Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зкацаплення та змоскалення

Re: Зкацаплення та змоскалення

а ви мабуть дуже освічена людина, пане професоре?
я? та господь з вами... я до 15 років ховрахів по балкам ловив з дідом,
поки ви корів роздивлялися з корешом, тому й не вийшло з мене Богі Колєса
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

та з такими гнидами як цей пєйсатель нiколи i не приєднається. Воно ж кацам батькiвщину до останнього продаватиме
Такий і мати продасть. І буде красивими словами прикриватися. Про гідність і порядність.
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

А не пішов би ти нах? Буде всяке чмо життя вчити.

А чому ви лаєтесь? Не здатні відповісти, чому під час війни працюєте на агресора?
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

А чому ви лаєтесь? Не здатні відповісти, чому під час війни працюєте на агресора?
Я поки ні на кого не працюю. А ти чому не в Україні? Чому ховаєшся?
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

А ти жид чому не в АТО? Ссикотно чи що?

Тому що я громадянин Ізраїлю. На відміну від тебе, підхуйлятнику. Я не працюю на хуйла.
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Я поки ні на кого не працюю. А ти чому не в Україні? Чому ховаєшся?

дай цьому гiмну рушницю, що з-за кута стрiляє, вiн не буде ховаться  :gigi:
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

вата це те що в тебе замість мозку, пєйсателе   :fuck:

Тим не меньш, то ти працюєшь на кацапа, а не я.
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Тому що я громадянин Ізраїлю. На відміну від тебе, підхуйлятнику. Я не працюю на хуйла.

гарна вiдмазка. А якщо пачєснаку?  :lol:
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Тому що я громадянин Ізраїлю. На відміну від тебе, підхуйлятнику. Я не працюю на хуйла.

Так ти навіть не українець?
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Ось реальна icторiя. В мене в Петербурзi є земляк. Навiть бiльше нiж земляк. Мiй шкiльний друг, такий друг що був ближче за брата. Життя його закинуло на кацапщину з десяток рокiв тому. Зараз вiн вже громадянин парашки.

Вчора сидiли з ним вечеряли...горiлочк а, я привiз с собою трохи сальця, домашньої ковбаски. Дуже довго не бачились, почались розмови про рiзне. Звичайно дiйшли до вiдвертої бесiди за те що зараз робиться мiж Україною та Росiєю. Я пiдозрював вже з самого початку що буде неприємна розмова, вiн мабуть теж, тому цiєї теми спочатку не чiпали.  Але з часом пicля пляшки почалось.

Те що я почув вiд нього i побачив я не мiг навiть уявити собi у самих смiливих фантазіях. Повний комплект кiсельовських штампiв, все про що тут пишуть i навiть бiльше. Бандерiвцi то було найм'якше як вiн називав Українцiв. Рузскiй мip, малороси, канонiчна церква, укропи, рашка повинна визволити Україну вiд бандерiвцiв, вiдрiзати по Збручу i все таке...

Ну я теж йому все сказав, що думаю. В певний момент я подумав що в нас почнеться бiйка. Врятувало вiд неї лише те, що ми з ним були справжніми друзями, таке разом пройшли колись, що жах писати. Отже зупинились,  обійнялися сказали "стоп, все, досить!". Начебто помирилися, розiйшлися. Але я вiдчуваю що ми вже бiльше не друзi.

Що мене вразило бiльше за все так це те, що вiн у своїй ненависті до України завзятiший за будь якого кацапа. Я розумiю пропаганда, все таке...але щоб так...я приголомшений.

Що це за хуйня така, як таке можливо, що робити?  :(


 
Не полінуйся і подивись у вікіпедії тлумачення поняття "МАНКУРТ"
Твій "друг" на всі 100% підпадає під це визначення. Дай йому почитати і головне осмислити прочитане.
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

о, вже Айдар дозвиздівся)
у кого швидше розуму з вас стане на припинити?
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

ватного бота закрыли, смарю

   
Re: Зкацаплення та змоскалення

всіх трох одним хлопком)
матимете за науку, дурні(
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

сладкую парочку "заробитчан" :laugh:
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Киргизька легенда, згадана в романі, описує жорстокий шлях створення манкурта, людини, котра забуває все, окрім своїх основних функцій і тому стає ідеальним рабом. Полоненому вдягали на поголену голову щось схоже на шапку, що була свіжою шкірою верблюда. Раба залишали в пустелі на кілька днів із зав'заними руками та ногами і колодкою на шиї, аби він не міг доторкнутися головою землі. Шкіра верблюда під сонцем стискалася. Це разом зі спрагою завдавало пекельних мук полоненому. Він або помирав або залишався жити, забуваючи про своє минуле та ставав ідеальним рабом. Манкурти цінувалися більше, аніж звичайні раби.


В тексте Айтматов даёт подробное определение образа:

    «Манкурт не знал, кто он, откуда родом-племенем, не ведал своего имени, не помнил детства, отца и матери — одним словом, манкурт не осознавал себя человеческим существом. Лишённый понимания собственного „Я“, манкурт с хозяйственной точки зрения обладал целым рядом преимуществ. Он был равнозначен бессловесной твари и потому абсолютно покорен и безопасен. Он никогда не помышлял о бегстве. Для любого рабовладельца самое страшное — восстание раба. Каждый раб потенциально мятежник. Манкурт был единственным в своём роде исключением — ему в корне чужды были побуждения к бунту, неповиновению. Он не ведал таких страстей. И поэтому не было необходимости стеречь его, держать охрану и тем более подозревать в тайных замыслах. Манкурт, как собака, признавал только своих хозяев. С другими он не вступал в общение. Все его помыслы сводились к утолению чрева. Других забот он не знал. Зато порученное дело исполнял слепо, усердно, неуклонно. Манкуртов обычно заставляли делать наиболее грязную, тяжкую работу или же приставляли их к самым нудным, тягостным занятиям, требующим тупого терпения. Только манкурт мог выдерживать в одиночестве бесконечную глушь и безлюдье сарозеков, находясь неотлучно при отгонном верблюжьем стаде. Он один на таком удалении заменял множество работников. Надо было всего-то снабжать его пищей — и тогда он бессменно пребывал при деле зимой и летом, не тяготясь одичанием и не сетуя на лишения. Повеление хозяина для манкурта было превыше всего. Для себя же, кроме еды и обносков, чтобы только не замерзнуть в степи, он ничего не требовал…»

    — Чингиз Айтматов. «Буранный полустанок»
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Ось реальна icторiя. В мене в Петербурзi є земляк. Навiть бiльше нiж земляк. Мiй шкiльний друг, такий друг що був ближче за брата. Життя його закинуло на кацапщину з десяток рокiв тому. Зараз вiн вже громадянин парашки.

Вчора сидiли з ним вечеряли...горiлочк а, я привiз с собою трохи сальця, домашньої ковбаски. Дуже довго не бачились, почались розмови про рiзне. Звичайно дiйшли до вiдвертої бесiди за те що зараз робиться мiж Україною та Росiєю. Я пiдозрював вже з самого початку що буде неприємна розмова, вiн мабуть теж, тому цiєї теми спочатку не чiпали.  Але з часом пicля пляшки почалось.

Те що я почув вiд нього i побачив я не мiг навiть уявити собi у самих смiливих фантазіях. Повний комплект кiсельовських штампiв, все про що тут пишуть i навiть бiльше. Бандерiвцi то було найм'якше як вiн називав Українцiв. Рузскiй мip, малороси, канонiчна церква, укропи, рашка повинна визволити Україну вiд бандерiвцiв, вiдрiзати по Збручу i все таке...

Ну я теж йому все сказав, що думаю. В певний момент я подумав що в нас почнеться бiйка. Врятувало вiд неї лише те, що ми з ним були справжніми друзями, таке разом пройшли колись, що жах писати. Отже зупинились,  обійнялися сказали "стоп, все, досить!". Начебто помирилися, розiйшлися. Але я вiдчуваю що ми вже бiльше не друзi.

Що мене вразило бiльше за все так це те, що вiн у своїй ненависті до України завзятiший за будь якого кацапа. Я розумiю пропаганда, все таке...але щоб так...я приголомшений.

Що це за хуйня така, як таке можливо, що робити?  :(


 
нічого дивного. Згадайте себе 10-20 років назад. Україна за Збручем (чи до Збруча, як для вас ) за цей час змінилась , ваш друг залишився на місці.
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Що це за хуйня така, як таке можливо, що робити?  :(

Пригласить своего друга погостить у тебя, пусть сам увидит этих "бандеровцев".
   
 :fuck:  :fuck: Re: Зкацаплення та змоскалення

гарна вiдмазка. А якщо пачєснаку?  :lol:

Шо тобі "пачєснаку", підхуйлятнику? (адже я розумію, шо ти переглядаєшь форум).

Дати номер мого теудат-зеуту?

Ага, зараз.. :fuck:  :fuck:
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

А що таке теудат-зеуту?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія