Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зкацаплення та змоскалення

Зкацаплення та змоскалення

Ось реальна icторiя. В мене в Петербурзi є земляк. Навiть бiльше нiж земляк. Мiй шкiльний друг, такий друг що був ближче за брата. Життя його закинуло на кацапщину з десяток рокiв тому. Зараз вiн вже громадянин парашки.

Вчора сидiли з ним вечеряли...горiлочк а, я привiз с собою трохи сальця, домашньої ковбаски. Дуже довго не бачились, почались розмови про рiзне. Звичайно дiйшли до вiдвертої бесiди за те що зараз робиться мiж Україною та Росiєю. Я пiдозрював вже з самого початку що буде неприємна розмова, вiн мабуть теж, тому цiєї теми спочатку не чiпали.  Але з часом пicля пляшки почалось.

Те що я почув вiд нього i побачив я не мiг навiть уявити собi у самих смiливих фантазіях. Повний комплект кiсельовських штампiв, все про що тут пишуть i навiть бiльше. Бандерiвцi то було найм'якше як вiн називав Українцiв. Рузскiй мip, малороси, канонiчна церква, укропи, рашка повинна визволити Україну вiд бандерiвцiв, вiдрiзати по Збручу i все таке...

Ну я теж йому все сказав, що думаю. В певний момент я подумав що в нас почнеться бiйка. Врятувало вiд неї лише те, що ми з ним були справжніми друзями, таке разом пройшли колись, що жах писати. Отже зупинились,  обійнялися сказали "стоп, все, досить!". Начебто помирилися, розiйшлися. Але я вiдчуваю що ми вже бiльше не друзi.

Що мене вразило бiльше за все так це те, що вiн у своїй ненависті до України завзятiший за будь якого кацапа. Я розумiю пропаганда, все таке...але щоб так...я приголомшений.

Що це за хуйня така, як таке можливо, що робити?  :(


 
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Але ж вiн живе в руському свiтi, а ти той свiт хочеш знищити. Ну то таке, а вiдро мусорне одiв йому на голову за пропаганду руського cвiту? :gigi:

яке вiдро? Я нiчого не надiвав, кажу ж мирно розiйшлися
   
Re: Зкацаплення та змоскалення
att

И это пишет человек, который на пустом месте устроил истерику в чужом аэропорту. :)
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Ось реальна icторiя. В мене в Петербурзi є земляк. Навiть бiльше нiж земляк. Мiй шкiльний друг, такий друг що був ближче за брата. Життя його закинуло на кацапщину з десяток рокiв тому. Зараз вiн вже громадянин парашки.

Вчора сидiли з ним вечеряли...горiлочк а, я привiз с собою трохи сальця, домашньої ковбаски. Дуже довго не бачились, почались розмови про рiзне. Звичайно дiйшли до вiдвертої бесiди за те що зараз робиться мiж Україною та Росiєю. Я пiдозрював вже з самого початку що буде неприємна розмова, вiн мабуть теж, тому цiєї теми спочатку не чiпали.  Але з часом пicля пляшки почалось.

Те що я почув вiд нього i побачив я не мiг навiть уявити собi у самих смiливих фантазіях. Повний комплект кiсельовських штампiв, все про що тут пишуть i навiть бiльше. Бандерiвцi то було найм'якше як вiн називав Українцiв. Рузскiй мip, малороси, канонiчна церква, укропи, рашка повинна визволити Україну вiд бандерiвцiв, вiдрiзати по Збручу i все таке...

Ну я теж йому все сказав, що думаю. В певний момент я подумав що в нас почнеться бiйка. Врятувало вiд неї лише те, що ми з ним були справжніми друзями, таке разом пройшли колись, що жах писати. Отже зупинились,  обійнялися сказали "стоп, все, досить!". Начебто помирилися, розiйшлися. Але я вiдчуваю що ми вже бiльше не друзi.

Що мене вразило бiльше за все так це те, що вiн у своїй ненависті до України завзятiший за будь якого кацапа. Я розумiю пропаганда, все таке...але щоб так...я приголомшений.

Що це за хуйня така, як таке можливо, що робити?  :(


 
очень распространенная сейчас ситуация
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Яничари завжди були жорстокими до своїх земляків. достотньо 10 років прожити на росії  і ти вже манкурт  , ненависник до всього рідного.
перекотиполе бездуховне. 
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

А я вважаю, що назва бандерівець це не образа. Мені навіть подобається коли мене так називають
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

ось я i питаю, що це за феномен такий?
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Про відро це натяк на мене. Було. Зараз шкодую Не треба доводити до такого
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Про відро це натяк на мене. Було. Зараз шкодую Не треба доводити до такого

Ти чого сам із собою балакаєш???
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Кисельов головного мозку. Багато думав про це. Швидше за все в інформаційних передачах рашісти використовують якісь спеціальні методи типу гіпнозу
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Кисельов головного мозку. Багато думав про це. Швидше за все в інформаційних передачах рашісти використовують якісь спеціальні методи типу гіпнозу

У тебе вже раздвояється...    Половина в Моквє, половина - в Пітері.. 
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Болукан, що ти до мене причепився? Я ж тебе не чіпаю ну і йди собі
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

А я вважаю, що назва бандерівець це не образа. Мені навіть подобається коли мене так називають

та не в тому справа, як вiн нас називає, я що в ту назву вкладає. Невже ти не розумiєш, що вiн наш ворог, страшнiший за кацапа? Просто уяви собi свого брата, який раптом став твоїм ворогом...
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

та не в тому справа, як вiн нас називає, я що в ту назву вкладає. Невже ти не розумiєш, що вiн наш ворог, страшнiший за кацапа? Просто уяви собi свого брата, який раптом став твоїм ворогом...


Дай Айдару в морду!   :laugh:
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Я тут людина нова, скажiть, цей Болукан завжди у всiх темах сере та лається?
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Нічого не робити. Тему політики зикрити і більше не чіпати. Втішити можу вас тільки тим, що багато етнічних росіян, які живуть в Україні, з піною у рота захищають Україну. На кацапських форумах теж  репетують, що їм пороблено мабуть, бо інакше не можуть пояснити поведінку колишніх друзів.
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Не виходить політику не чіпати. Тільки домовишся про рибалку, полювання, господарство через 5 хвилин знову про політику починається
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

пiсля цього я ще бiльше кляту парашку ненавиджу...Якась тут є проклята бацила чи ще щось
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Те що я почув вiд нього i побачив я не мiг навiть уявити собi у самих смiливих фантазіях. Повний комплект кiсельовських штампiв, все про що тут пишуть i навiть бiльше. Бандерiвцi то було найм'якше як вiн називав Українцiв. Рузскiй мip, малороси, канонiчна церква, укропи, рашка повинна визволити Україну вiд бандерiвцiв, вiдрiзати по Збручу i все таке...


Ваш товариш "заразився" українофобією  :(
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

пiсля цього я ще бiльше кляту парашку ненавиджу...Якась тут є проклята бацила чи ще щось

Ой, бідненьке.. Лишенько то яке!  Бандуру взяло із собою?

Давай, наярь пару дум про свою нещасну долю на чужбині.....  :lol:
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Нічого не робити. Тему політики зикрити і більше не чіпати.

чiпай не чiпай, а друга вже нема.  :(
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Ой, бідненьке.. Лишенько то яке!  Бандуру взяло із собою?

Давай, наярь пару дум про свою нещасну долю на чужбині.....  :lol:

ти теж не на Батькiвщинi я бачу. Ти жид чи етнiчний нiмак?
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Треба було порожньою пляшкою іпло роз'юшити. :butcher:
Не брат воно тобі більше,хіба не розуміло?
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

ти теж не на Батькiвщинi я бачу. Ти жид чи етнiчний нiмак?

Я - патологічний русофоб.....  :D   "Люблю"  таких як ти, но "странною любовью"..   
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Коли ти з ним сперечаєшся, хоч якісь докази на нього діють? Або як горохом об стіну?
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

пiсля цього я ще бiльше кляту парашку ненавиджу...Якась тут є проклята бацила чи ще щось

Тодi чому ти зараз там? ;o
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Коли ти з ним сперечаєшся, хоч якісь докази на нього діють? Або як горохом об стіну?

та якi докази? Шаленими очами на тебе дивиться, свою х.й.ю талдиче та й годi
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Ось він тебе Бандерою ображає. А він хоч знає справжню біографію Бандери? Або там тільки Краткий Курс КПСС в голові?
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

В чем проблема спокойно относиться к чужому мнению? Ну считает вас бандервоцем и хрен с ним. В чем, собственно, проблема?
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

чiпай не чiпай, а друга вже нема.  :(
Остаточно можна буде про це сказати через пару років після того, як закінчиться війна. На сьогоднішній момент треба змиритися з тим, що ви втратили товариша. Це життя і з цим нічого не поробиш.
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Тодi чому ти зараз там? ;o


Він там народився і виріс....   і живе там....
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Тодi чому ти зараз там? ;o

Я бачу ви хочете дізнатися чому ми не в Україні?
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Тодi чому ти зараз там? ;o

а чому тут ще два-три млн Українцiв? Майже кожний двадцятий...
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Я бачу ви хочете дізнатися чому ми не в Україні?

Давай, вали кацапе свою пропаганду нарешті! Всі зачекалися!   :D
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Головне не намагайтесь один одного в чомусь переконати, бо то справа марна.
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Він там народився і виріс....   і живе там....

я народився i вирiс на Полтавщинi, жидок
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

Головне не намагайтесь один одного в чомусь переконати, бо то справа марна.

Та це одразу стало зрозумiлим
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

я народився i вирiс на Полтавщинi, жидок


Ти забув, кацапн! У тебе легенда, шо ти з Луганщини! Вигавар!
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

чiпай не чiпай, а друга вже нема.  :(
У мене родичів вже нема)Брат дружини в Парашці живе.По скайпу коли розмовляли останній раз то ледь не задушив нас)) Аж руки до монітору тягнув)
   
Re: Зкацаплення та змоскалення

В чем проблема спокойно относиться к чужому мнению? Ну считает вас бандервоцем и хрен с ним. В чем, собственно, проблема?

Тобi пох якщо твою батькiвщину рвуть такi?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія