Всі інші пішли в несознанку, бо то козли накинуті були, то від податкової з сільрадою ховалися, то ще якось від чогось ухилялися.

Зараз зима, холодно, то той, що будується, особо циркуляркою та іншими станками не користується, фури дуже набожні, вірніше, любителі випить аби був повод (найняті неофіційні працівники у релігійні і державні свята на роботу не виходять), тому дарма, що сьогодні буденний день, а з учора після обіду і до сьогоднішнього оце вечора світло не блимало. Так само і на Новий рік 31-1 січня і на Різдво 6-7 січня. Якби була оце проблема у моїй хатній проводці, то ніхуя собі яка хитровиїбана у мене проводка - по вихідних і святах не вийобується. Так, а чьом ета я... Да, мася правильно все вичислив з моїх слів. Така сама здогадка витала і в моїй куриній голові останні років 3. Але ж я не кваліфікований електрик, щоб робити якісь кваліфіковані висновки.

Тому тему мабуть можна закривати до... Не знаю... Мабуть до першого грому. Я потроху буду робить черкаський бомбіт. Принаймні, вже знаю, чим аргументувати свою позицію. Жаль тільки, що поки розкачаю обленерго, то вже і весна прийде, оранка/саджанка, а там вже і я сама не дам їм кататися по виораному огороду... карочь, то все хунья, давай по новой...
успіхів!  :gigi:
дешевше обладнати стабом і щитом з автоматикою, яка все"дно потрібна.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Поставить медицинский стабилизатор на 5квт.
И все забыть.
Почему не спрашивайте, зачем тоже.
Всем даунам чмоки в этом чате.
ПС учите мат часть.
Was?! просвіти!
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Was?! просвіти!

У него чистотник внутри. Используются медициной катастроф питаясь от любого генератора.
Даже от совдеповского дизельного САКА.

Дальше объяснять?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

таких кулібіних на дохлому кутку мінімум три штуки і всі вони сидять на різних фазах, щоб вистачало потужності. Порозсідалися.
Наступне питання.Оті кулібіни вони будуються,чи капитальний ремонт будинків,чи якісь виробничі потужності?Якщо ремонт,будівництво то тимчасово .Якщо виробництво то погано,бо постійно.Чекати від енергосбуту що замінять лінію,або поставлять потужніший транс. на ТП,можно і недочекатися.Якщо всі прості,не фінансово затратні,методи не допоможуть,тоді треба щось думати.Поки що все .
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

У него чистотник внутри. Используются медициной катастроф питаясь от любого генератора.
Даже от совдеповского дизельного САКА.

Дальше объяснять?
Ну де вона його візьме,і скільки це буде коштувати?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

У него чистотник внутри. Используются медициной катастроф питаясь от любого генератора.
Даже от совдеповского дизельного САКА.

Дальше объяснять?
Вы про инверторный стабилизатор?

Абзыаайте вещи правельна бо манюпас ниц не найдет.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Хороший безперебійник коштує дорого,але то є непоганий вихід з положення.Спочатку треба зясувати чи всі три фази "шкутильгають".Треба йти від простого.
да, всі три. Тільки на двох просідає, а на одній спалахуйки лампочка ловить.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

вме діло в кітайскіх дешевих лед приборах лампочках
ну так вони реагують на струм
у нас навпаки, тільки лампи розжарювання реагують а ледка не то від її якості залежить, не то від потжності.. потужна не блимає, а слабша блимає, тому візуально по всій хаті видає асинхрон.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Поставить медицинский стабилизатор на 5квт.
И все забыть.
Почему не спрашивайте, зачем тоже.
Всем даунам чмоки в этом чате.
ПС учите мат часть.
кста про медицину. Ми висимо на одній лінії, що і лікарня, тому у нас НІКОЛИ не відключають на довго світло. Навіть аварійно, навіть планово. Але якість того світла в наш бік іде говенна..
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

успіхів!  :gigi:
дешевше обладнати стабом і щитом з автоматикою, яка все"дно потрібна.
тобі треба - ти і ладнай. Мені простіше винести мозги голові сільради, шоб посприяв поміняти лінію, бо через ті срані фури він у мене на дуже жирному гачку, бо незаконно виділена земля під них. Пожалілася, шо фури миє - припинив. Пожалілася, шо двічі на тиждень шось смердюче палить - вже не палить. Спочатку побомблю обленерго письмово, потім буду бомбить голову сільради.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Наступне питання.Оті кулібіни вони будуються,чи капитальний ремонт будинків,чи якісь виробничі потужності?Якщо ремонт,будівництво то тимчасово .Якщо виробництво то погано,бо постійно.Чекати від енергосбуту що замінять лінію,або поставлять потужніший транс. на ТП,можно і недочекатися.Якщо всі прості,не фінансово затратні,методи не допоможуть,тоді треба щось думати.Поки що все .
один будується, грохає 120 кв будинок з ламаним дахом, але будується сам без залучення інших людей, то цей дощ надовго. Інший фури тримає - вже пятий комплект (кабіна-рефрижератор-тентований причеп) придбав і постійно там щось ремонтує, а потім продає причепи і десь заново бере причепи. Третій на постійній основі тримає точку шиномонтажу... Може ще хтось є, що краде - не знаю.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Ну де вона його візьме,і скільки це буде коштувати?
та немає де брати та й людей я там не знаю.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Вы про инверторный стабилизатор?

Абзыаайте вещи правельна бо манюпас ниц не найдет.

Мне поxyй на манюпаса.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

кста про медицину. Ми висимо на одній лінії, що і лікарня, тому у нас НІКОЛИ не відключають на довго світло. Навіть аварійно, навіть планово. Але якість того світла в наш бік іде говенна..
Да причем тут линия, вопрос в синусойде.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

У него чистотник внутри. Используются медициной катастроф питаясь от любого генератора.
Даже от совдеповского дизельного САКА.

Дальше объяснять?
мадам, только нє ето!(с)
така річ кароффці влетить в копієчку
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

тобі треба - ти і ладнай. Мені простіше винести мозги голові сільради, шоб посприяв поміняти лінію, бо через ті срані фури він у мене на дуже жирному гачку, бо незаконно виділена земля під них. Пожалілася, шо фури миє - припинив. Пожалілася, шо двічі на тиждень шось смердюче палить - вже не палить. Спочатку побомблю обленерго письмово, потім буду бомбить голову сільради.
зробив. уже. рік чесно відпрацювало. нічого не згоріло, хоча стабільно були замикання на лінії. 320В на вході. Як тобі таке, Ілон Маск? :lol:
а виносити мізки голові сільради - бажаю успіху. чєго тока гускіє нє прідумают, лішь би дарогіі нє строіть!(с)
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

мадам, только нє ето!(с)
така річ кароффці влетить в копієчку
там питання навіть не про копійку. Я ващє не понімаю, про шо він.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія